Tromsø Bordtennisklubb

Tromsø Bordtennisklubb - logo
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706

Resultater sesongen 2001/2002

Resultater som står på denne siden er tellende for klubbrankingen. Bare turneringer som står på terminlista til TBTK vil gjelde som grunnlag for rankinglista.

Stevneresultater sesongen 1999/2000
Stevneresultater sesongen 2000/2001
Stevneresultater sesongen 2001/2002
Stevneresultater sesongen 2002/2003
Stevneresultater sesongen 2003/2004
Stevneresultater sesongen 2004/2005
Stevneresultater sesongen 2005/2006
Stevneresultater sesongen 2006/2007
Stevneresultater sesongen 2007/2008
Stevneresultater sesongen 2008/2009
Stevneresultater sesongen 2009/2010
Stevneresultater sesongen 2010/2011
Stevneresultater sesongen 2011/2012
Stevneresultater sesongen 2012/2013
Stevneresultater sesongen 2013/2014
Stevneresultater sesongen 2014/2015
Stevneresultater sesongen 2015/2016
Stevneresultater sesongen 2016/2017


Åpningsstevne søndag 16. september 2001
Drive-in-stevne torsdag 4. oktober 2001
Drive-in-stevne tirsdag 9. oktober 2001
1. poengstevne 10. november 2001
Kretsmesterskap 1. og 2. desember 2001
Nyttårsstevne 5. januar 2002
Drive-in 22. januar 2002
Nord-norsk mesterskap 16.-17. mars 2002
Klubbmesterskap 4. mai 2002


Åpningsstevne søndag 16. september 2001

1. Morten Pedersen
2. Espen Bertelsen
3. Jonny Ternlind
4. Tommy Schjølberg
5. Kjell-Oddvar Thomassen
6. Markus Ottosen

Drive-in-stevne torsdag 4. oktober 2001

Senior

1. Morten Pedersen
2. Jonny Ternlind
3. Bjørn Helge Handegård
3. Erik Eidesen

Gutter 13

1. Nikolai
2. Allan
3. Per-Kristian

Drive-in-stevne tirsdag 9. oktober 2001

Senior

1. Morten Pedersen
2. Jonny Ternlind
3. Erik Eidesen
3. Bjørn Helge Handegård

1. poengstevne 10. november 2001

Senior

1. Morten Pedersen
2. Nils Madsen Haugland
3. Erik Eidesen
4. Jonny Ternlind
5. Tommy Schjølberg
6. Fred Ronny Stabel
7. Arne Davidsen
8. Espen Bertelsen

Resultater fra KM 1.-2. desember 2001

Herrer senior single (11 deltakere)

1. Arne Davidsen, Tromsø BTK
2. Morten Pedersen, Tromsø BTK
3. Espen Bertelsen, Tromsø BTK
3. Erik Eidesen, Tromsø BTK
Semifinaler:
Arne Davidsen-Espen Bertelsen: 11-4/11-4/7-11/6-11/11-7
Morten Pedersen-Erik Eidesen: 11-6/10-12/11-8/11-3
Finale:
Arne Davidsen-Morten Pedersen: 11-8/5-11/11-5/12-14/11-9

Herrer double (5 par)

1. Erik Eidesen/Morten Pedersen, Tromsø BTK
2. Arne Davidsen/Espen Bertelsen, Tromsø BTK
3. Michael Sjøstedt/Samuel Sjøstedt, Skjervøy BTK
Puljefinale:
Eidesen/Pedersen-Davidsen/Bertelsen: 11-6/11-9/7-11/12-10

Herrer junior (5 deltakere)

1. Edgar Johansen, Skjervøy BTK
2. Stefan Halvorsen, Skjervøy BTK
3. Morten Sandberg, Skjervøy BTK
Puljefinale:
Edgar Johansen-Stefan Halvorsen: 11-5/11-8/4-11/15-13

Gutter 15 (8 deltakere)

1. Edgar Johansen, Skjervøy BTK
2. Stefan Halvorsen, Skjervøy BTK
3. Bård R. Nyvoll, Skjervøy BTK
3. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK
Semifinaler:
Edgar Johansen-Bård R. Nyvoll: 11-6/11-8/9-11/10-12/11-9
Stefan Halvorsen- Rune A. Sjøstedt: 9-11/11-5/11-5/11-8
Finale:
Edgar Johansen-Stefan Halvorsen: 12-10/11-4/11-9

Gutter 13 (7 deltakere)

1. Nikolai Eilertsen, Tromsø BTK
2. Asgeir Johansen, Skjervøy BTK
3. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK
3. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK
Semifinaler:
Nikolai Eilertsen- Rune A. Sjøstedt: 11-4/8-11/11-7/11-8
Asgeir Johansen- Thomas Mikkelsen: 11-7/8-11/12-10/11-7
Finale:
Nikolai Eilertsen-Asgeir Johansen: 12-10/11-6/12-10

Nybegynnere (10 deltakere)

1. Edgar Johansen, Skjervøy BTK
2. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK
3. Stefan Halvorsen, Skjervøy BTK
3. Asgeir Johansen, Skjervøy BTK
Semifinaler:
Edgar Johansen-Stefan Halvorsen: 11-3/8-11/7-11/17-15/13-11
Thomas Mikkelsen-Asgeir Johansen: 7-11/11-8/11-7/11-6
Finale:
Edgar Johansen-Thomas Mikkelsen: 11-7/11-4/11-6

Nyttårsstevne 5. januar 2002

1. Morten Pedersen 5-0
2. Erik Eidesen 3-2
3. Bjørn Helge Handegård 3-2
4. Jonny Ternlind 3-2
5. Ingvild Karlsen 1-4
6. Kjell-Oddvar Thomassen 0-5

