Tromsø Bordtennisklubb

Tromsø Bordtennisklubb - logo
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706

Stevneresultater 2016/2017

På denne siden blir resultater fra lokale stevner (i hvert fall der det er deltakelse fra Tromsø BTK) for sesongen 2016/2017 oppført.

Stevneresultater sesongen 1999/2000
Stevneresultater sesongen 2000/2001
Stevneresultater sesongen 2001/2002
Stevneresultater sesongen 2002/2003
Stevneresultater sesongen 2003/2004
Stevneresultater sesongen 2004/2005
Stevneresultater sesongen 2005/2006
Stevneresultater sesongen 2006/2007
Stevneresultater sesongen 2007/2008
Stevneresultater sesongen 2008/2009
Stevneresultater sesongen 2009/2010
Stevneresultater sesongen 2010/2011
Stevneresultater sesongen 2011/2012
Stevneresultater sesongen 2012/2013
Stevneresultater sesongen 2013/2014
Stevneresultater sesongen 2014/2015
Stevneresultater sesongen 2015/2016
Stevneresultater sesongen 2016/2017


Thon Hotel Nordlys Cup, Bodø, 24.-25. september 2016

Damer B/Ladies 3

1. Steinsund Lene, Bodø BTK
2. Willassen Kristine, Bodø BTK

Finale: Steinsund Lene – Willassen Kristine: 14-12, 8-11, 6-11, 12-10, 14-12

Damer Eldre Junior/Ladies Junior 21

1. Thorsen Dina Høgås, Kanebogen BTK
2. Willassen Kristine, Bodø BTK
3. Steinsund Lene, Bodø BTK
3. Olsen Malin Eivik, Bodø BTK

Finale: Thorsen Dina Høgås – Willassen Kristine: 14-12, 7-11, 9-11, 11-4, 13-11
Semi: Thorsen Dina Høgås – Steinsund Lene: 11-9, 11-7, 10-12, 7-11, 11-5
Semi: Willassen Kristine – Olsen Malin Eivik: 11-5, 11-1, 11-7

Gutter 12/Boys 12

1. Sletten Adrian Iversen, Rana BTK
2. Haueng Christoffer Normann, Rana BTK
3. Willassen Kristine, Bodø BTK
3. Jernsletten Mattis H., Tromsø BTK
5. Karlsen Alexander Lund, Bodø BTK
5. Andreassen Joakim, Narvik BTK

Finale: Sletten Adrian Iversen – Haueng Christoffer Normann: 11-5, 11-5, 11-6
Semi: Sletten Adrian Iversen – Willassen Kristine: 11-5, 11-8, 11-6
Semi: Christoffer Normann Haueng vann på WO mot Mattis H. Jernsletten
Kvart: Haueng Christoffer Normann – Karlsen Alexander Lund: 12-10, 10-12, 11-6, 11-6
Kvart: Willassen Kristine – Andreassen Joakim: 9-11, 11-9, 11-6, 11-7

Gutter 12/Boys 12 B

1. Olsen Malin Eivik, Bodø BTK
2. Andreassen Solveig, Narvik BTK
3. Endresen William-Johan, Bodø BTK

Finale: Olsen Malin Eivik – Andreassen Solveig: 11-5, 15-13, 11-8
Semi: Olsen Malin Eivik – Endresen William-Johan: 11-8, 11-4, 6-11, 10-12, 11-7

Gutter 13/Boys 13

1. Toftaker Martine, B-72
2. Sletten Adrian Iversen, Rana BTK
3. Willassen Kristine, Bodø BTK
3. Jernsletten Mattis H., Tromsø BTK
5. Vahl Fredrik Yttergård, Kanebogen BTK
5. Karlsen Alexander Lund, Bodø BTK
5. Andreassen Joakim, Narvik BTK
5. Fjellheim Hans Christian, Rana BTK

Finale: Toftaker Martine – Sletten Adrian Iversen: 11-5, 11-7, 11-8
Semi: Toftaker Martine – Willassen Kristine: 11-7, 11-6, 14-12
Semi: Sletten Adrian Iversen – Jernsletten Mattis H.: 3-11, 11-9, 11-2, 12-10
Kvart: Toftaker Martine – Vahl Fredrik Yttergård: 11-3, 11-3, 11-6
Kvart: Sletten Adrian Iversen – Karlsen Alexander Lund: 11-3, 11-7, 11-8
Kvart: Willassen Kristine – Andreassen Joakim: 11-8, 11-6, 7-11, 10-12, 11-8
Kvart: Jernsletten Mattis H. – Fjellheim Hans Christian: 11-4, 11-3, 11-3

Gutter 13/Boys 13 B

1. Ytterstad Andreas Stien, Kanebogen BTK
2. Aase Kristoffer, Bodø BTK
3. Haueng Christoffer Normann, Rana BTK
3. Olsen Malin Eivik, Bodø BTK

Finale: Ytterstad Andreas Stien – Aase Kristoffer: 8-11, 7-11, 11-6, 11-5, 14-12
Semi: Ytterstad Andreas Stien – Haueng Christoffer Normann: 6-11, 11-6, 8-11, 11-8, 12-10
Semi: Aase Kristoffer – Olsen Malin Eivik: 11-8, 12-10, 11-13, 11-5

Gutter 15/Boys 15

1. Toftaker Martine, B-72
2. Wertebach Yoana Aminda, B-72
3. Johnsen Elisabeth Bordevich, Bodø BTK
3. Jernsletten Mattis H., Tromsø BTK
5. Willassen Kristine, Bodø BTK
5. Ytterstad Andreas Stien, Kanebogen BTK
5. Sletten Adrian Iversen, Rana BTK
5. Steinsund Lene, Bodø BTK
9. Alteren Elias Johan Feng, Rana BTK
9. Fjellheim Hans Christian, Rana BTK
9. Karlsen Alexander Lund, Bodø BTK
9. Vahl Fredrik Yttergård, Kanebogen BTK

Finale: Toftaker Martine – Wertebach Yoana Aminda: 11-9, 11-5, 10-12, 12-10
Semi: Toftaker Martine – Johnsen Elisabeth Bordevich: 9-11, 11-8, 11-9, 11-6
Semi: Wertebach Yoana Aminda – Jernsletten Mattis H.: 11-7, 11-7, 11-7
Kvart: Toftaker Martine – Willassen Kristine: 11-4, 11-9, 11-7
Kvart: Wertebach Yoana Aminda – Ytterstad Andreas Stien: 11-5, 11-5, 11-6
Kvart: Johnsen Elisabeth Bordevich – Sletten Adrian Iversen: 6-11, 11-9, 11-7, 11-7
Kvart: Jernsletten Mattis H. – Steinsund Lene: 11-7, 11-5, 12-14, 12-10
1/8: Willassen Kristine – Alteren Elias Johan Feng: 6-11, 11-6, 11-9, 11-8
1/8: Ytterstad Andreas Stien – Fjellheim Hans Christian: 11-3, 11-4, 7-11, 11-5
1/8: Adrian Iversen Sletten vann på WO mot Alexander Lund Karlsen
1/8: Steinsund Lene – Vahl Fredrik Yttergård: 11-8, 9-11, 11-3, 11-4

Gutter 15/Boys 15 B

1. Andreassen Joakim, Narvik BTK
2. Johansen Lena Kristin, Bodø BTK
3. Aase Kristoffer, Bodø BTK
3. Andreassen Solveig, Narvik BTK

Finale: Andreassen Joakim – Johansen Lena Kristin: 11-3, 11-1, 10-12, 11-3
Semi: Andreassen Joakim – Aase Kristoffer: 11-9, 11-8, 11-8
Semi: Johansen Lena Kristin – Andreassen Solveig: 11-4, 12-10, 11-8

Gutter 15 Double/Boys 15 Double

1. Wertebach Yoana Aminda/Toftaker Martine, B-72
2. Steinsund Lene/Johnsen Elisabeth Bordevich, Bodø BTK
3. Iversen Benjamin/Alteren Elias Johan Feng, Rana BTK
3. Vahl Fredrik Yttergård/Ytterstad Andreas Stien, Kanebogen BTK

Finale: Wertebach Y A/Toftaker M – Steinsund L/Johnsen E B: 4-11, 11-9, 6-11, 11-5, 11-2
Semi: Wertebach Y A/Toftaker M – Iversen B/Alteren E J F: 11-6, 11-6, 11-5
Semi: Steinsund L/Johnsen E B – Vahl F Y/Ytterstad A S: 11-3, 11-6, 11-9

Herrer A/Mens 1

1. Wetzel Katarina Evensen, B-72
2. Dagsloth Andreas, Volda og Ørsta BTK
3. Sberna Anthony, Tromsø BTK
3. Wiik Eirik, Bodø BTK
5. Solvoll Ronny, Rana BTK
5. Lillevoll Bjørn Idar, Bodø BTK

