Tromsø Bordtennisklubb
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706
Trekning KM 2002
Lørdag 30.11
Nybegynnere
Gutter 15
Gutter 13
Gutter double
Herrer double
Herrer single
Søndag 17.3
Herrer junior
Herrer eldre junior
Herrer C
BBTK = Birtavarre BTK, SBTK = Skjervøy BTK, TBTK = Tromsø BTK
Nybegynnere
Denne klassen trekkes kl. 10.00 på lørdag.
Gutter 15
Pulje 1
Navn |
1 |
2 |
3 |
4 |
Kvote |
Plass |
1. Thomas Mikkelsen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
2. Erik Hatlen, TBTK |
|
|
|
|
|
|
3. Glenn Frode Angel, SBTK |
|
|
|
|
|
|
4. |
|
|
|
|
|
|
Pulje 2
Navn |
1 |
2 |
3 |
4 |
Kvote |
Plass |
1. Rune A. Sjøstedt, BBTK |
|
|
|
|
|
|
2. Stefan Halvorsen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
3. Alexander Skogås, TBTK |
|
|
|
|
|
|
4. Kent André Berg, SBTK |
|
|
|
|
|
|
Pulje 3
Navn |
1 |
2 |
3 |
4 |
Kvote |
Plass |
1. Tom Ragnar Karlsen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
2. Kim André Mikalsen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
3. Victor Leonssen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
4. |
|
|
|
|
|
|
Pulje 4
Navn |
1 |
2 |
3 |
4 |
Kvote |
Plass |
1. Asgeir Johansen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
2. Pål Gunnar Jørgensen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
3. Lars-Vegard Pettersen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
4. |
|
|
|
|
|
|
Gutter 13
Pulje 1
Navn |
1 |
2 |
3 |
4 |
Kvote |
Plass |
1. Erik Hatlen, TBTK |
|
|
|
|
|
|
2. Alexander Skogås, TBTK |
|
|
|
|
|
|
3. Kent Andre Berg, SBTK |
|
|
|
|
|
|
4. Victor Leonssen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
Denne klassen trekkes kl. 13.30 på lørdag.
Denne klassen trekkes kl. 13.45 på lørdag.
Herrer senior
Pulje 1
Navn |
1 |
2 |
3 |
4 |
Kvote |
Plass |
1. Jonny Ternlind, TBTK |
|
|
|
|
|
|
2. Markus Ottosen, TBTK |
|
|
|
|
|
|
3. Asgeir Johansen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
4. |
|
|
|
|
|
|
Pulje 2
Navn |
1 |
2 |
3 |
4 |
Kvote |
Plass |
1. Fred-Ronny Stabel, TBTK |
|
|
|
|
|
|
2. Michael Sjøstedt, SBTK |
|
|
|
|
|
|
3. Børge Sørvoll, TBTK |
|
|
|
|
|
|
4. |
|
|
|
|
|
|
Pulje 3
Navn |
1 |
2 |
3 |
4 |
Kvote |
Plass |
1. Jurij Scherbachov, TBTK |
|
|
|
|
|
|
2. Thomas Olsen, TBTK |
|
|
|
|
|
|
3. Rune A. Sjøstedt, BBTK |
|
|
|
|
|
|
4. Robert Nilsen, TBTK |
|
|
|
|
|
|
Pulje 4
Navn |
1 |
2 |
3 |
4 |
Kvote |
Plass |
1. Tommy Schjølberg, TBTK |
|
|
|
|
|
|
2. Kjell-Oddvar Thomassen, TBTK |
|
|
|
|
|
|
3. Håkan Sjøstedt, BBTK |
|
|
|
|
|
|
4. |
|
|
|
|
|
|
Herrer junior
Pulje 1
Navn |
1 |
2 |
3 |
4 |
Kvote |
Plass |
1. Rune A. Sjøstedt, BBTK |
|
|
|
|
|
|
2. Stefan Halvorsen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
3. Lars-Vegard Pettersen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
4. |
|
|
|
|
|
|
Pulje 2
Navn |
1 |
2 |
3 |
4 |
Kvote |
Plass |
1. Thomas Mikkelsen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
2. Kim-André Mikalsen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
3. Kent André Berg, SBTK |
|
|
|
|
