Tromsø Bordtennisklubb

Tromsø Bordtennisklubb - logo
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706

Stevneresultater 2006/2007

På denne siden vil resultater fra lokale stevner for sesongen 2006/2007 oppføres. De viktigste stevnene lokalt er 4 regionalcuper samt KM.

Stevneresultater sesongen 1999/2000
Stevneresultater sesongen 2000/2001
Stevneresultater sesongen 2001/2002
Stevneresultater sesongen 2002/2003
Stevneresultater sesongen 2003/2004
Stevneresultater sesongen 2004/2005
Stevneresultater sesongen 2005/2006
Stevneresultater sesongen 2006/2007
Stevneresultater sesongen 2007/2008
Stevneresultater sesongen 2008/2009
Stevneresultater sesongen 2009/2010
Stevneresultater sesongen 2010/2011
Stevneresultater sesongen 2011/2012
Stevneresultater sesongen 2012/2013
Stevneresultater sesongen 2013/2014
Stevneresultater sesongen 2014/2015
Stevneresultater sesongen 2015/2016
Stevneresultater sesongen 2016/2017


Sammenlagtstillingen i Regional-Cup i Region Nord 2006/2007


Nord-Norge Topp 12, Tromsø 9.-10. september 2006

Herrer Senior

  1. Nils Madsen Haugland, Tromsø BTK (kvote: 9-0)
  2. Stein-Erik Trondsen, TBTK (8-1)
  3. Bjørn Helge Handegård, TBTK (7-2)
  4. Erik Eidesen, TBTK (6-3)
  5. Espen Bertelsen, TBTK (5-4)
  6. Markus Ottesen, TBTK (4-5)
  7. Michael Sjøstedt, Skjervøy BTK (3-6)
  8. Gøril Heide, TBTK (2-7)
  9. Lars Karlstad, TBTK (1-8)
  10. Andreas Wiik, Bodø BTK (0-9)

Gutter 15

  1. Morten Wiik, Bodø BTK (6-0)
  2. Jinyang Yu, TBTK (5-1)
  3. Ulv Greve Alsos, TBTK (4-2)
  4. Håvard Snarby, TBTK (3-3)
  5. Øystein Hagfoss, TBTK (2-4)
  6. Severin Lie Rudi, TBTK (1-5)
  7. Andreas Sætermo, TBTK (0-6)

Enkeltresultater finner du her.
I den innlagte klassen Herrer junior vant Lars Karlstad sine alle sine 7 kamper mot deltakerne som var med i gutter 15.

Regional-Cup 1, Tromsø 7.-8. oktober 2006

Gutter 13 (3 deltakere)

1. Morten Wiik, Bodø BTK (12 poeng)
2. Øystein Hagfoss, Tromsø BTK (8 p)
3. Markus Andersen, Tromsø BTK (6 p)

Herrer junior (9 deltakere)

1. Jinyang Yu, Tromsø BTK (36 p)
2. Lars Karlstad, Tromsø BTK (24 p)
3. Jørn-Ole Olsen, Tromsø BTK (18 p)
3. Andreas Wiik, Bodø BTK (18 p)

Semifinale 1: Jinyang Yu - Jørn-Ole Olsen: 11-4/11-5/10-12/11-6
Semifinale 2: Andreas Wiik - Lars Karlstad: 12-10/7-11/9-11/11-8/9-11

Finale: Jinyang - Lars: 11-9/11-6/11-4

Herrer junior double (4 par)

1. Andreas Wiik/Morten Wiik, Bodø BTK
2. Lars Karlstad/Andreas Sætermo, Tromsø BTK
3. Jørn-Ole Olsen/Marius Bergvik Aure, Tromsø BTK
4. Håvard Snarby/Øystein Hagfoss, Tromsø BTK

Herrer senior (6 deltakere)

1. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK (24 p)
2. Erik Eidesen, Tromsø BTK (18 p)
3. Espen Bertelsen, Tromsø BTK (12 p)
3. Michael Sjøstedt, Skjervøy BTK (12 p)

Semi: Erik Eidesen - Michael Sjøstedt: 11-7/11-5/8-11/10-12/11-9
Semi: Bjørn Helge Handegård-Espen Bertelsen: 11-7/11-8/11-4

Finale: Bjørn Helge Handegård-Erik Eidesen: 11-6/11-6/11-7

Gutter 15 (6 deltakere)

1. Jinyang Yu, Tromsø BTK (24 p)
2. Jørn-Ole Olsen, Tromsø BTK (18 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK (12 p)
3. Håvard Snarby, Tromsø BTK (12 p)

Herrer eldre junior (6 deltakere)

1. Jinyang Yu, Tromsø BTK (24 p)
2. Morten Wiik, Bodø BTK (18 p)
3. Andreas Wiik, Bodø BTK (12 p)
3. Lars Karlstad, Tromsø BTK (12 p)

Herrer C (5 deltakere)

1. Michael Sjøstedt, Skjervøy BTK
2. Andreas Wiik, Bodø BTK
3. Jinyang Yu, Tromsø BTK

Regional-Cup 2, Tromsø 11.-12. november 2006

Gutter 13 (2 deltakere)

1. Øystein Hagfoss, Tromsø BTK (8 p)
2. Markus Andersen, Tromsø BTK (6 p)

Finale: Øystein Hagfoss - Markus Andersen: 11-3/11-6/11-7

Herrer junior (13 deltakere)

1. Jonas Andersen, Tromsø BTK (52 p)
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK (39 p)
3. Jørn-Ole Olsen, Tromsø BTK (26 p)
3. Lars Karlstad, Tromsø BTK (26 p)
5. Marius Bergvik Aure, Tromsø BTK
5. Håvard Snarby, Tromsø BTK
5. Egil Johansen, Tromsø BTK
5. Kent Skoglund, Tromsø BTK

Semifinale: Jinyang Yu - Lars Karlstad: 11-7/11-7/9-11/11-7
Semifinale: Jonas Andersen - Jørn-Ole Olsen : 17-15/11-6/11-8

Finale: Jinyang Yu - Jonas Andersen: 10-12/11-7/8-11/6-11

Herrer junior double (6 par)

1. Jinyang Yu/Jonas Andersen, Tromsø BTK
2. Lars Karlstad/Egil Johansen, Tromsø BTK
3. Håvard Snarby/Øystein Hagfoss, Tromsø BTK
3. Jørn-Ole Olsen/Marius Bergvik Aure, Tromsø BTK

Semifinale: Jinyang Yu/Jonas Andersen - Jørn-Ole Olsen/Marius Bergvik Aure: 11-5/11-6/11-6
Semifinale: Lars Karlstad/Egil Johansen - Håvard Snarby/Øystein Hagfoss: 11-5/11-5/11-7

Finale: Jinyang Yu/Jonas Andersen - Lars Karlstad/Egil Johansen: 11-7/11-9/9-11/11-3

Herrer senior (6 deltakere)

1. Stein-Erik Trondsen, Tromsø BTK (24 p)
2. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK (18 p)
3. Michael Sjøstedt, Tromsø BTK (12 p)
3. Espen Bertelsen, Tromsø BTK (12 p)

Semi: Stein-Erik Trondsen - Michael Sjøstedt: 11-7/11-3/9-11/11-0
Semi: Bjørn Helge Handegård-Espen Bertelsen: 11-4/11-4/11-4

Finale: Stein-Erik Trondsen - Bjørn Helge Handegård: 11-4/9-11/11-9/11-7

Gutter 15 (6 deltakere)

1. Jonas Andersen, Tromsø BTK (24 p)
2. Egil Johansen, Tromsø BTK (18 p)
3. Ulv Greve Alsos, Tromsø BTK (12 p)
3. Håvard Snarby, Tromsø BTK (12 p)