Finale: Wetzel Katarina Evensen – Dagsloth Andreas: 11-8, 11-7, 4-11, 11-6
Semi: Wetzel Katarina Evensen – Sberna Anthony: 11-3, 11-6, 11-4
Semi: Dagsloth Andreas – Wiik Eirik: 11-8, 11-6, 13-11
Kvart: Wetzel Katarina Evensen – Solvoll Ronny: 11-5, 15-13, 11-8
Kvart: Wiik Eirik – Lillevoll Bjørn Idar: 11-7, 11-6, 8-11, 11-7

Herrer B/Mens 3

1. Sberna Anthony, Tromsø BTK
2. Dagsloth Andreas, Volda og Ørsta BTK
3. Andreassen Simon, Narvik BTK
3. Wetzel Katarina Evensen, B-72
5. Johansen Ketil, Bodø BTK
5. Olsen Sven Martin, Bodø BTK
5. Kristiansen Dagfinn, Kanebogen BTK
5. Romstad Sivert, Narvik BTK
9. Wiik Eirik, Bodø BTK
9. Sundsfjord Jostein, Bodø BTK
9. Normann Frank, Bodø BTK
9. Didriksen Kristoffer, Bodø BTK
9. Dyrkolbotn Odin, Tromsø BTK
9. Solvoll Ronny, Rana BTK

Finale: Sberna Anthony – Dagsloth Andreas: 9-11, 11-8, 12-10, 11-6
Semi: Sberna Anthony – Andreassen Simon: 11-9, 11-5, 10-12, 11-8
Semi: Dagsloth Andreas – Wetzel Katarina Evensen: 6-11, 11-8, 11-7, 12-10
Kvart: Sberna Anthony – Johansen Ketil: 11-5, 11-7, 11-5
Kvart: Dagsloth Andreas – Olsen Sven Martin: 11-6, 11-3, 11-3
Kvart: Andreassen Simon – Kristiansen Dagfinn: 11-5, 11-9, 15-13
Kvart: Wetzel Katarina Evensen – Romstad Sivert: 7-11, 11-7, 11-9, 11-5
1/8: Andreassen Simon – Wiik Eirik: 11-8, 6-11, 11-4, 12-14, 11-4
1/8: Wetzel Katarina Evensen – Sundsfjord Jostein: 11-6, 8-11, 12-10, 11-8
1/8: Johansen Ketil – Normann Frank: 11-8, 11-5, 11-3
1/8: Olsen Sven Martin – Didriksen Kristoffer: 6-11, 13-11, 12-10, 11-7
1/8: Kristiansen Dagfinn – Dyrkolbotn Odin: 11-7, 11-9, 14-12
1/8: Romstad Sivert – Solvoll Ronny: 11-9, 12-10, 11-5

Herrer C/Mens 3B

1. Wetzel Katarina Evensen, B-72
2. Romstad Sivert, Narvik BTK
3. Johansen Kevin, Bodø BTK
3. Andreassen Simon, Narvik BTK
5. Slåttholm Stig, Rana BTK
5. Johansen Ketil, Bodø BTK
5. Skog Bjørn, Narvik BTK
5. Rasmussen Tor Anders, Rana BTK
9. Solvoll Ronny, Rana BTK
9. Fjellheim Henning, Rana BTK

Finale: Wetzel Katarina Evensen – Romstad Sivert: 13-11, 11-7, 11-3
Semi: Wetzel Katarina Evensen – Johansen Kevin: 11-4, 11-7, 11-6
Semi: Romstad Sivert – Andreassen Simon: 7-11, 11-5, 11-9, 11-9
Kvart: Wetzel Katarina Evensen – Slåttholm Stig: 11-4, 11-6, 11-8
Kvart: Romstad Sivert – Johansen Ketil: 17-15, 11-9, 11-5
Kvart: Johansen Kevin – Skog Bjørn: 11-7, 6-11, 11-5, 11-7
Kvart: Andreassen Simon – Rasmussen Tor Anders: 11-2, 11-3, 11-7
1/8: Romstad Sivert – Solvoll Ronny: 6-11, 11-7, 11-7, 11-6
1/8: Skog Bjørn – Fjellheim Henning: 11-5, 11-4, 11-6

Herrer D/Mens 4

1. Toftaker Martine, B-72
2. Jensen-Connel Nico, Tromsø BTK
3. Johnsen Elisabeth Bordevich, Bodø BTK
3. Sundsfjord Jostein, Bodø BTK
5. Karlsen Vebjørn, Bodø BTK
5. Didriksen Kristoffer, Bodø BTK
5. Alteren Elias Johan Feng, Rana BTK
5. Torp Lars André, Jevnaker BTK
9. Fjellheim Hans Christian, Rana BTK
9. Olsen Sven Martin, Bodø BTK
9. Dyrkolbotn Odin, Tromsø BTK
9. Normann Frank, Bodø BTK
9. Wertebach Yoana Aminda, B-72
9. Jenssen Mats Elnæs, Bodø BTK

Finale: Toftaker Martine – Jensen-Connel Nico: 11-8, 5-11, 12-10, 12-10
Semi: Toftaker Martine – Johnsen Elisabeth Bordevich: 13-11, 11-7, 11-8
Semi: Jensen-Connel Nico – Sundsfjord Jostein: 11-6, 13-11, 13-11
Kvart: Toftaker Martine – Karlsen Vebjørn: 7-11, 13-11, 11-8, 11-8
Kvart: Jensen-Connel Nico – Didriksen Kristoffer: 11-2, 11-6, 14-12
Kvart: Johnsen Elisabeth Bordevich – Alteren Elias Johan Feng: 11-3, 11-5, 11-2
Kvart: Sundsfjord Jostein – Torp Lars André: 11-6, 12-14, 11-13, 11-7, 11-7
1/8: Jensen-Connel Nico – Fjellheim Hans Christian: 11-2, 11-6, 11-5
1/8: Johnsen Elisabeth Bordevich – Olsen Sven Martin: 13-11, 8-11, 11-5, 8-11, 15-13
1/8: Sundsfjord Jostein – Dyrkolbotn Odin: 11-8, 9-11, 11-4, 11-1
1/8: Karlsen Vebjørn – Normann Frank: 11-9, 11-9, 11-7
1/8: Didriksen Kristoffer – Wertebach Yoana Aminda: 7-11, 11-6, 11-6, 6-11, 11-3
1/8: Alteren Elias Johan Feng – Jenssen Mats Elnæs: 11-7, 9-11, 6-11, 12-10, 12-10

Herrer D/Mens 4 B

1. Rasmussen Tor Anders, Rana BTK
2. Falch Nikolai, Bodø BTK
3. Iversen Benjamin, Rana BTK
3. Fjellheim Henning, Rana BTK

Finale: Rasmussen Tor Anders – Falch Nikolai: 13-11, 11-6, 11-13, 11-9
Semi: Rasmussen Tor Anders – Iversen Benjamin: 8-11, 11-4, 11-5, 11-8
Semi: Falch Nikolai – Fjellheim Henning: 7-11, 7-11, 13-11, 11-8, 11-9

Herrer Double/Mens Double

1. Åteigen Sindre/Wetzel Katarina Evensen, B-72
2. Solvoll Ronny/Kristiansen Dagfinn, Rana BTK/Kanebogen BTK
3. Sberna Anthony/Jensen-Connel Nico, Tromsø BTK
3. Andreassen Simon/Romstad Sivert, Narvik BTK

Finale: Åteigen S/Wetzel K E – Solvoll R/Kristiansen D: 11-7, 11-7, 13-15, 11-4
Semi: Åteigen S/Wetzel K E – Sberna A/Jensen-Connel N: 7-11, 11-7, 11-4, 11-4
Semi: Solvoll R/Kristiansen D – Andreassen S/Romstad S: 11-9, 11-7, 8-11, 6-11, 13-11

Herrer Elite/Mens Elite

1. Dagsloth Andreas, Volda og Ørsta BTK
2. Sberna Anthony, Tromsø BTK
3. Lillevoll Bjørn Idar, Bodø BTK
3. Wetzel Katarina Evensen, B-72
5. Wiik Eirik, Bodø BTK
5. Johansen Kevin, Bodø BTK
5. Didriksen Kristoffer, Bodø BTK
5. Andreassen Simon, Narvik BTK
9. Wertebach Yoana Aminda, B-72
9. Jensen-Connel Nico, Tromsø BTK

Finale: Dagsloth Andreas – Sberna Anthony: 11-6, 11-9, 11-6
Semi: Dagsloth Andreas – Lillevoll Bjørn Idar: 8-11, 11-5, 11-5, 3-11, 11-9
Semi: Sberna Anthony – Wetzel Katarina Evensen: 11-9, 11-2, 11-6
Kvart: Dagsloth Andreas – Wiik Eirik: 11-8, 11-9, 11-5
Kvart: Sberna Anthony – Johansen Kevin: 11-3, 11-3, 11-9
Kvart: Lillevoll Bjørn Idar – Didriksen Kristoffer: 11-6, 11-5, 11-6
Kvart: Wetzel Katarina Evensen – Andreassen Simon: 11-6, 11-8, 8-11, 11-8
1/8: Didriksen Kristoffer – Wertebach Yoana Aminda: 11-8, 11-7, 8-11, 11-9
1/8: Andreassen Simon – Jensen-Connel Nico: 11-8, 11-8, 10-12, 11-5

