Tromsø Bordtennisklubb

Tromsø Bordtennisklubb - logo
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706

Stevneresultater 2005/2006

På denne siden vil resultater fra lokale stevner for sesongen 2005/2006 oppføres. De viktigste stevnene lokalt er 4 regionalcuper samt KM.

Stevneresultater sesongen 1999/2000
Stevneresultater sesongen 2000/2001
Stevneresultater sesongen 2001/2002
Stevneresultater sesongen 2002/2003
Stevneresultater sesongen 2003/2004
Stevneresultater sesongen 2004/2005
Stevneresultater sesongen 2005/2006
Stevneresultater sesongen 2006/2007
Stevneresultater sesongen 2007/2008
Stevneresultater sesongen 2008/2009
Stevneresultater sesongen 2009/2010
Stevneresultater sesongen 2010/2011
Stevneresultater sesongen 2011/2012
Stevneresultater sesongen 2012/2013
Stevneresultater sesongen 2013/2014
Stevneresultater sesongen 2014/2015
Stevneresultater sesongen 2015/2016
Stevneresultater sesongen 2016/2017


Sammenlagtstillingen i Regional-Cup i Region Nord 2005/2006


Regional-cup 1, Tromsø 1.-2. oktober 2005

Rekrutter (6 deltakere)

1. plass: Jonas Andersen, Tromsø BTK (5-0)
2. plass: Yingyang Yu, Tromsø BTK (4-1)
3. plass: Thomas Holden, Tromsø BTK (3-2)
4. plass: Espen Holden, Tromsø BTK (2-3)
5. plass: Stine Halvorsen, Tromsø BTK (1-4)
6. plass: Mads I. Storstad, Tromsø BTK (0-5)

Gutter 13 (6 deltakere)

1. plass: Morten Wiik, Bodø BTK (5-0) (24 poeng)
2. plass: Jonas Andersen, Tromsø BTK (4-1) (18 poeng)
3. plass: Yingyang Yu, Tromsø BTK (3-2) (12 poeng)
4. plass: Thomas Holden, Tromsø BTK (2-3) (12 poeng)
5. plass: Mads I. Storstad, Tromsø BTK (1-4)
6. plass: Espen Holden, Tromsø BTK (0-5)

Gutter 15 (3 deltakere)

Morten Wiik - Yingyang Yu: 13-11/11-1/11-1
Yingyang Yu - Andreas Wiik: 5-11/4-11/4-11
Morten Wiik- Andreas Wiik: 10-12/10-12/12-10/11-4/8-11

1. plass: Andreas Wiik, Bodø BTK (2-0) (12 poeng)
2. plass: Morten Wiik, Bodø BTK (1-1) (9 poeng)
3. plass: Yingyang Yu, Tromsø BTK (0-2) (6 poeng)

Herrer Junior (8 deltakere)

Semifinaler:
Andreas Wiik - Morten Wiik: 8-11/11-8/6-11/11-8/10-12
Jonas Andersen - Kent Skoglund: 1-11/11-6/5-11/12-10/7-11

Finale:
Kent - Morten: 11-5/11-5/12-10

1. plass: Kent Skoglund, Tromsø BTK (32 poeng)
2. plass: Morten Wiik, Bodø BTK (24 poeng)
3. plass: Jonas Andersen, Tromsø BTK (16 poeng)
3. plass: Andreas Wiik, Bodø BTK (16 poeng)

Herrer Eldre Junior (4 deltakere)

Kent Skoglund - Morten Wiik: 8-11/11-7/9-11/10-12
Kent Skoglund - Andreas Wiik: 10-12/7-11/11-9/8-11
Kent Skoglund - Yingyang Yu: 11-5/11-3/11-5
Morten Wiik - Andreas Wiik: 6-11/12-10/11-8/11-8
Morten Wiik - Yingyang Yu : 11-7/11-8/11-2
Andreas Wiik - Yingyang Yu: 11-9/11-6/11-8

