Tromsø Bordtennisklubb

Tromsø Bordtennisklubb - logo
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706

Stevneresultater 2007/2008

På denne siden vil resultater fra lokale stevner for sesongen 2007/2008 oppføres. De viktigste stevnene lokalt er 4 regionalcuper (inkludert Nordnorsk mesterskap), Tromsø BTKs jubileumsturnering, og KM.

Stevneresultater sesongen 1999/2000
Stevneresultater sesongen 2000/2001
Stevneresultater sesongen 2001/2002
Stevneresultater sesongen 2002/2003
Stevneresultater sesongen 2003/2004
Stevneresultater sesongen 2004/2005
Stevneresultater sesongen 2005/2006
Stevneresultater sesongen 2006/2007
Stevneresultater sesongen 2007/2008
Stevneresultater sesongen 2008/2009
Stevneresultater sesongen 2009/2010
Stevneresultater sesongen 2010/2011
Stevneresultater sesongen 2011/2012
Stevneresultater sesongen 2012/2013
Stevneresultater sesongen 2013/2014
Stevneresultater sesongen 2014/2015
Stevneresultater sesongen 2015/2016
Stevneresultater sesongen 2016/2017


Sammenlagtstillingen i Regional-Cup i Region Nord 2007/2008


Regional-Cup 1, Tromsø, 29.-30. september 2007

Gutter 15 rekrutter (6 deltakere)

1. Djoen Nossent, Tromsø BTK
2. Martin Bartholdsen, Tromsø BTK
3. Jan-Erik Haraldsen, Tromsø BTK
4. Jørgen Søpstad, Tromsø BTK

Gutter 15 (4 deltakere)

1. Jonas Andersen, Tromsø BTK (16 p)
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK (12 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK (8 p)
4. Egil Johansen, Tromsø BTK (8 p)

Puljefinale: Jonas Andersen-Jinyang Yu: 11-4/15-13/11-7

Herrer Junior (6 deltakere)

1. Jonas Andersen, Tromsø BTK (24 p)
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK (18 p)
3. Egil Johansen, Tromsø BTK (12 p)
4. Andreas Wiik, Bodø BTK (12 p)

Puljefinale: Jonas Andersen-Jinyang Yu: 11-7/8-11/14-12/7-11/11-9

Herrer Senior (7 deltakere)

1. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK (28 p)
2. Nils Madsen Haugland, Tromsø BTK (21 p)
3. Jonas Andersen, Tromsø BTK (14 p)
3. Geir Pedersen, Tromsø BTK (14 p)

Semifinaler:
Bjørn Helge Handegård-Jonas Andersen: 11-3/11-5/11-4
Nils Madsen Haugland-Geir Pedersen: 11-3/11-7/13-11

Finale: Bjørn Helge Handegård-Nils Madsen Haugland: 8-11/11-8/11-3/7-11/11-8

Herrer C (6 deltakere)

1. Jinyang Yu, Tromsø BTK
2. Jonas Andersen, Tromsø BTK
3. Andreas Wiik, Bodø BTK
4. Morten Wiik, Bodø BTK

Puljefinale: Jinyang Yu-Jonas Andersen: 9-11/11-5/11-5/11-5

Herrer Eldre Junior (6 deltakere)

1. Jinyang Yu, Tromsø BTK (24 p)
2. Jonas Andersen, Tromsø BTK (18 p)
3. Andreas Wiik, Bodø BTK (12 p)
4. Morten Wiik, Bodø BTK (12 p)

Rekkefølgen på nr. 2-4 ble avgjort på innbyrdes oppgjør. Jonas, Andreas og Morten hadde alle 3 seire og 2 tap i puljespillet. Jonas hadde 5-4 i sett i innbyrdes oppgjør, Andreas 5-5 og Morten 4-5.

