Tromsø Bordtennisklubb

Tromsø Bordtennisklubb - logo
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706

Stevneresultater 2002/2003

På denne siden vil resultater fra lokale stevner for sesongen 2002/2003 oppføres. De viktigste stevnene lokalt er 4 regionalcuper samt KM og NNM.

Stevneresultater sesongen 1999/2000
Stevneresultater sesongen 2000/2001
Stevneresultater sesongen 2001/2002
Stevneresultater sesongen 2002/2003
Stevneresultater sesongen 2003/2004
Stevneresultater sesongen 2004/2005
Stevneresultater sesongen 2005/2006
Stevneresultater sesongen 2006/2007
Stevneresultater sesongen 2007/2008
Stevneresultater sesongen 2008/2009
Stevneresultater sesongen 2009/2010
Stevneresultater sesongen 2010/2011
Stevneresultater sesongen 2011/2012
Stevneresultater sesongen 2012/2013
Stevneresultater sesongen 2013/2014
Stevneresultater sesongen 2014/2015
Stevneresultater sesongen 2015/2016


Åpningsstevne torsdag 19. september 2002
Drive-in-stevne torsdag 3. oktober 2002
Regional-cup 1 lørdag 26. oktober 2002
Troms Topp-12 16. november 2002
Kretsmesterskap 30.11-1.12 2002
Nyttårsstevne 2. januar 2003
Regional-Cup 2, Tromsø, 11. jan. 2003
Regional-Cup 3, Tromsø, 8.-9. feb. 2003
Regional-Cup 4 (NNM), Tromsø, 8.-9. mars 2003
Klubbmesterskap, Tromsø, 8. mai 2003


Sammenlagtstillingen i Regional-Cup i Region Nord 2002/2003



Åpningsstevne torsdag 19. september 2002

Herrer senior single

1. Jonny Ternlind
2. Arne Davidsen
3. Fred-Ronny Stabel
3. Morten Pedersen

Finaleresultat: Jonny Ternlind-Arne Davidsen: 8-11/11-8/11-7/11-8

Herrer senior double

1. Morten Pedersen/Arne Davidsen
2. Fred-Ronny Stabel/Jonny Ternlind
3. Tommy Schjølberg/Kjell-Oddvar Thomassen

Drive-in torsdag 3. oktober 2002

Herrer senior single

1. Morten Pedersen
2. Fred-Ronny Stabel
3. Jonny Ternlind
3. Arne Davidsen

Finaleresultat: Morten Pedersen-Fred-Ronny Stabel 7-11/11-6/11-9/11-8

Herrer senior double

1. Morten Pedersen/Arne Davidsen
2. Fred-Ronny Stabel/Jonny Ternlind
3. Alexander Amosov/Jurij Scherbachov

Regional-cup 1 lørdag 26. oktober 2002

Herrer senior single (13 deltakere)

1. Morten Pedersen, Tromsø BTK

2. Jonny Ternlind, Tromsø BTK

3. Kjell-Oddvar Thomassen, Tromsø BTK

3. Arne Davidsen, Tromsø BTK

Semifinaler:

Jonny Ternlind-Arne Davidsen: 12-10/11-9/5-11/11-4

Morten Pedersen-Kjell-Oddvar Thomassen: 11-4/11-2/11-9

Finale:

Morten Pedersen-Jonny Ternlind: 11-4/11-6/11-9

Herrer double (5 par)

1. Arne Davidsen/Morten Pedersen, Tromsø BTK

2. Jonny Ternlind/Fred-Ronny Stabel, Tromsø BTK

3. Tommy Schjølberg/Julian Houmb, Tromsø BTK

Puljefinale:

Davidsen/Pedersen-Ternlind/Stabel: 11-6/8-11/11-4/12-10

Herrer eldre junior (5 deltakere)

1. Julian Houmb, Tromsø BTK

2. Kjell-Oddvar Thomassen, Tromsø BTK

3. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK

Puljefinale:

Julian Houmb-Kjell-Oddvar Thomassen: 11-7/11-4/11-4

Herrer junior (5 deltakere)

1. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK

2. Rune A. Sjøstedt, Skjervøy BTK

3. Erik Hatlen, Tromsø BTK

Puljefinale:

Thomas Mikkelsen-Rune A. Sjøstedt: 11-6/11-6/11-9

Gutter 15 (5 deltakere)

1. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK

2. Rune A. Sjøstedt, Skjervøy BTK

3. Kim A. Mikalsen, Skjervøy BTK

Puljefinale:

Thomas Mikkelsen-Rune A. Sjøstedt: 11-8/13-15/15-13/10-12/11-9

Gutter 13

1. Erik Hatlen, Tromsø BTK

2. Aleksander Skogås, Tromsø BTK

Finale:

Erik Hatlen-Aleksander Skogås: 11-8/11-9/11-9

Nybegynnere

1. Aleksander Skogås, Tromsø BTK

2. Erik Hatlen, Tromsø BTK

Finale:

Aleksander Skogås-Erik Hatlen: 12-10/11-9/7-11/11-8

Nyttårsturnering 2. januar 2003

Herrer senior single

1. Fred-Ronny Stabel
2. Bjørn Helge Handegård
3. Nils Madsen Haugland

Resultater Regional-Cup 2, Tromsø, 11. jan. 2003

Gutter 13 (2 deltakere)

1. Erik Hatlen, Tromsø BTK (8p)
2. Alexander Skogås, Tromsø BTK (6p)

Finaleresultat: Erik Hatlen-Alexander Skogås: 11-13/11-5/15-13/4-11/11-7

Gutter 15 (10 deltakere)

1. Asgeir Johansen, Skjervøy BTK (40p)
2. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK (30p)
3. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK (20p)
3. Stefan Halvorsen, Skjervøy BTK (20p)

Finaleresultat: Asgeir Johansen -Thomas Mikkelsen: 17-15/12-10/9-11/8-11/11-9

Ellers deltok: Alexander Skogås, Tromsø BTK, Erik Hatlen, Tromsø BTK, Tom Ragnar Karlsen, Skjervøy BTK, Kim André Mikalsen, Skjervøy BTK, Lars Vegard Pettersen, Skjervøy BTK, Pål Gunnar Jørgensen, Skjervøy

Herrer Junior (11 deltakere)

1. Markus Ottosen, Tromsø BTK (44p)
2. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK (33p)
3. Alexander Skogås, Tromsø BTK (22p)
3. Asgeir Johansen, Skjervøy BTK (22p)

Finaleresultat: Markus Ottosen-Thomas Mikkelsen: 11-8/11-8/11-13/12-10

Ellers deltok: Erik Hatlen, Tromsø BTK, Tom Ragnar Karlsen, Skjervøy BTK, Kim André Mikalsen, Skjervøy BTK, Lars Vegard Pettersen, Skjervøy BTK, Pål Gunnar Jørgensen, Skjervøy, Stefan Halvorsen, Skjervøy BTK, Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK.

Herrer Eldre Junior (13 deltakere)

1. Julian Houmb, Tromsø BTK (52p)
2. Kjell-Oddvar Thomassen, Tromsø BTK (39p)
3. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK (26p)
3. Markus Ottosen, Tromsø BTK (26p)

Finaleresultat: Julian Houmb-Kjell-Oddvar Thomassen: 11-4/11-6/11-5

Ellers deltok: Alexander Skogås, Tromsø BTK, Erik Hatlen, Tromsø BTK, Tom Ragnar Karlsen, Skjervøy BTK, Kim André Mikalsen, Skjervøy BTK, Lars Vegard Pettersen, Skjervøy BTK, Pål Gunnar Jørgensen, Skjervøy, Stefan Halvorsen, Skjervøy BTK, Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK, Asgeir Johansen, Skjervøy BTK.

Herrer Senior (8 deltakere)

1. Fred-Ronny Stabel, Tromsø BTK (32p)
2. Julian Houmb, Tromsø BTK (24p)
3. Kjell-Oddvar Thomassen, Tromsø BTK (16p)
3. Markus Ottosen, Tromsø BTK (16p)

Finaleresultat: Fred-Ronny Stabel-Julian Houmb: 7-11/11-4/11-5/11-6

Ellers deltok: Alexander Skogås, Tromsø BTK, Erik Hatlen, Tromsø BTK, Michael Sjøstedt, Skjervøy BTK, Håkan Sjøstedt, Skjervøy BTK.

