Tromsø Bordtennisklubb

Tromsø Bordtennisklubb - logo
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706

Stevneresultater 2017/2018

På denne siden blir resultater fra lokale stevner (i hvert fall der det er deltakelse fra Tromsø BTK) for sesongen 2016/2017 oppført.

Stevneresultater sesongen 1999/2000
Stevneresultater sesongen 2000/2001
Stevneresultater sesongen 2001/2002
Stevneresultater sesongen 2002/2003
Stevneresultater sesongen 2003/2004
Stevneresultater sesongen 2004/2005
Stevneresultater sesongen 2005/2006
Stevneresultater sesongen 2006/2007
Stevneresultater sesongen 2007/2008
Stevneresultater sesongen 2008/2009
Stevneresultater sesongen 2009/2010
Stevneresultater sesongen 2010/2011
Stevneresultater sesongen 2011/2012
Stevneresultater sesongen 2012/2013
Stevneresultater sesongen 2013/2014
Stevneresultater sesongen 2014/2015
Stevneresultater sesongen 2015/2016
Stevneresultater sesongen 2016/2017


Nordnorsk mesterskap, Tromsø, 10.-11. mars 2018

Gutter 15

1. Sletten Adrian Iversen, Rana BTK
2. Steinsund Lene, Bodø BTK
3. Andreassen Joakim, Narvik BTK
3. Haueng Christoffer Normann, Rana BTK
5. Karlsen Alexander Lund, Bodø BTK
5. Vahl Fredrik Yttergård, Kanebogen BTK
5. Fjellheim Hans Christian, Rana BTK
5. Ytterstad Andreas Stien, Kanebogen BTK

Finale: Sletten Adrian Iversen - Steinsund Lene;11-6, 11-6, 11-7
Semi: Sletten Adrian Iversen - Andreassen Joakim;11-7, 11-5, 11-6
Semi: Steinsund Lene - Haueng Christoffer Normann;12-10, 7-11, 13-11, 11-5
1/4: Sletten Adrian Iversen - Karlsen Alexander Lund;11-4, 11-3, 11-8
1/4: Steinsund Lene - Vahl Fredrik Yttergård;10-12, 8-11, 11-9, 11-6, 11-5
1/4: Andreassen Joakim - Fjellheim Hans Christian;13-11, 12-10, 11-7
1/4: Haueng Christoffer Normann - Ytterstad Andreas Stien;11-9, 11-6, 11-8

Herrer A

1. Wiik Andreas, Bodø BTK
2. Dagsloth Andreas, Bodø BTK
3. Lillevoll Bjørn Idar, Bodø BTK
3. Husveg Eirik, Narvik BTK
5. Schytte Magne, Tromsø BTK
5. Romstad Sivert, Narvik BTK
5. Stabel Fred-Ronny, Tromsø BTK
5. Eidesen Erik Steinnes, Tromsø BTK
9. Andreassen Simon, Narvik BTK
9. Rasmussen Tor Anders, Rana BTK
9. Kristiansen Dagfinn, Kanebogen BTK
9. Sletten Adrian Iversen, Rana BTK
9. Skog Bjørn, Bodø BTK
9. Johansen Kevin, Bodø BTK

Finale: Wiik Andreas - Dagsloth Andreas;7-11, 11-6, 12-10, 11-3
Semi: Wiik Andreas - Lillevoll Bjørn Idar;14-12, 6-11, 11-7, 11-7
Semi: Dagsloth Andreas - Husveg Eirik;11-9, 11-6, 11-9
1/4: Wiik Andreas - Schytte Magne;11-8, 8-11, 11-3, 11-5
1/4: Dagsloth Andreas - Romstad Sivert;11-8, 6-11, 12-10, 11-9
1/4: Lillevoll Bjørn Idar - Stabel Fred-Ronny;11-4, 11-4, 11-7
1/4: Husveg Eirik - Eidesen Erik Steinnes;11-9, 11-1, 8-11, 13-11
1/8: Wiik Andreas - Andreassen Simon;11-3, 8-11, 8-11, 11-6, 12-10
1/8: Dagsloth Andreas - Rasmussen Tor Anders;11-4, 11-8, 11-0
1/8: Lillevoll Bjørn Idar - Kristiansen Dagfinn;11-8, 11-4, 11-5
1/8: Husveg Eirik - Sletten Adrian Iversen;11-6, 11-7, 15-13
1/8: Schytte Magne - Skog Bjørn;7-11, 11-3, 11-1, 11-7
1/8: Romstad Sivert - Johansen Kevin;7-11, 7-11, 13-11, 11-8, 11-6

