På denne siden vil resultater fra lokale stevner for sesongen 2006/2007 oppføres.
De viktigste stevnene lokalt er 4 regionalcuper samt KM.
Stevneresultater sesongen 1999/2000
Stevneresultater sesongen 2000/2001
Stevneresultater sesongen 2001/2002
Stevneresultater sesongen 2002/2003
Stevneresultater sesongen 2003/2004
Stevneresultater sesongen 2004/2005
Stevneresultater sesongen 2005/2006
Stevneresultater sesongen 2006/2007
Stevneresultater sesongen 2007/2008
Stevneresultater sesongen 2008/2009
Stevneresultater sesongen 2009/2010
Stevneresultater sesongen 2010/2011
Stevneresultater sesongen 2011/2012
Stevneresultater sesongen 2012/2013
Stevneresultater sesongen 2013/2014
Stevneresultater sesongen 2014/2015
Stevneresultater sesongen 2015/2016
Stevneresultater sesongen 2016/2017
Stevneresultater sesongen 2017/2018
Stevneresultater sesongen 2018/2019
Stevneresultater sesongen 2019/2020
Stevneresultater sesongen 2020/2021
Sammenlagtstillingen i Regional-Cup i Region Nord 2006/2007
Enkeltresultater finner du her.
I den innlagte klassen Herrer junior vant Lars Karlstad sine alle sine 7 kamper mot deltakerne som var med i gutter 15.
1. Morten Wiik, Bodø BTK (12 poeng)
2. Øystein Hagfoss, Tromsø BTK (8 p)
3. Markus Andersen, Tromsø BTK (6 p)
1. Jinyang Yu, Tromsø BTK (36 p)
2. Lars Karlstad, Tromsø BTK (24 p)
3. Jørn-Ole Olsen, Tromsø BTK (18 p)
3. Andreas Wiik, Bodø BTK (18 p)
Semifinale 1: Jinyang Yu - Jørn-Ole Olsen: 11-4/11-5/10-12/11-6
Semifinale 2: Andreas Wiik - Lars Karlstad: 12-10/7-11/9-11/11-8/9-11
Finale: Jinyang - Lars: 11-9/11-6/11-4
1. Andreas Wiik/Morten Wiik, Bodø BTK
2. Lars Karlstad/Andreas Sætermo, Tromsø BTK
3. Jørn-Ole Olsen/Marius Bergvik Aure, Tromsø BTK
4. Håvard Snarby/Øystein Hagfoss, Tromsø BTK
1. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK (24 p)
2. Erik Eidesen, Tromsø BTK (18 p)
3. Espen Bertelsen, Tromsø BTK (12 p)
3. Michael Sjøstedt, Skjervøy BTK (12 p)
Semi: Erik Eidesen - Michael Sjøstedt: 11-7/11-5/8-11/10-12/11-9
Semi: Bjørn Helge Handegård-Espen Bertelsen: 11-7/11-8/11-4
Finale: Bjørn Helge Handegård-Erik Eidesen: 11-6/11-6/11-7
1. Jinyang Yu, Tromsø BTK (24 p)
2. Jørn-Ole Olsen, Tromsø BTK (18 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK (12 p)
3. Håvard Snarby, Tromsø BTK (12 p)
1. Jinyang Yu, Tromsø BTK (24 p)
2. Morten Wiik, Bodø BTK (18 p)
3. Andreas Wiik, Bodø BTK (12 p)
3. Lars Karlstad, Tromsø BTK (12 p)