Herrer Eldre Junior/Mens Junior 21

1. Sberna Anthony, Tromsø BTK
2. Dagsloth Andreas, Volda og Ørsta BTK
3. Wiik Eirik, Bodø BTK
3. Jensen-Connel Nico, Tromsø BTK
5. Jenssen Mats Elnæs, Bodø BTK
5. Didriksen Kristoffer, Bodø BTK
5. Toftaker Martine, B-72
5. Johnsen Elisabeth Bordevich, Bodø BTK
9. Wertebach Yoana Aminda, B-72
9. Karlsen Vebjørn, Bodø BTK
9. Iversen Benjamin, Rana BTK
9. Aase Kristoffer, Bodø BTK

Finale: Sberna Anthony – Dagsloth Andreas: 12-14, 1-11, 11-2, 11-7, 11-8
Semi: Sberna Anthony – Wiik Eirik: 11-5, 11-6, 11-1
Semi: Dagsloth Andreas – Jensen-Connel Nico: 11-1, 11-6, 11-9
Kvart: Sberna Anthony – Jenssen Mats Elnæs: 11-6, 11-8, 11-1
Kvart: Dagsloth Andreas – Didriksen Kristoffer: 11-8, 11-8, 11-6
Kvart: Wiik Eirik – Toftaker Martine: 14-12, 11-3, 11-6
Kvart: Jensen-Connel Nico – Johnsen Elisabeth Bordevich: 11-6, 11-4, 10-12, 11-5
1/8: Jenssen Mats Elnæs – Wertebach Yoana Aminda: 7-11, 11-2, 11-6, 15-13
1/8: Didriksen Kristoffer – Karlsen Vebjørn: 11-8, 11-9, 12-14, 11-3
1/8: Toftaker Martine – Iversen Benjamin: 11-3, 11-7, 11-8
1/8: Johnsen Elisabeth Bordevich – Aase Kristoffer: 11-3, 11-1, 11-1

Rekrutt 15/Beginners 15

1. Sletten Adrian Iversen, Rana BTK
2. Willassen Kristine, Bodø BTK
3. Steinsund Lene, Bodø BTK
3. Andreassen Joakim, Narvik BTK
5. Iversen Benjamin, Rana BTK
5. Ytterstad Andreas Stien, Kanebogen BTK
5. Karlsen Alexander Lund, Bodø BTK
5. Alteren Elias Johan Feng, Rana BTK
9. Endresen William-Johan, Bodø BTK
9. Fjellheim Hans Christian, Rana BTK
9. Haueng Christoffer Normann, Rana BTK
9. Aase Kristoffer, Bodø BTK

Finale: Sletten Adrian Iversen – Willassen Kristine: 11-3, 11-4, 11-9
Semi: Sletten Adrian Iversen – Steinsund Lene: 2-11, 11-5, 11-7, 11-9
Semi: Willassen Kristine – Andreassen Joakim: 11-9, 11-8, 11-7
Kvart: Sletten Adrian Iversen – Iversen Benjamin: 11-3, 11-5, 12-10
Kvart: Willassen Kristine – Ytterstad Andreas Stien: 7-11, 8-11, 11-5, 11-5, 11-9
Kvart: Steinsund Lene – Karlsen Alexander Lund: 11-6, 11-7, 11-9
Kvart: Andreassen Joakim – Alteren Elias Johan Feng: 11-3, 7-11, 11-8, 11-7
1/8: Iversen Benjamin – Endresen William-Johan: 11-3, 11-9, 11-3
1/8: Ytterstad Andreas Stien – Fjellheim Hans Christian: 11-9, 11-3, 9-11, 11-9
1/8: Karlsen Alexander Lund – Haueng Christoffer Normann: 11-8, 7-11, 12-10, 8-11, 11-8
1/8: Alteren Elias Johan Feng – Aase Kristoffer: 11-8, 11-3, 6-11, 8-11, 11-8

Rekrutt 15/Beginners 15 B

1. Vahl Fredrik Yttergård, Kanebogen BTK
2. Johansen Lena Kristin, Bodø BTK
3. Olsen Joakim, Narvik BTK
3. Andreassen Solveig, Narvik BTK

Finale: Vahl Fredrik Yttergård – Johansen Lena Kristin: 11-9, 6-11, 11-9, 11-8
Semi: Vahl Fredrik Yttergård – Olsen Joakim: 11-4, 13-11, 11-9
Semi: Johansen Lena Kristin – Andreassen Solveig: 11-4, 9-11, 9-11, 11-3, 11-7

Veteran 35/Veterans 35

1. Solvoll Ronny, Rana BTK
2. Skog Bjørn, Narvik BTK
3. Slåttholm Stig, Rana BTK
3. Kristiansen Dagfinn, Kanebogen BTK
5. Johansen Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
5. Sundsfjord Jostein, Bodø BTK

Finale: Solvoll Ronny – Skog Bjørn: 11-6, 11-8, 11-6
Semi: Solvoll Ronny – Slåttholm Stig: 11-9, 11-9, 8-11, 11-9
Semi: Skog Bjørn – Kristiansen Dagfinn: 11-7, 11-7, 11-9
Kvart: Skog Bjørn – Johansen Sigbjørn Skjerpen: 11-8, 7-11, 7-11, 11-9, 11-9
Kvart: Slåttholm Stig – Sundsfjord Jostein: 10-12, 11-8, 12-10, 11-4

Veteran 50/Veterans 50

1. Kristiansen Dagfinn, Kanebogen BTK
2. Lillevoll Bjørn Idar, Bodø BTK
3. Dyrkolbotn Odin, Tromsø BTK
3. Johansen Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK

Finale: Kristiansen Dagfinn – Lillevoll Bjørn Idar: 11-4, 11-13, 11-9, 11-7
Semi: Kristiansen Dagfinn – Dyrkolbotn Odin: 11-2, 11-4, 11-5
Semi: Lillevoll Bjørn Idar – Johansen Sigbjørn Skjerpen: 11-5, 11-5, 11-7

Veteran 50/Veterans 50 B

1. Olsen Sven Martin, Bodø BTK
2. Normann Frank, Bodø BTK

Finale: Olsen Sven Martin – Normann Frank: 10-12, 11-9, 11-7, 8-11, 13-11

Damer D – Extra

1. Thorsen Dina Høgås, Kanebogen BTK
2. Steinsund Lene, Bodø BTK
3. Johansen Lena Kristin, Bodø BTK
4. Berg Sofie, Bodø BTK

Gutter-Jenter 11/Boys-Girls 11

1. Haueng Christoffer Normann, Rana BTK
2. Karlsen Alexander Lund, Bodø BTK
3. Endresen William-Johan, Bodø BTK

Narvikloopen, Narvik, 15.-16. oktober 2016

Damer Junior

1. Steinsund Lene, Bodø BTK
2. Willassen Kristine, Bodø BTK

Finale: Steinsund Lene - Willassen Kristine;11-6, 7-11, 11-9, 11-13, 11-7

Gutter 15

1. Bergersen Viktor, Utenlandsk spiller
2. Jernsletten Mattis H., Tromsø BTK
3. Sletten Adrian Iversen, Rana BTK
3. Andreassen Joakim, Narvik BTK
5. Haueng Christoffer Normann, Rana BTK
5. Steen Patrik F., Kanebogen BTK
5. Steinsund Lene, Bodø BTK
5. Vahl Fredrik Yttergård, Kanebogen BTK
9. Iversen Benjamin, Rana BTK
9. Fjellheim Hans Christian, Rana BTK

Finale: Bergersen Viktor - Jernsletten Mattis H.;7-11, 11-5, 11-6, 11-7
Semi: Bergersen Viktor - Sletten Adrian Iversen;5-11, 11-8, 11-2, 11-6
Semi: Jernsletten Mattis H. - Andreassen Joakim;11-2, 11-7, 11-4
1/4: Bergersen Viktor - Haueng Christoffer Normann;11-6, 11-2, 11-7
1/4: Jernsletten Mattis H. - Steen Patrik F.;11-5, 11-7, 11-8
1/4: Sletten Adrian Iversen - Steinsund Lene;13-11, 11-1, 14-12
1/4: Andreassen Joakim - Vahl Fredrik Yttergård;12-10, 8-11, 11-6, 9-11, 11-6
1/8: Steinsund Lene - Iversen Benjamin;11-4, 9-11, 11-5, 11-4
1/8: Vahl Fredrik Yttergård - Fjellheim Hans Christian;11-8, 13-15, 8-11, 11-9, 11-7

