Tromsø Bordtennisklubb

Tromsø Bordtennisklubb - logo
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706

Stevneresultater 2009/2010

På denne siden vil resultater fra lokale stevner for sesongen 2009/2010 oppføres. De viktigste stevnene lokalt er 3 regionalcuper (inkludert Nordnorsk mesterskap), og Tromsø BTKs Mørketidscup som går i november.

Stevneresultater sesongen 1999/2000
Stevneresultater sesongen 2000/2001
Stevneresultater sesongen 2001/2002
Stevneresultater sesongen 2002/2003
Stevneresultater sesongen 2003/2004
Stevneresultater sesongen 2004/2005
Stevneresultater sesongen 2005/2006
Stevneresultater sesongen 2006/2007
Stevneresultater sesongen 2007/2008
Stevneresultater sesongen 2008/2009
Stevneresultater sesongen 2009/2010
Stevneresultater sesongen 2010/2011
Stevneresultater sesongen 2011/2012
Stevneresultater sesongen 2012/2013
Stevneresultater sesongen 2013/2014
Stevneresultater sesongen 2014/2015
Stevneresultater sesongen 2015/2016
Stevneresultater sesongen 2016/2017


Sammenlagtstillingen i Regional-Cup i Region Nord 2009/2010


Regional-Cup 1, Mo i Rana, 12.-13. september 2009

Rekrutt 15 (26 deltakere)

1 Per Asplund, Rana BTK
2 Jøran Høgset, Rana BTK
3 Magnus L. Einmo, Rana BTK
3 Kjartan Nilsen, Herøy BTK
5 Magne Schytte, Rana BTK
5 Andreas Dagsloth, Bodø BTK
5 Lars H. Gjelle, Kanebogen BTK
5 Bond Tangonsak, Herøy BTK

Gutter/jenter 11 (lørdag) (11 deltakere)

1 Andreas Dagsloth, Bodø BTK
2 Isak Lekang, Bodø BTK
3 Benedicte E. Røberg, Bodø BTK
3 Jonas Ohuassi, Bodø BTK

Gutter/jenter 11 (søndag) (11 deltakere)

1 Andreas Dagsloth, Bodø BTK
2 Benedicte E. Røberg, Bodø BTK
3 Isak Lekang, Bodø BTK
3 Jonas Ohuassi, Bodø BTK

Gutter 13 (22 deltakere)

1 Lars H. Gjelle, Kanebogen BTK (88 poeng)
2 Magne Schytte, Rana BTK (66 p)
3 Eskil Einmo, Rana BTK (44 p)
3 Ella Raja-ahde, Rana BTK (44 p)
5 Marte Jakobsen, Rana BTK (22 p)
5 Kjartan Nilsen, Herøy BTK (22 p)
5 Eirik Wiik, Bodø BTK (22 p)
5 Magnus Einmo, Rana BTK (22 p)

Gutter 15 (15 deltakere)

1 Aaro Raja-ahde, Rana BTK (60 p)
2 Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK (45 p)
3 Hanna Solvær, Bodø BTK (30 p)
3 Maja H. Gjelle, Kanebogen BTK (30 p)

Jenter 13 (5 deltakere)

1 Maja H. Gjelle, Kanebogen BTK (20 p)
2 Ella Raja-ahde, Rana BTK (15 p)
3 Marte Jakobsen, Rana BTK (10 p)

Jenter 15 (5 deltakere)

1 Maja H. Gjelle, Kanebogen BTK (20 p)
2 Ella Raja-ahde, Rana BTK (15 p)
3 Hanna Solvær, Bodø BTK (10 p)

Gutter/Jenter Double (9 par)

1 Maja H. Gjelle/Lars H. Gjelle, Kanebogen BTK
2 Marte D. Jacobsen/Jøran Høgset, Rana BTK
3 Ella Raja-ahde/Vera Mossonova, Rana BTK
3 Per Asplund/Magne Schytte, Rana BTK

Herrer Junior (16 deltakere)

1 Jinyang Yu, Tromsø BTK (64 poeng)
2 Egil Johansen, Tromsø BTK (48 p)
3 Morten Wiik, Bodø BTK (32 p)
3 Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK (32 p)
5 Maja H. Gjelle, Kanebogen BTK (16 p)
5 Aaro Raja-ahde, Rana BTK (16 p)
5 Thomas Dagsloth, Bodø BTK (16 p)
5 Magne Schytte, Rana BTK (16 p)

Herrer Eldre Junior (9 deltakere)

1 Jinyang Yu, Tromsø BTK (36 poeng)
2 Egil Johansen, Tromsø BTK (27 p)
3 Morten Wiik, Bodø BTK (18 p)
3 Andreas Wiik, Bodø BTK (18 p)

Herrer C (21 deltakere)

1 Jinyang Yu, Tromsø BTK
2 Espen Bertelsen, Bodø BTK
3 Egil Johansen, Tromsø BTK
3 Simon Andreassen, Narvik BTK
5 Bjørn Lillevoll, Narvik BTK
5 Morten Wiik, Bodø BTK
5 Mohammad Zand, Rana BTK
5 Andreas Wiik, Bodø BTK

Herrer A (19 deltakere)

1 Jinyang Yu, Tromsø BTK (76 p)
2 Simon Andreassen, Narvik BTK (57 p)
3 Bjørn Lillevoll, Narvik BTK (38 p)
3 Espen Bertelsen, Bodø BTK (38 p)
5 Andreas Wiik, Bodø BTK (19 p)
5 Egil Johansen, Tromsø BTK (19 p)
5 Mohammad Zand, Rana BTK (19 p)
5 Erlend Sjåvik, Herøy BTK (19 p)

Veteran 35 (14 deltakere)

1 Simon Andreassen, Narvik BTK (56 p)
2 Bjørn Lillevoll, Narvik BTK (42 p)
3 Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK (28 p)
3 Mohammad Zand, Rana BTK (28 p)

Herrer Double (12 par)

1 Simon Andreassen/Bjørn Lillevoll, Narvik BTK
2 Jinyang Yu/Egil Johansen, Tromsø BTK
3 Espen Bertelsen/Andreas Wiik, Bodø BTK
3 Ronny Solvoll/Mohammad Zand, Rana BTK

Nordkraft-loopen, Narvik, 31. oktober-1. november 2009

Gutter 13

1 Magne Schytte, Rana Bordtennisklubb
2 Andreas Dagsloth, Bodø BTK
3 Eskil Einmo, Rana Bordtennisklubb
3 Fredrick Hokland, Kanebogen Bordtennisklubb
5 Lars Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb
5 Magnus Einmo, Rana Bordtennisklubb
5 Ella Raja-ahde, Rana Bordtennisklubb
5 Sander Romstad, Narvik Bordtennisklubb
9 Viijar Dunderovic, Tromsø BTK
9 Martin Woll, Tromsø BTK