1. Michael Sjøstedt, Skjervøy BTK
2. Andreas Wiik, Bodø BTK
3. Jinyang Yu, Tromsø BTK
1. Øystein Hagfoss, Tromsø BTK (8 p)
2. Markus Andersen, Tromsø BTK (6 p)
Finale: Øystein Hagfoss - Markus Andersen: 11-3/11-6/11-7
1. Jonas Andersen, Tromsø BTK (52 p)
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK (39 p)
3. Jørn-Ole Olsen, Tromsø BTK (26 p)
3. Lars Karlstad, Tromsø BTK (26 p)
5. Marius Bergvik Aure, Tromsø BTK
5. Håvard Snarby, Tromsø BTK
5. Egil Johansen, Tromsø BTK
5. Kent Skoglund, Tromsø BTK
Semifinale: Jinyang Yu - Lars Karlstad: 11-7/11-7/9-11/11-7
Semifinale: Jonas Andersen - Jørn-Ole Olsen : 17-15/11-6/11-8
Finale: Jinyang Yu - Jonas Andersen: 10-12/11-7/8-11/6-11
1. Jinyang Yu/Jonas Andersen, Tromsø BTK
2. Lars Karlstad/Egil Johansen, Tromsø BTK
3. Håvard Snarby/Øystein Hagfoss, Tromsø BTK
3. Jørn-Ole Olsen/Marius Bergvik Aure, Tromsø BTK
Semifinale: Jinyang Yu/Jonas Andersen - Jørn-Ole Olsen/Marius Bergvik Aure: 11-5/11-6/11-6
Semifinale: Lars Karlstad/Egil Johansen - Håvard Snarby/Øystein Hagfoss: 11-5/11-5/11-7
Finale: Jinyang Yu/Jonas Andersen - Lars Karlstad/Egil Johansen: 11-7/11-9/9-11/11-3
1. Stein-Erik Trondsen, Tromsø BTK (24 p)
2. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK (18 p)
3. Michael Sjøstedt, Tromsø BTK (12 p)
3. Espen Bertelsen, Tromsø BTK (12 p)
Semi: Stein-Erik Trondsen - Michael Sjøstedt: 11-7/11-3/9-11/11-0
Semi: Bjørn Helge Handegård-Espen Bertelsen: 11-4/11-4/11-4
Finale: Stein-Erik Trondsen - Bjørn Helge Handegård: 11-4/9-11/11-9/11-7
1. Jonas Andersen, Tromsø BTK (24 p)
2. Egil Johansen, Tromsø BTK (18 p)
3. Ulv Greve Alsos, Tromsø BTK (12 p)
3. Håvard Snarby, Tromsø BTK (12 p)
Semifinale: Jonas Andersen - Ulv Greve Alsos: 11-6/11-4/11-9
Semifinale: Egil Johansen - Håvard Snarby : 9-11/11-7/11-6/14-12
Finale: Jonas Andersen - Egil Johansen: 14-12/12-10/11-7
1. Jonas Andersen, Tromsø BTK (28 p)
2. Egil Johansen, Tromsø BTK (21 p)
3. Håvard Snarby, Tromsø BTK (14 p)
3. Lars Karlstad, Tromsø BTK (14 p)
Semifinale: Jonas Andersen - Håvard Snarby: 11-7/11-1/11-8
Semifinale: Egil Johansen - Lars Karlstad : 11-6/9-11/10-12/12-10/11-6
Finale: Jonas Andersen - Egil Johansen: 11-3/11-8/11-8
1. Michael Sjøstedt, Tromsø BTK
2. Jonas Andersen, Tromsø BTK
Puljefinale: Michael Sjøstedt - Jonas Andersen: 11-5/6-11/11-6/11-8
Egil Johansen ble trukket ut som den heldige vinner av et dyrt belegg (et svart Bryce FX 2.1 mm)!!
