Kvote | ||
1. | Fred-Ronny Stabel, Tromsø BTK | 11-0 |
2. | Jonny Ternlind, Tromsø BTK | 9-2 |
3. | Arne Davidsen, Tromsø BTK | 8-3 |
4. | Ingvild Karlsen, Tromsø BTK | 8-3 |
5. | Tommy Schjølberg, Tromsø BTK | 8-3 |
6. | Julian Houmb, Tromsø BTK | 7-4 |
7. | Jurij Scherbachov, Tromsø BTK | 5-6 |
8. | Geir Pedersen, Tromsø BTK | 3-8 |
9. | Michael Sjøstedt, Skjervøy BTK | 3-8 |
10. | Kjell-Oddvar Thomassen, Tromsø BTK | 2-9 |
11. | Thomas Olsen, Tromsø BTK | 1-10 |
12. | Espen Bertelsen, Tromsø BTK | 1-10 |
Innbyrdes oppgjør avgjør rekkefølgen mellom spillere som sto med like mange seiere og tap:
Arne slo både Ingvild og Tommy, og ble derfor nr. 3, og Ingvild slo Tommy. Geir slo Michael, og Thomas
slo Espen.
Runde 1: Kampstart kl. 11.00 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. sett | 2. sett | 3. sett | 4. sett | 5. sett | Resultat | |
Geir Pedersen - Michael Sjøstedt | 11-4 | 7-11 | 11-6 | 11-9 | 3-1 | |
Jonny Ternlind - Espen Bertelsen | 12-10 | 11-9 | 11-9 | 3-0 | ||
Arne Davidsen - Kjell-Oddvar Thomassen | 11-4 | 11-8 | 11-5 | 3-0 | ||
Fred-Ronny Stabel - Jurij Scherbachov | 11-6 | 11-5 | 11-9 | 3-0 | ||
Julian Houmb - Tommy Schjølberg | 8-11 | 5-11 | 10-12 | 0-3 | ||
Ingvild Karlsen - Thomas Olsen | 11-5 | 11-4 | 11-5 | 3-0 |
Runde 2: Kampstart kl. 11.30 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. sett | 2. sett | 3. sett | 4. sett | 5. sett | Resultat | |
Geir Pedersen - Thomas Olsen | 11-7 | 11-9 | 12-10 | 3-0 | ||
Jonny Ternlind - Michael Sjøstedt | 9-11 | 11-7 | 11-3 | 11-9 | 3-1 | |
Arne Davidsen - Espen Bertelsen | 8-11 | 11-5 | 14-12 | 11-6 | 3-1 | |
Fred-Ronny Stabel - Kjell-Oddvar Thomassen | 11-4 | 11-4 | 11-2 | 3-0 | ||
Julian Houmb - Jurij Scherbachov | 11-6 | 11-7 | 1-11 | 11-8 | 3-1 | |
Ingvild Karlsen - Tommy Schjølberg | 9-11 | 11-4 | 11-8 | 11-6 | 3-1 |
Runde 3: Kampstart kl. 12.00 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. sett | 2. sett | 3. sett | 4. sett | 5. sett | Resultat | |
Geir Pedersen - Espen Bertelsen | 6-11 | 11-7 | 11-8 | 11-6 | 3-1 | |
Jonny Ternlind - Kjell-Oddvar Thomassen | 11-8 | 11-6 | 12-10 | 3-0 | ||
Arne Davidsen - Jurij Scherbachov | 11-9 | 11-4 | 11-8 | 3-0 | ||
Fred-Ronny Stabel - Tommy Schjølberg | 7-11 | 11-1 | 11-6 | 11-8 | 3-1 | |
Julian Houmb - Ingvild Karlsen | 6-11 | 11-4 | 6-11 | 4-11 | 1-3 | |
Michael Sjøstedt - Thomas Olsen | 11-13 | 11-9 | 13-11 | 11-5 | 3-1 |
Runde 4: Kampstart kl. 12.30 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. sett | 2. sett | 3. sett | 4. sett | 5. sett | Resultat | |
Geir Pedersen - Kjell-Oddvar Thomassen | 11-4 | 11-6 | 8-11 | 8-11 | 10-12 | 2-3 |
Jonny Ternlind - Jurij Scherbachov | 11-7 | 11-8 | 11-8 | 3-0 | ||
Arne Davidsen - Tommy Schjølberg | 11-6 | 9-11 | 11-8 | 8-11 | 11-8 | 3-2 |
Fred-Ronny Stabel - Ingvild Karlsen | 6-11 | 11-5 | 8-11 | 11-7 | 11-8 | 3-2 |
Julian Houmb - Thomas Olsen | 11-6 | 7-11 | 11-9 | 12-10 | 3-1 | |
Espen Bertelsen - Michael Sjøstedt | 11-13 | 7-11 | 9-11 | 0-3 |
Runde 5: Kampstart kl. 13.00 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. sett | 2. sett | 3. sett | 4. sett | 5. sett | Resultat | |
Geir Pedersen - Jurij Scherbachov | 11-4 | 7-11 | 11-6 | 11-9 | 1-3 | |
Jonny Ternlind - Tommy Schjølberg | 5-11 | 11-8 | 8-11 | 9-11 | 1-3 | |
Arne Davidsen - Ingvild Karlsen | 6-11 | 11-3 | 8-11 | 11-6 | 11-7 | 3-2 |
Fred-Ronny Stabel - Julian Houmb | 11-6 | 11-5 | 11-8 | 3-0 | ||
Kjell-Oddvar Thomassen - Michael Sjøstedt | 9-11 | 13-15 | 6-11 | 0-3 | ||