Gutter 15

1 Daniel Bergersen, Oppegård IL
2 Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb
3 Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK
3 Eskil Einmo, Rana Bordtennisklubb
5 Lars Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb
5 Magne Schytte, Rana Bordtennisklubb
5 Magnus Einmo, Rana Bordtennisklubb
5 Sander Romstad, Narvik Bordtennisklubb
9 Fredrick Hokland, Kanebogen Bordtennisklubb
9 Per Asplund, Rana Bordtennisklubb
9 lsak Berntsen, Narvik Bordtennisklubb
9 Morgan Larsen, Narvik Bordtennisklubb

Gutter/Jenter 11

1 Andreas Dagsloth, Bodø BTK
2 Martin Woll, Tromsø BTK
3 Lukas Berntsen, Narvik Bordtennisklubb
3 Viljar Dunderovic, Tromsø BTK
5 Sivert Romstad, Narvik Bordtennisklubb
5 Ingrid Woll, Tromsø BTK

Gutter/Jenter Double

1 Lars Haugen Gjelle/Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb
2 Daniel Bergersen/Andreas Dagsloth, Oppegård IL/Bodø BTK
3 Tolu Adekoya/Tobias Berger, Tromsø BTK
3 Fredrick Hokland/Tobias Jacobsen, Kanebogen Bordtennisklubb

Herrer Eldre Junior

1 Jinyang Yu, Tromsø BTK
2 Daniel Bergersen, Oppegård IL
3 Jonas Andersen, Tromsø BTK
3 Egil Johansen, Tromsø BTK

Herrer A

1 Erik Eidesen, Tromsø BTK
2 Simon Andreassen, Narvik Bordtennisklubb
3 Espen Bertelsen, Bodø BTK
3 Jinyang Yu, Tromsø BTK
5 Sven Martin Olsen, Bodø BTK
5 Bjørn Skog, Saltdal BTK
5 Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb
5 Rolf-Inge Olsen, Bodø BTK
9 Ronny Solvoll, Rana Bordtennisklubb
9 Andreas Wiik, Bodø BTK
9 Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK
9 Trond Knustad, Narvik Bordtennisklubb

Herrer B

1 Erik Eidesen, Tromsø BTK
2 Jinyang Yu, Tromsø BTK
3 Tor Arne Bratli, Narvik Bordtennisklubb
3 Simon Andreassen, Narvik Bordtennisklubb
5 Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb
5 Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK
5 Espen Bertelsen, Bodø BTK
5 Andreas Wiik, Bodø BTK

Herrer C

1 Simon Andreassen, Narvik Bordtennisklubb
2 Espen Bertelsen, Bodø BTK
3 Bjørn Skog, Saltdal BTK
3 Jinyang Yu, Tromsø BTK
5 Morten Wiik, Bodø BTK
5 Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb
5 Egil Johansen, Tromsø BTK
5 Trond Knustad, Narvik Bordtennisklubb
9 Ronny Solvoll, Rana Bordtennisklubb
9 Daniel Bergersen, Oppegård IL
9 Andreas Sætermo, Tromsø BTK
9 Sven Martin Olsen, Bodø BTK
9 Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK
9 Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK
9 Andreas Wiik, Bodø BTK
9 Rolf-Inge Olsen, Bodø BTK

Herrer Double

1 Egil Johansen/Jinyang Yu, Tromsø BTK
2 Andreas Wiik/Espen Bertelsen, Bodø BTK
3 Geir Bergersen/Trond Knustad, Oppegård IL/Narvik Bordtennisklubb
3 Rolf-Inge Olsen/Sven Martin Olsen, Bodø BTK

Herrer Junior

1 Jinyang Yu, Tromsø BTK
2 Egil Johansen, Tromsø BTK
3 Jonas Andersen, Tromsø BTK
3 Daniel Bergersen, Oppegård IL
5 Andreas Sætermo, Tromsø BTK
5 Thomas Dagsloth, Bodø BTK
5 Morten Wiik, Bodø BTK
5 Per Asplund, Rana Bordtennisklubb
9 Eskil Einmo, Rana Bordtennisklubb
9 Isak Berntsen, Narvik Bordtennisklubb
9 Magne Schytte, Rana Bordtennisklubb
9 Magnus Einmo, Rana Bordtennisklubb

Rekrutt 13

1 Andreas Dagsloth, Bodø BTK
2 Ella Raja-ahde, Rana Bordtennisklubb
3 Magnus Einmo, Rana Bordtennisklubb
3 Eskil Einmo, Rana Bordtennisklubb
5 Tolu Adekoya, Tromsø BTK
5 Sander Romstad, Narvik Bordtennisklubb
5 Fredrick Hokland, Kanebogen Bordtennisklubb
5 Viljar Dunderovic, Tromsø BTK
9 Tobias Jacobsen, Kanebogen Bordtennisklubb
9 Simen Mosti, Saltdal BTK
9 Martin Woll, Tromsø BTK
9 Sivert Romstad, Narvik Bordtennisklubb

Rekrutt 15

1 Daniel Bergersen, Oppegård IL
2 Ella Raja-ahde, Rana Bordtennisklubb
3 Magne Schytte, Rana Bordtennisklubb
3 Magnus Einmo, Rana Bordtennisklubb
5 Per Asplund, Rana Bordtennisklubb
5 Isak Berntsen, Narvik Bordtennisklubb
5 Eskil Einmo, Rana Bordtennisklubb
5 Sander Romstad, Narvik Bordtennisklubb
9 Simen Mosti, Saltdal BTK
9 Jonas Skog, Saltdal BTK
9 Lars Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb
9 Morgan Larsen, Narvik Bordtennisklubb
9 Martin Woll, Tromsø BTK
9 Fredrick Hokland, Kanebogen Bordtennisklubb

Veteran 35

1 Simon Andreassen, Narvik Bordtennisklubb
2 Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb
3 Bjørn Skog, Saltdal BTK
3 Ronny Solvoll, Rana Bordtennisklubb
5 Gunnar Ingebrigtsen, Rana Bordtennisklubb
5 Sven Martin Olsen, Bodø BTK
5 Tor Arne Bratli, Narvik Bordtennisklubb
5 Trond Knustad, Narvik Bordtennisklubb

Gutter/Jenter 9

1 Lukas Berntsen, Narvik Bordtennisklubb
2 Mikael Ingebrigtsen, Rana Bordtennisklubb
3 Sivert Romstad, Narvik Bordtennisklubb
4 Olve Solvoll, Rana Bordtennisklubb
5 Ask Solvoll, Rana Bordtennisklubb

Jenter 13

1 Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb
2 Ella Raja-ahde, Rana Bordtennisklubb
3 Ingrid Solvoll, Rana Bordtennisklubb
4 Ingrid Woll, Tromsø BTK

Jenter 15

1 Ella Raja-ahde, Rana Bordtennisklubb
2 Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb
3 Ingrid Woll, Tromsø BTK
4 Ingrid Solvoll, Rana Bordtennisklubb