Regional-Cup 2, Harstad, 3.-4. november 2007

Gutter 16 rekrutter (6 deltakere)

1. Erlend Gabrielsen, Kanebogen BTK
2. Andreas Arntsen, Kanebogen BTK
3. Sigbjørn Drevland, Tromsø BTK
3. Martin Grimsbo, Kanebogen BTK

Finale: Erlend Gabrielsen-Andreas Arntsen: 11-4/11-7/11-3

Gutter 13 rekrutter (5 deltakere)

1. Tobias Jacobsen, Kanebogen BTK
2. Jørgen Søbstad, Tromsø BTK
3. Lars Gjelle, Kanebogen BTK

Gutter 15 (13 deltakere)

1. Egil Johansen, Tromsø BTK (52 p)
2. Andreas Arntsen, Kanebogen BTK (39 p)
3. Thomas Dagsloth, Bodø BTK (26 p)
3. Djoen Nossent, Tromsø BTK (26 p)

Finale: Egil Johansen-Andreas Arntsen: 11-7/11-4/11-5

Herrer Junior (13 deltakere)

1. Egil Johansen, Tromsø BTK (52 p)
2. Andreas Arntsen, Kanebogen BTK (39 p)
3. Kim Åge Hansen, Bodø BTK (26 p)
3. Martin Bartholdsen, Tromsø BTK (26 p)

Finale: Egil Johansen-Andreas Arntsen: 11-8/11-5/11-8

Herrer Junior Double (6 par)

1. Andreas Arntsen/Erlend Gabrielsen, Kanebogen BTK
2. Martin Grimsbo/Anniken Moen Mattson, Kanebogen BTK/Bodø BTK

Herrer Senior Double (4 par)

1. Simon Andreassen/Geir Pedersen, Narvik BTK/Tromsø BTK
2. Egil Johansen/Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK

Herrer Senior (7 deltakere)

1. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK (28 p)
2. Simon Andreassen, Narvik BTK (21 p)
3. Geir Pedersen, Tromsø BTK (14 p)
3. Egil Johansen, Tromsø BTK (14 p)

Semifinaler:
Bjørn Helge Handegård-Geir Pedersen: 11-8/11-4/11-9
Simon Andreassen-Egil Johansen: 11-6/11-7/11-7

Finale: Bjørn Helge Handegård-Simon Andreassen: 11-4/11-8/11-4

Gutter 13 (6 deltakere)

1. Djoen Nossent, Tromsø BTK (24 p)
2. Martin Bartholdsen, Tromsø BTK (18 p)
3. Jørgen Søbstad, Tromsø BTK (12 p)
3. Tobias Jacobsen, Kanebogen BTK (12 p)

Puljefinale: Djoen Nossent-Martin Bartholdsen: 11-7/11-5/11-5

Herrer C (14 deltakere)

1. Simon Andreassen, Narvik BTK
2. Geir Pedersen, Tromsø BTK
3. Egil Johansen, Tromsø BTK
4. Roar Gjelle, Kanebogen BTK

Finale: Simon Andreassen-Geir Pedersen: 11-8/11-5/9-11/8-11/11-7

Herrer Eldre Junior (15 deltakere)

1. Egil Johansen, Tromsø BTK (60 p)
2. Erlend Gabrielsen, Kanebogen BTK (45 p)
3. Andreas Arntsen, Kanebogen BTK (30 p)
3. Kim Åge Hansen, Bodø BTK (30 p)

Finale: Egil Johansen-Erlend Gabrielsen: 11-3/11-7/11-6

Regional-Cup 3, Bodø, 2.-3. februar 2008

Rekrutter (23 deltakere)

1. Ferdaw Hewad, Rana BTK
2. Gohlam Hewad, Rana BTK
3. Runar Bachstrøm, Kanebogen BTK
3. Djoen Nossent, Tromsø BTK
5. Sondre Hanssen, Kanebogen BTK
5. Bertil Bøchmann, Bodø BTK
5. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
5. Jørgen Søbstad, Tromsø BTK

Jenter 15 (5 deltakere)

1. Anniken Moen Matsson, Bodø BTK (20 p)
2. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK (15 p)
3. Hanna Annie Solvær, Bodø BTK (10 p)
4. Ella Raja-Ahde, Rana BTK (10 p)
5. Ingrid Martina Solvoll, Rana BTK

Gutter 15 (23 deltakere)