Gutter/Jenter 12

1. Sletten Adrian Iversen, Rana BTK
2. Jernsletten Mattis H., Tromsø BTK
3. Andreassen Joakim, Narvik BTK
3. Haueng Christoffer Normann, Rana BTK
5. Karlsen Alexander Lund, Bodø BTK
5. Willassen Kristine, Bodø BTK

Finale: Sletten Adrian Iversen - Jernsletten Mattis H.;11-8, 12-10, 11-2
Semi: Sletten Adrian Iversen - Andreassen Joakim;11-2, 11-7, 11-2
Semi: Jernsletten Mattis H. - Haueng Christoffer Normann;5-11, 11-9, 11-3, 11-8
1/4: Andreassen Joakim - Karlsen Alexander Lund;9-11, 11-6, 11-9, 11-9
1/4: Haueng Christoffer Normann - Willassen Kristine;11-9, 10-12, 17-15, 12-10

Gutter/Jenter 12 B

1. Endresen William-Johan, Bodø BTK
2. Andreassen Solveig, Narvik BTK
3. Olsen Malin Eivik, Bodø BTK

Finale: Endresen William-Johan - Andreassen Solveig;11-5, 11-1, 11-8
Semi: Endresen William-Johan - Olsen Malin Eivik;6-11, 7-11, 12-10, 11-9, 11-9

Gutter/Jenter 13

1. Sletten Adrian Iversen, Rana BTK
2. Andreassen Joakim, Narvik BTK
3. Jernsletten Mattis H., Tromsø BTK
3. Willassen Kristine, Bodø BTK
5. Andreassen Solveig, Narvik BTK
5. Karlsen Alexander Lund, Bodø BTK
5. Aase Kristoffer, Bodø BTK
5. Haueng Christoffer Normann, Rana BTK

Finale: Sletten Adrian Iversen - Andreassen Joakim;11-6, 11-7, 11-1
Semi: Sletten Adrian Iversen - Jernsletten Mattis H.;11-8, 11-5, 9-11, 12-10
Semi: Andreassen Joakim - Willassen Kristine;9-11, 11-9, 2-11, 11-9, 11-4
1/4: Sletten Adrian Iversen - Andreassen Solveig;11-3, 11-5, 11-5
1/4: Andreassen Joakim - Karlsen Alexander Lund;11-2, 11-6, 11-9
1/4: Jernsletten Mattis H. - Aase Kristoffer;11-5, 11-7, 11-3
1/4: Willassen Kristine - Haueng Christoffer Normann;12-10, 11-7, 11-6

Herrer A

1. Sberna Anthony, Tromsø BTK
2. Wiik Eirik, Bodø BTK
3. Andreassen Simon, Narvik BTK
3. Juhasz David, Tromsø BTK
5. Skog Bjørn, Narvik BTK
5. Husveg Eirik, Narvik BTK
5. Wiik Andreas, Bodø BTK
5. Bergersen Viktor, Utenlandsk spiller
9. Kristiansen Dagfinn, Kanebogen BTK
9. Jensen-Connel Nico, Tromsø BTK
9. Didriksen Kristoffer, Bodø BTK
9. Schytte Magne, Tromsø BTK
9. Slåttholm Stig, Rana BTK
9. Karlsen Vebjørn, Bodø BTK

Finale: Sberna Anthony - Wiik Eirik;11-9, 13-11, 11-5
Semi: Sberna Anthony - Andreassen Simon;11-6, 11-9, 11-4
Semi: Wiik Eirik - Juhasz David;11-7, 11-8, 3-11, 8-11, 11-6
1/4: Sberna Anthony - Skog Bjørn;11-6, 11-3, 11-4
1/4: Wiik Eirik - Husveg Eirik;11-8, 3-11, 11-6, 11-2
1/4: Andreassen Simon - Wiik Andreas;11-9, 11-4, 17-15
1/4: Juhasz David - Bergersen Viktor;11-5, 14-12, 11-9
1/8: Wiik Eirik - Kristiansen Dagfinn;11-7, 11-7, 6-11, 6-11, 11-8
1/8: Andreassen Simon - Jensen-Connel Nico;5-11, 11-3, 11-9, 15-13
1/8: Skog Bjørn - Didriksen Kristoffer;11-5, 7-11, 11-5, 12-10
1/8: Husveg Eirik - Schytte Magne;10-12, 11-6, 11-7, 11-7
1/8: Wiik Andreas - Slåttholm Stig;11-8, 11-7, 11-6
1/8: Bergersen Viktor - Karlsen Vebjørn;11-6, 11-4, 11-4

Herrer B

1. Sberna Anthony, Tromsø BTK
2. Andreassen Simon, Narvik BTK
3. Juhasz David, Tromsø BTK
3. Skog Bjørn, Narvik BTK
5. Husveg Eirik, Narvik BTK
5. Kristiansen Dagfinn, Kanebogen BTK
5. Romstad Sivert, Narvik BTK
5. Wiik Eirik, Bodø BTK
9. Slåttholm Stig, Rana BTK
9. Johansen Ketil, Bodø BTK
9. Johansen Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
9. Didriksen Kristoffer, Bodø BTK
9. Kolehmainen Richard, Utenlandsk spiller
9. Schytte Magne, Tromsø BTK

Finale: Sberna Anthony - Andreassen Simon;11-7, 11-7, 11-4
Semi: Sberna Anthony - Juhasz David;11-7, 6-11, 11-1, 11-5
Semi: Andreassen Simon - Skog Bjørn;16-14, 5-11, 11-8, 11-8
1/4: Sberna Anthony - Husveg Eirik;11-7, 11-3, 7-11, 10-12, 11-7
1/4: Andreassen Simon - Kristiansen Dagfinn;12-10, 9-11, 11-4, 11-7
1/4: Juhasz David - Romstad Sivert;7-11, 14-12, 11-5, 12-10
1/4: Skog Bjørn - Wiik Eirik;11-7, 11-9, 11-9
1/8: Sberna Anthony - Slåttholm Stig;11-3, 11-8, 11-7
1/8: Andreassen Simon - Johansen Ketil;11-6, 11-4, 11-4
1/8: Skog Bjørn - Johansen Sigbjørn Skjerpen;12-14, 11-8, 7-11, 11-7, 11-9
1/8: Husveg Eirik - Didriksen Kristoffer;7-11, 4-11, 11-6, 11-7, 11-8
1/8: Kristiansen Dagfinn - Kolehmainen Richard;2-11, 11-4, 11-7, 11-3
1/8: Romstad Sivert - Schytte Magne;11-4, 11-9, 13-11

Herrer C

1. Husveg Eirik, Narvik BTK
2. Romstad Sivert, Narvik BTK
3. Slåttholm Stig, Rana BTK
3. Kristiansen Dagfinn, Kanebogen BTK
5. Johansen Ketil, Bodø BTK
5. Schytte Magne, Tromsø BTK
5. Jensen-Connel Nico, Tromsø BTK
5. Johansen Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
9. Bergersen Viktor, Utenlandsk spiller
9. Normann Frank Ove, Bodø BTK

Finale: Husveg Eirik - Romstad Sivert;11-8, 12-10, 11-9
Semi: Husveg Eirik - Slåttholm Stig;7-11, 11-3, 11-6, 11-6
Semi: Romstad Sivert - Kristiansen Dagfinn;11-5, 11-8, 11-6
1/4: Husveg Eirik - Johansen Ketil;11-4, 11-9, 11-8
1/4: Romstad Sivert - Schytte Magne;11-9, 11-8, 11-9
1/4: Slåttholm Stig - Jensen-Connel Nico;12-10, 11-8, 11-6
1/4: Kristiansen Dagfinn - Johansen Sigbjørn Skjerpen;11-5, 7-11, 11-4, 12-10
1/8: Schytte Magne - Bergersen Viktor;11-9, 11-8, 14-12
1/8: Jensen-Connel Nico - Normann Frank Ove;11-6, 11-5, 11-4

Herrer D

1. Romstad Sivert, Narvik BTK
2. Bergersen Viktor, Utenlandsk spiller
3. Karlsen Vebjørn, Bodø BTK
3. Jensen-Connel Nico, Tromsø BTK
5. Kolehmainen Richard, Utenlandsk spiller
5. Didriksen Kristoffer, Bodø BTK
5. Dyrkolbotn Odin, Tromsø BTK
5. Normann Frank Ove, Bodø BTK

Finale: Romstad Sivert - Bergersen Viktor;11-5, 11-6, 14-12
Semi: Romstad Sivert - Karlsen Vebjørn;11-7, 12-10, 11-7
Semi: Bergersen Viktor - Jensen-Connel Nico;11-8, 12-10, 11-8
1/4: Romstad Sivert - Kolehmainen Richard;12-10, 11-8, 11-9
1/4: Bergersen Viktor - Didriksen Kristoffer;8-11, 11-8, 7-11, 11-6, 11-5
1/4: Karlsen Vebjørn - Dyrkolbotn Odin;11-3, 11-4, 11-8
1/4: Jensen-Connel Nico - Normann Frank Ove;11-4, 11-4, 11-9