Her er resultatlista, med kampresultater i sluttspillkampene

Mørketidscupen, Tromsø, 21.-22. november 2009

Gutter 12 (12 deltakere)

1. Filip Broström, Kebnekaise BTK
2. Viljar Dunderovic, Tromsø BTK
3. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK
3. Sivert Romstad, Narvik BTK
5. Tobias Jacobsen, Kanebogen BTK
5. Sebastian Jennerwein, Tromsø BTK

Finale: Filip Broström - Viljar Dunderovic: 11-5, 11-5, 11-3
Semifinale: Filip Broström - Johan Olsen Gravrok: 11-4, 11-4, 11-7
Semifinale: Viljar Dunderovic - Sivert Romstad: 11-6, 11-6, 13-11
1/4: Viljar Dunderovic - Tobias Jacobsen: 9-11, 11-8, 8-11, 11-6, 11-9
1/4: Johan Olsen Gravrok - Sebastian Jennerwein: 11-3, 11-7, 11-5

Gutter 15 (23 deltakere)

1. Felix Pekkari, Norrskenet BTK
2. Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK
3. Filip Broström, Kebnekaise BTK
3. Pontus Nordström, Kebnekaise BTK
5. Tobias Berger, Tromsø BTK
5. Viljar Dunderovic, Tromsø BTK
5. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
5. Tobias Jacobsen, Kanebogen BTK
9. Johan S. Wind, Tromsø BTK
9. Terje Myrvoll, Birtavarre BTK
9. Kristoffer Andreas Rekkbø, Birtavarre BTK
9. Tolu Adekoya, Tromsø BTK

Finale: Felix Pekkari - Kristoffer Nilsen: 9-11, 8-11, 11-3, 11-8, 11-4
Semifinale: Felix Pekkari - Filip Broström: 11-5, 11-9, 11-6
Semifinale: Kristoffer Nilsen - Pontus Nordström: 11-9, 11-8, 9-11, 11-13, 11-5
1/4: Felix Pekkari - Tobias Berger: 11-5, 11-6, 11-3
1/4: Kristoffer Nilsen - Viljar Dunderovic: 11-7, 11-7, 11-7
1/4: Filip Broström - Maja Haugen Gjelle: 11-7, 11-7, 11-6
1/4: Pontus Nordström - Tobias Jacobsen: 11-3, 11-1, 11-4
1/8: Filip Broström - Johan S. Wind: 11-5, 11-8, 11-7
1/8: Tobias Berger - Terje Myrvoll: 11-3, 11-5, 11-9
1/8: Viljar Dunderovic - Kristoffer Andreas Rekkbø: 13-11, 8-11, 9-11, 11-9, 11-7
1/8: Tobias Jacobsen - Tolu Adekoya: 11-7, 8-11, 11-9, 9-11, 11-7

Herrer Elite (16 deltakere)

1. Mikael Krekula, Norrskenet BTK
2. Nils Haugland, Tromsø BTK
3. Erik Eidesen, Tromsø BTK
3. Johannes Ylipää, Norrskenet BTK
5. Kevin Johansen, Bodø BTK
5. Simon Andreassen, Narvik BTK
5. Sebastian Olsson, Kebnekaise BTK
5. Espen Bertelsen, Bodø BTK
9. Martin Tano, Norrskenet BTK
9. Egil Johansen, Tromsø BTK

Finale: Mikael Krekula - Nils Haugland: 11-5, 9-11, 11-8, 11-8
Semifinale: Mikael Krekula - Erik Eidesen: 11-13, 5-11, 14-12, 11-5, 11-9
Semifinale: Nils Haugland - Johannes Ylipää: 11-8, 11-1, 11-2
1/4: Mikael Krekula - Kevin Johansen: 11-5, 11-3, 11-6
1/4: Nils Haugland - Simon Andreassen: 7-11, 11-4, 11-5, 11-6
1/4: Erik Eidesen - Sebastian Olsson: 11-7, 11-4, 11-8
1/4: Johannes Ylipää - Espen Bertelsen: 11-4, 11-9, 11-3
1/8: Sebastian Olsson - Martin Tano: 11-6, 11-6, 7-11, 9-11, 11-6
1/8: Espen Bertelsen - Egil Johansen: 11-3, 11-8, 11-9

Herrer Junior (16 deltakere)

1. Egil Johansen, Tromsø BTK
2. Sebastian Olsson, Kebnekaise BTK
3. Morten Wiik, Bodø BTK
3. Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK
5. Jonathan Harnesk, Kebnekaise BTK
5. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
5. Lars Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
5. Pontus Nordström, Kebnekaise BTK

Finale: Egil Johansen - Sebastian Olsson: 11-9, 10-12, 14-12, 9-11, 11-6
Semifinale: Egil Johansen - Morten Wiik: 11-7, 9-11, 11-4, 11-7
Semifinale: Sebastian Olsson - Kristoffer Nilsen: 11-4, 11-4, 11-9
1/4: Egil Johansen - Jonathan Harnesk: 11-6, 11-8, 11-0
1/4: Sebastian Olsson - Maja Haugen Gjelle: 12-10, 11-3, 11-7
1/4: Morten Wiik - Lars Haugen Gjelle: 11-5, 11-6, 11-6
1/4: Kristoffer Nilsen - Pontus Nordström: 11-9, 11-13, 11-7, 8-11, 11-4

Totally Double (17 par)

1. Mikael Krekula/Johannes Ylipää, Norrskenet BTK
2. Erik Eidesen/Nils Haugland, Tromsø BTK
3. Stein-Erik Trondsen/Egil Johansen, Tromsø BTK
3. Leif Pekkari/Andreas Tano, Norrskenet BTK

Finale: Krekula/Ylipää - Eidesen/Haugland: 12-10, 12-10, 7-11, 13-11
Semifinale: Krekula/Ylipää - Trondsen/Johansen: 13-11, 8-11, 11-6, 11-3
Semifinale: Eidesen/Haugland - Pekkari/Tano: 11-0, 11-4, 11-5

Totally Open (48 deltakere)

1. Mikael Krekula, Norrskenet BTK
2. Nils Haugland, Tromsø BTK
3. Stein-Erik Trondsen, Tromsø BTK
3. Johannes Ylipää, Norrskenet BTK
5. Fred-Ronny Stabel, Tromsø BTK
5. Martin Tano, Norrskenet BTK
5. Kevin Johansen, Bodø BTK
5. Espen Bertelsen, Bodø BTK
9. Sebastian Olsson, Kebnekaise BTK
9. Leif Pekkari, Norrskenet BTK
9. John-Are Hansen, Tromsø BTK
9. Håkan Sjøstedt, Birtavarre BTK
9. Jonathan Harnesk, Kebnekaise BTK
9. Simon Andreassen, Narvik BTK
9. Anders Nordström, Kebnekaise BTK
9. Felix Pekkari, Norrskenet BTK