1. Markus Andersen, Tromsø BTK
2. Severin Lie Rudi, Tromsø BTK
1. Jonas Goll, Tromsø BTK
2. Aksel Snarby, Tromsø BTK
3. Artur Andersen, Tromsø BTK
Puljefinale: Aksel Snarby - Jonas Goll: 8-11/9-11/1-11
1. Jonas Andersen, Tromsø BTK
2. Jørn-Ole Olsen, Tromsø BTK
3. Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Lars Karlstad, Tromsø BTK
Semifinale: Jinyang Yu - Jonas Andersen: 3-11/11-6/11-8/10-12/8-11
Semifinale: Jørn-Ole Olsen - Lars Karlstad: 11-6/5-11/11-7/11-4
Finale: Jonas Andersen - Jørn-Ole Olsen: 11-5/11-2/10-12/11-8
1. Bjørn Helge Handegård/Erik Eidesen, Tromsø BTK
2. Stein-Erik Trondsen/Gøril Heide, Tromsø BTK
3. Lars Karlstad/Egil Johansen, Tromsø BTK
3. Jinyang Yu/Jonas Andersen, Tromsø BTK
Semi: Bjørn Helge Handegård/Erik Eidesen - Lars Karlstad/Egil Johansen: 11-1/11-2/11-5
Semi: Stein-Erik Trondsen/Gøril Heide - Jinyang Yu/Jonas Andersen: 11-4/11-5/11-5
Finale: Bjørn Helge Handegård/Erik Eidesen - Stein-Erik Trondsen/Gøril Heide: 12-10/11-8/11-6
1. Jinyang Yu/Jonas Andersen, Tromsø BTK
2. Lars Karlstad/Egil Johansen, Tromsø BTK
3. Jørn-Ole Olsen/Marius Bergvik Aure, Tromsø BTK
3. Håvard Snarby/Andreas Sætermo, Tromsø BTK
Semi: Lars Karlstad/Egil Johansen - Jørn-Ole Olsen/Marius Bergvik Aure: 13-11/11-7/11-5
Semi: Jinyang Yu/Jonas Andersen - Håvard Snarby/Andreas Sætermo: 11-5/13-11/11-5
Finale: Jinyang Yu/Jonas Andersen - Lars Karlstad/Egil Johansen : 13-11/11-9/9-11/11-5
1. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK
2. Stein-Erik Trondsen, Tromsø BTK
3. Erik Eidesen, Tromsø BTK
Puljefinale: Bjørn Helge Handegård-Stein-Erik Trondsen: 11-6/9-11/11-4/11-8
1. Jonas Andersen, Tromsø BTK
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Håvard Snarby, Tromsø BTK
3. Jørn-Ole Olsen, Tromsø BTK
Semifinale: Jinyang Yu - Jørn-Ole Olsen: 11-6/13-15/12-10/11-8
Semifinale: Jonas Andersen - Håvard Snarby: 11-6/11-2/11-2
Finale: Jinyang Yu - Jonas Andersen: 8-11/11-13/7-11
1. Jonas Andersen, Tromsø BTK
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Lars Karlstad, Tromsø BTK
Puljefinale: Jinyang Yu-Jonas Andersen: 10-12/7-11/11-9/6-11
1. Jonas Andersen, Tromsø BTK
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Håvard Snarby, Tromsø BTK
4. Ulv Greve Alsos, Tromsø BTK
5. Øystein Hagfoss, Tromsø BTK
1. Ulv Greve Alsos, Tromsø BTK
2. Andreas Sætermo, Tromsø BTK
3. Jarl Gunnar Taxerås Flaten, Tromsø BTK
4. Jonas Goll, Tromsø BTK
5. Aksel Snarby, Tromsø BTK
1. Bjørn Helge Handegård/Michael Sjøstedt, Tromsø BTK
2. Erik Eidesen/Geir Pedersen, Tromsø BTK
Puljefinale:
Bjørn Helge Handegård/Michael Sjøstedt-Erik Eidesen/Geir Pedersen:11-2/8-11/11-6/11-7
1. Jinyang Yu/Jonas Andersen, Tromsø BTK
2. Lars Karlstad/Egil Johansen, Tromsø BTK
Puljefinale:
Jinyang Yu/Jonas Andersen-Lars Karlstad/Egil Johansen: 8-11/11-5/11-7/11-7
1. Gøril Heide, Tromsø BTK