1. Jonas Andersen, Tromsø BTK (92 p)
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK (69 p)
3. Egil Johansen, Tromsø BTK (46 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK (46 p)
5. Martin Bartholdsen, Tromsø BTK (23 p)
5. Djoen Nossent, Tromsø BTK (23 p)
5. Bertil Bøckmann, Bodø BTK (23 p)
5. Andreas Arntzen, Kanebogen BTK (23 p)

Herrer Junior (14 deltakere)

1. Jonas Andersen, Tromsø BTK (56 p)
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK (42 p)
3. Egil Johansen, Tromsø BTK (28 p)
3. Andreas Wiik, Bodø BTK (28 p)
5. Erlend Gabrielsen, Kanebogen BTK
5. Andreas Arntzen, Kanebogen BTK
5. Morten Wiik, Bodø BTK
5. Bertil Bøckmann, Bodø BTK

Herrer Veteran (16 deltakere)

1. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK
2. Kevin Johansen, Bodø BTK
3. Simon Andreassen, Narvik BTK
3. Arnt Knutsen, Rana BTK
5. Willy Vonstad, Rana BTK
5. Svein Martin Olsen, Bodø BTK
5. Rolf-Inge Olsen, Bodø BTK
5. Mohammed Zand, Rana BTK

Gutter 13 (15 deltakere)

1. Runar Bachstrøm, Kanebogen BTK (60 p)
2. Bertil Bøckmann, Bodø BTK (45 p)
3. Sondre Hanssen, Kanebogen BTK (30 p)
3. Djoen Nossent, Tromsø BTK (30 p)
5. Jørgen Søbstad, Tromsø BTK
5. Lasse Rønning, Bodø BTK
5. Jan-Erik Haraldsen, Tromsø BTK
5. Martin Bartholdsen, Tromsø BTK

Herrer C (19 deltakere)

1. Kevin Johansen, Bodø BTK
2. Espen Bertelsen, Tromsø BTK
3. Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Simon Andreassen, Narvik BTK
5. Wang Shou, Tromsø BTK
5. Jonas Andersen, Tromsø BTK
5. Morten Wiik, Bodø BTK
5. Andreas Wiik, Bodø BTK

Herrer Eldre Junior (17 deltakere)

1. Nils Madsen Haugland, Tromsø BTK (68 p)
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK (51 p)
3. Egil Johansen, Tromsø BTK (34 p)
3. Jonas Andersen, Tromsø BTK (34 p)
5. Erlend Gabrielsen, Kanebogen BTK (17 p)
5. Andreas Wiik, Bodø BTK (17 p)
5. Andreas Arntzen, Kanebogen BTK (17 p)
5. Morten Wiik, Bodø BTK (17 p)

Herrer A (18 deltakere)

1. Nils Madsen Haugland, Tromsø BTK (72 p)
2. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK (54 p)
3. Arnt Knutsen, Rana BTK (36 p)
3. Johan Nöjd, Bodø BTK (36 p)
5. Ingvild Karlsen, Tromsø BTK (18 p)
5. Kevin Johansen, Bodø BTK (18 p)
5. Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK (18 p)
5. Erik Eidesen, Tromsø BTK (18 p)

Regional-Cup 4 (NNM), Mo i Rana, 1.-2. mars 2008

Herrer A (11 deltakere)

1. Nils Madsen Haugland, Tromsø BTK (44 p)
2. Erik Eidesen, Tromsø BTK (33 p)
3. Geir Pedersen, Tromsø BTK (22 p)
3. Kevin Johansen, Bodø BTK (22 p)

Herrer Eldre Junior (11 deltakere)

1. Nils Madsen Haugland, Tromsø BTK (44 p)
2. Egil Johansen, Tromsø BTK (33 p)
3. Andreas Wiik, Bodø BTK (22 p)
3. Petter Markussen, Bodø BTK (22 p)

Herrer C (16 deltakere)

1. Kevin Johansen, Bodø BTK
2. Egil Johansen, Tromsø BTK
3. Simon Andreassen, Narvik BTK
3. Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK

Veteran (16 deltakere)

