Tromsø Bordtennisklubb

Tromsø Bordtennisklubb - logo
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706

Stevneresultater 2010/2011

På denne siden ble resultater fra lokale stevner (i hvert fall der det er deltakelse fra Tromsø BTK) for sesongen 2010/2011 oppført. De viktigste stevnene lokalt er 3 regionalcuper (inkludert Nordnorsk mesterskap), og Tromsø BTKs Mørketidscup som går i november og Nordkraftloopen i Narvik.

Stevneresultater sesongen 1999/2000
Stevneresultater sesongen 2000/2001
Stevneresultater sesongen 2001/2002
Stevneresultater sesongen 2002/2003
Stevneresultater sesongen 2003/2004
Stevneresultater sesongen 2004/2005
Stevneresultater sesongen 2005/2006
Stevneresultater sesongen 2006/2007
Stevneresultater sesongen 2007/2008
Stevneresultater sesongen 2008/2009
Stevneresultater sesongen 2009/2010
Stevneresultater sesongen 2010/2011
Stevneresultater sesongen 2011/2012
Stevneresultater sesongen 2012/2013
Stevneresultater sesongen 2013/2014
Stevneresultater sesongen 2014/2015
Stevneresultater sesongen 2015/2016
Stevneresultater sesongen 2016/2017


Sammenlagtstillingen i Regional-Cup i Region Nord 2010/2011


Regional-Cup 1, Narvik, 18.-19. september 2010

Damer junior (8 deltakere)

1. Christina Schønning Johansen, Saltdal BTK (32 poeng)
2. Marte Jacobsen, Rana BTK (24 p)
3. Leona Kristiansen, Saltdal BTK (16 p)
3. Lise Grande, Herøy IL (16 p)

Finale: Christina Schønning Johansen - Marte Jacobsen: 12-14, 9-11, 11-4, 15-13, 11-5
Semi: Christina Schønning Johansen - Leona Kristiansen: 11-5, 11-8, 11-8
Semi: Marte Jacobsen - Lise Grande: 11-8, 11-8, 11-9

Gutter/Jenter 9 (6 deltakere)

1. Sivert Romstad, Narvik BTK
2. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
3. Lukas Berntsen, Narvik BTK
3. Ask Solvoll, Rana BTK
5. Olve Solvoll, Rana BTK
5. Helene Kristoffersen, Narvik BTK

Finale: Sivert Romstad - Mikael Ingebrigtsen: 11-6, 14-12, 7-11, 3-11, 11-8
Semi: Sivert Romstad - Lukas Berntsen: 11-9, 11-7, 11-6
Semi: Mikael Ingebrigtsen - Ask Solvoll: 11-8, 12-10, 11-1
1/4: Sivert Romstad - Olve Solvoll: 11-8, 11-6, 14-12
1/4: Ask Solvoll - Helene Kristoffersen: 11-5, 11-3, 11-6

Gutter/Jenter double (16 par)

1. Jøran Høgseth/Magne Schytte, Rana BTK
2. Sander Romstad/Isak Berntsen, Narvik BTK
3. Eirik Wiik/Andreas Dagsloth, Bodø BTK
3. Ole Johnny Grande/Bond Tangonsak, Herøy IL

Finale: Høgseth/Schytte - Romstad/Berntsen: 11-9, 9-11, 11-8, 11-13, 11-8
Semi: Høgseth/Schytte - Wiik/Dagsloth: 11-4, 11-5, 11-3
Semi: Romstad/Berntsen - Grande/Tangonsak: 11-4, 11-3, 11-9

Gutter 11 (11 deltakere)

1. Andreas Dagsloth, Bodø BTK (44 p)
2. Eirik Wiik, Bodø BTK (33 p)
3. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK (22 p)
3. Jonas Ouhassi, Bodø BTK (22 p)
5. Sivert Romstad, Narvik BTK
5. Olve Solvoll, Rana BTK

Finale: Andreas Dagsloth - Eirik Wiik: 11-2, 11-9, 11-3
Semi: Andreas Dagsloth - Mikael Ingebrigtsen: 13-11, 11-9, 11-7
Semi: Eirik Wiik - Jonas Ouhassi: 11-7, 11-6, 11-1
1/4: Mikael Ingebrigtsen - Sivert Romstad: 11-5, 11-2, 10-12, 11-8
1/4: Jonas Ouhassi - Olve Solvoll: 11-7, 11-6, 11-8

Gutter 13 (20 deltakere)

1. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK (80 p)
2. Andreas Dagsloth, Bodø BTK (60 p)
3. Fredrick Hokland, Kanebogen BTK (40 p)
3. Tobias Jacobsen, Kanebogen BTK (40 p)
5. Brage Skog, Saltdal BTK (20 p)
5. Adrian Antonsen Fuglesang, Kanebogen BTK (20 p)
5. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen BTK (20 p)
5. Eirik Wiik, Bodø BTK (20 p)
9. Eirik Husveg, Narvik BTK
9. Sivert Romstad, Narvik BTK

Finale: Maja Haugen Gjelle - Andreas Dagsloth: 11-3, 11-7, 7-11, 11-5
Semi: Maja Haugen Gjelle - Fredrick Hokland: 11-3, 11-3, 13-11
Semi: Andreas Dagsloth - Tobias Jacobsen: 9-11, 11-8, 11-7, 8-11, 11-8
1/4: Maja Haugen Gjelle - Brage Skog: 11-4, 11-6, 11-3
1/4: Andreas Dagsloth - Adrian Antonsen Fuglesang: 11-5, 11-6, 11-7
1/4: Fredrick Hokland - Thomas Yttermo Andersen: 11-5, 13-15, 11-8, 11-9
1/4: Tobias Jacobsen - Eirik Wiik: 11-9, 11-2, 11-4
1/8: Thomas Yttermo Andersen - Eirik Husveg: 12-14, 11-3, 11-6, 11-7
1/8: Eirik Wiik - Sivert Romstad: 11-2, 7-11, 11-9, 11-8

Gutter 15 (39 deltakere)

1. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK (136 p)
2. Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK (117 p)
3. Jonas Skog, Saltdal BTK (78 p)
3. Andreas Dagsloth, Bodø BTK (78 p)
5. Oddmund Varem Aardal, Saltdal BTK (39 p)
5. Tobias Jacobsen, Kanebogen BTK (39 p)
5. Fredrick Hokland, Kanebogen BTK (39 p)
5. Magne Schytte, Rana BTK (39 p)
9. Kjell Kristian Kvarsnes, Saltdal BTK (19,5 p)
9. Bond Tangonsak, Herøy IL (19,5 p)
9. Sander Romstad, Narvik BTK (19,5 p)
9. Ella Raja-ahde, Rana BTK (19,5 p)
9. Martin Sodoma, Narvik BTK (19,5 p)
9. Halle Saupstad, Kanebogen BTK (19,5 p)
9. Isak Berntsen, Narvik BTK (19,5 p)
9. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen BTK (19,5 p)

Finale: Maja Haugen Gjelle - Johan Sokrates Wind: 11-7, 6-11, 6-11, 11-6, 11-6
Semi: Maja Haugen Gjelle - Jonas Skog: 11-3, 11-6, 8-11, 11-3
Semi: Johan Sokrates Wind - Andreas Dagsloth: 11-6, 12-10, 6-11, 11-5
1/4: Maja Haugen Gjelle - Oddmund Varem Aardal: 11-4, 11-7, 11-7
1/4: Johan Sokrates Wind - Tobias Jacobsen: 11-6, 11-3, 11-9
1/4: Jonas Skog - Fredrick Hokland: 11-6, 11-1, 11-9
1/4: Andreas Dagsloth - Magne Schytte: 14-16, 9-11, 13-11, 11-6, 11-6
1/8: Maja Haugen Gjelle - Kjell Kristian Kvarsnes: 11-2, 11-8, 11-5
1/8: Johan Sokrates Wind - Bond Tangonsak: 11-5, 11-5, 11-7
1/8: Jonas Skog - Sander Romstad: 9-11, 1-11, 11-5, 11-1, 11-3
1/8: Andreas Dagsloth - Ella Raja-ahde: 11-3, 11-4, 10-12, 11-9
1/8: Oddmund Varem Aardal - Martin Sodoma: 11-8, 2-11, 14-12, 8-11, 11-6
1/8: Tobias Jacobsen - Halle Saupstad: 11-6, 13-11, 8-11, 9-11, 11-8
1/8: Fredrick Hokland - Isak Berntsen: 11-9, 9-11, 11-1, 11-9
1/8: Magne Schytte - Thomas Yttermo Andersen: 11-5, 11-8, 12-10