Finale: Mikael Krekula - Nils Haugland: 11-3, 7-11, 14-12, 11-7
Semifinale: Mikael Krekula - Stein-Erik Trondsen: 8-11, 11-8, 11-7, 11-9
Semifinale: Nils Haugland - Johannes Ylipää: 11-4, 11-5, 11-6
1/4: Mikael Krekula - Fred-Ronny Stabel: 11-7, 11-7, 11-9
1/4: Nils Haugland - Martin Tano: 11-3, 11-2, 11-7
1/4: Stein-Erik Trondsen - Kevin Johansen:11-3, 11-3, 11-6
1/4: Johannes Ylipää - Espen Bertelsen: 11-6, 11-8, 11-3
1/8: Mikael Krekula - Sebastian Olsson: 11-3, 11-3, 11-9
1/8: Nils Haugland - Leif Pekkari: 11-2, 11-6, 11-5
1/8: Stein-Erik Trondsen - John-Are Hansen:11-8, 11-2, 11-2
1/8: Johannes Ylipää - Håkan Sjøstedt: 11-1, 11-1, 11-6
1/8: Fred-Ronny Stabel - Jonathan Harnesk: 11-1, 11-4, 16-14
1/8: Martin Tano - Simon Andreassen: 11-6, 4-11, 13-11, 11-9
1/8: Kevin Johansen - Anders Nordström: 11-13, 11-7, 4-11, 12-10, 11-5
1/8: Espen Bertelsen - Felix Pekkari: 11-2, 8-11, 11-1, 11-8

Gutter 11 (10 deltakere)

1. Filip Broström, Kebnekaise BTK
2. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK
3. Adrian Fuglesang, Tromsø BTK
3. Viljar Dunderovic, Tromsø BTK

Finale: Filip Broström - Johan Olsen Gravrok: 6-11, 11-9, 11-9, 11-8
Semifinale: Filip Broström - Adrian Fuglesang: 11-3, 11-6, 11-8
Semifinale: Johan Olsen Gravrok - Viljar Dunderovic: 11-8, 11-7, 6-11, 11-7

Gutter 13 (14 deltakere)

1. Filip Broström, Kebnekaise BTK
2. Pontus Nordström, Kebnekaise BTK
3. Johan S. Wind, Tromsø BTK
3. Sander Romstad, Narvik BTK
5. Tolu Adekoya, Tromsø BTK
5. Martin Woll, Tromsø BTK
5. Lars Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
5. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK

Finale: Filip Broström - Pontus Nordström: 11-9, 11-7, 11-6
Semifinale: Filip Broström - Johan S. Wind: 11-2, 11-5, 10-12, 11-13, 11-7
Semifinale: Pontus Nordström - Sander Romstad: 11-4, 11-5, 14-12
1/4: Filip Broström - Tolu Adekoya: 11-1, 11-7, 11-9
1/4: Pontus Nordström - Martin Woll: 11-6, 11-0, 11-1
1/4: Johan S. Wind - Lars Haugen Gjelle: 11-8, 17-15, 11-8
1/4: Sander Romstad - Johan Olsen Gravrok: 11-4, 10-12, 11-5, 11-8

Gutter 14 (17 deltakere)

1. Pontus Nordström, Kebnekaise BTK
2. Filip Broström, Kebnekaise BTK
3. Johan S. Wind, Tromsø BTK
3. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
5. Viljar Dunderovic, Tromsø BTK
5. Tolu Adekoya, Tromsø BTK
5. Lars Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
5. Isak Berntsen, Narvik BTK
9. Sander Romstad, Narvik BTK
9. Martin Woll, Tromsø BTK

Finale: Pontus Nordström - Filip Broström: 4-11, 12-10, 11-6, 7-11, 11-5
Semifinale: Pontus Nordström - Johan S. Wind: 11-4, 11-5, 9-11, 11-7
Semifinale: Filip Broström - Maja Haugen Gjelle: 11-8, 11-4, 12-10
1/4: Pontus Nordström - Viljar Dunderovic: 11-4, 10-12, 11-4, 11-1
1/4: Filip Broström - Tolu Adekoya: 11-6, 11-6, 12-10
1/4: Johan S. Wind - Lars Haugen Gjelle: 11-2, 11-5, 11-2
1/4: Maja Haugen Gjelle - Isak Berntsen: 7-11, 11-6, 11-3, 7-11, 11-6
1/8: Tolu Adekoya - Sander Romstad: 13-11, 11-9, 11-8
1/8: Lars Haugen Gjelle - Martin Woll: 11-9, 9-11, 11-5, 9-11, 11-4

Gamle Helter (13 deltakere)

1. Simon Andreassen, Narvik BTK
2. Dag Sture Olsen, Tromsø BTK
3. Dag Eidesen, Tromsø BTK
3. Leif Pekkari, Norrskenet BTK
5. John-Are Hansen, Tromsø BTK
5. Håkan Sjøstedt, Birtavarre BTK
5. Yngve Sørensen, Tromsø BTK
5. Leif-Eskil Fagerjord Sårheim, Narvik BTK

Finale: Simon Andreassen - Dag Sture Olsen: 11-9, 11-6, 12-14, 11-9
Semifinale: Simon Andreassen - Dag Eidesen: 11-5, 11-3, 9-11, 11-5
Semifinale: Dag Sture Olsen - Leif Pekkari: 9-11, 6-11, 11-8, 12-10, 11-9
1/4: Simon Andreassen - John-Are Hansen: 11-9, 11-5, 11-3
1/4: Dag Sture Olsen - Håkan Sjøstedt: 11-4, 11-5, 11-7
1/4: Dag Eidesen - Yngve Sørensen: 11-3, 11-8, 11-7
1/4: Leif Pekkari - Leif-Eskil Fagerjord Sårheim: 11-3, 11-7, 11-9

Herrer C (22 deltakere)

1. Simon Andreassen, Narvik BTK
2. Egil Johansen, Tromsø BTK
3. Andreas Sætermo, Tromsø BTK
3. Kevin Johansen, Bodø BTK
5. Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK
5. Morten Wiik, Bodø BTK
5. Andreas Wiik, Bodø BTK
5. Dag Sture Olsen, Tromsø BTK
9. Andreas Tano, Norrskenet BTK
9. Johan Tyni-Bogdanoff, Kebnekaise BTK
9. Yngve Sørensen, Tromsø BTK
9. Jonathan Harnesk, Kebnekaise BTK

Finale: Simon Andreassen - Egil Johansen: 11-7, 11-4, 11-7
Semifinale: Simon Andreassen - Andreas Sætermo: 12-10, 11-9, 11-7
Semifinale: Egil Johansen - Kevin Johansen: 4-11, 11-9, 13-11, 9-11, 11-4
1/4: Simon Andreassen - Kristoffer Nilsen: 11-3, 11-9, 11-8
1/4: Egil Johansen - Morten Wiik: 8-11, 11-6, 11-8, 6-11, 11-8
1/4: Andreas Sætermo - Andreas Wiik: 11-6, 11-6, 11-9
1/4: Kevin Johansen - Dag Sture Olsen: 11-7, 11-9, 11-7
1/8: Andreas Sætermo - Andreas Tano: 11-9, 11-6, 7-11, 8-11, 11-5
1/8: Kristoffer Nilsen - Johan Tyni-Bogdanoff: 11-7, 11-7, 11-9
1/8: Morten Wiik - Yngve Sørensen: 11-6, 11-6, 11-9
1/8: Dag Sture Olsen - Jonathan Harnesk: 11-6, 7-11, 11-5, 11-4