2. Andreas Wiik, Bodø BTK
3. Kim André Michalsen, Skjervøy BTK
3. Tom Ragnar Karlsen, Skjervøy BTK
Finale:
Gøril Heide-Andreas Wiik: 10-12/9-11/11-4/11-4/11-5
1. Morten Wiik, Bodø BTK (24 poeng)
2. Ulv Greve Alsos, Tromsø BTK (18 p)
3. Markus Andersen, Tromsø BTK (12 p)
Puljefinale: Morten Wiik-Ulv Greve Alsos: 11-7/11-9/11-9
1. Jarl Gunnar Taxerås Flaten, Tromsø BTK
2. Tord Ellingsen, Tromsø BTK
3. Steffen Isaksen, Tromsø BTK
1. Jonas Andersen, Tromsø BTK (44 p)
2. Egil Johansen, Tromsø BTK (33 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK (22 p)
3. Jinyang Yu, Tromsø BTK (22 p)
Semifinaler:
Jonas Andersen-Morten Wiik:11-5/9-11/11-4/11-9
Egil Johansen-Jinyang Yu: 11-7/7-11/11-8/11-6
Finale:
Jonas Andersen-Egil Johansen: 11-6/11-8/8-11/11-7
1. Jonas Andersen, Tromsø BTK (40 p)
2. Morten Wiik, Bodø BTK (30 p)
3. Jinyang Yu, Tromsø BTK (20 p)
3. Egil Johansen, Tromsø BTK (20 p)
Semifinaler:
Morten Wiik-Egil Johansen: 3-11/0-11/11-7/11-8/12-10
Jonas Andersen-Jinyang Yu: 9-11/8-11/11-8/11-9/11-6
Finale:
Jonas Andersen-Morten Wiik: 11-3/11-6/11-4
1. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK (40 p)
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK (30 p)
3. Andreas Wiik, Bodø BTK (20 p)
3. Jonas Andersen, Tromsø BTK (20 p)
Semifinaler:
Thomas Mikkelsen-Andreas Wiik: 7-11/11-8/11-6/8-11/12-10
Jonas Andersen-Jinyang Yu: 7-11/9-11/10-12
Finale:
Thomas Mikkelsen-Jinyang Yu: 11-7/9-11/9-11/11-7/11-3
1. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK (24 p)
2. Erik Eidesen, Tromsø BTK (18 p)
3. Michael Sjøstedt, Tromsø BTK (12 p)
3. Geir Pedersen, Tromsø BTK (12 p)
Semifinaler:
Bjørn Helge Handegård-Michael Sjøstedt:11-4/11-6/11-6
Erik Eidesen-Geir Pedersen: 11-7/12-10/11-6
Finale:
Bjørn Helge Handegård-Erik Eidesen: 6-11/11-7/11-7/8-11/11-9
1. Jinyang Yu, Tromsø BTK (24 p)
2. Egil Johansen, Tromsø BTK (18 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK (12 p)
4. Petter Markussen, Bodø BTK (12 p)
1. Andreas Wiik, Bodø BTK (24 p)
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK (18 p)
3. Petter Markussen, Bodø BTK (12 p)
4. Morten Wiik, Bodø BTK (12 p)
1. Jinyang Yu/Egil Johansen, Tromsø BTK
2. Petter Markussen/Morten Wiik, Bodø BTK
1. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK (28 p)
2. Erik Eidesen, Tromsø BTK (21 p)
3. Petter Markussen, Bodø BTK (14 p)
3. Jinyang Yu, Tromsø BTK (14 p)
1. Andreas Wiik, Bodø BTK
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK
1. Egil Johansen, Tromsø BTK (20 p)
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK (15 p)
3. Petter Markussen, Bodø BTK (10 p)
4. Arne Andreassen, Bodø BTK (10 p)
1. Morten Wiik, Bodø BTK (16 p)
2. Petter Markussen, Bodø BTK (12 p)
3. Ulv Greve Alsos, Tromsø BTK (8 p)
4. Martin Bartholdsen, Tromsø BTK (8 p)
Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.