Herrer B (26 deltakere)

1. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Simon Andreassen, Narvik BTK
3. Bjørn Skog, Saltdal BTK
5. Egil Johansen, Tromsø BTK
5. Gunnar Ingebrigtsen, Rana BTK
5. Andreas Wiik, Bodø BTK
5. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK

Finale: Erik Steinnes Eidesen - Jinyang Yu: 13-11, 8-11, 11-3, 11-6
Semi: Erik Steinnes Eidesen - Simon Andreassen: 10-12, 11-9, 9-11, 11-1, 11-5
Semi: Jinyang Yu - Bjørn Skog: 11-8, 7-11, 11-8, 11-7
1/4: Erik Steinnes Eidesen - Egil Johansen: 11-13, 11-5, 11-3, 11-6
1/4: Jinyang Yu - Gunnar Ingebrigtsen: 11-6, 11-2, 11-6
1/4: Simon Andreassen - Andreas Wiik: 11-3, 11-0, 8-11, 11-4
1/4: Bjørn Skog - Bjørn Idar Lillevoll: 5-11, 11-9, 11-3, 12-10

Herrer C (24 deltakere)

1. Inge Brunsvik, Herøy IL
2. Bjørn Skog, Saltdal BTK
3. Egil Johansen, Tromsø BTK
3. Andreas Wiik, Bodø BTK
5. Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK
5. Zhouchen Kong, Narvik BTK
5. Gunnar Ingebrigtsen, Rana BTK
5. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK
9. Erlend Sjåvik, Herøy IL
9. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
9. Ronny Solvoll, Rana BTK
9. Per Asplund, Rana BTK

Finale: Inge Brunsvik - Bjørn Skog: 15-13, 11-5, 12-10
Semi: Inge Brunsvik - Egil Johansen: 11-7, 11-5, 11-5
Semi: Bjørn Skog - Andreas Wiik: 11-6, 11-5, 11-8
1/4: Inge Brunsvik - Odin Dyrkolbotn: 11-4, 11-6, 11-4
1/4: Bjørn Skog - Zhouchen Kong: 11-13, 11-4, 11-7, 11-8
1/4: Egil Johansen - Gunnar Ingebrigtsen: 11-7, 11-9, 11-5
1/4: Andreas Wiik - Bjørn Idar Lillevoll: 12-10, 3-11, 11-4, 11-9
1/8: Andreas Wiik - Erlend Sjåvik: 11-6, 11-7, 11-7
1/8: Odin Dyrkolbotn - Tor Arne Bratli: 13-11, 6-11, 11-9, 7-11, 11-9
1/8: Zhouchen Kong - Ronny Solvoll: 11-6, 11-4, 11-2
1/8: Gunnar Ingebrigtsen - Per Asplund: 11-3, 9-11, 11-6, 11-8

Herrer double (13 par)

1. Erik Steinnes Eidesen/Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK
2. Egil Johansen/Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Bjørn Idar Lillevoll/Simon Andreassen, Narvik BTK
3. Andreas Wiik/Morten Wiik, Bodø BTK

Finale: Eidesen/Nilsen - Johansen/Yu: 11-6, 11-5, 11-9
Semi: Eidesen/Nilsen - Lillevoll/Andreassen: 12-10, 11-6, 11-7
Semi: Johansen/Yu - Wiik/Wiik: 9-11, 11-3, 10-12, 11-4, 11-7

Herrer eldre junior (16 deltakere)

1. Jinyang Yu, Tromsø BTK (64 p)
2. Egil Johansen, Tromsø BTK (48 p)
3. Andreas Wiik, Bodø BTK (32 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK (32 p)
5. Thomas Dagsloth, Bodø BTK (16 p)
5. Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK (16 p)
5. Per Asplund, Rana BTK (16 p)
5. Anders Ritland, Tromsø BTK (16 p)

Finale: Jinyang Yu - Egil Johansen: 10-12, 11-5, 11-7, 11-2
Semi: Jinyang Yu - Andreas Wiik: 11-5, 11-5, 11-8
Semi: Egil Johansen - Morten Wiik: 11-8, 11-7, 11-2
1/4: Jinyang Yu - Thomas Dagsloth: 11-2, 11-3, 11-4
1/4: Egil Johansen - Kristoffer Nilsen: 11-6, 8-11, 11-9, 11-9
1/4: Andreas Wiik - Per Asplund: 11-8, 11-5, 11-4
1/4: Morten Wiik - Anders Ritland: 13-11, 11-6, 9-11, 11-7

Herrer Junior (30 deltakere)

1. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK (120 p)
2. Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK (90 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK (60 p)
3. Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK (60 p)
5. Sander Romstad, Narvik BTK (30 p)
5. Thomas Dagsloth, Bodø BTK (30 p)
5. Magne Schytte, Rana BTK (30 p)
5. Per Asplund, Rana BTK (30 p)
9. Tobias K. Berger, Tromsø BTK
9. Tobias Jacobsen, Kanebogen BTK
9. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen BTK
9. Lars Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
9. Halle Saupstad, Kanebogen BTK
9. Ella Raja-ahde, Rana BTK
9. Adrian Antonsen Fuglesang, Kanebogen BTK
9. Jonas Skog, Saltdal BTK

Finale: Maja Haugen Gjelle - Kristoffer Nilsen: 5-11, 11-5, 11-6, 7-11, 11-7
Semi: Maja Haugen Gjelle - Morten Wiik: 12-10, 11-9, 7-11, 11-7
Semi: Kristoffer Nilsen - Johan Sokrates Wind: 4-11, 11-8, 11-5, 13-11
1/4: Maja Haugen Gjelle - Sander Romstad: 11-8, 9-11, 11-6, 11-9
1/4: Kristoffer Nilsen - Thomas Dagsloth: 11-9, 8-11, 11-5, 11-7
1/4: Morten Wiik - Magne Schytte: 11-0, 11-3, 13-15, 6-11, 11-7
1/4: Johan Sokrates Wind - Per Asplund: 11-3, 11-7, 10-12, 11-9
1/8: Maja Haugen Gjelle - Tobias K. Berger: 11-9, 6-11, 11-9, 11-8
1/8: Kristoffer Nilsen - Tobias Jacobsen: 11-6, 11-1, 11-3
1/8: Morten Wiik - Thomas Yttermo Andersen: 11-5, 11-7, 11-6
1/8: Johan Sokrates Wind - Lars Haugen Gjelle: 13-11, 11-5, 11-5
1/8: Sander Romstad - Halle Saupstad: 11-4, 11-8, 11-8
1/8: Thomas Dagsloth - Ella Raja-ahde: 11-6, 11-7, 11-6
1/8: Magne Schytte - Adrian Antonsen Fuglesang: 11-3, 11-7, 11-8
1/8: Per Asplund - Jonas Skog: 11-8, 11-5, 11-6

Herrer åpen (30 deltakere)

1. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK (120 p)
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK (90 p)
3. Bjørn Skog, Saltdal BTK (60 p)
3. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK (60 p)
5. Erlend Sjåvik, Herøy IL (30 p)
5. Andreas Wiik, Bodø BTK (30 p)
5. Simon Andreassen, Narvik BTK (30 p)
5. Arnt Roald Kristoffersen, Narvik BTK (30 p)
9. Ronny Solvoll, Rana BTK
9. Jan Eivind Johnsen, Narvik BTK
9. Magne Schytte, Rana BTK
9. Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK
9. Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK
9. Zhouchen Kong, Narvik BTK
9. Egil Johansen, Tromsø BTK
9. Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK

Finale: Erik Steinnes Eidesen - Jinyang Yu: 11-6, 10-12, 11-7, 11-7
Semi: Erik Steinnes Eidesen - Bjørn Skog: 11-7, 4-11, 11-6, 11-6
Semi: Jinyang Yu - Bjørn Idar Lillevoll: 11-6, 15-13, 12-10
1/4: Erik Steinnes Eidesen - Erlend Sjåvik: 11-6, 11-5, 11-6
1/4: Jinyang Yu - Andreas Wiik: 6-11, 7-11, 11-4, 11-5, 11-3
1/4: Bjørn Skog - Simon Andreassen: 11-8, 7-11, 12-10, 11-7
1/4: Bjørn Idar Lillevoll - Arnt Roald Kristoffersen: 11-5, 12-10, 11-9
1/8: Erik Steinnes Eidesen - Ronny Solvoll: 11-4, 13-11, 12-10
1/8: Jinyang Yu - Jan Eivind Johnsen: 11-4, 12-10, 11-4
1/8: Bjørn Skog - Magne Schytte: 11-5, 11-2, 11-4
1/8: Bjørn Idar Lillevoll - Johan Sokrates Wind: 11-5, 11-5, 11-2
1/8: Erlend Sjåvik - Kristoffer Nilsen: 15-13, 11-9, 5-11, 11-13, 11-9
1/8: Andreas Wiik - Zhouchen Kong: 12-10, 7-11, 11-9, 11-6
1/8: Simon Andreassen - Egil Johansen: 11-4, 11-7, 8-11, 11-7
1/8: Arnt Roald Kristoffersen - Odin Dyrkolbotn: 10-12, 11-6, 11-9, 2-11, 11-9