Herrer Eldre Junior (19 deltakere)

1. Mikael Krekula, Norrskenet BTK
2. Johannes Ylipää, Norrskenet BTK
3. Felix Pekkari, Norrskenet BTK
3. Sebastian Olsson, Kebnekaise BTK
5. Andreas Wiik, Bodø BTK
5. Egil Johansen, Tromsø BTK
5. Morten Wiik, Bodø BTK
5. Andreas Tano, Norrskenet BTK
9. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
9. Martin Tano, Norrskenet BTK
9. Johan Tyni-Bogdanoff, Kebnekaise BTK
9. Lars Haugen Gjelle, Kanebogen BTK

Finale: Mikael Krekula - Johannes Ylipää: 11-5, 11-8, 11-4
Semifinale: Mikael Krekula - Felix Pekkari: 11-7, 11-4, 11-7
Semifinale: Johannes Ylipää - Sebastian Olsson: 11-6, 11-8, 3-11, 11-5
1/4: Mikael Krekula - Andreas Wiik: 11-3, 11-7, 11-8
1/4: Johannes Ylipää - Egil Johansen: 11-3, 11-7, 11-7
1/4: Felix Pekkari - Morten Wiik: 11-3, 11-6, 11-5
1/4: Sebastian Olsson - Andreas Tano: 11-5, 13-11, 11-4
1/8: Andreas Wiik - Maja Haugen Gjelle: 11-3, 11-1, 11-8
1/8: Egil Johansen - Martin Tano: 11-4, 11-8, 11-3
1/8: Morten Wiik - Johan Tyni-Bogdanoff: 11-7, 11-7, 6-11, 11-4
1/8: Andreas Tano - Lars Haugen Gjelle: 11-3, 11-5, 12-10

Regional-Cup 2, Harstad, 20.-21. februar 2010

Gutter/Jenter 11 år (9 deltakere)

1. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK (36 p)
2. Andreas Dagsloth, Bodø BTK (27 p)
3. Martin Woll, Tromsø BTK (18 p)
3. Eirik Wiik, Bodø BTK (18 p)

Finale: Johan Olsen Gravrok - Andreas Dagsloth 8, -9, 9, 7
Semi: Johan Olsen Gravrok - Martin Woll 4, 2, 3
Semi: Andreas Dagsloth - Eirik Wiik 9, 5, 5

Gutter/Jenter 9 år

1. Sivert Romstad, Narvik Bordtennisklubb
2. Lukas Berntsen, Narvik Bordtennisklubb

Finale: Sivert Romstad - Lukas Berntsen 7, 8, 9

Gutter 13 (14 deltakere)

1. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb (56 p)
2. Andreas Dagsloth, Bodø BTK (42 p)
3. Lars Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb (28 p)
3. Fredrick Hokland, Kanebogen Bordtennisklubb (28 p)
5. Martin Sodoma, Narvik Bordtennisklubb
5. Martin Woll, Tromsø BTK
5. Ingrid Woll, Tromsø BTK
5. Sivert Romstad, Narvik Bordtennisklubb

Finale: Maja Haugen Gjelle - Andreas Dagsloth 4, 2, -4, 8
Semi: Maja Haugen Gjelle - Lars Haugen Gjelle 8, 11, 10
Semi: Andreas Dagsloth - Fredrick Hokland -6, 8, 9, 6
1/4: Maja Haugen Gjelle - Martin Sodoma 5, 8, 5
1/4: Andreas Dagsloth - Martin Woll 7, 4, 9
1/4: Lars Haugen Gjelle - Ingrid Woll 7, 4, 6
1/4: Fredrick Hokland - Sivert Romstad 5, 5, 3

Gutter 14

1. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb
2. Fredrick Hokland, Kanebogen Bordtennisklubb
3. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
3. Lasse A. Rønning, Bodø BTK
5. Eirik Wiik, Bodø BTK
5. Jørgen Dalhaug, Narvik Bordtennisklubb
5. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK
5. Martin Sodoma, Narvik Bordtennisklubb

Finale: Maja Haugen Gjelle - Fredrick Hokland 12, 7, 4
Semi: Maja Haugen Gjelle - Andreas Dagsloth -8, 5, 12, 7
Semi: Fredrick Hokland - Lasse A. Rønning -9, 8, 11, 6
1/4: Maja Haugen Gjelle - Eirik Wiik 4, 6, 3
1/4: Fredrick Hokland - Jørgen Dalhaug 4, 7, 9
1/4: Andreas Dagsloth - Johan Olsen Gravrok 10, 5, 9
1/4: Lasse A. Rønning - Martin Sodoma 12, 8, 8

Gutter 15 (19 deltakere)

1. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb (76 p)
2. Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK (57 p)
3. Tobias K. Berger, Tromsø BTK (38 p)
3. Fredrick Hokland, Kanebogen Bordtennisklubb (38 p)
5. Martin Sodoma, Narvik Bordtennisklubb (19 p)
5. Lars Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb (19 p)
5. Lasse A. Rønning, Bodø BTK (19 p)
5. Andreas Dagsloth, Bodø BTK (19 p)
9. Jørgen Dalhaug, Narvik Bordtennisklubb
9. Olai Koppen, Kanebogen Bordtennisklubb

Finale: Maja Haugen Gjelle - Kristoffer Nilsen 8, -8, 7, 7
Semi: Maja Haugen Gjelle - Tobias K. Berger 11, 9, -2, 2
Semi: Kristoffer Nilsen - Fredrick Hokland 6, 4, 5
1/4: Maja Haugen Gjelle - Martin Sodoma 4, -8, 1, 7
1/4: Kristoffer Nilsen - Lars Haugen Gjelle 7, 7, 12
1/4: Tobias K. Berger - Lasse A. Rønning -8, 5, -6, 6, 7
1/4: Fredrick Hokland - Andreas Dagsloth 5, 9, 9
1/8: Fredrick Hokland - Jørgen Dalhaug 2, -8, 6, 8
1/8: Lasse A. Rønning - Olai Koppen 6, 14, 7

Herrer A (18 deltakere)

1. Jinyang Yu, Tromsø BTK (72 p)
2. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK (54 p)
3. Simon Andreassen, Narvik Bordtennisklubb (36 p)
3. Espen Bertelsen, Bodø BTK (36 p)
5. Arnt Knutsen, Rana Bordtennisklubb (18 p)
5. Dag-Sture Olsen, Tromsø BTK (18 p)
5. Egil Johansen, Tromsø BTK (18 p)
5. Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK (18 p)
9. Tor Arne Bratli, Narvik Bordtennisklubb
9. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb

Finale: Jinyang Yu - Erik Steinnes Eidesen 7, -7, 13, 7
Semi: Jinyang Yu - Simon Andreassen -9, -1, 11, 8, 3
Semi: Erik Steinnes Eidesen - Espen Bertelsen 11, 13, 10
1/4: Jinyang Yu - Arnt Knutsen -10, -11, 7, 3, 6
1/4: Erik Steinnes Eidesen - Dag-Sture Olsen 4, 4, 1
1/4: Simon Andreassen - Egil Johansen 5, -4, 9, 5
1/4: Espen Bertelsen - Odin Dyrkolbotn 5, -8, 9, 5
1/8: Arnt Knutsen - Tor Arne Bratli 3, 4, 1
1/8: Odin Dyrkolbotn - Bjørn Idar Lillevoll 4, 6, -4, 6

Herrer B

1. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK
2. Simon Andreassen, Narvik Bordtennisklubb
3. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb
3. Jinyang Yu, Tromsø BTK
5. Dag-Sture Olsen, Tromsø BTK
5. Jonas Andersen, Tromsø BTK
5. Egil Johansen, Tromsø BTK
5. Arnt Roald Kristoffersen, Narvik Bordtennisklubb
9. Espen Wiik, Bodø BTK
9. Thomas Dagsloth, Bodø BTK

Finale: Erik Steinnes Eidesen - Simon Andreassen 8, 11, 8
Semi: Erik Steinnes Eidesen - Bjørn Idar Lillevoll 10, 10, -5, 4
Semi: Simon Andreassen - Jinyang Yu 9, 9, -14, 3
1/4: Erik Steinnes Eidesen - Dag-Sture Olsen 4, 8, 5
1/4: Simon Andreassen - Jonas Andersen 7, 6, 6
1/4: Bjørn Idar Lillevoll - Egil Johansen 8, 7, 5
1/4: Jinyang Yu - Arnt Roald Kristoffersen 8, 4, 9
1/8: Egil Johansen - Espen Wiik 8, 6, 5
1/8: Arnt Roald Kristoffersen - Thomas Dagsloth 10, -2, -6, 9, 6

Herrer C

1. Simon Andreassen, Narvik Bordtennisklubb
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Espen Bertelsen, Bodø BTK
3. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb
5. Egil Johansen, Tromsø BTK
5. Tor Arne Bratli, Narvik Bordtennisklubb
5. Jonas Andersen, Tromsø BTK
5. Dag-Sture Olsen, Tromsø BTK
9. Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK
9. Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK

Finale: Simon Andreassen - Jinyang Yu -8, 11, 8, 8
Semi: Simon Andreassen - Espen Bertelsen 6, 7, 9
Semi: Jinyang Yu - Bjørn Idar Lillevoll -9, 9, -11, 6, 5
1/4: Simon Andreassen - Egil Johansen 5, 8, 6
1/4: Jinyang Yu - Tor Arne Bratli 7, 8, 4
1/4: Espen Bertelsen - Jonas Andersen -2, 8, 9, 7
1/4: Bjørn Idar Lillevoll - Dag-Sture Olsen -8, 1, 12, -11, 7
1/8: Jonas Andersen - Kristoffer Nilsen 8, 8, 10
1/8: Dag-Sture Olsen - Odin Dyrkolbotn 4, 7, 5

Herrer Double

1. Simon Andreassen/Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb
2. Espen Bertelsen/Arnt Knutsen, Bodø BTK/Rana Bordtennisklubb
3. Jonas Andersen/Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK
3. Jinyang Yu/Egil Johansen, Tromsø BTK
5. Morten Wiik/Andreas Wiik, Bodø BTK
5. Dagfinn Kristiansen/Leif-Eskil Fagerjord Sårheim, Kanebogen Bordtennisklubb/Narvik Bordtennisklubb

Finale: Andreassen/Lillevoll - Bertelsen/Knutsen -11, 6, 7, 10
Semi: Andreassen/Lillevoll - Andersen/Eidesen 12, 11, 7
Semi: Bertelsen/Knutsen - Yu/Johansen -11, 9, -3, 11, 9
1/4: Andersen/Eidesen - Wiik/Wiik 8, 4, 6
1/4: Yu/Johansen - Kristiansen/Sårheim 6, 8, 9

Herrer Eldre Junior (17 deltakere)

1. Jinyang Yu, Tromsø BTK (68 p)
2. Thomas Dagsloth, Bodø BTK (51 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK (34 p)
3. Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK (34 p)
5. Stian Rognan, Kanebogen Bordtennisklubb (17 p)
5. Egil Johansen, Tromsø BTK (17 p)
5. Jonas Andersen, Tromsø BTK (17 p)
5. Andreas Wiik, Bodø BTK (17 p)
9. Tobias K. Berger, Tromsø BTK
9. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb

Finale: Jinyang Yu - Thomas Dagsloth 3, -13, 8, 9
Semi: Jinyang Yu - Morten Wiik 5, 5, 3
Semi: Thomas Dagsloth - Kristoffer Nilsen 9, 7, -6, 6
1/4: Jinyang Yu - Stian Rognan 1, 5, 2
1/4: Thomas Dagsloth - Egil Johansen -6, 14, -4, 10, 7
1/4: Morten Wiik - Jonas Andersen -10, 12, 5, 9
1/4: Kristoffer Nilsen - Andreas Wiik -6, 15, 7, 7
1/8: Kristoffer Nilsen - Tobias K. Berger 0, 7, 3
1/8: Jonas Andersen - Maja Haugen Gjelle 7, 7, -10, -2, 3

Herrer Junior (17 deltakere)

1. Jinyang Yu, Tromsø BTK (68 p)
2. Egil Johansen, Tromsø BTK (51 p)
3. Jonas Andersen, Tromsø BTK (34 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK (34 p)
5. Jørgen Dalhaug, Narvik Bordtennisklubb (17 p)
5. Lasse A. Rønning, Bodø BTK (17 p)
5. Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK (17 p)
5. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb (17 p)
9. Lars Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb
9. Martin Sodoma, Narvik Bordtennisklubb

Finale: Jinyang Yu - Egil Johansen 2, 3, -10, 6
Semi: Jinyang Yu - Jonas Andersen 8, 9, -9, -7, 7
Semi: Egil Johansen - Morten Wiik -6, 9, 5, 4
1/4: Jinyang Yu - Jørgen Dalhaug 5, 8, 1
1/4: Egil Johansen vant på WO mot Lasse A. Rønning
1/4: Jonas Andersen - Kristoffer Nilsen 7, 11, 8
1/4: Morten Wiik - Maja Haugen Gjelle 4, -9, 11, 9
1/8: Kristoffer Nilsen - Lars Haugen Gjelle 6, 8, 6
1/8: Maja Haugen Gjelle vant på WO mot Martin Sodoma