1. plass: Morten Wiik, Bodø BTK (3-0) (16 poeng)
2. plass: Andreas Wiik, Bodø BTK (2-1) (12 poeng)
3. plass: Kent Skoglund, Tromsø BTK (1-2) (8 poeng)
4. plass: Yingyang Yu, Tromsø BTK (0-3) (8 poeng)

Herrer A (4 deltakere)

Stein Erik Trondsen - Espen Bertelsen: 11-8/11-6/11-8
Stein Erik Trondsen - Geir Pedersen: 9-11/11-7/11-5/11-7
Stein Erik Trondsen - Jonny Ternlind: 11-8/11-4/11-8
Espen Bertelsen - Geir Pedersen: 6-11/9-11/6-11
Espen Bertelsen - Jonny Ternlind: 8-11/4-11/7-11
Geir Pedersen- Jonny Ternlind: 11-7/6-11/4-11/11-9/6-11

1. plass: Stein Erik Trondsen, Tromsø BTK (3-0) (16 poeng)
2. plass: Jonny Ternlind, Tromsø BTK (2-1) (12 poeng)
3. plass: Geir Pedersen, Tromsø BTK (2-1) (8 poeng)
4. plass: Espen Bertelsen, Tromsø BTK (0-3) (8 poeng)

Regional-cup 2, Olderdalen 26.-27. november 2005

Rekrutter

1. Jonas Andersen, Tromsø BTK
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Dragan Sjøstedt, Birtavarre BTK
4. Aril Myrseth, Biravarre BTK
5. Øyvind Eide, Birtavarre BTK
6. Ørjan Olsen, Olderdalen
7. Simon Larsen, Olderdalen
8. Lasse Jørgensen, Birtavarre BTK
9. Ken Stian M Larsen, Biravarre BTK

Gutter 15

1. Jinyang Yu, Tromsø BTK (16 p)
2. Lasse Jørgensen, Birtavarre BTK (12 p)
3. Jonas Andersen, Tromsø BTK (8 p)
4. Ole Christian Larsen, Birtavarre BTK (8 p)

Herrer A

1. Erik Eidesen, Tromsø BTK (16 p)
2. Torbjørn Myklebust, Birtavarre BTK (12 p)
3. Michael Sjøstedt, Birtavarre BTK (8 p)
4. Håkan Sjøstedt, Birtavarre BTK (8 p)

Herrer C

1. Michael Sjøstedt, Birtavarre BTK
2. Håkan Sjøstedt, Birtavarre BTK
3. Jonas Andersen, Tromsø BTK
4. Dragan Sjøstedt, Birtavarre BTK
5. Jinyang Yu, Tromsø BTK
6. Ken Stian Larsen, Birtavarre BTK

Enkeltresultater fra puljer og sluttspill.

Kretsmesterskap for Troms, Tromsø 3.-4. desember 2005

Herrer junior (7 deltakere)

1. Jens Stenshøj, Tromsø BTK
2. Erik Hatlen, Tromsø BTK
3. Kent Skoglund, Tromsø BTK
3. Jinyang Yu, Tromsø BTK

Kvartfinale
Ole Christian Larsen - Jinyang Yu: 9-11, 7-11, 6-11
Kent Skoglund - Ken Stian Larsen: 11-9, 11-5, 11-5

Semifinale
Erik Hatlen - Jinyang Yu: 11-0, 11-4, 11-13, 11-4
Kent Skoglund - Jens Stenshøj: 6-11, 3-11, 11-7, 5-11

Finale
Erik Hatlen - Jens Stenshøj: 11-4, 14-12, 9-11, 5-11, 8-11

Rekrutter (3 deltakere)

1. Jinyang Yu, Tromsø BTK
2. Stine Halvorsen, Tromsø BTK
3. Espen Berg Jensen, Tromsø BTK

Herrer A (8 deltakere)

1. Stein Erik Trondsen, Tromsø BTK
2. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK
3. Kevin Johansen, Tromsø BTK
3. Arne Davidsen, Tromsø BTK

Semifinale
Bjørn Helge Handegård - Arne Davidsen: 11-5, 11-9, 11-6
Stein Erik Trondsen - Kevin Johansen: 11-3, 11-13, 11-3, 12-10

