Tromsø Bordtennisklubb

Tromsø Bordtennisklubb - logo
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706

Stevneresultater 2004/2005

På denne siden vil resultater fra lokale stevner for sesongen 2004/2005 oppføres. De viktigste stevnene lokalt er 4 regionalcuper samt KM.

Stevneresultater sesongen 1999/2000
Stevneresultater sesongen 2000/2001
Stevneresultater sesongen 2001/2002
Stevneresultater sesongen 2002/2003
Stevneresultater sesongen 2003/2004
Stevneresultater sesongen 2004/2005
Stevneresultater sesongen 2005/2006
Stevneresultater sesongen 2006/2007
Stevneresultater sesongen 2007/2008
Stevneresultater sesongen 2008/2009
Stevneresultater sesongen 2009/2010
Stevneresultater sesongen 2010/2011
Stevneresultater sesongen 2011/2012
Stevneresultater sesongen 2012/2013
Stevneresultater sesongen 2013/2014
Stevneresultater sesongen 2014/2015
Stevneresultater sesongen 2015/2016
Stevneresultater sesongen 2016/2017


Sammenlagtstillingen i Regional-Cup i Region Nord 2004/2005


I tillegg til de lokale turneringene, arrangerte vi i september Stiga Norges-Cup i Tromsø.
Her er en info-side knyttet til det arrangementet.



Regional-cup 1, Tromsø 6.-7. november 2004

Lørdag 6.11

Rekrutter (5 deltakere)

1. Eilif Myrseth, Birtavarre
2. Kent Skoglund, Tromsø

Herrer A (10 deltakere)

1. Ingvild Karlsen, Tromsø (40 poeng)
2. Fred-Ronny Stabel, Tromsø (30 poeng)
3. Stein-Erik Trondsen, Tromsø (20 poeng)
3. Bjørn Helge Handegård, Tromsø (20 poeng)

Finale: Ingvild Karlsen-Fred-Ronny Stabel: 11-9/11-7/11-7

Herrer double (3 par)

1. Morten Pedersen/Stein-Erik Trondsen, Tromsø
2. Fred-Ronny Stabel/Ingvild Karlsen, Tromsø

Herrer junior (5 deltakere)

1. Rune Sjøstedt, Birtavarre (20 poeng)
2. Alexander Skogås, Tromsø (15 poeng)
3. Erik Hatlen, Tromsø (10 poeng)
4. Andreas Wiik, Bodø (10 poeng)

Klassen ble avgjort ved puljespill, og de tre første hadde tre seire og ett tap. Rekkeføgen ble bestemt av settforskjell i innbyrdes oppgjør der Rune hadde 4-3, Alexander 4-4 og Erik 3-4.

Søndag 7.11

Herrer eldre junior (5 deltakere)

1. Alexander Skogås, Tromsø (20 poeng)
2. Rune Sjøstedt, Birtavarre (15 poeng)
3. Erik Hatlen, Tromsø (10 poeng)
4. Andreas Wiik, Bodø (10 poeng)

Puljefinale: Alexander Skogås-Rune Sjøstedt: 5-11/11-8/11-13/11-8/11-8

Herrer C (5 deltakere)

1. Michael Sjøstedt, Skjervøy
2. Erik Hatlen, Tromsø
3. Rune Sjøstedt, Birtavarre

Gutter 15 (4 deltakere)

1. Erik Hatlen, Tromsø (16 poeng)
2. Alexander Skogås, Tromsø (12 poeng)
3. Andreas Wiik, Bodø (8 poeng)
4. Sondre Berg, Birtavarre (8 poeng)

Puljefinale: Erik Hatlen-Alexander Skogås: 10-12/11-9/12-10/6-11/11-8

Kretsmesterskap, Tromsø, 4.-5. desember 2004

Herrer eldre junior (7 deltakere)

1. Rune Sjøstedt, Birtavarre
2. Erik Hatlen, Tromsø
3. Sondre Solberg, Birtavarre
3. Rune Myrseth, Birtavarre

Finale: Rune Sjøstedt-Erik Hatlen: 11-8/11-7/11-5

Rekrutter (7 deltakere)

1. Kent Skoglund, Tromsø
2. Sindre Trosterud, Tromsø
3. Daniel Gulbakk, Tromsø
4. Thomas Holden, Tromsø

Herrer A (8 deltakere)

1. Fred-Ronny Stabel, Tromsø
2. Stein-Erik Trondsen, Tromsø
3. Erik Eidesen, Tromsø
3. Arne Davidsen, Tromsø

Finale: Fred-Ronny Stabel-Stein-Erik Trondsen: 11-7/12-10/5-11/11-5

Herrer double (3 par)

1. Erik Eidesen/Stein-Erik Trondsen, Tromsø
2. Fred-Ronny Stabel/Arne Davidsen, Tromsø

Finale: Erik Eidesen/Stein-Erik Trondsen-Fred-Ronny Stabel/Arne Davidsen: 11-3/9-11/11-6/10-12/11-7

Gutter 15 (4 deltakere)

1. Erik Hatlen, Tromsø
2. Alexander Skogås, Tromsø
3. Kent André Berg, Skjervøy
3. Sondre Solberg, Birtavarre

Finale: Erik Hatlen-Alexander Skogås: 10-12/10-12/11-7/13-11/18-16

Herrer junior (7 deltakere)