Nybegynnere (9 deltakere)

1. Thomas Nordvang, Tromsø BTK
2. Anders Ritland, Tromsø BTK
3. Adrian Sedolfsen, Tromsø BTK
3. Mats Nygård, Tromsø BTK

Finaleresultat: Thomas Nordvang-Anders Ritland: 11-9/12-10/11-8

Ellers deltok: Joakim Jensen, TBTK, Thomas Meyer, TBTK, Erik Karlsen, TBTK, Andreas Wiik, Bodø BTK og Morten Wiik, Bodø BTK.

Resultater Regional-Cup 3, Tromsø, 8.-9. feb. 2003

Gutter 13 (3 deltakere)

1. Alexander Skogås, Tromsø BTK (12p)
2. Erik Hatlen, Tromsø BTK (9p)
3. Nicholas Ludvigsen, Tromsø BTK (6p)

Finale:

Alexander Skogås-Erik Hatlen: 8-11/9-11/ 12-10/11-1/13-11

Gutter 15 (7 deltakere)

1. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK (28p)
2. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK (21p)
3. Tom Ragnar Karlsen, Skjervøy BTK (14p)
3. Erik Hatlen, Tromsø BTK (14p)

Semifinale:

Thomas Mikkelsen- Tom Ragnar Karlsen: 5-11/12-10/11-5/11-4
Rune A. Sjøstedt- Erik Hatlen: 11-5/9-11/12-10/11-6

Finale:

Thomas Mikkelsen-Rune A. Sjøstedt: 11-5/11-3/9-11/11-7

Herrer Eldre Junior (9 deltakere)

1. Julian Houmb, Tromsø BTK (36p)
2. Markus Ottosen, Tromsø BTK (27p)
3. Erik Hatlen, Tromsø BTK (18p)
3. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK (18p)

Semifinale:

Julian Houmb-Erik Hatlen: 11-4/11-5/11-3
Markus Ottosen- Thomas Mikkelsen: 11-8/2-11/11-7/11-9

Finale:

Julian Houmb- Markus Ottosen: 11-7/3-11/11-9/9-11/11-7

Herrer Åpen (16 deltakere)

1. Fred-Ronny Stabel, Tromsø BTK (64p)
2. Jonny Ternlind, Tromsø BTK (48p)
3. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK (32p)
3. Arne Davidsen, Tromsø BTK (32p)
5. Julian Houmb, Tromsø BTK (16p)
5. Markus Ottosen, Tromsø BTK (16p)
5. Robert Nilsen, Tromsø BTK (16p)
5. Tommy Schjølberg, Tromsø BTK (16p)

Semifinale:

Fred-Ronny Stabel- Bjørn Helge Handegård; 11-5/11-7/11-8
Jonny Ternlind-Arne Davidsen: 7-11/10-12/11-8/11-1/11-8

Finale:

Fred-Ronny Stabel-Jonny Ternlind: 8-11/11-5/11-7/11-5

Herrer Junior (8 deltakere)

1. Markus Ottosen, Tromsø BTK (32p)
2. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK (24p)
3. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK (16p)
3. Tom Ragnar Karlsen, Skjervøy BTK (16p)

Semifinale:

Markus Ottosen-Rune A. Sjøstedt: 11-9/11-9/11-6
Thomas Mikkelsen-Tom Ragnar Karlsen: 11-4/11-8/11-7

Finale:

Markus Ottosen-Thomas Mikkelsen: 11-0/10-12/14-12/11-7

Herrer C (13 deltakere)

1. Fred-Ronny Stabel, Tromsø BTK
2. Markus Ottosen, Tromsø BTK
3. Håkan Sjøstedt, Birtavarre BTK
3. Yury Shcherbakov, Tromsø BTK
5. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK
5. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK
5. Michael Sjøstedt, Skjervøy BTK
5. Alexander Skogås, Tromsø BTK

Semifinale:

Fred-Ronny Stabel-Håkan Sjøstedt: 11-7/11-7/11-9
Markus Ottosen-Yury Shcherbakov: 11-13/9-11/12-10/16-14/11-8

Finale:

Fred-Ronny Stabel-Markus Ottosen: 11-7/11-6/11-2

Nybegynnere (2 deltakere)

1. Nicholas Ludvigsen, Tromsø BTK
2. Erik Karlsen, Tromsø BTK

Finale:

Nicholas Ludvigsen-Erik Karlsen: 11-4/11-7/11-1

Resultater Regional-Cup 4 (NNM), Tromsø, 8.-9. mars 2003

Herrer senior single (16 deltakere)