1. Kevin Johansen, Bodø BTK (64 p)
2. Geir Pedersen, Tromsø BTK (48 p)
3. Simon Andreassen, Narvik BTK (32 p)
3. Arnt Knutsen, Rana BTK (32 p)
5. Mohammad Zand, Rana BTK (16 p)
5. Ronny Solvoll, Rana BTK (16 p)
5. Rolf Inge Olsen, Bodø BTK (16 p)
5. Freddy Hågensen, Rana BTK (16 p)

Jenter 15 (3 deltakere)

1. Ella Raja-Ahde, Rana BTK (12 p)
2. Hanna Solvær, Bodø BTK (8 p)
3. Ingrid M. Solvoll, Rana BTK (6 p)

Jenter 13 (3 deltakere)

1. Hanna Solvær, Bodø BTK (12 p)
2. Ella Raja-Ahde, Rana BTK (8 p)
3. Ingrid M. Solvoll, Rana BTK (6 p)

Gutter 13 (12 deltakere)

1. Djoen Nossent, Tromsø BTK (48 p)
2. Martin Bartholdsen, Tromsø BTK (36 p)
3. Kim A. Skevik, Rana BTK (24 p)
3. Aaro Raja-Ahde, Rana BTK (24 p)

Rekrutter (16 deltakere)

1. Djoen Nossent, Tromsø BTK
2. Martin Bartholdsen, Tromsø BTK
3. Gohlam Hewad, Rana BTK
3. Jan-E. Haraldsen, Tromsø BTK
5. Lasse Rønning, Bodø BTK
5. Magne Schytte, Rana BTK
5. Aaro Raja-Ahde, Rana BTK
5. Jørgen Søbstad, Tromsø BTK

Gutter 15 (16 deltakere)

1. Egil Johansen, Tromsø BTK (64 p)
2. Morten Wiik, Bodø BTK (48 p)
3. Petter Markussen, Bodø BTK (32 p)
3. Ferdaws Hewad, Rana BTK (32 p)
5. Djoen Nossent, Tromsø BTK (16 p)
5. Gohlam Hewad, Rana BTK (16 p)
5. Thomas Dagsloth, Bodø BTK (16 p)
5. Aaro Raja-Ahde, Rana BTK (16 p)

Herrer junior (6 deltakere)

1. Morten Wiik, Bodø BTK (24 p)
2. Egil Johansen, Tromsø BTK (18 p)
3. Andreas Wiik, Bodø BTK (12 p)
3. Petter Markussen, Bodø BTK (12 p)

Gutter double (8 par)

1. Egil Johansen/Djoen Nossent, Tromsø BTK
2. Morten Wiik/Petter Markussen, Bodø BTK
3. Gohlam Hewad/Ferdaws Hewad, Rana BTK
3. Magne Schytte/Kim Andre Skevik, Rana BTK

Herrer junior double (3 par)

1. Gohlam Hewad/Ferdaws Hewad, Rana BTK
2. Andreas Wiik/Petter Markussen, Bodø BTK

Herrer double (8 par)

1. Nils M. Haugland/Erik Eidesen, Tromsø BTK
2. Geir Pedersen/Kevin Johansen, Tromsø BTK/Bodø BTK
3. Mohammad Zand/Ahad Hewad, Rana BTK
3. Arnt Knutsen/Simon Andreassen, Rana BTK/Narvik BTK


Informasjon Organisasjon Turneringer/resultater Diverse Linker
Hovedside
Nyheter
Terminliste 2017/2018
Kalender
Bruk av hallen
Litt om treningslokalet
Medlemsinformasjon
Grasrotandelen
Åpent hus
Tromsø BTKs styre
Kontakt TBTK
Lov for TBTK
Dokumenter
Stevneresultater
Onlineranking
Seriespill
"Hall of fame" Nord-Norge
Fotballturnering
Bilder
TBTK på YouTube
Glimt fra historien
Gamle nyheter
Alternative nyheter
NBTF
ITTF
Facebooksiden til TBTK

Rekrutter SET hallen Ingvild Regnskapsfører Espen

Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.