Finale
Stein Erik Trondsen - Bjørn Helge Handegård: 11-8, 11-9, 11-8

Herrer double (3 par)

1. Stein Erik Trondsen/Arne Davidsen, Tromsø BTK
2. Kevin Johansen/Espen Bertelsen, Tromsø BTK
3. Michael Sjøstedt/Håkan Sjøstedt, Skjervøy BTK/Birtavarre BTK

Puljefinale
Stein Erik Trondsen/Arne Davidsen-Kevin Johansen/Espen Bertelsen: 13-11, 11-6, 11-9

Herrer C (6 deltakere)

1. Michael Sjøstedt, Tromsø BTK
2. Jens Stenshøj, Tromsø BTK
3. Gøril Heide, Tromsø BTK

Puljefinale
Michael Sjøstedt - Jens Stenshøj: 11-8, 11-7, 14-12

Gutter 15 (3 deltakere)

1. Jens Stenshøj, Tromsø BTK
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Jørn Ole Olsen, Tromsø BTK

Puljefinale
Jens Stenshøj - Jinyang Yu: 11-5, 11-9, 12-10

Gutter 13 (3 deltakere)

1. Jinyang Yu, Tromsø BTK
2. Tord Kjelsberg, Tromsø BTK
3. Espen Berg Jensen, Tromsø BTK

Puljefinale
Jinyang Yu - Tord Kjelsberg: 11-4, 11-7, 11-2

Herrer eldre junior (4 deltakere)

1. Jens Stenshøj, Tromsø BTK
2. Kent Skoglund, Tromsø BTK
3. Jinyang Yu, Tromsø BTK

Puljefinale
Jens Stenshøj - Kent Skoglund: 11-5, 11-5, 11-5

KM i rundbord

1. Jinyang Yu, Tromsø BTK
2. Jens Stenshøj, Tromsø BTK
3. Jørn Ole Olsen, Tromsø BTK

Bordtennisstafett-KM

Jens Stenshøj - Bjørn Helge Handegård/Jinyang Yu/Jørn Ole Olsen: 8-11/9-11/11-7/11-8/13-11

Regional-cup 3, Tromsø 11.-12. februar 2006

G 15, rekrutter (10 deltakere)

1. Jinyang Yu, Tromsø BTK
2. Jørn-Ole Olsen, Tromsø BTK
3. Jonas Andersen, Tromsø BTK
3. Lars Karlstad, Tromsø BTK

Herrer junior (12 deltakere)

1. Jens Stenshøj, Tromsø BTK (48 p)
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK (36 p)
3. Andreas Wiik, Bodø BTK (24 p)
3. Jørn-Ole Olsen, Tromsø BTK (24 p)

Semifinale
Jens Stenshøj - Andreas Wiik: 11-7, 11-5, 11-3
Jinyang Yu - Jørn-Ole Olsen: 11-6, 11-7, 12-10

Finale
Jens Stenshøj - Jinyang Yu: 11-4, 8-11, 11-6, 11-9

Herrer A (8 deltakere)

1. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK (32 p)
2. Stein Erik Trondsen, Tromsø BTK (24 p)
3. Ingvild Karlsen, Tromsø BTK (16 p)
3. Arne Davidsen, Tromsø BTK (16 p)

Semifinale
Bjørn Helge Handegård - Ingvild Karlsen: 12-10, 11-2, 2-11, 8-11, 11-8
Stein Erik Trondsen - Arne Davidsen: 11-7, 11-3, 11-8

Finale
Bjørn Helge Handegård - Stein Erik Trondsen: 11-9, 4-11, 11-7, 8-11, 11-7

Herrer double (3 par)

1. Stein Erik Trondsen/Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK
2. Arne Davidsen/Ingvild Karlsen, Tromsø BTK
3. Michael Sjøstedt/Håkan Sjøstedt, Skjervøy BTK/Birtavarre BTK

Puljefinale
Bjørn Helge Handegård/Stein Erik Trondsen - Arne Davidsen/Ingvild Karlsen: 11-6, 11-4, 11-1