Jenter 15 (7 deltakere)

1. Christina Schønning Johansen, Saltdal BTK (28 p)
2. Renathe Øien, Saltdal BTK (21 p)
3. Leona Kristiansen, Saltdal BTK (14 p)
3. Stine-Mari Wikberg, Saltdal BTK (14 p)

Finale: Christina Schønning Johansen - Renathe Øien: 11-3, 15-13, 11-5
Semi: Christina Schønning Johansen - Leona Kristiansen: 11-3, 11-4, 11-5
Semi: Renathe Øien - Stine-Mari Wikberg: 11-2, 8-11, 11-8, 11-7

Rekrutt 13 (16 deltakere)

1. Adrian Antonsen Fuglesang, Kanebogen BTK
2. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
3. Brage Skog, Saltdal BTK
3. Eirik Wiik, Bodø BTK
5. Bendik Steffensen, Saltdal BTK
5. Martin Stokvold Johnsen, Narvik BTK
5. Lukas Berntsen, Narvik BTK
5. Eirik Husveg, Narvik BTK

Finale: Adrian Antonsen Fuglesang - Mikael Ingebrigtsen: 11-7, 5-11, 4-11, 11-9, 11-5
Semi: Adrian Antonsen Fuglesang - Brage Skog: 11-9, 11-6, 11-6
Semi: Mikael Ingebrigtsen - Eirik Wiik: 14-16, 11-6, 11-5, 5-11, 11-8
1/4: Adrian Antonsen Fuglesang - Bendik Steffensen: 13-11, 11-6, 11-6
1/4: Mikael Ingebrigtsen - Martin Stokvold Johnsen: 11-5, 11-8, 11-1
1/4: Brage Skog - Lukas Berntsen: 11-2, 13-15, 12-10, 11-6
1/4: Eirik Wiik - Eirik Husveg: 11-9, 9-11, 11-7, 11-4

Rekrutt 15 (26 deltakere)

1. Tobias Jacobsen, Kanebogen BTK
2. Sander Romstad, Narvik BTK
3. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
3. Jonas Skog, Saltdal BTK
5. Jøran Høgseth, Rana BTK
5. Ella Raja-ahde, Rana BTK
5. Ole Johnny Grande, Herøy IL
5. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen BTK
9. Vegard Paulsen Særen, Saltdal BTK
9. Christina Schønning Johansen, Saltdal BTK
9. Sigurd Hansen, Kanebogen BTK
9. Bond Tangonsak, Herøy IL
9. Isak Berntsen, Narvik BTK
9. Martin Sodoma, Narvik BTK

Finale: Tobias Jacobsen - Sander Romstad: 4-11, 11-9, 8-11, 11-9, 11-8
Semi: Tobias Jacobsen - Andreas Dagsloth: 7-11, 11-7, 10-12, 11-6, 11-7
Semi: Sander Romstad - Jonas Skog: 8-11, 5-11, 11-9, 11-6, 15-13
1/4: Tobias Jacobsen - Jøran Høgseth: 11-8, 8-11, 11-7, 11-8
1/4: Sander Romstad - Ella Raja-ahde: 11-6, 10-12, 11-9, 14-12
1/4: Andreas Dagsloth - Ole Johnny Grande: 11-8, 11-8, 8-11, 8-11, 11-9
1/4: Jonas Skog - Thomas Yttermo Andersen: 11-13, 11-6, 11-7, 11-3
1/8: Tobias Jacobsen - Vegard Paulsen Særen: 11-5, 7-11, 11-8, 11-7
1/8: Sander Romstad - Christina Schønning Johansen: 8-11, 11-7, 11-8, 11-9
1/8: Jonas Skog - Sigurd Hansen: 11-2, 11-4, 11-3
1/8: Jøran Høgseth - Bond Tangonsak: 11-6, 11-3, 11-5
1/8: Ole Johnny Grande - Isak Berntsen: 11-4, 11-3, 11-2
1/8: Thomas Yttermo Andersen - Martin Sodoma: 11-6, 11-4, 11-5

Veteran 35 (14 deltakere)

1. Simon Andreassen, Narvik BTK (56 p)
2. Erlend Sjåvik, Herøy IL (42 p)
3. Bjørn Skog, Saltdal BTK (28 p)
3. Inge Brunsvik, Herøy IL (28 p)
5. Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK
5. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK
5. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
5. Ronny Solvoll, Rana BTK

Finale: Simon Andreassen - Erlend Sjåvik: 11-6, 11-9, 8-11, 11-9
Semi: Simon Andreassen - Bjørn Skog: 11-7, 11-8, 11-3
Semi: Erlend Sjåvik - Inge Brunsvik: 7-11, 11-8, 11-6, 11-9
1/4: Simon Andreassen - Odin Dyrkolbotn: 11-8, 8-11, 11-6, 11-9
1/4: Erlend Sjåvik - Bjørn Idar Lillevoll: 11-8, 9-11, 11-8, 8-11, 11-6
1/4: Bjørn Skog - Tor Arne Bratli: 11-7, 11-6, 11-5
1/4: Inge Brunsvik - Ronny Solvoll: 10-12, 14-12, 11-3, 11-8

Damer senior (5 deltakere)

1. Ella Raja-ahde, Rana BTK (20 p)
2. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK (15 p)
3. Marte Jacobsen, Rana BTK (10 p)
4. Lise Grande, Herøy IL
5. Marianne Grande, Herøy IL

Mørketidscupen, Tromsø, 13.-14. november 2010

Damer Elite (2 deltakere)

1. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
2. Ella Raja-ahde, Rana BTK

Finale: Maja Haugen Gjelle - Ella Raja-ahde: 12-10, 11-3, 12-10

Gutter 12 (16 deltakere)

1. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
2. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen BTK
3. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
3. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK
5. Lukas Berntsen, Narvik BTK
5. Jonas Ouhassi, Bodø BTK
5. Eirik Wiik, Bodø BTK
5. Adrian Antonsen Fuglesang, Kanebogen BTK

Finale: Andreas Dagsloth - Thomas Yttermo Andersen: 11-8, 11-5, 11-7
Semi: Andreas Dagsloth - Mikael Ingebrigtsen: 14-12, 11-8, 10-12, 11-3
Semi: Thomas Yttermo Andersen - Johan Olsen Gravrok: 8-11, 11-7, 11-6, 11-8
1/4: Andreas Dagsloth - Lukas Berntsen: 11-8, 11-4, 11-4
1/4: Thomas Yttermo Andersen - Jonas Ouhassi: 11-6, 11-9, 11-3
1/4: Mikael Ingebrigtsen - Eirik Wiik: 11-9, 11-9, 11-13, 11-5
1/4: Johan Olsen Gravrok - Adrian Antonsen Fuglesang: 9-11, 11-8, 12-10, 11-8

Gutter 12 B (7 deltakere)

1. Martin Woll, Tromsø BTK
2. Sivert Romstad, Narvik BTK
3. Ingrid Woll, Tromsø BTK
3. Daniel Eriksen, Tromsø BTK

Finale: Martin Woll - Sivert Romstad: 11-6, 11-6, 8-11, 11-9
Semi: Martin Woll - Ingrid Woll: 11-8, 11-8, 11-6
Semi: Sivert Romstad - Daniel Eriksen: 11-5, 11-0, 11-6

Gutter 15 (26 deltakere)

1. Magne Schytte, Rana BTK
2. Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK
3. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
3. Isak Berntsen, Narvik BTK
5. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
5. Tobias Jacobsen, Kanebogen BTK
5. Adrian Antonsen Fuglesang, Kanebogen BTK
5. Ella Raja-ahde, Rana BTK
9. Sander Romstad, Narvik BTK
9. Runar Skramstad, Kanebogen BTK
9. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen BTK
9. Lukas Berntsen, Narvik BTK
9. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
9. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK

Finale: Magne Schytte - Johan Sokrates Wind: 11-9, 11-8, 11-9
Semi: Magne Schytte - Maja Haugen Gjelle: 7-11, 11-7, 11-7, 9-11, 11-7
Semi: Johan Sokrates Wind - Isak Berntsen: 7-11, 11-3, 11-6, 11-1
1/4: Magne Schytte - Andreas Dagsloth: 11-7, 9-11, 11-9, 11-6
1/4: Johan Sokrates Wind - Tobias Jacobsen: 11-4, 11-8, 11-3
1/4: Maja Haugen Gjelle - Adrian Antonsen Fuglesang: 11-4, 11-7, 15-13
1/4: Isak Berntsen - Ella Raja-ahde: 11-8, 7-11, 11-8, 16-14
1/8: Maja Haugen Gjelle - Sander Romstad: 11-5, 11-7, 11-2
1/8: Isak Berntsen - Runar Skramstad: 11-4, 11-7, 11-6
1/8: Andreas Dagsloth - Thomas Yttermo Andersen: 11-3, 11-13, 11-7, 11-3
1/8: Tobias Jacobsen - Lukas Berntsen: 11-4, 11-8, 13-11
1/8: Adrian Antonsen Fuglesang - Mikael Ingebrigtsen: 11-0, 9-11, 5-11, 11-9, 11-8
1/8: Ella Raja-ahde - Johan Olsen Gravrok: 9-11, 11-9, 11-8, 12-10

Herrer Elite (20 deltakere)

1. Stein-Erik Trondsen, Tromsø BTK
2. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK
3. Simon Andreassen, Narvik BTK
3. Jinyang Yu, Tromsø BTK
5. Kevin Johansen, Bodø BTK
5. Morten Wiik, Bodø BTK
5. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK
5. Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK
9. Espen Bertelsen, Bodø BTK
9. Tor Arne Bratli, Narvik BTK

Finale: Stein-Erik Trondsen - Erik Steinnes Eidesen: 7-11, 7-11, 11-5, 11-8, 11-6
Semi: Stein-Erik Trondsen - Simon Andreassen: 11-2, 11-8, 11-5
Semi: Erik Steinnes Eidesen - Jinyang Yu: 11-6, 12-10, 11-4
1/4: Stein-Erik Trondsen - Kevin Johansen: 12-10, 11-8, 11-5
1/4: Erik Steinnes Eidesen - Morten Wiik: 11-2, 11-7, 11-1
1/4: Simon Andreassen - Bjørn Idar Lillevoll: 11-8, 11-4, 11-9
1/4: Jinyang Yu - Kristoffer Nilsen: 11-5, 13-11, 11-13, 11-8
1/8: Kristoffer Nilsen - Tor Arne Bratli: 12-10, 7-11, 11-9, 11-7

Herrer Junior (21 deltakere)

1. Morten Wiik, Bodø BTK
2. Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK
3. Magne Schytte, Rana BTK
3. Thomas Dagsloth, Bodø BTK
5. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
5. Per Anders Åke Asplund, Rana BTK
5. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen BTK
5. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
9. Ella Raja-ahde, Rana BTK
9. Isak Berntsen, Narvik BTK
9. Sander Romstad, Narvik BTK
9. Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK

Finale: Morten Wiik - Kristoffer Nilsen: 11-8, 11-3, 11-9
Semi: Morten Wiik - Magne Schytte: 4-11, 11-5, 9-11, 11-9, 11-8
Semi: Kristoffer Nilsen - Thomas Dagsloth: 14-12, 11-3, 11-6
1/4: Morten Wiik - Andreas Dagsloth: 11-6, 11-8, 11-9
1/4: Kristoffer Nilsen - Per Anders Åke Asplund: 11-5, 11-6, 11-8
1/4: Magne Schytte - Thomas Yttermo Andersen: 12-10, 11-2, 11-3
1/4: Thomas Dagsloth - Maja Haugen Gjelle: 11-6, 11-9, 11-5
1/8: Andreas Dagsloth - Ella Raja-ahde: 4-11, 11-5, 11-8, 11-9
1/8: Per Anders Åke Asplund - Isak Berntsen: 11-8, 11-8, 11-9
1/8: Thomas Yttermo Andersen - Sander Romstad: 15-13, 7-11, 11-7, 6-11, 11-7
1/8: Maja Haugen Gjelle - Johan Sokrates Wind: 9-11, 11-7, 11-5, 11-7

Totally Open (29 deltakere)

1. Stein-Erik Trondsen, Tromsø BTK
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Kevin Johansen, Bodø BTK
3. Simon Andreassen, Narvik BTK
5. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
5. Espen Bertelsen, Bodø BTK
5. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK
5. Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK

Finale: Stein-Erik Trondsen - Jinyang Yu: 6-11, 12-10, 9-11, 11-7, 11-7
Semi: Stein-Erik Trondsen - Kevin Johansen: 11-4, 11-9, 13-11
Semi: Jinyang Yu - Simon Andreassen: 11-2, 14-12, 11-8
1/4: Stein-Erik Trondsen - Tor Arne Bratli: 11-5, 11-7, 11-8
1/4: Jinyang Yu - Espen Bertelsen: 11-6, 13-11, 11-6
1/4: Kevin Johansen - Bjørn Idar Lillevoll: 19-21, 12-10, 6-11, 12-10, 11-7
1/4: Simon Andreassen - Odin Dyrkolbotn: 7-11, 11-5, 11-9, 11-7

Veteran 35 (14 deltakere)

1. Simon Andreassen, Narvik BTK
2. Kevin Johansen, Bodø BTK
3. Dag-Sture Olsen, Tromsø BTK
3. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK
5. Håkan Sjøstedt, Birtavarre BTK
5. Arnt Roald Kristoffersen, Narvik BTK
5. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
5. Ronny Solvoll, Rana BTK

Finale: Simon Andreassen - Kevin Johansen: 12-10, 11-4, 11-5
Semi: Simon Andreassen - Dag-Sture Olsen: 12-10, 11-6, 11-3
Semi: Kevin Johansen - Bjørn Idar Lillevoll: 13-11, 12-10, 8-11, 8-11, 11-6
1/4: Simon Andreassen - Håkan Sjøstedt: 11-7, 11-4, 11-6
1/4: Kevin Johansen - Arnt Roald Kristoffersen: 11-5, 11-1, 11-6
1/4: Dag-Sture Olsen - Tor Arne Bratli: 7-11, 11-4, 6-11, 11-6, 11-6
1/4: Bjørn Idar Lillevoll - Ronny Solvoll: 11-3, 11-4, 11-5

Gutter 9 (6 deltakere)

1. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
2. Sivert Romstad, Narvik BTK
3. Lukas Berntsen, Narvik BTK
4: Olve Solvoll, Rana BTK
5. Ask Solvoll, Rana BTK
6: Helene Kristoffersen, Narvik BTK

Gutter 11 (12 deltakere)

1. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
2. Sivert Romstad, Narvik BTK
3. Eirik Wiik, Bodø BTK
3. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK
5. Lukas Berntsen, Narvik BTK
5. Ingrid Woll, Tromsø BTK
5. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
5. Ask Solvoll, Rana BTK

Finale: Andreas Dagsloth - Sivert Romstad: 11-1, 11-7, 8-11, 11-5
Semi: Andreas Dagsloth - Eirik Wiik: 11-2, 11-5, 13-11
Semi: Sivert Romstad - Johan Olsen Gravrok: 8-11, 13-11, 8-11, 11-2, 11-8
1/4: Andreas Dagsloth - Lukas Berntsen: 11-6, 11-7, 11-6
1/4: Sivert Romstad - Ingrid Woll: 6-11, 11-8, 11-8, 11-9
1/4: Eirik Wiik - Mikael Ingebrigtsen: 12-10, 11-5, 11-8
1/4: Johan Olsen Gravrok - Ask Solvoll: 11-4, 11-4, 11-4

Gutter 11 B (4 deltakere)

1. Jonas Ouhassi, Bodø BTK
2. Daniel Eriksen, Tromsø BTK
3. Olve Solvoll, Rana BTK
3. Helene Kristoffersen, Narvik BTK

Finale: Jonas Ouhassi - Daniel Eriksen: 11-3, 11-6, 11-3
Semi: Jonas Ouhassi - Olve Solvoll: 11-4, 11-9, 11-6
Semi: Daniel Eriksen - Helene Kristoffersen: 11-5, 12-10, 6-11, 8-11, 11-9

Gutter 13 (20 deltakere)

1. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
2. Tobias Jacobsen, Kanebogen BTK
3. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
3. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen BTK
5. Adrian Antonsen Fuglesang, Kanebogen BTK
5. Benjamin Eriksen, Tromsø BTK
5. Martin Woll, Tromsø BTK
5. Eirik Wiik, Bodø BTK
9. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
9. Ingrid Woll, Tromsø BTK
9. Ask Solvoll, Rana BTK
9. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK

Finale: Maja Haugen Gjelle - Tobias Jacobsen: 11-9, 11-8, 11-7
Semi: Maja Haugen Gjelle - Andreas Dagsloth: 11-8, 11-6, 11-9
Semi: Tobias Jacobsen - Thomas Yttermo Andersen: 11-8, 11-9, 11-13, 6-11, 11-3
1/4: Maja Haugen Gjelle - Adrian Antonsen Fuglesang: 11-5, 11-8, 11-3
1/4: Tobias Jacobsen - Benjamin Eriksen: 11-4, 11-3, 11-4
1/4: Andreas Dagsloth - Martin Woll: 11-3, 11-9, 11-1
1/4: Thomas Yttermo Andersen - Eirik Wiik: 11-6, 11-7, 9-11, 11-6
1/8: Adrian Antonsen Fuglesang - Mikael Ingebrigtsen: 14-12, 11-9, 11-8
1/8: Benjamin Eriksen - Ingrid Woll: 11-8, 11-9, 9-11, 3-11, 11-5
1/8: Martin Woll - Ask Solvoll: 11-9, 11-6, 11-6
1/8: Eirik Wiik - Johan Olsen Gravrok: 11-6, 8-11, 11-9, 11-7

Gutter 14 (24 deltakere)

1. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
2. Magne Schytte, Rana BTK
3. Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK
3. Sander Romstad, Narvik BTK
5. Ella Raja-ahde, Rana BTK
5. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK
5. Eirik Wiik, Bodø BTK
5. Tobias Jacobsen, Kanebogen BTK
9. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
9. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen BTK
9. Lukas Berntsen, Narvik BTK
9. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
9. Jonas Ouhassi, Bodø BTK
9. Olve Solvoll, Rana BTK
9. Runar Skramstad, Kanebogen BTK
9. Audun Heggelund, Tromsø BTK

Finale: Maja Haugen Gjelle - Magne Schytte: 12-10, 9-11, 11-6, 11-7
Semi: Maja Haugen Gjelle - Johan Sokrates Wind: 11-8, 11-4, 7-11, 7-11, 11-9
Semi: Magne Schytte - Sander Romstad: 11-3, 11-9, 11-8
1/4: Maja Haugen Gjelle - Ella Raja-ahde: 11-4, 11-6, 5-11, 11-6
1/4: Magne Schytte - Johan Olsen Gravrok: 7-11, 11-6, 12-10, 11-6
1/4: Johan Sokrates Wind - Eirik Wiik: 11-2, 11-3, 11-6
1/4: Sander Romstad - Tobias Jacobsen: 12-10, 11-7, 11-5
1/8: Maja Haugen Gjelle - Andreas Dagsloth: 11-8, 14-12, 11-9
1/8: Magne Schytte - Thomas Yttermo Andersen: 11-4, 11-8, 11-7
1/8: Johan Sokrates Wind - Lukas Berntsen: 11-2, 11-1, 11-6
1/8: Sander Romstad - Mikael Ingebrigtsen: 8-11, 16-14, 15-13, 10-12, 11-7
1/8: Ella Raja-ahde - Jonas Ouhassi: 11-8, 11-1, 11-4
1/8: Johan Olsen Gravrok - Olve Solvoll: 11-3, 11-8, 11-2
1/8: Eirik Wiik - Runar Skramstad: 11-8, 12-10, 9-11, 11-6
1/8: Tobias Jacobsen - Audun Heggelund: 11-1, 11-3, 11-6

Herrer A (18 deltakere)

1. Stein-Erik Trondsen, Tromsø BTK
2. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK
3. Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Simon Andreassen, Narvik BTK
5. Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK
5. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK
5. Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK
5. Egil Johansen, Tromsø BTK
9. Ronny Solvoll, Rana BTK
9. Jonas Andersen, Tromsø BTK
9. Morten Wiik, Bodø BTK 9. Arnt Roald Kristoffersen, Narvik BTK

Finale: Stein-Erik Trondsen - Erik Steinnes Eidesen: 11-9, 11-6, 11-9
Semi: Stein-Erik Trondsen - Jinyang Yu: 11-5, 11-7, 12-10
Semi: Erik Steinnes Eidesen - Simon Andreassen: 11-8, 11-7, 11-8
1/4: Stein-Erik Trondsen - Kristoffer Nilsen: 11-5, 11-3, 11-4
1/4: Erik Steinnes Eidesen - Bjørn Idar Lillevoll: 11-4, 11-8, 11-9
1/4: Jinyang Yu - Odin Dyrkolbotn: 11-8, 11-4, 11-4
1/4: Simon Andreassen - Egil Johansen: 22-20, 11-4, 14-12
1/8: Kristoffer Nilsen - Ronny Solvoll: 10-12, 11-5, 11-5, 11-9
1/8: Bjørn Idar Lillevoll - Jonas Andersen: 11-6, 12-10, 11-8
1/8: Odin Dyrkolbotn - Morten Wiik: 11-7, 9-11, 11-6, 8-11, 11-4
1/8: Egil Johansen - Arnt Roald Kristoffersen: 11-6, 11-8, 20-18

Herrer C (21 deltakere)

1. Kevin Johansen, Bodø BTK
2. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK
3. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
3. Egil Johansen, Tromsø BTK
5. Arnt Roald Kristoffersen, Narvik BTK
5. Andreas Wiik, Bodø BTK
5. Dag-Sture Olsen, Tromsø BTK
5. Morten Wiik, Bodø BTK
9. Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK
9. Ronny Solvoll, Rana BTK
9. Magne Schytte, Rana BTK
9. Andreas Manuel Paasche Sætermo, Tromsø BTK
9. Per Anders Åke Asplund, Rana BTK
9. Gunnar Ingebrigtsen, Rana BTK

Finale: Kevin Johansen - Bjørn Idar Lillevoll: 9-11, 9-11, 11-3, 13-11, 11-1
Semi: Kevin Johansen - Tor Arne Bratli: 11-5, 11-4, 11-8
Semi: Bjørn Idar Lillevoll - Egil Johansen: 3-11, 14-12, 11-2, 11-8
1/4: Kevin Johansen - Arnt Roald Kristoffersen: 9-11, 11-9, 11-3, 11-5
1/4: Bjørn Idar Lillevoll - Andreas Wiik: 11-6, 12-10, 11-8
1/4: Tor Arne Bratli - Dag-Sture Olsen: 7-11, 11-6, 11-3, 11-9
1/4: Egil Johansen - Morten Wiik: 11-5, 11-3, 11-1
1/8: Tor Arne Bratli - Odin Dyrkolbotn: 11-8, 8-11, 11-6, 11-8
1/8: Egil Johansen - Ronny Solvoll: 11-7, 11-4, 11-9
1/8: Arnt Roald Kristoffersen - Magne Schytte: 11-13, 11-4, 11-7, 11-8
1/8: Andreas Wiik - Andreas Manuel Paasche Sætermo: 11-7, 11-6, 11-6
1/8: Dag-Sture Olsen - Per Anders Åke Asplund: 12-10, 11-6, 11-3
1/8: Morten Wiik - Gunnar Ingebrigtsen: 12-10, 11-9, 11-5

Herrer Eldre Junior (19 deltakere)

1. Jinyang Yu, Tromsø BTK
2. Egil Johansen, Tromsø BTK
3. Andreas Wiik, Bodø BTK
3. Jonas Andersen, Tromsø BTK
5. Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK
5. Andreas Manuel Paasche Sætermo, Tromsø BTK
5. Magne Schytte, Rana BTK
5. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
9. Morten Wiik, Bodø BTK
9. Per Anders Åke Asplund, Rana BTK
9. Thomas Dagsloth, Bodø BTK
9. Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK

Finale: Jinyang Yu - Egil Johansen: 11-3, 11-9, 6-11, 11-8
Semi: Jinyang Yu - Andreas Wiik: 11-5, 11-6, 11-7
Semi: Egil Johansen - Jonas Andersen: 11-8, 13-11, 11-3
1/4: Jinyang Yu - Kristoffer Nilsen: 13-11, 11-9, 11-8
1/4: Egil Johansen - Andreas Manuel Paasche Sætermo: 11-8, 11-7, 11-13, 7-11, 11-7
1/4: Andreas Wiik - Magne Schytte: 11-7, 11-8, 11-8
1/4: Jonas Andersen - Maja Haugen Gjelle: 11-9, 14-12, 11-13, 11-9
1/8: Kristoffer Nilsen - Morten Wiik: 11-13, 11-6, 11-7, 11-2
1/8: Andreas Manuel Paasche Sætermo - Per Anders Åke Asplund: 11-7, 11-8, 11-7
1/8: Magne Schytte - Thomas Dagsloth: 13-11, 9-11, 9-11, 11-6, 12-10
1/8: Maja Haugen Gjelle - Johan Sokrates Wind: 12-10, 11-9, 11-5