Herrer D

1. Dyrkolbotn Odin, Tromsø BTK
2. Knustad Trond, Narvik BTK
3. Skot-Hansen Jacob, Kanebogen BTK
3. Fjellheim Henning, Rana BTK
5. Breivik Kristin, Kanebogen BTK
5. Rasmussen Tor Anders, Rana BTK

Finale: Dyrkolbotn Odin - Knustad Trond;12-10, 5-11, 11-5, 10-12, 11-6
Semi: Dyrkolbotn Odin - Skot-Hansen Jacob;11-7, 11-7, 11-6
Semi: Knustad Trond - Fjellheim Henning;8-11, 2-11, 11-6, 11-5, 11-3
1/4: Skot-Hansen Jacob - Breivik Kristin;11-4, 11-4, 11-8
1/4: Fjellheim Henning - Rasmussen Tor Anders;10-12, 13-11, 11-2, 11-6

Herrer double

1. Stabel Fred-Ronny/Wiik Eirik, Tromsø BTK/Bodø BTK
2. Wiik Andreas/Dagsloth Andreas, Bodø BTK
3. Husveg Eirik/Romstad Sivert, Narvik BTK
3. Lillevoll Bjørn Idar/Olsen Sven Martin, Bodø BTK
5. Eidesen Erik Steinnes/Schytte Magne, Tromsø BTK
5. Andreassen Simon/Bratli Tor Arne, Narvik BTK

Finale: Stabel F-R/Wiik E - Wiik A/Dagsloth A;11-6, 6-11, 12-10, 2-11, 11-8
Semi: Stabel F-R/Wiik E - Husveg E/Romstad S;15-13, 12-10, 11-8
Semi: Wiik A/Dagsloth A - Lillevoll B I/Olsen S M;11-3, 11-8, 13-15, 11-7
1/4: Stabel F-R/Wiik E - Eidesen E S/Schytte M;5-11, 11-8, 12-10, 11-7
1/4: Lillevoll B I/Olsen S M - Andreassen S/Bratli T A;11-6, 11-9, 13-11

Herrer junior

1. Romstad Sivert, Narvik BTK
2. Sletten Adrian Iversen, Rana BTK
3. Karlsen Alexander Lund, Bodø BTK
3. Andreassen Joakim, Narvik BTK
5. Haueng Christoffer Normann, Rana BTK
5. Vahl Fredrik Yttergård, Kanebogen BTK
5. Fjellheim Hans Christian, Rana BTK
5. Breivik Kristin, Kanebogen BTK

Finale: Romstad Sivert - Sletten Adrian Iversen;3-11, 11-5, 11-8, 12-10
Semi: Romstad Sivert - Karlsen Alexander Lund;11-6, 11-8, 11-9
Semi: Sletten Adrian Iversen - Andreassen Joakim;11-5, 11-4, 11-6
1/4: Romstad Sivert - Haueng Christoffer Normann;11-9, 11-6, 11-4
1/4: Sletten Adrian Iversen - Vahl Fredrik Yttergård;11-4, 15-13, 11-4
1/4: Karlsen Alexander Lund - Fjellheim Hans Christian;11-9, 8-11, 11-8, 9-11, 12-10
1/4: Andreassen Joakim - Breivik Kristin;11-4, 11-7, 11-4

Rekrutt 13

1. Haueng Christoffer Normann, Rana BTK
2. Karlsen Alexander Lund, Bodø BTK
3. Dreyer Mathias, Tromsø BTK
3. Andreassen Solveig, Narvik BTK

Finale: Haueng Christoffer Normann - Karlsen Alexander Lund;11-4, 15-13, 13-15, 9-11, 11-8
Semi: Haueng Christoffer Normann - Dreyer Mathias;11-3, 11-13, 11-3, 11-3
Semi: Karlsen Alexander Lund - Andreassen Solveig;11-9, 11-5, 17-15

Veteran 35

1. Eidesen Erik Steinnes, Tromsø BTK
2. Stabel Fred-Ronny, Tromsø BTK
3. Lillevoll Bjørn Idar, Bodø BTK
3. Andreassen Simon, Narvik BTK
5. Skog Bjørn, Bodø BTK
5. Bratli Tor Arne, Narvik BTK
5. Knustad Trond, Narvik BTK
5. Kristiansen Dagfinn, Kanebogen BTK