1. Fred-Ronny Stabel, Tromsø BTK
2. Jonny Ternlind, Tromsø BTK
3. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK
3. Arne Davidsen, Tromsø BTK
5. Robert Nilsen, Tromsø BTK
5. Kjell-Oddvar Thomassen, Tromsø BTK
5. Yury Shcherbakov, Tromsø BTK
5. Julian Houmb, Tromsø BTK

Kvartfinaler:

Fred-Ronny Stabel-Robert Nilsen: 11-9/13-15/11-2/11-6
Bjørn Helge Handegård-Yury Shcherbakov: 11-1/11-3/11-8
Arne Davidsen-Julian Houmb: 11-5/11-5/11-8
Jonny Ternlind-Kjell-Oddvar Thomassen: 11-6/13-11/11-7

Semifinaler:

Fred-Ronny Stabel-Bjørn Helge Handegård: 11-7/7-11/11-6/11-9
Jonny Ternlind-Arne Davidsen: 11-6/11-9/6-11/11-3

Finale:

Fred-Ronny Stabel-Jonny Ternlind: 11-5/11-3/11-8

Herrer double (7 par)

1. Jonny Ternlind/Julian Houmb, Tromsø BTK
2. Fred-Ronny Stabel/Arne Davidsen, Tromsø BTK
3. Yury Shcherbakov/Alexander Amosov, Tromsø BTK
3. Bjørn Helge Handegård/Kjell-Oddvar Thomassen, Tromsø BTK

Finale:

Jonny Ternlind/Julian Houmb-Fred-Ronny Stabel/Arne Davidsen: 7-11/11-5/11-6/12-10

Gutter 15 (15 deltakere)

1. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK
2. Asgeir Johansen, Skjervøy BTK
3. Tom Ragnar Karlsen, Skjervøy BTK
3. Erik Hatlen, Tromsø BTK
5. Alexander Skogås, Tromsø BTK
5. Ruben Kristiansen, Nordreisa PPK
5. Stefan Halvorsen, Skjervøy BTK
5. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK

Kvartfinaler:

Thomas Mikkelsen-Alexander Skogås: 11-4/10-12/11-7/11-2
Tom Ragnar Karlsen-Stefan Halvorsen: 3-11/9-11/11-4/11-9/11-7
Erik Hatlen-Rune A. Sjøstedt: 11-7/11-6/8-11/11-9
Asgeir Johansen-Ruben Kristiansen: 11-6/9-11//11-7/12-10

Semifinaler:

Thomas Mikkelsen-Tom Ragnar Karlsen: 11-1/11-6/11-5
Asgeir Johansen-Erik Hatlen: 14-12/11-9/11-2

Finale:

Thomas Mikkelsen-Asgeir Johansen: 11-8/11-6/11-9

Gutter double (4 par)

1. Thomas Mikkelsen/Tom Ragnar Karlsen, Skjervøy BTK
2. Stefan Halvorsen/Asgeir Johansen, Skjervøy BTK
3. Erik Hatlen/Alexander Skogås, Tromsø BTK

Puljefinale:

Thomas Mikkelsen/Tom Ragnar Karlsen-Stefan Halvorsen/Asgeir Johansen: 11-5/11-8/11-6

Gutter 13 (5 deltakere)

1. Erik Hatlen, Tromsø BTK
2. Alexander Skogås, Tromsø BTK
3. Kent André Berg, Skjervøy BTK

Puljefinale:

Erik Hatlen-Alexander Skogås: 11-6/4-11/11-8/12-10

Nybegynnere (2 deltakere)

1. Sondre P. Solberg, Birtavarre BTK
2. Tor Erik Hansen, Birtavarre BTK

Finale:

Sondre P. Solberg-Tor Erik Hansen 11-5/11-7/7-11/11-9

Resultater fra søndag

Herrer junior (13 deltakere)

1. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK
2. Asgeir Johansen, Skjervøy BTK
3. Stefan Halvorsen, Skjervøy BTK
3. Tom Ragnar Karlsen, Skjervøy BTK
5. Alexander Skogås, Tromsø BTK
5. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK
5. Ruben Kristiansen, Nordreisa PPK
5. Erik Hatlen, Tromsø BTK