Jenter 15 (3 deltakere)

1. Ella Raja-ahde, Rana BTK
2. Ingrid Woll, Tromsø BTK
3. Helene Kristoffersen, Narvik BTK

Regional-Cup 2, Herøy, 15.-16. januar 2011

Damer Junior (13 deltakere)

1. RAJA-AHDE Ella, Rana BTK (52 p)
2. GRANDE Lise, Herøy IL (39 p)
3. JOHANSEN Christina Schønning, Saltdal BTK (26 p)
3. JACOBSEN Marte, Rana BTK (26 p)
5. GRANDE Marianne, Herøy IL
5. WIKBERG Stine-Mari, Saltdal BTK
5. JAKOBSEN Ana Maria, Herøy IL
5. KRISTIANSEN Leona, Saltdal BTK
9. STORMO Anette, Saltdal BTK
9. VIK Aina, Saltdal BTK

Finale: RAJA-AHDE Ella - GRANDE Lise: 11-8, 11-6, 11-5
Semi: RAJA-AHDE Ella - JOHANSEN Christina Schønning: 12-10, 11-9, 11-2
Semi: GRANDE Lise - JACOBSEN Marte: 11-7, 11-8, 9-11, 13-11
1/4: RAJA-AHDE Ella - GRANDE Marianne: 11-2, 12-10, 11-1
1/4: GRANDE Lise - WIKBERG Stine-Mari: 11-3, 11-7, 11-5
1/4: JOHANSEN Christina Schønning - JAKOBSEN Ana Maria: 11-7, 11-3, 11-4
1/4: JACOBSEN Marte - KRISTIANSEN Leona: 8-11, 11-9, 3-11, 11-8, 11-7
1/8: WIKBERG Stine-Mari - STORMO Anette: 11-6, 11-4, 11-8
1/8: JAKOBSEN Ana Maria - VIK Aina: 11-3, 11-1, 11-2

Gutter/Piker 11 (8 deltakere)

1. INGEBRIGTSEN Mikael, Rana BTK (32 p)
2. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK (24 p)
3. OUHASSI Jonas, Bodø BTK (16 p)
3. WIIK Eirik, Bodø BTK (16 p)

Finale: INGEBRIGTSEN Mikael - DAGSLOTH Andreas: 12-10, 12-10, 3-11, 3-11, 11-9
Semi: INGEBRIGTSEN Mikael - OUHASSI Jonas: 11-1, 11-8, 11-9
Semi: DAGSLOTH Andreas - WIIK Eirik: 11-3, 11-5, 11-6

Gutter 13 (18 deltakere)

1. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK (72 p)
2. INGEBRIGTSEN Mikael, Rana BTK (54 p)
3. SKOG Brage, Saltdal BTK (36 p)
3. WIIK Eirik, Bodø BTK (36 p)
5. CARLSEN Thomas, Saltdal BTK (18 p)
5. OUHASSI Jonas, Bodø BTK (18 p)
5. OLSEN William Eivik, Bodø BTK (18 p)
5. MELAND Robin, Saltdal BTK (18 p)
9. SOLVOLL Olve, Rana BTK
9. JANSEN Martin, Saltdal BTK
9. SOLVOLL Ask, Rana BTK
9. MOUM Sondre, Saltdal BTK

Finale: DAGSLOTH Andreas - INGEBRIGTSEN Mikael: 11-8, 11-5, 11-3
Semi: DAGSLOTH Andreas - SKOG Brage: 12-10, 11-5, 11-5
Semi: INGEBRIGTSEN Mikael - WIIK Eirik: 7-11, 11-9, 11-6, 11-3
1/4: DAGSLOTH Andreas - CARLSEN Thomas: 11-0, 11-2, 11-3
1/4: INGEBRIGTSEN Mikael - OUHASSI Jonas: 12-10, 11-5, 8-11, 11-9
1/4: SKOG Brage - OLSEN William Eivik: 11-7, 11-7, 11-6
1/4: WIIK Eirik - MELAND Robin: 11-7, 11-3, 11-5
1/8: CARLSEN Thomas - SOLVOLL Olve: 11-5, 11-4, 7-11, 11-4
1/8: OUHASSI Jonas - JANSEN Martin: 11-6, 11-7, 11-3
1/8: OLSEN William Eivik - SOLVOLL Ask: 12-10, 11-6, 11-6
1/8: MELAND Robin - MOUM Sondre: 11-4, 9-11, 11-5, 8-11, 11-8

Gutter 15 (29 deltakere)

1. SCHYTTE Magne, Rana BTK (116 p)
2. RAJA-AHDE Ella, Rana BTK (87 p)
3. SKOG Jonas, Saltdal BTK (58 p)
3. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK (58 p)
5. GRANDE Ole Johnny, Herøy IL (29 p)
5. INGEBRIGTSEN Mikael, Rana BTK (29 p)
5. HØGSETH Jøran, Rana BTK (29 p)
5. TANGONSAK Bond, Herøy IL (29 p)
9. ALBERTSEN Niklas Johan Dag, Saltdal BTK
9. AARDAL Oddmund Varem, Saltdal BTK
9. OLSEN William Eivik, Bodø BTK
9. JOHANSEN Christina Schønning, Saltdal BTK
9. WIIK Eirik, Bodø BTK
9. NOREN Adrian, Saltdal BTK
9. SKOG Brage, Saltdal BTK
9. KARLSEN Stian Spørck, Saltdal BTK

Finale: SCHYTTE Magne - RAJA-AHDE Ella: 11-8, 3-11, 11-4, 11-8
Semi: SCHYTTE Magne - SKOG Jonas: 11-7, 11-8, 5-11, 14-12
Semi: RAJA-AHDE Ella - DAGSLOTH Andreas: 5-11, 12-10, 5-11, 11-6, 13-11
1/4: SCHYTTE Magne - GRANDE Ole Johnny: 11-8, 8-11, 11-3, 11-5
1/4: RAJA-AHDE Ella - INGEBRIGTSEN Mikael: 6-11, 11-7, 11-7, 11-8, 8-11
1/4: SKOG Jonas - HØGSETH Jøran: 11-7, 7-11, 11-5, 11-4
1/4: DAGSLOTH Andreas - TANGONSAK Bond: 11-4, 11-4, 11-8
1/8: SCHYTTE Magne - ALBERTSEN Niklas Johan Dag: 11-2, 11-1, 11-7
1/8: RAJA-AHDE Ella - AARDAL Oddmund Varem: 6-11, 11-9, 11-2, 11-3
1/8: SKOG Jonas - OLSEN William Eivik: 11-7, 11-5, 11-8
1/8: DAGSLOTH Andreas - JOHANSEN Christina Schønning: 11-5, 11-1, 11-6
1/8: GRANDE Ole Johnny - WIIK Eirik: 11-8, 11-8, 11-7
1/8: INGEBRIGTSEN Mikael - NOREN Adrian: 11-7, 5-11, 11-5, 11-5
1/8: HØGSETH Jøran - SKOG Brage: 11-3, 11-9, 11-7
1/8: TANGONSAK Bond - KARLSEN Stian Spørck: 11-5, 11-3, 9-11, 12-10

Gutter Double

1. HØGSETH Jøran/SCHYTTE Magne, Rana BTK
2. TANGONSAK Bond/GRANDE Ole Johnny, Herøy IL
3. NOREN Adrian/SKOG Jonas, Saltdal BTK
3. KVARSNES Kjell Kristian/STEFFENSEN Bendik, Saltdal BTK

Finale: HØGSETH Jøran/SCHYTTE Magne - TANGONSAK Bond/GRANDE Ole Johnny: 8-11, 11-7, 11-2, 11-5
Semi: HØGSETH Jøran/SCHYTTE Magne - NOREN Adrian/SKOG Jonas: 7-11, 11-8, 11-7, 11-6
Semi: TANGONSAK Bond/GRANDE Ole Johnny - KVARSNES Kjell Kristian/STEFFENSEN Bendik: 11-8, 11-5, 11-5