Finale: Eidesen Erik Steinnes - Stabel Fred-Ronny;11-7, 12-10, 3-11, 11-8
Semi: Eidesen Erik Steinnes - Lillevoll Bjørn Idar;11-5, 9-11, 6-11, 11-7, 11-6
Semi: Stabel Fred-Ronny - Andreassen Simon;7-11, 11-4, 11-4, 11-3
1/4: Eidesen Erik Steinnes - Skog Bjørn;11-8, 9-11, 11-4, 11-9
1/4: Stabel Fred-Ronny - Bratli Tor Arne;11-9, 11-3, 11-4
1/4: Lillevoll Bjørn Idar - Knustad Trond;11-2, 11-3, 11-8
1/4: Andreassen Simon - Kristiansen Dagfinn;6-11, 11-7, 11-9, 12-14, 11-9

Damer A

1. Steinsund Lene, Bodø BTK
2. Woll Ingrid, Tromsø BTK
3. Thorsen Dina Høgås, Bodø BTK
4. Breivik Kristin, Kanebogen BTK

Gutter/jenter 11

1. Lian Oskar Eidesen, Tromsø BTK
2. Fjellheim Leonora, Rana BTK
3. Arnesen Emalin, Tromsø BTK
4. Thoresen Mathilde, Tromsø BTK
5. Khrobostova Anna, Tromsø BTK

Gutter double

1. Sletten A I / Haueng C N, Rana BTK
2. Karlsen A L / Steinsund L, Bodø BTK
3. Ytterstad A S / Vahl F Y, Kanebogen BTK

Jenter 15

1. Steinsund Lene, Bodø BTK
2. Andreassen Solveig, Narvik BTK
3. Fjellheim Leonora, Rana BTK

Damer eldre junior

1. Lene Steinsund, Bodø BTK
2. Kristin Breivik, Kanebogen BTK
3. Dina Høgås Thorsen, Bodø BTK
4. Solveig Andreassen, Narvik BTK

Damer junior

1. Lene Steinsund, Bodø BTK
2. Kristin Breivik, Kanebogen BTK
3. Leonora Fjellheim, Rana BTK

Gutter 13

1. Alexander Lund Karlsen, Bodø BTK
2. Joakim Andreassen, Narvik BTK
3. Solveig Andreassen, Narvik BTK
3. Christoffer Normann Haueng, Rana BTK
5. Oskar Eidesen Lian, Tromsø BTK
5. Mathias Dreyer, Tromsø BTK

Finale: Alexander Lund Karlsen - Joakim Andreassen;11-3, 11-4, 11-8
Semi: Alexander Lund Karlsen - Solveig Andreassen;11-5, 9-11, 11-4, 11-5
Semi: Joakim Andreassen - Christoffer Normann Haueng;11-8, 11-8, 11-7
1/4: Joakim Andreassen - Oskar Eidesen Lian;11-3, 11-2, 11-6
1/4: Solveig Andreassen - Mathias Dreyer;11-9, 11-5, 7-11, 11-2

Rekrutt 15

1. Christoffer Normann Haueng, Rana BTK
2. Alexander Lund Karlsen, Bodø BTK
3. Fredrik Yttergård Vahl, Kanebogen BTK
3. Joakim Andreassen, Narvik BTK
5. Lucas Reite Soleng, Tromsø BTK
5. Andreas Stien Ytterstad, Kanebogen BTK

Finale: Christoffer Normann Haueng - Alexander Lund Karlsen;11-13, 11-9, 11-9, 6-11, 11-9
Semi: Christoffer Normann Haueng - Fredrik Yttergård Vahl;9-11, 7-11, 11-8, 11-9, 11-6
Semi: Alexander Lund Karlsen - Joakim Andreassen;11-5, 9-11, 11-8, 11-4
1/4: Alexander Lund Karlsen - Lucas Reite Soleng;6-11, 11-8, 6-11, 13-11, 11-8
1/4: Fredrik Yttergård Vahl - Andreas Stien Ytterstad;11-3, 11-3, 11-8

Herrer eldre junior

1. Eirik Husveg, Narvik BTK
2. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
3. Magne Schytte, Tromsø BTK
3. Sivert Romstad, Narvik BTK
5. Lene Steinsund, Bodø BTK
5. Jørgen Aleksander Larsen, Tromsø BTK
5. Eirik Wiik, Bodø BTK
5. Dina Høgås Thorsen, Bodø BTK