1. Alexander Skogås, Tromsø
2. Erik Hatlen, Tromsø
3. Rune Sjøstedt, Birtavarre
3. Rune Myrseth, Birtavarre

Finale: Alexander Skogås-Erik Hatlen: 11-4/10-12/13-11/10-12/11-8

Herrer C (8 deltakere)

1. Michael Sjøstedt, Skjervøy
2. Alexander Skogås, Tromsø
3. Rune Sjøstedt, Birtavarre
3. Erik Hatlen, Tromsø

Finale: Michael Sjøstedt-Alexander Skogås: 8-11/12-10/11-7/9-11/11-1

Regional-cup 2, Olderdalen, 5.-6. februar 2005

Herrer A (8 deltakere)

1. Bjørn Helge Handegård, Tromsø (32 poeng)
2. Erik Eidesen, Tromsø (24 poeng)
3. Geir Pedersen, Tromsø (16 poeng)
3. Kevin Johansen, Tromsø (16 poeng)

Finale: Bjørn Helge Handegård-Erik Eidesen: 11-8/11-6/11-9

Herrer double (5 par)

1. Bjørn Helge Handegård/Geir Pedersen, Tromsø
2. Erik Eidesen/Kevin Johansen, Tromsø

Herrer junior (5 deltakere)

1. Rune Sjøstedt, Birtavarre (20 poeng)
2. Eilif Myrseth, Birtavarre (15 poeng)
3. Kjetil Jakobsen, Birtavarre (10 poeng)
4. John Harald Liland, Birtavarre (10 poeng)

Klassen ble avgjort ved puljespill.

Herrer eldre junior (3 deltakere)

1. Rune Sjøstedt, Birtavarre (12 poeng)
2. Kjetil Jakobsen, Birtavarre (9 poeng)
3. John Harald Liland, Birtavarre (6 poeng)

Puljefinale: Rune Sjøstedt-Kjetil Jakobsen: 11-8/14-12/13-11

Herrer C (7 deltakere)

1. Erik Eidesen, Tromsø
2. Geir Pedersen, Tromsø
3. Rune Sjøstedt, Birtavarre
3. Michael Sjøstedt, Skjervøy

Finale: Erik Eidesen-Geir Pedersen: 12-10/11-3/7-11/11-9

I tillegg ble det spilt 3 klasser som ikke krevde lisens:

Resultat for disse klassene:

Gutter 15 rekrutter (4 deltakere)

1. Arild Myrseth, Birtavarre
2. Ørjan Olsen, Birtavarre

Gutter 13 rekrutter (6 deltakere)

1. Arild Myrseth, Birtavarre
2. Eilif Myrseth, Birtavarre
3. Ole Christian Larsen, Birtavarre

Herrer D (9 deltakere)

1. Nait, Nordreisa
2. Vladimir Makarov, Nordreisa
3. Pavel Voroljovv, Nordreisa
3. Aslan Emirov, Nordreisa

NNM (Regional-cup 3), Tromsø 2.-3. april 2005

Gutter 15 (3 deltakere)

1. Andreas Wiik, Bødø BTK (12 p)
2. Petter Markussen, Bodø BTK (9 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK (6 p)

Herrer A (7 deltakere)

1. Stein-Erik Trondsen, Tromsø BTK (28 p)
2. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK (21 p)
3. Geir Pedersen, Tromsø BTK (14 p)
3. Erik Eidesen, Tromsø BTK (14 p)

Semifinale:

Stein-Erik Trondsen-Geir Pedersen: 11-3/11-3/11-8
Bjørn Helge Handegård-Erik Eidesen: 11-4/11-3/11-9

Finale:

Stein-Erik Trondsen-Bjørn Helge Handegård: 9-11/11-7/11-4/3-11/11-5

Herrer double (3 par)

1. Stein-Erik Trondsen/Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK
2. Geir Pedersen/Erik Eidesen, Tromsø BTK

Puljefinale:

Stein-Erik Trondsen/Bjørn Helge Handegård-Geir Pedersen/Erik Eidesen: 10-12/11-5/11-3/11-5

Rekrutter (3 deltakere)

1. Morten Wiik, Bodø BTK
2. Kent Skoglund, Tromsø BTK
3. Petter Markussen, Bodø BTK

Gutter 13 (2 deltakere)

1. Morten Wiik, Bodø BTK (8 p)
2. Petter Markussen, Bodø BTK (6 p)

Finale:

Morten Wiik-Petter Markussen: 11-8/6-11/11-3/15-17/11-7

Herrer D (5 deltakere)

1. Bernt Markussen, Bodø BTK
2. Håkan Sjøstedt, Birtavarre BTK
3. Andreas Wiik, Bodø BTK

Puljefinale:

Bernt Markussen-Håkan Sjøstedt: 11-8/11-6/11-8


Informasjon Organisasjon Turneringer/resultater Diverse Linker
Hovedside
Nyheter
Terminliste 2017/2018
Kalender
Bruk av hallen
Litt om treningslokalet
Medlemsinformasjon
Grasrotandelen
Åpent hus
Tromsø BTKs styre
Kontakt TBTK
Lov for TBTK
Dokumenter
Stevneresultater
Onlineranking
Seriespill
"Hall of fame" Nord-Norge
Fotballturnering
Bilder
TBTK på YouTube
Glimt fra historien
Gamle nyheter
Alternative nyheter
NBTF
ITTF
Facebooksiden til TBTK

Rekrutter SET hallen Ingvild Regnskapsfører Espen

Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.