Herrer Double

1. ZAND Mohammad/LANGFJELL Johnny, Rana BTK
2. LILLEVOLL Bjørn Idar/OLSEN Sven Martin, Narvik BTK/Bodø BTK
3. WIIK Andreas/WIIK Morten, Bodø BTK
3. DAGSLOTH Thomas/ØVREGÅRD John, Bodø BTK

Finale: ZAND Mohammad/LANGFJELL Johnny - LILLEVOLL Bjørn Idar/OLSEN Sven Martin: 11-5, 11-9, 9-11, 11-9
Semi: ZAND Mohammad/LANGFJELL Johnny - WIIK Andreas/WIIK Morten: 11-4, 9-11, 12-14, 11-8, 11-7
Semi: LILLEVOLL Bjørn Idar/OLSEN Sven Martin - DAGSLOTH Thomas/ØVREGÅRD John: 11-2, 11-5, 11-5

Herrer Eldre Junior (21 deltakere)

1. WIIK Andreas, Bodø BTK (84 p)
2. WIIK Morten, Bodø BTK (63 p)
3. SCHYTTE Magne, Rana BTK (42 p)
3. DAGSLOTH Thomas, Bodø BTK (42 p)
5. ASPLUND Per Anders Åke, Rana BTK (21 p)
5. HØGSETH Jøran, Rana BTK (21 p)
5. NOREN Adrian, Saltdal BTK (21 p)
5. TORRISEN Normann, Saltdal BTK (21 p)
9. AARDAL Oddmund Varem, Saltdal BTK
9. GRANDE Ole Johnny, Herøy IL
9. SKOG Jonas, Saltdal BTK
9. KARLSEN Stian Spørck, Saltdal BTK
9. RØNNING Lasse A., Bodø BTK
9. RAJA-AHDE Ella, Rana BTK

Finale: WIIK Andreas - WIIK Morten: 11-3, 11-5, 11-2
Semi: WIIK Andreas - SCHYTTE Magne: 8-11, 11-9, 11-8, 11-6
Semi: WIIK Morten - DAGSLOTH Thomas: 7-11, 11-9, 9-11, 11-8, 11-5
1/4: WIIK Andreas - ASPLUND Per Anders Åke: 11-0, 11-2, 11-7
1/4: WIIK Morten - HØGSETH Jøran: 11-9, 11-6, 11-6
1/4: SCHYTTE Magne - NOREN Adrian: 11-6, 12-10, 11-7
1/4: DAGSLOTH Thomas - TORRISEN Normann: 13-11, 11-6, 11-4
1/8: SCHYTTE Magne - AARDAL Oddmund Varem: 11-5, 11-2, 11-0
1/8: DAGSLOTH Thomas - GRANDE Ole Johnny: 11-5, 11-5, 11-2
1/8: ASPLUND Per Anders Åke - SKOG Jonas: 12-10, 12-10, 6-11, 6-11, 11-8
1/8: HØGSETH Jøran - KARLSEN Stian Spørck: 11-6, 11-5, 11-6
1/8: NOREN Adrian - RØNNING Lasse A.: 11-8, 5-11, 11-4, 11-6
1/8: TORRISEN Normann - RAJA-AHDE Ella: 11-8, 11-9, 11-7

Herrer Junior (27 deltakere)

1. WIIK Morten, Bodø BTK (108 p)
2. SCHYTTE Magne, Rana BTK (81 p)
3. DAGSLOTH Thomas, Bodø BTK (54 p)
3. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK (54 p)
5. ASPLUND Per Anders Åke, Rana BTK (27 p)
5. TORRISEN Normann, Saltdal BTK (27 p)
5. SKOG Jonas, Saltdal BTK (27 p)
5. HØGSETH Jøran, Rana BTK (27 p)
9. SKOG Brage, Saltdal BTK
9. KARLSEN Stian Spørck, Saltdal BTK
9. ALBERTSEN Niklas Johan Dag, Saltdal BTK 9. INGEBRIGTSEN Mikael, Rana BTK
9. NOREN Adrian, Saltdal BTK
9. WIIK Eirik, Bodø BTK
9. SÆREN Vegard Paulsen, Saltdal BTK
9. HOLSTAD Eivind, Herøy IL

Finale: WIIK Morten - SCHYTTE Magne: 12-10, 11-6, 8-11, 11-4
Semi: WIIK Morten - DAGSLOTH Thomas: 11-8, 11-7, 11-8
Semi: SCHYTTE Magne - DAGSLOTH Andreas: 11-13, 11-13, 11-4, 11-5, 11-6
1/4: WIIK Morten - ASPLUND Per Anders Åke: 11-4, 11-6, 11-6
1/4: SCHYTTE Magne - TORRISEN Normann: 11-5, 11-3, 11-7
1/4: DAGSLOTH Thomas - SKOG Jonas: 11-13, 8-11, 11-5, 11-6, 11-8
1/4: DAGSLOTH Andreas - HØGSETH Jøran: 11-4, 12-14, 11-6, 11-8
1/8: WIIK Morten - SKOG Brage: 11-6, 11-2, 11-6
1/8: SCHYTTE Magne - KARLSEN Stian Spørck: 11-7, 11-8, 11-4
1/8: DAGSLOTH Thomas - ALBERTSEN Niklas Johan Dag: 11-6, 11-3, 11-5
1/8: DAGSLOTH Andreas - INGEBRIGTSEN Mikael: 11-5, 11-2, 11-7
1/8: ASPLUND Per Anders Åke - NOREN Adrian: 11-7, 11-4, 11-5
1/8: TORRISEN Normann - WIIK Eirik: 11-5, 11-1, 11-3
1/8: SKOG Jonas - SÆREN Vegard Paulsen: 11-4, 10-12, 11-4, 11-7
1/8: HØGSETH Jøran - HOLSTAD Eivind: 8-11, 11-9, 11-9, 11-8

Herrer A (16 deltakere)

1. LILLEVOLL Bjørn Idar, Narvik BTK (64 p)
2. SKOG Bjørn, Saltdal BTK (48 p)
3. ZAND Mohammad, Rana BTK (32 p)
3. BRUNSVIK Inge, Herøy IL (32 p)
5. VONSTAD Willy, Rana BTK (16 p)
5. SJÅVIK Erlend, Herøy IL (16 p)
5. JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK (16 p)
5. LANGFJELL Johnny, Rana BTK (16 p)

Finale: LILLEVOLL Bjørn Idar - SKOG Bjørn: 11-3, 11-7, 11-6
Semi: LILLEVOLL Bjørn Idar - ZAND Mohammad: 11-7, 11-5, 11-4
Semi: SKOG Bjørn - BRUNSVIK Inge: 11-9, 11-8, 3-11, 11-8
1/4: LILLEVOLL Bjørn Idar - VONSTAD Willy: 11-7, 11-5, 11-6
1/4: SKOG Bjørn - SJÅVIK Erlend: 11-4, 11-7, 11-6
1/4: ZAND Mohammad - JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen: 11-6, 7-11, 11-6, 11-8
1/4: BRUNSVIK Inge - LANGFJELL Johnny: 11-8, 11-6, 11-4

Herrer B (21 deltakere)

1. SKOG Bjørn, Saltdal BTK
2. LILLEVOLL Bjørn Idar, Narvik BTK
3. ZAND Mohammad, Rana BTK
3. SOLVOLL Ronny, Rana BTK

Finale: SKOG Bjørn - LILLEVOLL Bjørn Idar: 11-7, 13-15, 13-11, 11-8
Semi: SKOG Bjørn - ZAND Mohammad: 12-10, 11-5, 11-8
Semi: LILLEVOLL Bjørn Idar - SOLVOLL Ronny: 11-6, 11-8, 11-8

Herrer C (22 deltakere)

1. LILLEVOLL Bjørn Idar, Narvik BTK
2. SKOG Bjørn, Saltdal BTK
3. ZAND Mohammad, Rana BTK
3. BRUNSVIK Inge, Herøy IL

Finale: LILLEVOLL Bjørn Idar - SKOG Bjørn: 11-3, 11-5, 11-7
Semi: LILLEVOLL Bjørn Idar - ZAND Mohammad: 13-11, 11-4, 4-11, 11-4
Semi: SKOG Bjørn - BRUNSVIK Inge: 11-8, 11-7, 11-9

Jenter 15 (9 deltakere)

1. JOHANSEN Christina Schønning, Saltdal BTK (36 p)
2. JACOBSEN Marte, Rana BTK (27 p)
3. ØIEN Renathe, Saltdal BTK (18 p)
3. KRISTIANSEN Leona, Saltdal BTK (18 p)
5. WIKBERG Stine-Mari, Saltdal BTK
5. STORMO Anette, Saltdal BTK