Kvartfinaler:

Thomas Mikkelsen-Alexander Skogås: 11-8/11-5/9-11/6-11/11-2
Stefan Halvorsen-Ruben Kristiansen: 11-8/11-4/9-11/11-8
Tom Ragnar Karlsen-Erik Hatlen: 8-11/11-9/11-3/11-4
Asgeir Johansen-Rune A. Sjøstedt: 11-5/11-8/7-11/11-8

Semifinaler:

Thomas Mikkelsen-Stefan Halvorsen: 7-11/11-8/11-8/11-8
Asgeir Johansen-Tom Ragnar Karlsen: 12-10/9-11/11-4/11-7

Finale:

Thomas Mikkelsen-Asgeir Johansen: 11-4/11-7/11-9

Herrer eldre junior (15 deltakere)

1. Julian Houmb, Tromsø BTK
2. Asgeir Johansen, Skjervøy BTK
3. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK
3. Kjell-Oddvar Thomassen, Tromsø BTK
5. Erik Hatlen, Tromsø BTK
5. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK
5. Tom Ragnar Karlsen, Skjervøy BTK
5. Stefan Halvorsen, Skjervøy BTK

Kvartfinaler:

Julian Houmb-Erik Hatlen: 11-3/11-6/11-6
Thomas Mikkelsen-Tom Ragnar Karlsen: 11-3/11-6/11-4
Asgeir Johansen-Rune A. Sjøstedt: 12-14/13-11/12-14/11-6/15-13
Kjell-Oddvar Thomassen-Stefan Halvorsen:8-11/8-11/11-6/11-6/12-10

Semifinaler:

Julian Houmb-Thomas Mikkelsen: 11-5/11-4/11-9
Asgeir Johansen-Kjell-Oddvar Thomassen: 8-11/0-11/11-9/9-11/11-9/11-7

Finale:

Julian Houmb-Asgeir Johansen: 11-6/11-6/11-8

Herrer C (18 deltakere)

1. Fred-Ronny Stabel, Tromsø BTK
2. Arne Davidsen, Tromsø BTK
3. Kevin Johansen, Tromsø BTK
5. Yury Shcherbakov, Tromsø BTK
5. Asgeir Johansen, Skjervøy BTK
5. Børge Sørvoll, Tromsø BTK
5. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK
5. Michael Sjøstedt, Skjervøy BTK

Kvartfinaler:

Fred-Ronny Stabel-Asgeir Johansen: 11-1/11-3/12-10
Kevin Johansen-Thomas Mikkelsen: 11-6/12-10/11-9
Yury Shcherbakov-Michael Sjøstedt: 11-9/8-11/10-12/11-7/13-11
Arne Davidsen-Børge Sørvoll: 11-9/11-4/11-7

Semifinaler:

Fred-Ronny Stabel-Kevin Johansen: 11-8/11-7/6-11/11-9
Arne Davidsen-Yury Shcherbakov: 11-4/11-5/11-6

Finale:

Fred-Ronny Stabel-Arne Davidsen: 11-6/4-11/8-11//11-7/11-9

Klubbmesterskap, Tromsø, 8. mai 2003

Herrer senior single (8 deltakere)

1. Bjørn Helge Handegård
2. Jonny Ternlind
3. Kevin Johansen
3. Arne Davidsen

Semifinaler:

Bjørn Helge Handegård-Kevin Johansen: 11-5/11-8/11-7
Jonny Ternlind-Arne Davidsen: 3-11/13-11/11-7/11-5

Finale:

Bjørn Helge Handegård-Jonny Ternlind: 12-10/11-13/11-9/9-11/11-9


Informasjon Organisasjon Turneringer/resultater Diverse Linker
Hovedside
Nyheter
Terminliste 2017/2018
Kalender
Bruk av hallen
Litt om treningslokalet
Medlemsinformasjon
Grasrotandelen
Åpent hus
Tromsø BTKs styre
Kontakt TBTK
Lov for TBTK
Dokumenter
Stevneresultater
Onlineranking
Seriespill
"Hall of fame" Nord-Norge
Fotballturnering
Bilder
TBTK på YouTube
Glimt fra historien
Gamle nyheter
Alternative nyheter
NBTF
ITTF
Facebooksiden til TBTK

Rekrutter SET hallen Ingvild Regnskapsfører Espen

Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.