Espen Bertelsen - Thomas Olsen | 10-12 | 9-11 | 11-9 | 11-9 | 8-11 | 2-3 |
Runde 6: Kampstart kl. 13.30 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. sett | 2. sett | 3. sett | 4. sett | 5. sett | Resultat | |
Geir Pedersen - Tommy Schjølberg | 8-11 | 11-8 | 11-9 | 6-11 | 4-11 | 2-3 |
Jonny Ternlind - Ingvild Karlsen | 11-8 | 6-11 | 11-9 | 11-9 | 3-1 | |
Arne Davidsen - Julian Houmb | 11-5 | 7-11 | 8-11 | 12-10 | 7-11 | 2-3 |
Fred-Ronny Stabel - Thomas Olsen | 11-4 | 11-5 | 11-5 | 3-0 | ||
Jurij Scherbachov - Michael Sjøstedt | 11-6 | 7-11 | 11-9 | 11-8 | 3-1 | |
Kjell-Oddvar Thomassen - Espen Bertelsen | 11-6 | 2-11 | 8-11 | 12-14 | 1-3 |
Runde 7: Kampstart kl. 15.00 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. sett | 2. sett | 3. sett | 4. sett | 5. sett | Resultat | |
Geir Pedersen - Arne Davidsen | 6-11 | 6-11 | 9-11 | 0-3 | ||
Jonny Ternlind - Thomas Olsen | 11-3 | 11-6 | 11-4 | 3-0 | ||
Fred-Ronny Stabel - Michael Sjøstedt | 11-5 | 11-3 | 11-7 | 3-0 | ||
Julian Houmb - Espen Bertelsen | 11-8 | 5-11 | 11-5 | 15-13 | 3-1 | |
Ingvild Karlsen - Kjell-Oddvar Thomassen | 11-4 | 11-6 | 11-8 | 3-0 | ||
Tommy Schjølberg - Jurij Scherbachov | 11-5 | 11-8 | 5-11 | 11-5 | 3-1 |
Runde 8 : Kampstart kl. 15.30 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. sett | 2. sett | 3. sett | 4. sett | 5. sett | Resultat | |
Geir Pedersen - Jonny Ternlind | 6-11 | 11-5 | 3-11 | 4-11 | 1-3 | |
Arne Davidsen - Michael Sjøstedt | 11-8 | 11-7 | 11-6 | 3-0 | ||
Fred-Ronny Stabel - Espen Bertelsen | 11-3 | 11-6 | 11-6 | 3-0 | ||
Julian Houmb - Kjell-Oddvar Thomassen | 11-4 | 11-6 | 11-6 | 3-0 | ||
Ingvild Karlsen - Jurij Scherbachov | 11-7 | 11-9 | 11-6 | 3-0 | ||
Tommy Schjølberg - Thomas Olsen | 11-6 | 11-8 | 11-9 | 3-0 |
Runde 9: Kampstart kl. 16.00 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. sett | 2. sett | 3. sett | 4. sett | 5. sett | Resultat | |
Geir Pedersen - Ingvild Karlsen | 7-11 | 9-11 | 6-11 | 2-3 | ||
Jonny Ternlind - Julian Houmb | 11-3 | 11-6 | 11-8 | 3-0 | ||
Arne Davidsen - Fred-Ronny Stabel | 3-11 | 6-11 | 3-11 | 0-3 | ||
Tommy Schjølberg - Michael Sjøstedt | 8-11 | 11-4 | 11-9 | 7-11 | 11-8 | 3-2 |
Jurij Scherbachov - Espen Bertelsen | 11-6 | 11-4 | 11-7 | 3-0 | ||
Kjell-Oddvar Thomassen - Thomas Olsen | 11-5 | 4-11 | 9-11 | 12-10 | 11-7 | 3-2 |
Runde 10: Kampstart kl. 16.30 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. sett | 2. sett | 3. sett | 4. sett | 5. sett | Resultat | |
Geir Pedersen - Julian Houmb | 11-7 | 6-11 | 9-11 | 7-11 | 1-3 | |
Jonny Ternlind - Fred-Ronny Stabel | 8-11 | 6-11 | 11-7 | 14-16 | 1-3 | |
Arne Davidsen - Thomas Olsen | 11-2 | 11-6 | 11-4 | 3-0 | ||
Ingvild Karlsen - Michael Sjøstedt | 11-7 | 11-6 | 11-6 | 3-0 | ||
Tommy Schjølberg - Espen Bertelsen | 11-6 | 11-9 | 11-6 | 3-0 | ||
Jurij Scherbachov - Kjell-Oddvar Thomassen | 11-3 | 17-15 | 11-9 | 3-0 |
Runde 11: Kampstart kl. 17.00 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. sett | 2. sett | 3. sett | 4. sett | 5. sett | Resultat | |
Geir Pedersen - Fred-Ronny Stabel | 2-11 | 4-11 | 7-11 | 0-3 | ||
Jonny Ternlind - Arne Davidsen | 9-11 | 11-0 | 9-11 | 11-1 | 14-12 | 3-2 |
Julian Houmb - Michael Sjøstedt | 11-5 | 13-11 | 11-9 | 3-0 | ||
Ingvild Karlsen - Espen Bertelsen | 11-2 | 11-6 | 11-5 | 3-0 | ||
Tommy Schjølberg - Kjell-Oddvar Thomassen | 11-5 | 11-9 | 11-4 | 3-0 | ||
Jurij Scherbachov - Thomas Olsen | 11-3 | 11-0 | 4-11 | 11-2 | 3-1 |
Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.