Tromsø Bordtennisklubb

Tromsø Bordtennisklubb - logo
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706

Stevneresultater 2003/2004

På denne siden vil resultater fra lokale stevner for sesongen 2003/2004 oppføres. De viktigste stevnene lokalt er 4 regionalcuper samt KM og NNM.

Stevneresultater sesongen 1999/2000
Stevneresultater sesongen 2000/2001
Stevneresultater sesongen 2001/2002
Stevneresultater sesongen 2002/2003
Stevneresultater sesongen 2003/2004
Stevneresultater sesongen 2004/2005
Stevneresultater sesongen 2005/2006
Stevneresultater sesongen 2006/2007
Stevneresultater sesongen 2007/2008
Stevneresultater sesongen 2008/2009
Stevneresultater sesongen 2009/2010
Stevneresultater sesongen 2010/2011
Stevneresultater sesongen 2011/2012
Stevneresultater sesongen 2012/2013
Stevneresultater sesongen 2013/2014
Stevneresultater sesongen 2014/2015
Stevneresultater sesongen 2015/2016
Stevneresultater sesongen 2016/2017


Sammenlagtstillingen i Regional-Cup i Region Nord 2003/2004



Åpningsstevne torsdag 14. september 2003

Seniorklasse

1. Jie Li: 6 seire - 0 tap
1. Juan Wei: 6-0
3. Bjørn Helge Handegård: 5-2
4. Jonny Ternlind: 3-4
5. Arne Davidsen: 3-4
6. Julian Houmb: 2-5
7. Kevin Johansen: 2-5
8. Espen Bertelsen: 0-7

Regionalcup 1 18.-19. oktober 2003

Gutter 15 (4 deltakere)

1. Alexander Skogås, Tromsø BTK (16p)
2. Erik Hatlen, Tromsø BTK (12p)

Puljefinale:

Alexander Skogås-Erik Hatlen: 11-5/11-8/9-11/11-4

Herrer Eldre Junior (4 deltakere)

1. Alexander Skogås, Tromsø BTK (16p)
2. Erik Hatlen, Tromsø BTK (12p)

Puljefinale:

Alexander Skogås-Erik Hatlen: 11-7/11-6/12-10

Herrer C (9 deltakere)

1. Kevin Johansen, Tromsø BTK
2. Stein-Erik Trondsen, Tromsø BTK
3. Arne Davidsen, Tromsø BTK
3. Julian Houmb, Tromsø BTK

Semifinale:

Kevin Johansen-Arne Davidsen: 4-11/11-8/11-6/7-11/11-9
Stein-Erik Trondsen-Julian Houmb: 9-11/11-4/11-5/12-10

Finale:

Kevin Johansen-Stein-Erik Trondsen: 12-10/4-11/13-11/11-9

Herrer Eldre Junior (4 deltakere)

1. Alexander Skogås, Tromsø BTK (16p)
2. Erik Hatlen, Tromsø BTK (12p)

Puljefinale:

Alexander Skogås-Erik Hatlen: 11-3/11-7/11-6

Herrer A (11 deltakere)

1. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK (44)
2. Jonny Ternlind, Tromsø BTK (33)
3. Stein-Erik Trondsen, Tromsø BTK (22)
3. Kevin Johansen, Tromsø BTK (22)

Semifinale:

Jonny Ternlind-Kevin Johansen: 10-12/11-7/7-11/11-5/11-6
Bjørn Helge Handegård-Stein-Erik Trondsen: 11-7/11-5/11-6

Finale:

Bjørn Helge Handegård-Jonny Ternlind: 11-3/11-5/11-5

Herrer double (4 par)

1. Julian Houmb/Arne Davidsen, Tromsø BTK
2. Jonny Ternlind/Espen Bertelsen, Tromsø BTK

Regionalcup 2 15.-16. november 2003

Gutter 15 (5 deltakere)

1. Alexander Skogås, Tromsø BTK (20p)
2. Kim André Mikalsen, Skjervøy BTK (15p)

Puljefinale:

Alexander Skogås-Kim André Mikalsen: 11-5/11-7/8-11/11-9

Herrer Eldre Junior (5 deltakere)

1. Alexander Skogås, Tromsø BTK (20p)
2. Sondre Solberg, Biravarre BTK (15p)

Puljefinale:

Alexander Skogås-Sondre Solberg: 11-3/7-11/9-11/11-4/11-9

Herrer C (7 deltakere)

1. Stein-Erik Trondsen, Tromsø BTK
2. Kevin Johansen, Tromsø BTK
3. Michael Sjøstedt, Skjervøy
3. Espen Bertelsen, Tromsø BTK

Semifinale:

Kevin Johansen-Espen Bertelsen: 11-4/11-6/11-5
Stein-Erik Trondsen-Michael Sjøstedt: 11-9/11-5/11-5

Finale:

Stein-Erik Trondsen-Kevin Johansen: 11-8/4-11/11-6/11-5

Herrer Junior (5 deltakere)

1. Alexander Skogås, Tromsø BTK (20p)
2. Erik Hatlen, Tromsø BTK (15p)

Puljefinale:

Alexander Skogås-Erik Hatlen: 7-11/11-9/8-11/11-7/11-9

Herrer A (9 deltakere)

1. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK
2. Stein-Erik Trondsen, Tromsø BTK
3. Kevin Johansen, Tromsø BTK
3. Jonny Ternlind, Tromsø BTK

Semifinale:

Bjørn Helge Handegård-Kevin Johansen: 11-7/11-1/11-5
Stein-Erik Trondsen-Jonny Ternlind: 11-8/6-11/11-5/11-6

Finale:

Bjørn Helge Handegård-Stein-Erik Trondsen: 11-8/10-12/13-11/11-7

Herrer double (4 par)

1. Stein-Erik Trondsen/Jonny Ternlind, Tromsø BTK
2. Bjørn Helge Handegård/Kevin Johansen, Tromsø BTK

Puljefinale:

Stein-Erik Trondsen/Jonny Ternlind-Bjørn Helge Handegård/Kevin Johansen: 12-10/6-11/11-13/12-10/11-8

Kretsmesterskap 6.-7. desember 2003

Gutter 15 (6 deltakere)

1. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK
2. Alexander Skogås, Tromsø BTK
3. Sondre Solberg, Birtavarre BTK
3. Erik Hatlen, Tromsø BTK

Semifinale:

Rune A. Sjøstedt-Sondre Solberg: 11-5/10-12/11-9/11-7
Alexander Skogås-Erik Hatlen: 9-11/11-6/11-8/11-9

Finale:

Rune A. Sjøstedt-Alexander Skogås: 11-13/11-6/11-8/15-13

Herrer Junior (7 deltakere)

1. Alexander Skogås, Tromsø BTK
2. Stefan Halvorsen, Skjervøy BTK
3. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK
3. Sondre Solberg, Birtavarre BTK

Semifinale:

Alexander Skogås-Rune A. Sjøstedt: 10-12/12-10/11-4/11-13/11-7
Stefan Halvorsen-Sondre Solberg: 11-2/11-2/11-6

Finale:

Alexander Skogås-Stefan Halvorsen: 11-4/12-10/11-5

Herrer A (9 deltakere)

1. Stein-Erik Trondsen, Tromsø BTK
2. Fred-Ronny Stabel, Tromsø BTK
3. Kevin Johansen, Tromsø BTK
3. Michael Sjøstedt, Skjervøy BTK

Semifinale:

Stein-Erik Trondsen-Kevin Johansen: 11-7/11-1/11-5
Fred-Ronny Stabel-Michael Sjøstedt: 10-12/11-5/11-7/11-8

Finale:

Stein-Erik Trondsen-Fred-Ronny Stabel: 11-13/11-3/11-4/11-8

Herrer double (4 par)

1. Fred-Ronny Stabel/Espen Bertelsen, Tromsø BTK
2. Stein-Erik Trondsen/Kevin Johansen, Tromsø BTK

Puljefinale:

Fred-Ronny Stabel/Espen Bertelsen-Stein-Erik Trondsen/Kevin Johansen: 11-9/4-11/11-9/8-11/11-8

Rekrutter (9 deltakere)

Disse deltok:
Rune Myrseth, Birtavarre
Per Ole Myrvoll, Birtavarre
Vegard Skogås, Tromsø
Krister Eide, Tromsø
Jinyang Yu, Tromsø
Henrik Hoven, Tromsø
Ørjan Sørensen, Tromsø
Joakim Johnsen, Tromsø
Peter Jemal, Tromsø

Herrer Junior (6 deltakere)

1. Alexander Skogås, Tromsø BTK
2. Stefan Halvorsen, Skjervøy BTK
3. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK
3. Pål Gunnar Jørgensen, Skjervøy BTK

Semifinale:

Alexander Skogås-Rune A. Sjøstedt: 7-11/11-8/11-2/10-12/11-4
Stefan Halvorsen-Pål Gunnar Jørgensen: 12-10/11-7/10-12/14-12

Finale:

Alexander Skogås-Stefan Halvorsen: 8-11/11-9/11-4/11-5

Herrer C (10 deltakere)

1. Kevin Johansen, Tromsø BTK
2. Stein-Erik Trondsen, Tromsø BTK
3. Michael Sjøstedt, Skjervøy BTK
3. Alexander Skogås, Tromsø BTK