Gutter 13 (5 deltakere)

1. Jonas Andersen, Tromsø BTK (20 p)
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK (15 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK (10 p)

Puljefinale
Jonas Andersen - Jinyang Yu: 11-7, 11-6, 11-8

Gutter 15 (13 deltakere)

1. Jens Stenshøj, Tromsø BTK (52 p)
2. Andreas Wiik, Bodø BTK (39 p)
3. Jonas Andersen, Tromsø BTK (26 p)
3. Jinyang Yu, Tromsø BTK (26 p)

Semifinale
Jens Stenshøj - Jonas Andersen: 11-8, 9-11, 11-7, 11-7
Andreas Wiik - Jinyang Yu: 11-9, 6-11, 11-5, 6-11, 11-4

Finale
Jens Stenshøj - Andreas Wiik: 11-6, 9-11, 11-6, 11-7

Gutter Double (6 par)

1. Andreas Sætermo/Lars Karlstad, Tromsø BTK
2. Andreas Wiik/Morten Wiik, Bodø BTK
3. Jonas Andersen/Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Jørn-Ole Olsen/Ulv Greve Alsos, Tromsø BTK

Semifinale
Andreas Sætermo/Lars Karlstad - Jonas Andersen/Jinyang Yu: 11-9, 11-9, 11-6
Andreas Wiik/Morten Wiik - Jørn-Ole Olsen/Ulv Greve Alsos: 11-8, 11-9, 13-11

Finale
Andreas Sætermo/Lars Karlstad - Andreas Wiik/Morten Wiik: 9-11, 11-9, 11-7, 9-11, 11-9

Herrer C (8 deltakere)

1. Geir Pedersen, Tromsø BTK
2. Michael Sjøstedt, Skjervøy BTK
3. Håkan Sjøstedt, Birtavarre BTK
3. Mir Hussein, Tromsø BTK

Semifinale
Geir Pedersen - Mir Hussein: 11-2, 11-3, 11-9
Michael Sjøstedt - Håkan Sjøstedt: 16-14, 11-9, 9-11, 12-14, 11-3

Finale
Geir Pedersen - Michael Sjøstedt: 11-5, 15-13, 10-12, 11-9

Herrer eldre junior (7 deltakere)

1. Jens Stenshøj, Tromsø BTK (28 p)
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK (21 p)
3. Andreas Wiik, Bodø BTK (14 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK(14 p)

Semifinale
Jens Stenshøj - Andreas Wiik: 11-4, 11-7, 11-5
Jinyang Yu - Morten Wiik: 11-5, 11-6, 11-8

Finale
Jens Stenshøj - Jinyang Yu: 11-6, 11-9, 11-9

Regional-cup 4 (NNM), Tromsø 25.-26. mars 2006

Herrer senior single (10 deltakere)

1. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK (40 p)
2. Fred-Ronny Stabel, Tromsø BTK (30 p)
3. Arne Davidsen, Tromsø BTK (20 p)
3. Erik Eidesen, Tromsø BTK (20 p)

Semifinaler:

Fred-Ronny Stabel-Erik Eidesen: 11-5/11-9/11-5
Bjørn Helge Handegård-Arne Davidsen: 11-9/6-11/11-5/11-8

Finale:

Bjørn Helge Handegård-Fred-Ronny Stabel: 11-9/11-5/12-14/11-9

Herrer double (5 par)

1. Fred-Ronny Stabel/Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK
2. Kevin Johansen/Espen Bertelsen, Tromsø BTK
3. Arne Davidsen/Erik Eidesen, Tromsø BTK

Puljefinale:

Fred-Ronny Stabel/Bjørn Helge Handegård-Kevin Johansen/Espen Bertelsen: 11-4/11-5/11-1

Gutter double (4 par)

1. Andreas Wiik/Morten Wiik, Bodø BTK
2. Lars Karlstad/Jørn-Ole Olsen, Tromsø BTK

Puljefinale:

Andreas Wiik/Morten Wiik-Lars Karlstad/Jørn-Ole Olsen: 5-11/9-11/11-6/11-8/12-10

Herrer junior (9 deltakere)