Rekrutt 13

1. Fredrick Hokland, Kanebogen Bordtennisklubb
2. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
3. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK
3. Lars Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb
5. Martin Sodoma, Narvik Bordtennisklubb
5. Sivert Romstad, Narvik Bordtennisklubb
5. Halle Saupstad, Kanebogen Bordtennisklubb
5. Eirik Wiik, Bodø BTK

Finale: Fredrick Hokland - Andreas Dagsloth -4, 9, -7, 3, 6
Semi: Fredrick Hokland - Johan Olsen Gravrok 5, 7, 9
Semi: Andreas Dagsloth - Lars Haugen Gjelle 3, 7, 8
1/4: Fredrick Hokland - Martin Sodoma 4, -11, 9, -6, 11
1/4: Andreas Dagsloth - Sivert Romstad 9, 2, 8
1/4: Johan Olsen Gravrok - Halle Saupstad 7, 8, 11
1/4: Lars Haugen Gjelle - Eirik Wiik 8, 7, 7

Rekrutt 15

1. Isak Berntsen, Narvik Bordtennisklubb
2. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK
3. Tobias K. Berger, Tromsø BTK
3. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
5. Lars Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb
5. Fredrick Hokland, Kanebogen Bordtennisklubb
5. Lasse A. Rønning, Bodø BTK
5. Jørgen Dalhaug, Narvik Bordtennisklubb
9. Martin Woll, Tromsø BTK
9. Martin Sodoma, Narvik Bordtennisklubb
9. Halle Saupstad, Kanebogen Bordtennisklubb
9. Olai Koppen, Kanebogen Bordtennisklubb

Finale: Isak Berntsen - Johan Olsen Gravrok 8, -9, -9, 10, 9
Semi: Isak Berntsen - Tobias K. Berger 7, 10, 2
Semi: Johan Olsen Gravrok - Andreas Dagsloth -5, 7, 3, 8
1/4: Isak Berntsen - Lars Haugen Gjelle 11, 11, 4
1/4: Johan Olsen Gravrok - Fredrick Hokland 9, -9, 6, -12, 6
1/4: Tobias K. Berger - Lasse A. Rønning -8, 6, 7, 11
1/4: Andreas Dagsloth - Jørgen Dalhaug 9, 9, 9
1/8: Lars Haugen Gjelle - Martin Woll 5, 6, 0
1/8: Fredrick Hokland - Martin Sodoma 6, 4, -8, 6
1/8: Lasse A. Rønning - Halle Saupstad 4, 3, 5
1/8: Jørgen Dalhaug - Olai Koppen 2, -10, 8, 6

Veteran 35 (12 deltakere)

1. Simon Andreassen, Narvik Bordtennisklubb (48 p)
2. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb (36 p)
3. Arnt Knutsen, Rana Bordtennisklubb (24 p)
3. Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK (24 p)
5. Tor Arne Bratli, Narvik Bordtennisklubb
5. Emil Løkås, Narvik Bordtennisklubb

Finale: Simon Andreassen - Bjørn Idar Lillevoll 10, 9, -9, 12
Semi: Simon Andreassen - Arnt Knutsen 7, 8, 7
Semi: Bjørn Idar Lillevoll - Odin Dyrkolbotn 7, 5, 3
1/4: Arnt Knutsen - Tor Arne Bratli 7, 7, 6
1/4: Odin Dyrkolbotn - Emil Løkås 3, 2, 10

NNM/Regional-Cup 3, Bodø, 24.-25. april 2010

Gutter 11 (16 deltakere)

1 Andreas Dagsloth, Bodø BTK (64 p)
2 Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK (48 p)
3 Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen Bordtennisklubb (32 p)
3 William Eivik Olsen, Bodø BTK (32 p)
5 Eirik Wiik, Bodø BTK (16 p)
5 Benedicte Eline Røberg, Bodø BTK (16 p)
5 Isak Lekang, Bodø BTK (16 p)
5 Mikael Ingebrigtsen, Rana Bordtennisklubb (16 p)
9 Jonas Ouhassi, Bodø BTK
9 Jonas Melhus, Saltdal Bordtennisklubb

Rekrutt 13 (26 deltakere)

1 Bond Tangonsak, Herøy IL
2 Mikael Ingebrigtsen, Rana Bordtennisklubb
3 Ole Johnny Grande, Herøy IL
3 Kjell Kristian Kvarsnes, Saltdal Bordtennisklubb
5 Jonas Melhus, Saltdal Bordtennisklubb
5 Auden-Magnus Nilsen-Nygaard-Hjelseng, Bodø BTK
5 Brage Skog, Saltdal Bordtennisklubb
5 Renathe Øien, Saltdal Bordtennisklubb

Rekrutt 15 (40 deltakere)

1 Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK
2 Tobias K. Berger, Tromsø BTK
3 Lars Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb
3 Normann Torrissen, Saltdal Bordtennisklubb
5 Tobias Jacobsen, Kanebogen Bordtennisklubb
5 Mikael Ingebrigtsen, Rana Bordtennisklubb
5 Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK
5 Oddmund Aardal, Saltdal Bordtennisklubb

Damer Junior (5 deltakere)

1 Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb (20 poeng)
2 Ella Raja-ahde, Rana Bordtennisklubb (15 p)
3 Lise Grande, Herøy IL (10 p)
4 Marianne Grande, Herøy IL
5 Helene Grande, Herøy IL

Jenter 13 (14 deltakere)

1 Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb (56 p)
2 Ella Raja-ahde, Rana Bordtennisklubb (42 p)
3 Christina Johansen, Saltdal Bordtennisklubb (28 p)
3 Benedicte Eline Røberg, Bodø BTK (28 p)
5 Renathe Øien, Saltdal Bordtennisklubb
5 Aina Vik, Saltdal Bordtennisklubb
5 Andrea O. Lundestad, Herøy IL
5 Leona Kristiansen, Saltdal Bordtennisklubb

Jenter 15 (9 deltakere)

1 Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb (36 p)
2 Ella Raja-ahde, Rana Bordtennisklubb (27 p)
3 Christina Johansen, Saltdal Bordtennisklubb (18 p)
3 Benedicte Eline Røberg, Bodø BTK (18 p)
5 Lise Grande, Herøy IL
5 Marianne Grande, Herøy IL

Gutter 9 (6 deltakere)

1 Isak Lekang, Bodø BTK
2 Mikael Ingebrigtsen, Rana Bordtennisklubb
3 Ask Solvoll, Rana Bordtennisklubb
3 Håvard Ingemann Hansen, Bodø BTK

Gutter 10 (13 deltakere)

1 Andreas Dagsloth, Bodø BTK
2 Mikael Ingebrigtsen, Rana Bordtennisklubb
3 Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK
3 Jonas Melhus, Saltdal Bordtennisklubb
5 Ask Solvoll, Rana Bordtennisklubb
5 Joakim Ludvigsen, Saltdal Bordtennisklubb
5 Håvard Ingemann Hansen, Bodø BTK
5 Eirik Wiik, Bodø BTK