Herrer Double

1. Sberna Anthony/Juhasz David, Tromsø BTK
2. Wiik Andreas/Wiik Eirik, Bodø BTK
3. Husveg Eirik/Romstad Sivert, Narvik BTK
3. Skog Bjørn/Slåttholm Stig, Narvik BTK/Rana BTK

Finale: Sberna A/Juhasz D - Wiik A/Wiik E;13-11, 10-12, 11-4, 8-11, 11-7
Semi: Sberna A/Juhasz D - Husveg E/Romstad S;8-11, 11-2, 11-9, 11-0
Semi: Wiik A/Wiik E - Skog B/Slåttholm S;10-12, 11-5, 2-11, 11-6, 11-9

Herrer E

1. Kolehmainen Richard, Utenlandsk spiller
2. Karlsen Vebjørn, Bodø BTK
3. Kristensen Kjetil A, Kanebogen BTK
3. Johansen Tor Einar, Narvik BTK

Finale: Kolehmainen Richard - Karlsen Vebjørn;9-11, 11-9, 11-7, 11-9
Semi: Richard Kolehmainen vann på WO mot Kjetil A Kristensen
Semi: Karlsen Vebjørn - Johansen Tor Einar;11-8, 11-3, 9-11, 11-13, 13-11

Herrer F

1. Thorsen Dina Høgås, Kanebogen BTK
2. Steen Patrik F., Kanebogen BTK
3. Andreassen Joakim, Narvik BTK
3. Winther Vebjørn, Kanebogen BTK
5. Haueng Christoffer Normann, Rana BTK
5. Fjellheim Hans Christian, Rana BTK
5. Nilssen Sander, Kanebogen BTK
5. Aase Kristoffer, Bodø BTK

Finale: Thorsen Dina Høgås - Steen Patrik F.;11-5, 11-7, 8-11, 11-8
Semi: Thorsen Dina Høgås - Andreassen Joakim;7-11, 11-8, 11-8, 11-9
Semi: Steen Patrik F. - Winther Vebjørn;11-8, 11-6, 12-10
1/4: Thorsen Dina Høgås - Haueng Christoffer Normann;11-4, 7-11, 11-8, 11-8
1/4: Steen Patrik F. - Fjellheim Hans Christian;11-7, 12-10, 11-7
1/4: Andreassen Joakim - Nilssen Sander;11-6, 11-6, 11-4
1/4: Winther Vebjørn - Aase Kristoffer;11-8, 11-9, 12-10

Herrer Junior

1. Wiik Eirik, Bodø BTK
2. Didriksen Kristoffer, Bodø BTK
3. Steinsund Lene, Bodø BTK
3. Karlsen Vebjørn, Bodø BTK
5. Breivik Kristin, Kanebogen BTK
5. Winther Vebjørn, Kanebogen BTK
5. Jenssen Mats Elnæs, Bodø BTK
5. Steen Patrik F., Kanebogen BTK

Finale: Wiik Eirik - Didriksen Kristoffer;11-9, 11-7, 11-9
Semi: Wiik Eirik - Steinsund Lene;11-9, 11-6, 11-7
Semi: Didriksen Kristoffer - Karlsen Vebjørn;11-6, 11-8, 11-7
1/4: Wiik Eirik - Breivik Kristin;11-6, 11-3, 11-4
1/4: Didriksen Kristoffer - Winther Vebjørn;11-5, 11-3, 11-6
1/4: Steinsund Lene - Jenssen Mats Elnæs;11-7, 7-11, 10-12, 11-6, 11-8
1/4: Karlsen Vebjørn - Steen Patrik F.;11-4, 11-4, 11-0

Junior Double

1. Karlsen Vebjørn/Jenssen Mats Elnæs, Bodø BTK
2. Didriksen Kristoffer/Wiik Eirik, Bodø BTK
3. Romstad Sivert/Steinsund Lene, Narvik BTK/Bodø BTK
3. Thorsen Dina Høgås/Breivik Kristin, Kanebogen BTK

Finale: Karlsen V/Jenssen M E - Didriksen K/Wiik E;10-12, 12-10, 5-11, 11-3, 11-5
Semi: Karlsen V/Jenssen M E - Romstad S/Steinsund L;3-11, 9-11, 11-7, 11-6, 11-9
Semi: Didriksen K/Wiik E - Thorsen D H/Breivik K;11-5, 11-5, 11-4

Rekrutt 13

1. Andreassen Joakim, Narvik BTK
2. Karlsen Alexander Lund, Bodø BTK
3. Aase Kristoffer, Bodø BTK
3. Vahl Fredrik Yttergård, Kanebogen BTK
5. Willassen Kristine, Bodø BTK
5. Haueng Christoffer Normann, Rana BTK

Finale: Andreassen Joakim - Karlsen Alexander Lund;12-10, 6-11, 11-5, 9-11, 12-10
Semi: Andreassen Joakim - Aase Kristoffer;11-3, 11-8, 11-3
Semi: Karlsen Alexander Lund - Vahl Fredrik Yttergård;11-7, 8-11, 11-9, 11-6
1/4: Kristoffer Aase vann på WO mot Kristine Willassen
1/4: Vahl Fredrik Yttergård - Haueng Christoffer Normann;11-7, 7-11, 11-9, 13-11

Rekrutt 13 B

1. Fjellheim Hans Christian, Rana BTK
2. Olsen Malin Eivik, Bodø BTK
3. Andreassen Solveig, Narvik BTK
3. Endresen William-Johan, Bodø BTK

Finale: Fjellheim Hans Christian - Olsen Malin Eivik;11-3, 11-6, 7-11, 11-13, 11-6
Semi: Fjellheim Hans Christian - Andreassen Solveig;12-10, 11-7, 11-7
Semi: Olsen Malin Eivik - Endresen William-Johan;11-5, 11-9, 11-5

Rekrutt 15

1. Sletten Adrian Iversen, Rana BTK
2. Breivik Kristin, Kanebogen BTK
3. Steinsund Lene, Bodø BTK
3. Winther Vebjørn, Kanebogen BTK
5. Nilssen Sander, Kanebogen BTK
5. Hegna Kjell Martin, Kanebogen BTK

Finale: Sletten Adrian Iversen - Breivik Kristin;11-4, 11-1, 11-3
Semi: Sletten Adrian Iversen - Steinsund Lene;11-6, 11-8, 11-5
Semi: Breivik Kristin - Winther Vebjørn;11-6, 6-11, 10-12, 11-7, 11-7
1/4: Breivik Kristin - Nilssen Sander;12-10, 14-12, 8-11, 11-5
1/4: Steinsund Lene - Hegna Kjell Martin;11-1, 11-4, 11-2

Rekrutt 15 B

1. Iversen Benjamin, Rana BTK
2. Olsen Joakim, Narvik BTK
3. Berg Sofie, Bodø BTK

Finale: Iversen Benjamin - Olsen Joakim;11-5, 11-4, 7-11, 12-10
Semi: Iversen Benjamin - Berg Sofie;11-2, 11-5, 11-7
Semi: Joakim Olsen vann på WO mot Viktor Bergersen

Veteran 35

1. Andreassen Simon, Narvik BTK
2. Johansen Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
3. Johansen Ketil, Bodø BTK
3. Kristiansen Dagfinn, Kanebogen BTK

Finale: Andreassen Simon - Johansen Sigbjørn Skjerpen;9-11, 11-4, 11-6, 11-6
Semi: Andreassen Simon - Johansen Ketil;11-9, 11-7, 11-5
Semi: Johansen Sigbjørn Skjerpen - Kristiansen Dagfinn;11-6, 11-9, 7-11, 11-5

Damer A

1. Steinsund Lene, Bodø BTK
2. Thorsen Dina Høgås, Kanebogen BTK
3. Breivik Kristin, Kanebogen BTK
4. Berg Sofie, Bodø BTK

Jenter 15

1. Breivik Kristin, Kanebogen BTK
2. Willassen Kristine, Bodø BTK
3. Olsen Malin Eivik, Bodø BTK
4. Andreassen Solveig, Narvik BTK
5. Berg Sofie, Bodø BTK

Sjåfør/student

1. Bergersen Per, Utenlandsk spiller
2. Santocono Rino, Kanebogen BTK
3. Haueng Johan, Rana BTK
4. Iversen Aksel, Rana BTK

Nordnorsk mesterskap, Bodø, 25.-26. mars 2017

Damer A

1. Elisabeth Bordevich Johnsen, Bodø BTK
2. Lene Steinsund, Bodø BTK
3. Kristine Willassen, Bodø BTK
3. Kristina Pirtskhalava, Bodø BTK

