Tromsø Bordtennisklubb

Tromsø Bordtennisklubb - logo
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706

Resultater fra NNM 16.-17. mars 2002

Nybegynnere (12 deltakere)

1. Ruben Kristiansen, Nordreisa
2. Kristian Steinsvik, Nordreisa
3. Pål Gunnar Jørgensen, Skjervøy
3. Aleksander Skogås, Tromsø
Semifinaler:
Ruben Kristiansen-Pål Gunnar Jørgensen: 11-4/11-2/11-4
Kristian Steinsvik-Aleksander Skogås: 13-11/11-3/7-11/14-12
Finale:
Ruben Kristiansen-Kristian Steinsvik: 11-8/11-5/10-12/11-9

Herrer junior (11 deltakere)

1. Asgeir Johansen, Skjervøy
2. Kjell-Oddvar Thomassen, Tromsø
3. Ruben Kristiansen, Nordreisa
3. Thomas Mikkelsen, Skjervøy
Semifinaler:
Asgeir Johansen-Ruben Kristiansen: 11-7/10-12/5-11/11-7/11-9
Kjell-Oddvar Thomassen-Thomas Mikkelsen: 11-4/11-7/11-7
Finale:
Asgeir Johansen-Kjell-Oddvar Thomassen: 11-8/11-9/12-14/5-11/11-9

Herrer C (puljespill, 6 deltakere)

1. Michael Sjøstedt, Skjervøy
2. Kjell-Oddvar Thomassen, Tromsø
3. Thomas Olsen, Tromsø

Gutter 13 (9 deltakere)

1. Thomas Mikkelsen, Skjervøy
2. Asgeir Johansen, Skjervøy
3. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre
3. Ruben Kristiansen, Nordreisa
Semifinaler:
Thomas Mikkelsen-Rune A. Sjøstedt: 11-8/13-11/11-8
Asgeir Johansen-Ruben Kristiansen: 11-8/11-8/11-7
Finale:
Thomas Mikkelsen-Asgeir Johansen: 11-4/11-2/11-7

Gutter 15 (10 deltakere)

1. Ruben Kristiansen, Nordreisa
2. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre
3. Thomas Mikkelsen, Skjervøy
3. Asgeir Johansen, Skjervøy
Semifinaler:
Ruben Kristiansen-Thomas Mikkelsen: 11-9/9-11/13-11/11-8
Rune A. Sjøstedt-Asgeir Johansen: 8-11/11-7/12-10/11-6
Finale:
Ruben Kristiansen-Rune A. Sjøstedt: 12-10/13-11/11-7

Herrer eldre junior (11 deltakere)

1. Arne Davidsen, Tromsø
2. Kjell-Oddvar Thomassen, Tromsø
3. Rune Sjøstedt, Birtavarre
3. Thomas Mikkelsen, Skjervøy
Semifinaler:
Arne Davidsen-Rune Sjøstedt: 11-1/11-6/11-5
Kjell-Oddvar Thomassen-Thomas Mikkelsen: 5-11/11-5/11-5/11-3
Finale:
Arne Davidsen-Kjell-Oddvar Thomassen: 11-7/11-8/11-7

Gutter double (4 par)

1. Thomas Mikkelsen/Pål Gunnar Jørgensen, Skjervøy
2. Kim André Mikalsen/Tom Ragnar Karlsen, Skjervøy
Puljefinale:
Thomas Mikkelsen/Pål Gunnar Jørgensen-Kim André Mikalsen/Tom Ragnar Karlsen: 11-8/11-8/12-14/11-8

Herrer double (5 par)

1. Arne Davidsen/Erik Eidesen, Tromsø
2. Bjørn Helge Handegård/Tommy Schjølberg, Tromsø
Puljefinale:
Arne Davidsen/Erik Eidesen-Bjørn Helge Handegård/Tommy Schjølberg: 11-9/11-6/6-11/11-8

Herrer senior single (9 deltakere)

1. Jonny Ternlind, Tromsø
2. Fred-Ronny Stabel, Tromsø
3. Erik Eidesen, Tromsø
3. Tommy Schjølberg, Tromsø
Semifinaler:
Jonny Ternlind-Erik Eidesen: 11-9/11-9/6-11/12-10
Fred-Ronny Stabel-Tommy Schjølberg: 11-2/11-8/11-8
Finale:
Jonny Ternlind-Fred-Ronny Stabel: 11-6/11-3/11-7


Informasjon Organisasjon Turneringer/resultater Diverse Linker
Hovedside
Nyheter
Terminliste 2021/2022
Kalender
Bruk av hallen
Litt om treningslokalet
Medlemsinformasjon
Solidaritetsfond
Grasrotandelen
Åpent hus
Tromsø BTKs styre
Kontakt TBTK
Lov for TBTK
Dokumenter
Mørketidscupen 2021
Stevneresultater
Onlineranking
Seriespill
"Hall of fame" Nord-Norge
Bilder
TBTK på YouTube
Glimt fra historien
Gamle nyheter
Alternative nyheter
Fotballturnering
NBTF
ITTF
Facebooksiden til TBTK

Kevin og Odin Spillere 2021 Finalister klubbmesterskap 2021 Erik 2010 Klubblokalet 2021

Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.