|
|
4. |
|
|
|
|
|
|
Pulje 3
Navn |
1 |
2 |
3 |
4 |
Kvote |
Plass |
1. Tom Ragnar Karlsen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
2. Robert Nilsen, TBTK |
|
|
|
|
|
|
3. Pål Gunnar Jørgensen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
4. |
|
|
|
|
|
|
Pulje 4
Navn |
1 |
2 |
3 |
4 |
Kvote |
Plass |
1. Asgeir Johansen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
2. Markus Ottosen, TBTK |
|
|
|
|
|
|
3. Victor Leonssen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
4. Glenn Frode Angel, SBTK |
|
|
|
|
|
|
Herrer eldre junior
Pulje 1
Navn |
1 |
2 |
3 |
4 |
Kvote |
Plass |
1. Julian Houmb, TBTK |
|
|
|
|
|
|
2. Stefan Halvorsen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
3. Pål Gunnar Jørgensen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
4. Glenn Frode Angel, SBTK |
|
|
|
|
|
|
Pulje 2
Navn |
1 |
2 |
3 |
4 |
Kvote |
Plass |
1. Kjell-Oddvar Thomassen, TBTK |
|
|
|
|
|
|
2. Tom Ragnar Karlsen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
3. Kim-André Mikalsen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
4. Victor Leonssen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
Pulje 3
Navn |
1 |
2 |
3 |
4 |
Kvote |
Plass |
1. Rune A. Sjøstedt, BBTK |
|
|
|
|
|
|
2. Markus Ottosen, TBTK |
|
|
|
|
|
|
3. Asgeir Johansen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
4. Lars-Vegard Pettersen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
Pulje 4
Navn |
1 |
2 |
3 |
4 |
Kvote |
Plass |
1. Thomas Mikkelsen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
2. Robert Nilsen, TBTK |
|
|
|
|
|
|
3. Kent André Berg, SBTK |
|
|
|
|
|
|
4. |
|
|
|
|
|
|
Herrer C
Pulje 1
Navn |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
Kvote |
Plass |
1. Fred-Ronny Stabel, TBTK |
|
|
|
|
|
|
|
2. Thomas Mikkelsen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
|
3. Markus Ottosen, TBTK |
|
|
|
|
|
|
|
4. Glenn Frode Angel, SBTK |
|
|
|
|
|
|
|
5. |
|
|
|
|
|
|
|
Pulje 2
Navn |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
Kvote |
Plass |
1. Jurij Scherbachov, TBTK |
|
|
|
|
|
|
|
2. Tom Ragnar Karlsen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
|
3. Håkan Sjøstedt, BBTK |
|
|
|
|
|
|
|
4. Lars-Vegard Pettersen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
|
5. |
|
|
|
|
|
|
|
Pulje 3
Navn |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
Kvote |
Plass |
1. Kjell-Oddvar Thomassen, TBTK |
|
|
|
|
|
|
|
2. Asgeir Johansen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
|
3. Rune A. Sjøstedt, BBTK |
|
|
|
|
|
|
|
4. Robert Nilsen, TBTK |
|
|
|
|
|
|
|
5. Stefan Halvorsen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
|
Pulje 4
Navn |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
Kvote |
Plass |
1. Michael Sjøstedt, SBTK |
|
|
|
|
|
|
|
2. Thomas Olsen, TBTK |
|
|
|
|
|
|
|
3. Pål Gunnar Jørgensen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
|
4. Kim André Mikalsen, SBTK |
|
|
|
|
|
|
|
5. |
|
|
|
|
|
|
|
Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.