Finale: Elisabeth Bordevich Johnsen – Lene Steinsund; 11-9, 8-11, 11-7, 11-6
Semi: Elisabeth Bordevich Johnsen – Kristine Willassen; 11-6, 9-11, 11-2, 11-6
Semi: Lene Steinsund vann på WO mot Kristina Pirtskhalava

Damer junior

1. Kristina Pirtskhalava, Bodø BTK
2. Elisabeth Bordevich Johnsen, Bodø BTK
3. Kristine Willassen, Bodø BTK
3. Lene Steinsund, Bodø BTK

Finale: Kristina Pirtskhalava – Elisabeth Bordevich Johnsen; 12-10, 10-12, 11-6, 8-11, 11-6
Semi: Kristina Pirtskhalava – Kristine Willassen; 11-5, 11-9, 11-5
Semi: Elisabeth Bordevich Johnsen – Lene Steinsund; 12-10, 11-5, 11-9

Gutter 13

1. Adrian Iversen Sletten, Rana BTK
2. Joakim Andreassen, Narvik BTK
3. Kristoffer Aase, Bodø BTK
3. Hans Christian Fjellheim, Rana BTK
5. Alexander Lund Karlsen, Bodø BTK
5. Malin Eivik Olsen, Bodø BTK
5. Fredrik Yttergård Vahl, Kanebogen BTK
5. Christoffer Normann Haueng, Rana BTK
9. Andreas Stien Ytterstad, Kanebogen BTK
9. Solveig Andreassen, Narvik BTK
9. Theodor Sjøvoll, Rana BTK
9. Benjamin Voie, Bodø BTK

Finale: Adrian Iversen Sletten – Joakim Andreassen; 11-6, 11-9, 8-11, 10-12, 11-3
Semi: Adrian Iversen Sletten – Kristoffer Aase; 11-8, 11-7, 11-3
Semi: Joakim Andreassen – Hans Christian Fjellheim; 11-5, 11-7, 13-11
1/4: Adrian Iversen Sletten – Alexander Lund Karlsen; 11-5, 11-6, 11-7
1/4: Joakim Andreassen – Malin Eivik Olsen; 11-9, 11-9, 11-8
1/4: Kristoffer Aase – Fredrik Yttergård Vahl; 9-11, 6-11, 14-12, 11-8, 12-10
1/4: Hans Christian Fjellheim – Christoffer Normann Haueng; 10-12, 13-11, 11-9, 11-3
1/8: Joakim Andreassen – Andreas Stien Ytterstad; 12-10, 11-4, 11-5
1/8: Alexander Lund Karlsen – Solveig Andreassen; 11-8, 11-6, 11-5
1/8: Fredrik Yttergård Vahl – Theodor Sjøvoll; 11-2, 11-2, 11-2
1/8: Christoffer Normann Haueng – Benjamin Voie; 13-11, 11-6, 11-7

Gutter 15

1. Sivert Romstad, Narvik BTK
2. Adrian Iversen Sletten, Rana BTK
3. Lene Steinsund, Bodø BTK
3. Alexander Lund Karlsen, Bodø BTK
5. Malin Eivik Olsen, Bodø BTK
5. Kristoffer Aase, Bodø BTK
5. Dennis Selseng, Rana BTK
5. Kristine Willassen, Bodø BTK
9. Stian Langfjell, Rana BTK
9. Joakim Andreassen, Narvik BTK

Finale: Sivert Romstad – Adrian Iversen Sletten; 11-9, 15-13, 11-6
Semi: Sivert Romstad – Lene Steinsund; 11-6, 11-3, 11-6
Semi: Adrian Iversen Sletten – Alexander Lund Karlsen; 10-12, 11-9, 7-11, 11-9, 13-11
1/4: Sivert Romstad – Malin Eivik Olsen; 11-2, 11-2, 11-8
1/4: Adrian Iversen Sletten – Kristoffer Aase; 11-2, 11-5, 11-5
1/4: Lene Steinsund – Dennis Selseng; 11-5, 8-11, 11-5, 11-9
1/4: Alexander Lund Karlsen – Kristine Willassen; 11-6, 8-11, 11-8, 11-9
1/8: Alexander Lund Karlsen – Stian Langfjell; 11-7, 11-8, 11-9
1/8: Dennis Selseng – Joakim Andreassen; 8-11, 13-11, 11-0, 6-11, 11-9

Gutter 15 double

1. Adrian Iversen Sletten/Christoffer Normann Haueng, Rana BTK
2. Kristine Willassen/Alexander Lund Karlsen, Bodø BTK
3. Dennis Selseng/Elias Johan Feng Alteren, Rana BTK
3. Hans Christian Fjellheim/Stian Langfjell, Rana BTK

Finale: A I Sletten/C N Haueng – K Willassen/A L Karlsen; 11-2, 11-3, 6-11, 11-4
Semi: A I Sletten/C N Haueng – D Selseng/E J F Alteren; 11-7, 9-11, 5-11, 11-5, 11-4
Semi: K Willassen/A L Karlsen – H C Fjellheim/S Langfjell; 11-9, 13-11, 8-11, 11-7

Gutter/jenter 11

1. Alexander Lund Karlsen, Bodø BTK
2. Christoffer Normann Haueng, Rana BTK
3. Oskar Eidesen Lian, Tromsø BTK
3. Leon William Nicolaysen, Bodø BTK
5. Oscar Vasset Valrygg, Rana BTK
5. Theodor Sjøvoll, Rana BTK

Finale: Alexander Lund Karlsen – Christoffer Normann Haueng; 11-4, 9-11, 11-5, 11-8
Semi: Alexander Lund Karlsen – Oskar Eidesen Lian; 11-4, 11-6, 11-9
Semi: Christoffer Normann Haueng – Leon William Nicolaysen; 11-6, 11-8, 11-3
1/4: Oskar Eidesen Lian – Oscar Vasset Valrygg; 11-2, 11-7, 11-2
1/4: Leon William Nicolaysen – Theodor Sjøvoll; 9-11, 11-2, 11-9, 11-6

Gutter/jenter 11 B

1. Markus S. Snoen, Bodø BTK
2. Adrian Elias Lillevold, Bodø BTK
3. Markus Wærnes Nilsen, Bodø BTK
3. Leonora Fjellheim, Rana BTK

Finale: Markus S. Snoen – Adrian Elias Lillevold; 11-8, 11-5, 11-6
Semi: Markus S. Snoen – Markus Wærnes Nilsen; 13-11, 11-7, 4-11, 11-5
Semi: Adrian Elias Lillevold vann på WO mot Leonora Fjellheim

Herrer A

1. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK
2. Simon Andreassen, Narvik BTK
3. Bjørn Idar Lillevoll, Bodø BTK
3. Andreas Wiik, Bodø BTK
5. Eirik Wiik, Bodø BTK
5. Kevin Johansen, Bodø BTK
5. Magne Schytte, Tromsø BTK
5. Sivert Romstad, Narvik BTK
9. Nico Jensen-Connel, Tromsø BTK
9. Dagfinn Kristiansen, Kanebogen BTK
9. Ketil Johansen, Bodø BTK
9. Adrian Iversen Sletten, Rana BTK
9. Eirik Husveg, Narvik BTK
9. Stig Slåttholm, Rana BTK

Finale: Erik Steinnes Eidesen – Simon Andreassen; 11-6, 11-6, 16-14
Semi: Erik Steinnes Eidesen – Bjørn Idar Lillevoll; 11-7, 11-8, 15-13
Semi: Simon Andreassen – Andreas Wiik; 12-14, 11-8, 11-8, 9-11, 11-9
1/4: Erik Steinnes Eidesen – Eirik Wiik; 11-4, 14-16, 7-11, 11-3, 11-4
1/4: Simon Andreassen – Kevin Johansen; 11-6, 12-10, 5-11, 11-8
1/4: Bjørn Idar Lillevoll – Magne Schytte; 11-5, 6-11, 11-5, 11-8
1/4: Andreas Wiik – Sivert Romstad; 11-4, 7-11, 11-6, 11-2
1/8: Simon Andreassen – Nico Jensen-Connel; 11-9, 11-9, 4-11, 11-4
1/8: Bjørn Idar Lillevoll – Dagfinn Kristiansen; 8-11, 11-9, 11-7, 11-5
1/8: Eirik Wiik – Ketil Johansen; 11-7, 5-11, 14-12, 11-9
1/8: Kevin Johansen – Adrian Iversen Sletten; 11-8, 11-5, 8-11, 11-9
1/8: Magne Schytte – Eirik Husveg; 4-11, 11-8, 11-5, 3-11, 11-3
1/8: Sivert Romstad – Stig Slåttholm; 11-4, 11-7, 6-11, 4-11, 11-6