Gutter 13 (24 deltakere)

1 Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK (96 p)
2 Magne Schytte, Rana Bordtennisklubb (72 p)
3 Ella Raja-ahde, Rana Bordtennisklubb (48 p)
3 Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK (48 p)
5 Henning Karlsen, Herøy IL (24 p)
5 Lars Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb (24 p)
5 Kjell Kristian Kvarsnes, Saltdal Bordtennisklubb (24 p)
5 Kjartan Nilsen, Herøy IL (24 p)

Gutter 15 (25 deltakere)

1 Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK (100 p)
2 Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb (75 p)
3 Magne Schytte, Rana Bordtennisklubb (50 p)
3 Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK (50 p)
5 Lasse A. Rønning, Bodø BTK (25 p)
5 Jøran Høgseth, Rana Bordtennisklubb (25 p)
5 Tobias K. Berger, Tromsø BTK (25 p)
5 Fredrick Hokland, Kanebogen Bordtennisklubb (25 p)

Gutter 15 Double (18 par)

1 Tobias K. Berger/Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK
2 Ella Raja-ahde/Magne Schytte, Rana Bordtennisklubb

Herrer Junior (28 deltakere)

1 Jinyang Yu, Tromsø BTK (112 p)
2 Egil Johansen, Tromsø BTK (84 p)
3 Morten Wiik, Bodø BTK (56 p)
3 Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK (56 p)
5 Thomas Dagsloth, Bodø BTK (28 p)
5 Andreas Dagsloth, Bodø BTK (28 p)
5 Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb (28 p)
5 Magne Schytte, Rana Bordtennisklubb (28 p)

Herrer Eldre Junior (13 deltakere)

1 Jinyang Yu, Tromsø BTK (52 p)
2 Egil Johansen, Tromsø BTK (39 p)
3 Morten Wiik, Bodø BTK (26 p)
3 Andreas Wiik, Bodø BTK (26 p)
5 Thomas Dagsloth, Bodø BTK
5 Tobias K. Berger, Tromsø BTK
5 Anders Ritland, Tromsø BTK
5 Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK

Herrer Åpen (Herrer A) (33 deltakere)

1 Jinyang Yu, Tromsø BTK (132 p)
2 Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK (99 p)
3 Kevin Johansen, Bodø BTK (66 p)
3 Espen Bertelsen, Bodø BTK (66 p)
5 Trond Jacobsen, Bodø BTK (33 p)
5 Arnt Knutsen, Rana Bordtennisklubb (33 p)
5 Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb (33 p)
5 Andreas Wiik, Bodø BTK (33 p)
9 Roger Sjøstedt, Bodø BTK (16,5 p)
9 Georg Skog, Saltdal Bordtennisklubb (16,5 p)
9 Gunnar Ingebrigtsen, Rana Bordtennisklubb (16,5 p)
9 Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK (16,5 p)
9 Mohammad Zand, Rana Bordtennisklubb (16,5 p)
9 Morten Wiik, Bodø BTK (16,5 p)
9 Inge Brunsvik, Herøy IL (16,5 p)
9 Bjørn Skog, Saltdal Bordtennisklubb (16,5 p)

Herrer B (29 deltakere)

1 Jinyang Yu, Tromsø BTK
2 Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb
3 Inge Brunsvik, Herøy IL
3 Espen Bertelsen, Bodø BTK
5 Stig Slåttholm, Saltdal Bordtennisklubb
5 Bjørn Skog, Saltdal Bordtennisklubb
5 Kevin Johansen, Bodø BTK
5 Trond Jacobsen, Bodø BTK

Herrer C (27 deltakere)

1 Kevin Johansen, Bodø BTK
2 Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb
3 Mohammad Zand, Rana Bordtennisklubb
3 Egil Johansen, Tromsø BTK
5 Inge Brunsvik, Herøy IL
5 Bjørn Skog, Saltdal Bordtennisklubb
5 Dag-Sture Olsen, Tromsø BTK
5 Erlend Sjåvik, Herøy IL

Herrer Senior Double (15 par)

1 Egil Johansen/Jinyang Yu, Tromsø BTK
2 Kevin Johansen/Espen Bertelsen, Bodø BTK
3 Mohammad Zand/Arnt Knutsen, Rana Bordtennisklubb
3 Erlend Sjåvik/Inge Brunsvik, Herøy IL

Veteran 35 (19 deltakere)

1 Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK (76 p)
2 Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb (57 p)
3 Mohammad Zand, Rana Bordtennisklubb (38 p)
3 Johnny Langfjell, Rana Bordtennisklubb (38 p)
5 Dag-Sture Olsen, Tromsø BTK (19 p)
5 Inge Brunsvik, Herøy IL (19 p)
5 Bjørn Skog, Saltdal Bordtennisklubb (19 p)
5 Erlend Sjåvik, Herøy IL (19 p)
9 Stig Slåttholm, Saltdal Bordtennisklubb
9 Espen Wiik, Bodø BTK
9 Ståle Skevik, Rana Bordtennisklubb
9 Roger Sjøstedt, Bodø BTK

Veteran 45 (4 deltakere)

1 Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb
2 Mohammad Zand, Rana Bordtennisklubb
3 Dag-Sture Olsen, Tromsø BTK
4 Sven Martin Olsen, Bodø BTK

Klubbmesterskap i Tromsø BTK, Tromsø, 19. juni 2010

Yngre (7 deltakere)

1. Johan Wind
2. Tobias Berger
3. Martin Woll
3. Tolu Adekoya

Herrer junior (7 deltakere)

1. Jinyang Yu
2. Egil Johansen
3. Kristoffer Nilsen
3. Johan Wind

Herrer senior (8 deltakere)

1. Stein-Erik Trondsen
2. Jonny Ternlind
3. Jinyang Yu
3. Erik Eidesen

Gutter/jenter double (3 par)

1. Johan Wind/Tobias Berger
2. Ingrid Woll/Kristine Schjølberg
3. Martin Woll/Stian Joachim Olsen

Herrer double (3 par)

1. Jinyang Yu/Egil Johansen
2. Erik Eidesen/Kristoffer Nilsen
3. Odin Dyrkolbotn/Anders Ritland


Informasjon Organisasjon Turneringer/resultater Diverse Linker
Hovedside
Nyheter
Terminliste 2017/2018
Kalender
Bruk av hallen
Litt om treningslokalet
Medlemsinformasjon
Grasrotandelen
Åpent hus
Tromsø BTKs styre
Kontakt TBTK
Lov for TBTK
Dokumenter
Stevneresultater
Onlineranking
Seriespill
"Hall of fame" Nord-Norge
Fotballturnering
Bilder
TBTK på YouTube
Glimt fra historien
Gamle nyheter
Alternative nyheter
NBTF
ITTF
Facebooksiden til TBTK

Rekrutter SET hallen Ingvild Regnskapsfører Espen

Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.