Drive-in 22. januar 2002

1. Bjørn Helge Handegård 4-1
2. Erik Eidesen 4-1
3. Jonny Ternlind 3-2
4. Morten Pedersen 3-2
5. Arne Blumenberg 1-4
6. Markus Ottosen 0-5

Nord-norsk mesterskap 16.-17. mars 2002

Nybegynnere (12 deltakere)

1. Ruben Kristiansen, Nordreisa
2. Kristian Steinsvik, Nordreisa
3. Pål Gunnar Jørgensen, Skjervøy
3. Aleksander Skogås, Tromsø
Semifinaler:
Ruben Kristiansen-Pål Gunnar Jørgensen: 11-4/11-2/11-4
Kristian Steinsvik-Aleksander Skogås: 13-11/11-3/7-11/14-12
Finale:
Ruben Kristiansen-Kristian Steinsvik: 11-8/11-5/10-12/11-9

Herrer junior (11 deltakere)

1. Asgeir Johansen, Skjervøy
2. Kjell-Oddvar Thomassen, Tromsø
3. Ruben Kristiansen, Nordreisa
3. Thomas Mikkelsen, Skjervøy
Semifinaler:
Asgeir Johansen-Ruben Kristiansen: 11-7/10-12/5-11/11-7/11-9
Kjell-Oddvar Thomassen-Thomas Mikkelsen: 11-4/11-7/11-7
Finale:
Asgeir Johansen-Kjell-Oddvar Thomassen: 11-8/11-9/12-14/5-11/11-9

Herrer C (puljespill, 6 deltakere)

1. Michael Sjøstedt, Skjervøy
2. Kjell-Oddvar Thomassen, Tromsø
3. Thomas Olsen, Tromsø

Gutter 13 (9 deltakere)

1. Thomas Mikkelsen, Skjervøy
2. Asgeir Johansen, Skjervøy
3. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre
3. Ruben Kristiansen, Nordreisa
Semifinaler:
Thomas Mikkelsen-Rune A. Sjøstedt: 11-8/13-11/11-8
Asgeir Johansen-Ruben Kristiansen: 11-8/11-8/11-7
Finale:
Thomas Mikkelsen-Asgeir Johansen: 11-4/11-2/11-7

Gutter 15 (10 deltakere)

1. Ruben Kristiansen, Nordreisa
2. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre
3. Thomas Mikkelsen, Skjervøy
3. Asgeir Johansen, Skjervøy
Semifinaler:
Ruben Kristiansen-Thomas Mikkelsen: 11-9/9-11/13-11/11-8
Rune A. Sjøstedt-Asgeir Johansen: 8-11/11-7/12-10/11-6
Finale:
Ruben Kristiansen-Rune A. Sjøstedt: 12-10/13-11/11-7

Herrer eldre junior (11 deltakere)

1. Arne Davidsen, Tromsø
2. Kjell-Oddvar Thomassen, Tromsø
3. Rune Sjøstedt, Birtavarre
3. Thomas Mikkelsen, Skjervøy
Semifinaler:
Arne Davidsen-Rune Sjøstedt: 11-1/11-6/11-5
Kjell-Oddvar Thomassen-Thomas Mikkelsen: 5-11/11-5/11-5/11-3
Finale:
Arne Davidsen-Kjell-Oddvar Thomassen: 11-7/11-8/11-7

Gutter double (4 par)

1. Thomas Mikkelsen/Pål Gunnar Jørgensen, Skjervøy
2. Kim André Mikalsen/Tom Ragnar Karlsen, Skjervøy
Puljefinale:
Thomas Mikkelsen/Pål Gunnar Jørgensen-Kim André Mikalsen/Tom Ragnar Karlsen: 11-8/11-8/12-14/11-8

Herrer double (5 par)

1. Arne Davidsen/Erik Eidesen, Tromsø
2. Bjørn Helge Handegård/Tommy Schjølberg, Tromsø
Puljefinale:
Arne Davidsen/Erik Eidesen-Bjørn Helge Handegård/Tommy Schjølberg: 11-9/11-6/6-11/11-8

Herrer senior single (9 deltakere)

1. Jonny Ternlind, Tromsø
2. Fred-Ronny Stabel, Tromsø
3. Erik Eidesen, Tromsø
3. Tommy Schjølberg, Tromsø
Semifinaler:
Jonny Ternlind-Erik Eidesen: 11-9/11-9/6-11/12-10
Fred-Ronny Stabel-Tommy Schjølberg: 11-2/11-8/11-8
Finale:
Jonny Ternlind-Fred-Ronny Stabel: 11-6/11-3/11-7

Klubbmesterskap 4. mai 2002

Herrer senior single (8 deltakere)

1. Jonny Ternlind
2. Erik Eidesen
3. Tommy Schjølberg
3. Bjørn Helge Handegård
Finale:
Jonny Ternlind-Erik Eidesen: 11-6/11-8/12-10


Informasjon Organisasjon Turneringer/resultater Diverse Linker
Hovedside
Nyheter
Terminliste 2017/2018
Kalender
Bruk av hallen
Litt om treningslokalet
Medlemsinformasjon
Grasrotandelen
Åpent hus
Tromsø BTKs styre
Kontakt TBTK
Lov for TBTK
Dokumenter
Stevneresultater
Onlineranking
Seriespill
"Hall of fame" Nord-Norge
Fotballturnering
Bilder
TBTK på YouTube
Glimt fra historien
Gamle nyheter
Alternative nyheter
NBTF
ITTF
Facebooksiden til TBTK

Rekrutter SET hallen Ingvild Regnskapsfører Espen

Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.