Herrer B

1. Andreas Wiik, Bodø BTK
2. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK
3. Kevin Johansen, Bodø BTK
3. Bjørn Idar Lillevoll, Bodø BTK
5. Stig Slåttholm, Rana BTK
5. Sigbjørn Skjerpen Johansen, Bodø BTK
5. Eirik Husveg, Narvik BTK
5. Eirik Wiik, Bodø BTK
9. Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK
9. Bjørn Skog, Narvik BTK
9. Kristina Pirtskhalava, Bodø BTK
9. Elisabeth Bordevich Johnsen, Bodø BTK
9. Vebjørn Karlsen, Bodø BTK
9. Nico Jensen-Connel, Tromsø BTK

Finale: Andreas Wiik – Erik Steinnes Eidesen; 11-4, 11-3, 4-11, 11-8
Semi: Andreas Wiik – Kevin Johansen; 11-5, 6-11, 11-4, 11-3
Semi: Erik Steinnes Eidesen – Bjørn Idar Lillevoll; 8-11, 11-3, 11-7, 11-13, 11-7
1/4: Andreas Wiik – Stig Slåttholm; 11-8, 7-11, 11-5, 11-9
1/4: Erik Steinnes Eidesen – Sigbjørn Skjerpen Johansen; 11-7, 10-12, 11-7, 11-7
1/4: Kevin Johansen – Eirik Husveg; 6-11, 11-8, 11-6, 12-10
1/4: Bjørn Idar Lillevoll – Eirik Wiik; 11-5, 4-11, 11-2, 11-9
1/8: Kevin Johansen – Odin Dyrkolbotn; 12-10, 11-4, 11-9
1/8: Bjørn Idar Lillevoll – Bjørn Skog; 11-4, 11-9, 11-4
1/8: Stig Slåttholm – Kristina Pirtskhalava; 11-7, 11-7, 11-5
1/8: Sigbjørn Skjerpen Johansen – Elisabeth Bordevich Johnsen; 4-11, 9-11, 11-8, 11-5, 11-3
1/8: Eirik Husveg – Vebjørn Karlsen; 13-11, 10-12, 9-11, 11-6, 11-9
1/8: Eirik Wiik – Nico Jensen-Connel; 11-9, 8-11, 12-10, 12-10

Herrer C

1. Kevin Johansen, Bodø BTK
2. Bjørn Idar Lillevoll, Bodø BTK
3. Stig Slåttholm, Rana BTK
3. Ketil Johansen, Bodø BTK
5. Roger Sjøstedt, Bodø BTK
5. Sigbjørn Skjerpen Johansen, Bodø BTK
5. Sven Martin Olsen, Bodø BTK
5. Bjørn Skog, Narvik BTK
9. Dagfinn Kristiansen, Kanebogen BTK
9. Tor Anders Rasmussen, Rana BTK

Finale: Kevin Johansen – Bjørn Idar Lillevoll; 9-11, 9-11, 11-9, 11-8, 11-6
Semi: Kevin Johansen – Stig Slåttholm; 10-12, 9-11, 11-3, 11-8, 11-8
Semi: Bjørn Idar Lillevoll – Ketil Johansen; 11-7, 10-12, 11-9, 11-5
1/4: Kevin Johansen – Roger Sjøstedt; 11-4, 11-7, 11-5
1/4: Bjørn Idar Lillevoll – Sigbjørn Skjerpen Johansen; 11-9, 11-3, 11-2
1/4: Stig Slåttholm – Sven Martin Olsen; 11-6, 13-11, 11-8
1/4: Ketil Johansen – Bjørn Skog; 11-6, 11-6, 5-11, 9-11, 11-7
1/8: Sven Martin Olsen – Dagfinn Kristiansen; 11-8, 11-9, 9-11, 11-4
1/8: Bjørn Skog – Tor Anders Rasmussen; 10-12, 11-4, 11-6, 11-3

Herrer double

1. Magne Schytte/Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK
2. Andreas Wiik/Kevin Johansen, Bodø BTK
3. Stig Slåttholm/Bjørn Skog, Rana BTK/Narvik BTK
3. Sivert Romstad/Eirik Husveg, Narvik BTK

Finale: M Schytte/E S Eidesen – A Wiik/K Johansen; 9-11, 11-4, 11-8, 3-11, 11-8
Semi: M Schytte/E S Eidesen – S Slåttholm/B Skog; 11-4, 11-9, 7-11, 11-6
Semi: A Wiik/K Johansen – S Romstad/E Husveg; 11-9, 10-12, 6-11, 11-4, 11-8

Herrer E

1. Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK
2. Roger Sjøstedt, Bodø BTK
3. Alexander Lund Karlsen, Bodø BTK
3. Elias Johan Feng Alteren, Rana BTK
5. Joakim Andreassen, Narvik BTK
5. Hans Christian Fjellheim, Rana BTK
5. Tor Anders Rasmussen, Rana BTK
5. Henning Fjellheim, Rana BTK
9. Vebjørn Winther, Kanebogen BTK
9. Christoffer Normann Haueng, Rana BTK

Finale: Odin Dyrkolbotn – Roger Sjøstedt; 11-7, 6-11, 11-9, 11-8
Semi: Odin Dyrkolbotn – Alexander Lund Karlsen; 5-11, 9-11, 11-9, 12-10, 11-9
Semi: Roger Sjøstedt – Elias Johan Feng Alteren; 11-6, 11-6, 11-7
1/4: Odin Dyrkolbotn – Joakim Andreassen; 13-11, 11-7, 6-11, 13-11
1/4: Roger Sjøstedt – Hans Christian Fjellheim; 11-5, 11-7, 11-6
1/4: Alexander Lund Karlsen – Tor Anders Rasmussen; 11-6, 6-11, 6-11, 16-14, 11-9
1/4: Elias Johan Feng Alteren – Henning Fjellheim; 3-11, 11-7, 11-7, 11-2
1/8: Elias Johan Feng Alteren – Vebjørn Winther; 11-8, 8-11, 12-10, 11-5
1/8: Joakim Andreassen – Christoffer Normann Haueng; 11-8, 11-9, 11-5

Herrer eldre junior

1. Eirik Wiik, Bodø BTK
2. Magne Schytte, Tromsø BTK
3. Nico Jensen-Connel, Tromsø BTK
3. Eirik Husveg, Narvik BTK
5. Elisabeth Bordevich Johnsen, Bodø BTK
5. Kristoffer Didriksen, Bodø BTK
5. Vebjørn Karlsen, Bodø BTK
5. Lene Steinsund, Bodø BTK
9. Vebjørn Winther, Kanebogen BTK
9. Stian Langfjell, Rana BTK

Finale: Eirik Wiik – Magne Schytte; 10-12, 11-8, 11-9, 10-12, 11-5
Semi: Eirik Wiik vann på WO mot Nico Jensen-Connel
Semi: Magne Schytte – Eirik Husveg; 11-8, 11-9, 7-11, 4-11, 11-7
1/4: Eirik Wiik – Elisabeth Bordevich Johnsen; 10-12, 11-9, 11-4, 11-5
1/4: Magne Schytte – Kristoffer Didriksen; 11-4, 11-4, 11-6
1/4: Nico Jensen-Connel – Vebjørn Karlsen; 11-2, 11-8, 11-7
1/4: Eirik Husveg – Lene Steinsund; 11-6, 11-7, 11-8
1/8: Kristoffer Didriksen – Vebjørn Winther; 11-5, 11-4, 11-4
1/8: Vebjørn Karlsen – Stian Langfjell; 11-5, 11-2, 11-3

Herrer junior

1. Eirik Wiik, Bodø BTK
2. Adrian Iversen Sletten, Rana BTK
3. Kristoffer Didriksen, Bodø BTK
3. Sivert Romstad, Narvik BTK

Finale: Eirik Wiik – Adrian Iversen Sletten; 11-3, 11-8, 11-4
Semi: Eirik Wiik – Kristoffer Didriksen; 11-6, 11-8, 11-6
Semi: Adrian Iversen Sletten – Sivert Romstad; 9-11, 11-5, 8-11, 11-6, 11-7

Nybegynner 13

1. Michael Lorentzen, Bodø BTK
2. Benjamin Voie, Bodø BTK
3. Oskar Eidesen Lian, Tromsø BTK
3. Sigurd Pettersen Borch, Bodø BTK
5. Markus Wærnes Nilsen, Bodø BTK
5. Oscar Vasset Valrygg, Rana BTK
5. Nikolai Skipnes Welde, Bodø BTK
5. Sivert Mosand, Bodø BTK

Finale: Michael Lorentzen – Benjamin Voie; 11-7, 13-11, 4-11, 11-3
Semi: Michael Lorentzen – Oskar Eidesen Lian; 11-8, 8-11, 11-3, 11-9
Semi: Benjamin Voie – Sigurd Pettersen Borch; 15-13, 11-13, 11-9, 11-5
1/4: Michael Lorentzen – Markus Wærnes Nilsen; 11-2, 11-2, 11-2
1/4: Benjamin Voie – Oscar Vasset Valrygg; 11-2, 11-2, 11-1
1/4: Oskar Eidesen Lian – Nikolai Skipnes Welde; 11-9, 11-8, 11-4
1/4: Sigurd Pettersen Borch – Sivert Mosand; 11-3, 11-7, 11-4