Semifinale: Jonas Andersen - Ulv Greve Alsos: 11-6/11-4/11-9
Semifinale: Egil Johansen - Håvard Snarby : 9-11/11-7/11-6/14-12

Finale: Jonas Andersen - Egil Johansen: 14-12/12-10/11-7

Herrer eldre junior (7 deltakere)

1. Jonas Andersen, Tromsø BTK (28 p)
2. Egil Johansen, Tromsø BTK (21 p)
3. Håvard Snarby, Tromsø BTK (14 p)
3. Lars Karlstad, Tromsø BTK (14 p)

Semifinale: Jonas Andersen - Håvard Snarby: 11-7/11-1/11-8
Semifinale: Egil Johansen - Lars Karlstad : 11-6/9-11/10-12/12-10/11-6

Finale: Jonas Andersen - Egil Johansen: 11-3/11-8/11-8

Herrer C (4 deltakere)

1. Michael Sjøstedt, Tromsø BTK
2. Jonas Andersen, Tromsø BTK

Puljefinale: Michael Sjøstedt - Jonas Andersen: 11-5/6-11/11-6/11-8

Egil Johansen ble trukket ut som den heldige vinner av et dyrt belegg (et svart Bryce FX 2.1 mm)!!

Kretsmesterskap, Tromsø 2.-3. desember 2006

Gutter 14 rekrutter (2 deltakere)

1. Markus Andersen, Tromsø BTK
2. Severin Lie Rudi, Tromsø BTK

Gutter 15 rekrutter (5 deltakere)

1. Jonas Goll, Tromsø BTK
2. Aksel Snarby, Tromsø BTK
3. Artur Andersen, Tromsø BTK

Puljefinale: Aksel Snarby - Jonas Goll: 8-11/9-11/1-11

Herrer junior (9 deltakere)

1. Jonas Andersen, Tromsø BTK
2. Jørn-Ole Olsen, Tromsø BTK
3. Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Lars Karlstad, Tromsø BTK

Semifinale: Jinyang Yu - Jonas Andersen: 3-11/11-6/11-8/10-12/8-11
Semifinale: Jørn-Ole Olsen - Lars Karlstad: 11-6/5-11/11-7/11-4

Finale: Jonas Andersen - Jørn-Ole Olsen: 11-5/11-2/10-12/11-8

Herrer senior double (8 par)

1. Bjørn Helge Handegård/Erik Eidesen, Tromsø BTK
2. Stein-Erik Trondsen/Gøril Heide, Tromsø BTK
3. Lars Karlstad/Egil Johansen, Tromsø BTK
3. Jinyang Yu/Jonas Andersen, Tromsø BTK

Semi: Bjørn Helge Handegård/Erik Eidesen - Lars Karlstad/Egil Johansen: 11-1/11-2/11-5
Semi: Stein-Erik Trondsen/Gøril Heide - Jinyang Yu/Jonas Andersen: 11-4/11-5/11-5

Finale: Bjørn Helge Handegård/Erik Eidesen - Stein-Erik Trondsen/Gøril Heide: 12-10/11-8/11-6

Herrer junior double (6 par)

1. Jinyang Yu/Jonas Andersen, Tromsø BTK
2. Lars Karlstad/Egil Johansen, Tromsø BTK
3. Jørn-Ole Olsen/Marius Bergvik Aure, Tromsø BTK
3. Håvard Snarby/Andreas Sætermo, Tromsø BTK

Semi: Lars Karlstad/Egil Johansen - Jørn-Ole Olsen/Marius Bergvik Aure: 13-11/11-7/11-5
Semi: Jinyang Yu/Jonas Andersen - Håvard Snarby/Andreas Sætermo: 11-5/13-11/11-5

Finale: Jinyang Yu/Jonas Andersen - Lars Karlstad/Egil Johansen : 13-11/11-9/9-11/11-5

Herrer senior (3 deltakere)

1. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK
2. Stein-Erik Trondsen, Tromsø BTK
3. Erik Eidesen, Tromsø BTK

Puljefinale: Bjørn Helge Handegård-Stein-Erik Trondsen: 11-6/9-11/11-4/11-8

Gutter 15 (6 deltakere)

1. Jonas Andersen, Tromsø BTK
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Håvard Snarby, Tromsø BTK
3. Jørn-Ole Olsen, Tromsø BTK

Semifinale: Jinyang Yu - Jørn-Ole Olsen: 11-6/13-15/12-10/11-8
Semifinale: Jonas Andersen - Håvard Snarby: 11-6/11-2/11-2

Finale: Jinyang Yu - Jonas Andersen: 8-11/11-13/7-11

Herrer eldre junior (5 deltakere)

1. Jonas Andersen, Tromsø BTK
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Lars Karlstad, Tromsø BTK

Puljefinale: Jinyang Yu-Jonas Andersen: 10-12/7-11/11-9/6-11

Drive-in - turnering, Tromsø 18. januar 2007

Gutter 15 (8 deltakere)

1. Jonas Andersen, Tromsø BTK
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Håvard Snarby, Tromsø BTK
4. Ulv Greve Alsos, Tromsø BTK
5. Øystein Hagfoss, Tromsø BTK

Gutter 15 Rekrutter (10 deltakere)

1. Ulv Greve Alsos, Tromsø BTK
2. Andreas Sætermo, Tromsø BTK
3. Jarl Gunnar Taxerås Flaten, Tromsø BTK
4. Jonas Goll, Tromsø BTK
5. Aksel Snarby, Tromsø BTK

Nordnorsk mesterskap på Skjervøy, 10. februar 2007

Herrer double (4 par)

1. Bjørn Helge Handegård/Michael Sjøstedt, Tromsø BTK
2. Erik Eidesen/Geir Pedersen, Tromsø BTK

Puljefinale:
Bjørn Helge Handegård/Michael Sjøstedt-Erik Eidesen/Geir Pedersen:11-2/8-11/11-6/11-7

Herrer junior double (4 par)

1. Jinyang Yu/Jonas Andersen, Tromsø BTK
2. Lars Karlstad/Egil Johansen, Tromsø BTK

Puljefinale:
Jinyang Yu/Jonas Andersen-Lars Karlstad/Egil Johansen: 8-11/11-5/11-7/11-7

Herrer C (6 deltakere)

1. Gøril Heide, Tromsø BTK
2. Andreas Wiik, Bodø BTK
3. Kim André Michalsen, Skjervøy BTK
3. Tom Ragnar Karlsen, Skjervøy BTK

Finale:
Gøril Heide-Andreas Wiik: 10-12/9-11/11-4/11-4/11-5

Gutter 13 (6 deltakere)

1. Morten Wiik, Bodø BTK (24 poeng)
2. Ulv Greve Alsos, Tromsø BTK (18 p)
3. Markus Andersen, Tromsø BTK (12 p)

Puljefinale: Morten Wiik-Ulv Greve Alsos: 11-7/11-9/11-9

Rekrutter

1. Jarl Gunnar Taxerås Flaten, Tromsø BTK
2. Tord Ellingsen, Tromsø BTK
3. Steffen Isaksen, Tromsø BTK

Gutter 15 (11 deltakere)

1. Jonas Andersen, Tromsø BTK (44 p)
2. Egil Johansen, Tromsø BTK (33 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK (22 p)
3. Jinyang Yu, Tromsø BTK (22 p)

Semifinaler:
Jonas Andersen-Morten Wiik:11-5/9-11/11-4/11-9
Egil Johansen-Jinyang Yu: 11-7/7-11/11-8/11-6

Finale:
Jonas Andersen-Egil Johansen: 11-6/11-8/8-11/11-7

Herrer junior (10 deltakere)