1. Jens Stenshøj, Tromsø BTK (36 p)
2. Gisle Jørgensen, Tromsø BTK (27 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK (18 p)
3. Jinyang Yu, Tromsø BTK (18 p)

Semifinaler:

Jens Stenshøj-Morten Wiik: 11-8/11-7/11-7
Gisle Jørgensen-Jinyang Yu: 11-9/16-14/3-11/11-7

Finale:

Jens Stenshøj-Gisle Jørgensen: 11-7/11-4/11-4

Rekrutter (6 deltakere)

1. Lars Karlstad, Tromsø BTK
2. Jørn-Ole Olsen, Tromsø BTK
3. Egil Johansen, Tromsø BTK
4. Håvard Snarby, Tromsø BTK
5. Markus Andersen, Tromsø BTK
6. Runar Skogdal, Tromsø BTK

Herrer eldre junior (8 deltakere)

1. Jens Stenshøj, Tromsø BTK (32 p)
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK (24 p)
3. Andreas Wiik, Bodø BTK (16 p)
3. Jonas Andersen, Tromsø BTK (16 p)

Semifinaler:

Jens Stenshøj-Jonas Andersen: 11-6/11-7/11-13/11-7
Jinyang Yu-Andreas Wiik: 12-10/11-13/11-8/11-6

Finale:

Jens Stenshøj-Jinyang Yu: 11-3/11-5/11-3

Gutter 15 (8 deltakere)

1. Jens Stenshøj, Tromsø BTK (32 p)
2. Andreas Wiik, Bodø BTK (24 p)
3. Jinyang Yu, Tromsø BTK (16 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK (16 p)

Semifinaler:

Jens Stenshøj-Jinyang Yu: 11-7/12-10/14-12
Andreas Wiik-Morten Wiik: 11-4/16-14/11-9

Finale:

Jens Stenshøj-Andreas Wiik: 12-10/11-3/11-4

Gutter 13 (4 deltakere)

1. Jonas Andersen, Tromsø BTK (16 p)
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK (12 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK (8 p)
4. Håvard Snarby, Tromsø BTK (8 p)

Puljefinale:

Jonas Andersen-Jinyang Yu: 11-9/8-11/11-9/11-8

Herrer C (7 deltakere)

1. Michael Sjøstedt, Skjervøy BTK
2. Jonas Andersen, Tromsø BTK
3. Håkan Sjøstedt, Birtavarre BTK
3. Jens Stenshøj, Tromsø BTK

Semifinaler:

Jonas Andersen-Jens Stenshøj: 11-4/10-12/12-10/11-8
Michael Sjøstedt-Håkan Sjøstedt: 12-10/11-9/11-6

Finale:

Michael Sjøstedt-Jonas Andersen: 11-5/13-11/11-6

Klubbmesterskap, Tromsø 20. mai 2006

Gutter 15 (6 deltakere)

1. Jonas Andersen
2. Lars Karlstad
3. Jørn-Ole Olsen
4. Jinyang Yu

Gutter 13 (4 deltakere)

1. Jonas Andersen
2. Jinyang Yu
3. Ulv Greve Alsos
4. Håvard Snarby

Herrer senior (9 deltakere)

1. Stein-Erik Trondsen
2. Bjørn Helge Handegård
3. Geir Pedersen
3. Arne Davidsen


Informasjon Organisasjon Turneringer/resultater Diverse Linker
Hovedside
Nyheter
Terminliste 2017/2018
Kalender
Bruk av hallen
Litt om treningslokalet
Medlemsinformasjon
Grasrotandelen
Åpent hus
Tromsø BTKs styre
Kontakt TBTK
Lov for TBTK
Dokumenter
Stevneresultater
Onlineranking
Seriespill
"Hall of fame" Nord-Norge
Fotballturnering
Bilder
TBTK på YouTube
Glimt fra historien
Gamle nyheter
Alternative nyheter
NBTF
ITTF
Facebooksiden til TBTK

Rekrutter SET hallen Ingvild Regnskapsfører Espen

Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.