Semifinale:

Kevin Johansen-Michael Sjøsted: 13-11/6-11/11-0/11-5
Stein-Erik Trondsen-Alexander Skogås: 11-3/11-7/11-5

Finale:

Kevin Johansen-Stein-Erik Trondsen: 11-8/9-11/12-10/13-11

Nord-norsk mesterskap 7.-8. februar 2004

Gutter 15 (16 deltakere)

1. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK (64 p)
2. Alexander Skogås, Tromsø BTK (48 p)
3. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK (32 p)
3. Tom Ragnar Karlsen, Skjervøy BTK (32 p)
5. Kim Mikalsen, Skjervøy BTK (16 p)
5. Sondre Solberg, Birtavarre BTK (16 p)
5. Erik Hatlen, Tromsø BTK (16 p)
5. Pål Gunnar Jørgensen, Skjervøy BTK (16 p)

Semifinale:

Thomas Mikkelsen-Rune A. Sjøstedt: 5-11/5-11/11-4/11-7/11-6
Alexander Skogås-Tom Ragnar Karlsen: 11-3/11-5/11-3

Finale:

Thomas Mikkelsen-Alexander Skogås: 11-7/11-6/15-13

Gutter double (6 par)

1. Thomas Mikkelsen/Tom Ragnar Karlsen, Skjervøy BTK
2. Alexander Skogås/Erik Hatlen, Tromsø BTK
3. Pål Gunnar Jørgensen/Kim Mikalsen, Skjervøy BTK
3. Sondre Solberg/Tor Erik Hansen, Birtavarre BTK

Semifinale:

Thomas Mikkelsen/Tom Ragnar Karlsen-Pål Gunnar Jørgensen/Kim Mikalsen: 11-4/11-9/11-6
Alexander Skogås/Erik Hatlen-Sondre Solberg/Tor Erik Hansen: 11-9/11-8/11-4

Finale:

Thomas Mikkelsen/Tom Ragnar Karlsen-Alexander Skogås/Erik Hatlen: 11-9/7-11/15-13/11-13/11-6

Herrer A (15 deltakere)

1. Fred-Ronny Stabel, Tromsø BTK (60 p)
2. Stein-Erik Trondsen, Tromsø BTK (45 p)
3. Kevin Johansen, Tromsø BTK (30 p)
3. Julian Houmb, Tromsø BTK (30 p)

Semifinale:

Fred-Ronny Stabel-Kevin Johansen: 11-4/11-8/11-7
Stein-Erik Trondsen-Julian Houmb: 11-4/12-14/9-11/11-3/11-1

Finale:

Fred-Ronny Stabel-Stein-Erik Trondsen: 7-11/11-3/8-11/12-10/15-13

Herrer double (6 par)

1. Fred-Ronny Stabel/Julian Houmb, Tromsø BTK
2. Stein-Erik Trondsen/Kevin Johansen, Tromsø BTK
3. Martin Petersen, Tromsø BTK/Michael Sjøstedt, Skjervøy BTK

Puljefinale:

Fred-Ronny Stabel/Julian Houmb-Stein-Erik Trondsen/Kevin Johansen: 8-11/11-5/11-5/11-7

Yngre rekrutter (10 deltakere)

1. Andreas Wiik, Bodø BTK
2. Jaran Jensaas, Tromsø BTK
3. Ole-Magnus Juul, Bodø BTK
3. Kristoffer Berntsen, Bodø BTK

Semifinale:

Andreas Wiik-Ole-Magnus Juul: 11-8/11-5/11-8
Jaran Jensaas-Kristoffer Berntsen: 11-7/11-3/11-7

Finale:

Andreas Wiik-Jaran Jensaas: 6-11/11-8/11-7/12-10

Ellers deltok: Arne Andreassen, Ingvill Petersen, Peter Jemal Solbø, Morten Wiik, Øyvind Næsje, Sondre Lindvall

Eldre rekrutter (6 deltakere)

1. Per Ole Myrvoll, Birtavarre BTK
2. Rune Myrseth, Birtavarre BTK
3. Audun Rostad, Bodø BTK
3. Kjetil Jakobsen, Birtavarre BTK

Semifinale:

Per Ole Myrvoll-Audun Rostad: 11-8/11-8/12-10
Rune Myrseth-Kjetil Jakobsen: 11-9/12-10/15-13

Finale:

Per Ole Myrvoll-Rune Myrseth: 13-11/11-9/11-4

Ellers deltok: Ørjan Sørensen, John-Harald Liland

Herrer junior (16 deltakere)

1. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK (64 p)
2. Alexander Skogås, Tromsø BTK (48 p)
3. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK (32 p)
3. Kim Mikalsen, Skjervøy BTK (32 p)
5. Sondre Solberg, Birtavarre BTK (16 p)
5. Erik Hatlen, Tromsø BTK (16 p)
5. Tom Ragnar Karlsen, Skjervøy BTK (16 p)
5. Stefan Halvorsen, Skjervøy BTK (16 p)

Semifinale:

Thomas Mikkelsen-Rune A. Sjøstedt: 11-5/9-11/11-5/7-11/11-6
Alexander Skogås-Kim Mikalsen: 7-11/6-11/11-3/11-9/11-5

Finale:

Thomas Mikkelsen-Alexander Skogås: 4-11/11-5/11-8/11-4

Herrer eldre junior (8 deltakere)

1. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK (32 p)
2. Alexander Skogås, Tromsø BTK (24 p)
3. Stefan Halvorsen, Skjervøy BTK (16 p)
3. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK (16 p)

Semifinale:

Thomas Mikkelsen-Stefan Halvorsen: 11-5/11-0/11-7
Alexander Skogås-Rune A. Sjøstedt: 11-9/11-9/11-7

Finale:

Thomas Mikkelsen-Alexander Skogås: 11-8/11-8/12-14/11-6

Gutter 13 (7 deltakere)

1. Andreas Wiik, Bodø BTK (28 p)
2. Jaran Jensaas, Tromsø BTK (21 p)
3. Øyvind Næsje, Bodø BTK (14 p)
3. Ole-Magnus Juul, Bodø BTK (14 p)

Semifinale:

Andreas Wiik-Øyvind Næsje: 15-13/11-5/11-4
Jaran Jensaas-Ole-Magnus Juul: 11-9/9-11/12-10/11-5

Finale:

Andreas Wiik-Jaran Jensaas: 9-11/11-9/11-3/9-11/11-9

Resultater:

Herrer C (20 deltakere)

1. Kevin Johansen, Tromsø BTK
2. Arne Davidsen, Tromsø BTK
3. Martin Petersen, Tromsø BTK
3. Espen Bertelsen, Tromsø BTK
5. Michael Sjøstedt, Skjervøy BTK
5. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK
5. Torbjørn Myklebust, Birtavarre BTK
5. Erik Hatlen, Tromsø BTK

Semifinale:

Kevin Johansen-Martin Petersen: 9-11/12-10/11-5/11-13/11-6
Arne Davidsen-Espen Bertelsen: 11-7/11-7/11-9

Finale:

Kevin Johansen-Arne Davidsen, Tromsø BTK: 7-11/6-11/11-9/11-9/11-8

Regional-cup 4, 27.-28. mars 2004

Herrer Senior

1. Fred-Ronny Stabel, Tromsø BTK (32p)
2. Stein-Erik Trondsen, Tromsø BTK (24p)
3. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK (16p)
3. Torbjørn Myklebust, Birtavarre BTK (16p)

Herrer Junior

1. Alexander Skogås, Tromsø BTK (16p)
2. Erik Hatlen, Tromsø BTK (12p)
3. Rune Sjøstedt, Birtavarre BTK (8p)

Herrer C

1. Alexander Skogås, Tromsø BTK
2. Rune Sjøstedt, Birtavarre BTK
3. Håkan Sjøstedt, Birtavarre BTK

Gutter 15

1. Rune Sjøstedt, Birtavarre BTK (20p)
2. Alexander Skogås, Tromsø BTK (15p)
3. Erik Hatlen, Tromsø BTK (10p)

Herrer Eldre Junior

1. Erik Hatlen, Tromsø BTK (20p)
2. Rune Sjøstedt, Birtavarre BTK (15p)
3. Alexander Skogås, Tromsø BTK (10p)

Stein-Erik Trondsen ble sammenlagtvinner i seniorklassen, og Alexander Skogås vant Gutter 15, Herrer junior og Herrer eldre junior! Her er sammenlagtstillingen.


Informasjon Organisasjon Turneringer/resultater Diverse Linker
Hovedside
Nyheter
Terminliste 2017/2018
Kalender
Bruk av hallen
Litt om treningslokalet
Medlemsinformasjon
Grasrotandelen
Åpent hus
Tromsø BTKs styre
Kontakt TBTK
Lov for TBTK
Dokumenter
Stevneresultater
Onlineranking
Seriespill
"Hall of fame" Nord-Norge
Fotballturnering
Bilder
TBTK på YouTube
Glimt fra historien
Gamle nyheter
Alternative nyheter
NBTF
ITTF
Facebooksiden til TBTK

Rekrutter SET hallen Ingvild Regnskapsfører Espen

Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.