Nybegynner 13 B

1. Benjamin Leirvik Kaspersen, Rana BTK
2. Theodor Sjøvoll, Rana BTK
3. Adrian Elias Lillevold, Bodø BTK
3. Markus S. Snoen, Bodø BTK

Finale: Benjamin Leirvik Kaspersen – Theodor Sjøvoll; 11-2, 13-11, 11-8
Semi: Benjamin Leirvik Kaspersen – Adrian Elias Lillevold; 11-6, 5-11, 11-4, 11-4
Semi: Theodor Sjøvoll – Markus S. Snoen; 11-7, 11-8, 11-8

Nybegynner 15

1. Dennis Phuangmai, Tromsø BTK
2. Sigurd Pettersen Borch, Bodø BTK
3. Michael Lorentzen, Bodø BTK
3. Leon William Nicolaysen, Bodø BTK
5. Benjamin Voie, Bodø BTK
5. Oskar Eidesen Lian, Tromsø BTK
5. Oscar Vasset Valrygg, Rana BTK
5. Markus S. Snoen, Bodø BTK
9. Benjamin Leirvik Kaspersen, Rana BTK
9. Kjell Martin Hegna, Kanebogen BTK

Finale: Dennis Phuangmai – Sigurd Pettersen Borch; 11-7, 14-12, 11-6
Semi: Dennis Phuangmai – Michael Lorentzen; 7-11, 11-8, 11-9, 11-9
Semi: Sigurd Pettersen Borch – Leon William Nicolaysen; 11-6, 11-6, 12-14, 11-6
1/4: Dennis Phuangmai – Benjamin Voie; 11-4, 11-8, 11-9
1/4: Sigurd Pettersen Borch – Oskar Eidesen Lian; 11-6, 11-4, 11-4
1/4: Michael Lorentzen – Oscar Vasset Valrygg; 11-7, 11-4, 11-6
1/4: Leon William Nicolaysen – Markus S. Snoen; 11-13, 9-11, 11-5, 14-12, 12-10
1/8: Sigurd Pettersen Borch – Benjamin Leirvik Kaspersen; 11-6, 11-3, 11-1
1/8: Benjamin Voie – Kjell Martin Hegna; 11-4, 11-9, 11-9

Nybegynner 15 B

1. Morten Kornør, Tromsø BTK
2. Theodor Sjøvoll, Rana BTK
3. Markus Wærnes Nilsen, Bodø BTK
3. Adrian Elias Lillevold, Bodø BTK

Finale: Morten Kornør – Theodor Sjøvoll; 6-11, 11-7, 11-8, 11-8
Semi: Morten Kornør – Markus Wærnes Nilsen; 9-11, 11-3, 11-6, 12-10
Semi: Theodor Sjøvoll – Adrian Elias Lillevold; 11-4, 14-12, 11-9

Rekrutt 15

1. Kristine Willassen, Bodø BTK
2. Alexander Lund Karlsen, Bodø BTK
3. Kristoffer Aase, Bodø BTK
3. Joakim Andreassen, Narvik BTK
5. Fredrik Yttergård Vahl, Kanebogen BTK
5. Dennis Selseng, Rana BTK
5. Christoffer Normann Haueng, Rana BTK
5. Vebjørn Winther, Kanebogen BTK
9. Dennis Phuangmai, Tromsø BTK
9. Morten Kornør, Tromsø BTK
9. Solveig Andreassen, Narvik BTK
9. Kjell Martin Hegna, Kanebogen BTK
9. Hans Christian Fjellheim, Rana BTK
9. Stian Langfjell, Rana BTK
9. Sigurd Pettersen Borch, Bodø BTK
9. Elias Johan Feng Alteren, Rana BTK

Finale: Kristine Willassen – Alexander Lund Karlsen; 11-7, 11-8, 11-4
Semi: Kristine Willassen – Kristoffer Aase; 12-10, 11-7, 11-3
Semi: Alexander Lund Karlsen – Joakim Andreassen; 11-6, 10-12, 11-8, 11-1
1/4: Kristine Willassen – Fredrik Yttergård Vahl; 11-7, 13-11, 11-4
1/4: Alexander Lund Karlsen – Dennis Selseng; 12-10, 11-4, 11-7
1/4: Kristoffer Aase – Christoffer Normann Haueng; 11-4, 7-11, 11-9, 2-11, 11-4
1/4: Joakim Andreassen – Vebjørn Winther; 11-8, 11-6, 11-4
1/8: Kristine Willassen – Dennis Phuangmai; 11-4, 11-3, 7-11, 12-10
1/8: Alexander Lund Karlsen – Morten Kornør; 11-3, 11-3, 11-3
1/8: Kristoffer Aase – Solveig Andreassen; 13-11, 11-8, 11-6
1/8: Joakim Andreassen – Kjell Martin Hegna; 11-0, 11-6, 11-1
1/8: Fredrik Yttergård Vahl – Hans Christian Fjellheim; 11-8, 12-10, 11-5
1/8: Dennis Selseng – Stian Langfjell; 11-7, 11-8, 11-5
1/8: Christoffer Normann Haueng – Sigurd Pettersen Borch; 11-2, 11-5, 11-8
1/8: Vebjørn Winther – Elias Johan Feng Alteren; 8-11, 12-10, 6-11, 11-7, 11-3

Rekrutt 15 B

1. Malin Eivik Olsen, Bodø BTK
2. Sander Nilssen, Kanebogen BTK
3. Benjamin Voie, Bodø BTK
3. Michael Lorentzen, Bodø BTK

Finale: Malin Eivik Olsen – Sander Nilssen; 11-5, 9-11, 13-11, 10-12, 11-6
Semi: Malin Eivik Olsen – Benjamin Voie; 11-5, 12-10, 12-14, 11-2
Semi: Sander Nilssen – Michael Lorentzen; 11-6, 11-7, 8-11, 11-9

Sjåførklasse

1. Johan Haueng, Rana BTK
2. Stein Welde, Bodø BTK
3. Lena Engan, Bodø BTK
3. Ronny Johnsen, Bodø BTK

Finale: Johan Haueng – Stein Welde; 12-10, 11-7, 11-6
Semi: Johan Haueng – Lena Engan; 8-11, 11-9, 11-7, 5-11, 11-8
Semi: Stein Welde – Ronny Johnsen; 12-10, 11-4, 14-16, 11-5

Veteran 35

1. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK
2. Stig Slåttholm, Rana BTK
3. Bjørn Idar Lillevoll, Bodø BTK
3. Simon Andreassen, Narvik BTK
5. Ketil Johansen, Bodø BTK
5. Dagfinn Kristiansen, Kanebogen BTK
5. Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK
5. Sigbjørn Skjerpen Johansen, Bodø BTK

Finale: Erik Steinnes Eidesen – Stig Slåttholm; 11-8, 11-8, 11-6
Semi: Erik Steinnes Eidesen – Bjørn Idar Lillevoll; 11-5, 11-7, 11-5
Semi: Stig Slåttholm – Simon Andreassen; 11-9, 11-8, 4-11, 6-11, 11-6
1/4: Erik Steinnes Eidesen – Ketil Johansen; 11-7, 11-3, 11-6
1/4: Stig Slåttholm – Dagfinn Kristiansen; 11-9, 18-16, 11-7
1/4: Bjørn Idar Lillevoll – Odin Dyrkolbotn; 11-4, 11-5, 11-3
1/4: Simon Andreassen – Sigbjørn Skjerpen Johansen; 11-5, 11-5, 11-4

Damer eldre junior

1. Elisabeth Bordevich Johnsen, Bodø BTK
2. Lene Steinsund, Bodø BTK
3. Dina Høgås Thorsen, Kanebogen BTK
4. Kristin Breivik, Kanebogen BTK

Jenter 13

1. Malin Eivik Olsen, Bodø BTK
2. Solveig Andreassen, Narvik BTK
3. Leonora Fjellheim, Rana BTK

Jenter 15

1. Kristine Willassen, Bodø BTK
2. Lene Steinsund, Bodø BTK
3. Kristin Breivik, Kanebogen BTK
4. Malin Eivik Olsen, Bodø BTK
5. Solveig Andreassen, Narvik BTK


Informasjon Organisasjon Turneringer/resultater Diverse Linker
Hovedside
Nyheter
Terminliste 2017/2018
Kalender
Bruk av hallen
Litt om treningslokalet
Medlemsinformasjon
Grasrotandelen
Åpent hus
Tromsø BTKs styre
Kontakt TBTK
Lov for TBTK
Dokumenter
Stevneresultater
Onlineranking
Seriespill
"Hall of fame" Nord-Norge
Fotballturnering
Bilder
TBTK på YouTube
Glimt fra historien
Gamle nyheter
Alternative nyheter
NBTF
ITTF
Facebooksiden til TBTK

Rekrutter SET hallen Ingvild Regnskapsfører Espen

Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.