Finale: Eirik Husveg - Andreas Dagsloth;9-11, 11-9, 4-11, 11-5, 11-8
Semi: Eirik Husveg - Magne Schytte;11-3, 11-7, 9-11, 11-8
Semi: Andreas Dagsloth - Sivert Romstad;11-9, 12-10, 3-11, 10-12, 11-6
1/4: Eirik Husveg - Lene Steinsund;11-5, 11-3, 11-2
1/4: Andreas Dagsloth - Jørgen Aleksander Larsen;11-3, 11-1, 9-11, 11-7
1/4: Magne Schytte - Eirik Wiik;11-7, 11-5, 11-8
1/4: Sivert Romstad - Dina Høgås Thorsen;11-3, 11-4, 11-2

Herrer B

1. Andreas Wiik, Bodø BTK
2. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK
3. Kevin Johansen, Bodø BTK
3. Bjørn Idar Lillevoll, Bodø BTK
5. Sven Martin Olsen, Bodø BTK
5. Tor Arne Bratli, Narvik BTK

Finale: Andreas Wiik - Erik Steinnes Eidesen;11-8, 11-8, 13-11
Semi: Andreas Wiik - Kevin Johansen;11-9, 11-8, 11-9
Semi: Erik Steinnes Eidesen - Bjørn Idar Lillevoll;11-6, 11-6, 11-7
1/4: Kevin Johansen - Sven Martin Olsen;10-12, 11-9, 11-3, 11-6
1/4: Bjørn Idar Lillevoll - Tor Arne Bratli;11-8, 11-7, 11-9

Herrer C

1. Sivert Romstad, Narvik BTK
2. Kevin Johansen, Bodø BTK
3. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
3. Magne Schytte, Tromsø BTK
5. Dagfinn Kristiansen, Kanebogen BTK
5. Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK
5. Fredrik Yttergård Vahl, Kanebogen BTK
5. Adrian Iversen Sletten, Rana BTK
9. Eirik Wiik, Bodø BTK
9. Lene Steinsund, Bodø BTK
9. Hans Christian Fjellheim, Rana BTK
9. Tor Anders Rasmussen, Rana BTK
9. Henning Fjellheim, Rana BTK
9. Dina Høgås Thorsen, Bodø BTK

Finale: Sivert Romstad - Kevin Johansen;11-6, 12-14, 11-9, 8-11, 11-8
Semi: Sivert Romstad - Tor Arne Bratli;11-9, 11-8, 10-12, 10-12, 11-7
Semi: Kevin Johansen - Magne Schytte;11-4, 5-11, 11-6, 9-11, 11-8
1/4: Sivert Romstad - Dagfinn Kristiansen;11-6, 11-9, 13-11
1/4: Kevin Johansen - Odin Dyrkolbotn;11-6, 11-2, 11-6
1/4: Tor Arne Bratli - Fredrik Yttergård Vahl;11-2, 11-6, 11-5
1/4: Magne Schytte - Adrian Iversen Sletten;7-11, 11-7, 11-4, 6-11, 14-12
1/8: Tor Arne Bratli - Eirik Wiik;13-11, 11-3, 12-14, 11-9
1/8: Magne Schytte - Lene Steinsund;11-6, 11-5, 11-5
1/8: Dagfinn Kristiansen - Hans Christian Fjellheim;11-2, 11-7, 11-7
1/8: Odin Dyrkolbotn - Tor Anders Rasmussen;11-9, 9-11, 11-6, 11-8
1/8: Fredrik Yttergård Vahl - Henning Fjellheim;11-2, 11-8, 11-5
1/8: Adrian Iversen Sletten - Dina Høgås Thorsen;11-4, 11-7, 11-1


Informasjon Organisasjon Turneringer/resultater Diverse Linker
Hovedside
Nyheter
Terminliste 2017/2018
Kalender
Bruk av hallen
Litt om treningslokalet
Medlemsinformasjon
Grasrotandelen
Åpent hus
Tromsø BTKs styre
Kontakt TBTK
Lov for TBTK
Dokumenter
Stevneresultater
NNM 2018
Onlineranking
Seriespill
"Hall of fame" Nord-Norge
Fotballturnering
Bilder
TBTK på YouTube
Glimt fra historien
Gamle nyheter
Alternative nyheter
NBTF
ITTF
Facebooksiden til TBTK

Rekrutter SET hallen Ingvild Regnskapsfører Espen

Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.