1. Jonas Andersen, Tromsø BTK (40 p)
2. Morten Wiik, Bodø BTK (30 p)
3. Jinyang Yu, Tromsø BTK (20 p)
3. Egil Johansen, Tromsø BTK (20 p)

Semifinaler:
Morten Wiik-Egil Johansen: 3-11/0-11/11-7/11-8/12-10
Jonas Andersen-Jinyang Yu: 9-11/8-11/11-8/11-9/11-6

Finale:
Jonas Andersen-Morten Wiik: 11-3/11-6/11-4

Herrer eldre junior (10 deltakere)

1. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK (40 p)
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK (30 p)
3. Andreas Wiik, Bodø BTK (20 p)
3. Jonas Andersen, Tromsø BTK (20 p)

Semifinaler:
Thomas Mikkelsen-Andreas Wiik: 7-11/11-8/11-6/8-11/12-10
Jonas Andersen-Jinyang Yu: 7-11/9-11/10-12

Finale:
Thomas Mikkelsen-Jinyang Yu: 11-7/9-11/9-11/11-7/11-3

Herrer senior (6 deltakere)

1. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK (24 p)
2. Erik Eidesen, Tromsø BTK (18 p)
3. Michael Sjøstedt, Tromsø BTK (12 p)
3. Geir Pedersen, Tromsø BTK (12 p)

Semifinaler:
Bjørn Helge Handegård-Michael Sjøstedt:11-4/11-6/11-6
Erik Eidesen-Geir Pedersen: 11-7/12-10/11-6

Finale:
Bjørn Helge Handegård-Erik Eidesen: 6-11/11-7/11-7/8-11/11-9

Regional-cup 4 i Tromsø, 24.-25. mars 2007

Gutter 15 (6 deltakere)

1. Jinyang Yu, Tromsø BTK (24 p)
2. Egil Johansen, Tromsø BTK (18 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK (12 p)
4. Petter Markussen, Bodø BTK (12 p)

Herrer junior (6 deltakere)

1. Andreas Wiik, Bodø BTK (24 p)
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK (18 p)
3. Petter Markussen, Bodø BTK (12 p)
4. Morten Wiik, Bodø BTK (12 p)

Herrer junior double (3 par)

1. Jinyang Yu/Egil Johansen, Tromsø BTK
2. Petter Markussen/Morten Wiik, Bodø BTK

Herrer senior (7 deltakere)

1. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK (28 p)
2. Erik Eidesen, Tromsø BTK (21 p)
3. Petter Markussen, Bodø BTK (14 p)
3. Jinyang Yu, Tromsø BTK (14 p)

Herrer C (6 deltakere)

1. Andreas Wiik, Bodø BTK
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK

Herrer eldre junior (5 deltakere)

1. Egil Johansen, Tromsø BTK (20 p)
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK (15 p)
3. Petter Markussen, Bodø BTK (10 p)
4. Arne Andreassen, Bodø BTK (10 p)

Gutter 13 (4 deltakere)

1. Morten Wiik, Bodø BTK (16 p)
2. Petter Markussen, Bodø BTK (12 p)
3. Ulv Greve Alsos, Tromsø BTK (8 p)
4. Martin Bartholdsen, Tromsø BTK (8 p)


Informasjon Organisasjon Turneringer/resultater Diverse Linker
Hovedside
Nyheter
Terminliste 2017/2018
Kalender
Bruk av hallen
Litt om treningslokalet
Medlemsinformasjon
Grasrotandelen
Åpent hus
Tromsø BTKs styre
Kontakt TBTK
Lov for TBTK
Dokumenter
Stevneresultater
Onlineranking
Seriespill
"Hall of fame" Nord-Norge
Fotballturnering
Bilder
TBTK på YouTube
Glimt fra historien
Gamle nyheter
Alternative nyheter
NBTF
ITTF
Facebooksiden til TBTK

Rekrutter SET hallen Ingvild Regnskapsfører Espen

Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.