Finale: JOHANSEN Christina Schønning - JACOBSEN Marte: 11-7, 11-9, 13-11
Semi: JOHANSEN Christina Schønning - ØIEN Renathe: 11-3, 11-0, 11-3
Semi: JACOBSEN Marte - KRISTIANSEN Leona: 11-3, 12-10, 11-3
1/4: ØIEN Renathe - WIKBERG Stine-Mari: 8-11, 11-5, 17-15, 11-8
1/4: KRISTIANSEN Leona - STORMO Anette: 11-5, 12-10, 11-7

Rekrutt 13 (18 deltakere)

1. WIIK Eirik, Bodø BTK
2. SKOG Brage, Saltdal BTK
3. STEFFENSEN Bendik, Saltdal BTK
3. OUHASSI Jonas, Bodø BTK
5. MOUM Sondre, Saltdal BTK
5. SOLVOLL Ask, Rana BTK
5. CARLSEN Thomas, Saltdal BTK
5. WIKBERG Stine-Mari, Saltdal BTK
9. JANSEN Martin, Saltdal BTK
9. ISAKSEN Vegard, Saltdal BTK
9. SJÅVIK Sigurd Albrigtsen, Herøy IL
9. MELAND Robin, Saltdal BTK

Finale: WIIK Eirik - SKOG Brage: 10-12, 11-9, 11-9, 11-4
Semi: WIIK Eirik - STEFFENSEN Bendik: 11-7, 11-3, 4-11, 11-6
Semi: SKOG Brage - OUHASSI Jonas: 11-7, 12-14, 11-6, 6-11, 11-7
1/4: WIIK Eirik - MOUM Sondre: 11-5, 11-8, 11-6
1/4: SKOG Brage - SOLVOLL Ask: 11-7, 9-11, 7-11, 11-3, 11-1
1/4: STEFFENSEN Bendik - CARLSEN Thomas: 12-10, 11-7, 11-7
1/4: OUHASSI Jonas - WIKBERG Stine-Mari: 11-1, 11-2, 11-6
1/8: MOUM Sondre - JANSEN Martin: 11-3, 11-9, 11-6
1/8: SOLVOLL Ask - ISAKSEN Vegard: 12-14, 11-9, 11-7, 9-11, 11-3
1/8: CARLSEN Thomas - SJÅVIK Sigurd Albrigtsen: 11-4, 11-6, 11-8
1/8: WIKBERG Stine-Mari - MELAND Robin: 11-4, 8-11, 11-13, 11-2, 12-10

Rekrutt 15 (21 deltakere)

1. SKOG Jonas, Saltdal BTK
2. NOREN Adrian, Saltdal BTK
3. GRANDE Ole Johnny, Herøy IL
3. JOHANSEN Christina Schønning, Saltdal BTK
5. TANGONSAK Bond, Herøy IL
5. AARDAL Oddmund Varem, Saltdal BTK
5. INGEBRIGTSEN Mikael, Rana BTK
5. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
9. JACOBSEN Marte, Rana BTK
9. KARLSEN Stian Spørck, Saltdal BTK
9. KVARSNES Kjell Kristian, Saltdal BTK
9. KRISTIANSEN Leona, Saltdal BTK
9. HOLSTAD Eivind, Herøy IL
9. JAKOBSEN Ana Maria, Herøy IL

Finale: SKOG Jonas - NOREN Adrian: 11-7, 11-4, 11-5
Semi: SKOG Jonas - GRANDE Ole Johnny: 11-8, 11-3, 11-8
Semi: NOREN Adrian - JOHANSEN Christina Schønning: 11-8, 6-11, 11-8, 6-11, 11-6
1/4: SKOG Jonas - TANGONSAK Bond: 11-8, 11-9, 11-5
1/4: NOREN Adrian - AARDAL Oddmund Varem: 11-7, 13-11, 16-14
1/4: GRANDE Ole Johnny - INGEBRIGTSEN Mikael: 11-9, 11-7, 3-11, 9-11, 11-8
1/4: JOHANSEN Christina Schønning - DAGSLOTH Andreas: 8-11, 11-7, 11-8, 11-9
1/8: NOREN Adrian - JACOBSEN Marte: 11-9, 11-5, 13-11
1/8: GRANDE Ole Johnny - KARLSEN Stian Spørck: 11-7, 12-10, 10-12, 12-10
1/8: JOHANSEN Christina Schønning - KVARSNES Kjell Kristian: 11-5, 11-4, 11-6
1/8: TANGONSAK Bond - KRISTIANSEN Leona: 11-6, 11-8, 11-1
1/8: AARDAL Oddmund Varem - HOLSTAD Eivind: 12-10, 8-11, 4-11, 11-4, 12-10
1/8: INGEBRIGTSEN Mikael - JAKOBSEN Ana Maria: 11-8, 11-4, 11-7

Rekrutt 11 (2 deltakere)

1. EKEN Emil, Bodø BTK
2. HØYDALSVIK August, Rana BTK

Finale: EKEN Emil - HØYDALSVIK August: 18-16, 6-11, 12-10, 11-9

Veteran 35 (12 deltakere)

1. LILLEVOLL Bjørn Idar, Narvik BTK (48 p)
2. SOLVOLL Ronny, Rana BTK (36 p)
3. BRUNSVIK Inge, Herøy IL (24 p)
3. SJÅVIK Erlend, Herøy IL (24 p)
5. SKOG Bjørn, Saltdal BTK
5. JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
5. ZAND Mohammad, Rana BTK
5. WIIK Espen, Bodø BTK

Finale: LILLEVOLL Bjørn Idar - SOLVOLL Ronny: 11-6, 11-3, 11-7
Semi: LILLEVOLL Bjørn Idar - BRUNSVIK Inge: 13-11, 4-11, 11-7, 12-10
Semi: SOLVOLL Ronny - SJÅVIK Erlend: 9-11, 11-2, 11-3, 11-5
1/4: LILLEVOLL Bjørn Idar - SKOG Bjørn: 11-8, 8-11, 11-4, 12-10
1/4: SOLVOLL Ronny - JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen: 9-11, 10-12, 11-6, 11-6, 11-5
1/4: BRUNSVIK Inge - ZAND Mohammad: 11-6, 8-11, 11-9, 11-6
1/4: SJÅVIK Erlend - WIIK Espen: 11-5, 11-1, 11-4

Damer Åpen (4 deltakere)

1. GRANDE Lise, Herøy IL (16 p)
2. WIKBERG Stine-Mari, Saltdal BTK (12 p)
3. GRANDE Helene, Herøy IL (8 p)
4. GRANDE Marianne, Herøy IL

Nordkraftloopen, Narvik, 12.-13. februar 2011

Gutter/Jenter double

1. JACOBSEN Tobias/ANDERSEN Thomas Yttermo, Kanebogen BTK
2. INGEBRIGTSEN Mikael/SCHYTTE Magne, Rana BTK
3. BERNTSEN Isak/ROMSTAD Sander, Narvik BTK
3. JOHANSEN Christina Schønning/SKOG Brage, Saltdal BTK

Finale: JACOBSEN T - INGEBRIGTSEN M: 11-2, 10-12, 11-7, 7-11, 11-9
Semi: JACOBSEN T - BERNTSEN i: 11-6, 12-10, 11-6
Semi: INGEBRIGTSEN M - JOHANSEN C S: 11-9, 11-8, 11-9

Gutter 13

1. JACOBSEN Tobias, Kanebogen BTK
2. INGEBRIGTSEN Mikael, Rana BTK
3. ANDERSEN Thomas Yttermo, Kanebogen BTK
3. HOKLAND Fredrick, Kanebogen BTK
5. OLSEN William Eivik, Bodø BTK
5. OHUASSI Jonas, Bodø BTK
5. ROMSTAD Sivert, Narvik BTK
5. SKOG Brage, Saltdal BTK

Finale: JACOBSEN Tobias - INGEBRIGTSEN Mikaele: 11-9, 11-6, 5-11, 11-8
Semi: JACOBSEN Tobias - ANDERSEN Thomas Yttermo: 3-11, 11-7, 11-5, 13-11
Semi: INGEBRIGTSEN Mikael - HOKLAND Fredrick: 8-11, 11-8, 11-3, 11-7
1/4: JACOBSEN Tobias - OLSEN William Eivik: 11-6, 17-15, 13-11
1/4: INGEBRIGTSEN Mikael - OHUASSI Jonas: 11-8, 11-9, 8-11, 13-11
1/4: ANDERSEN Thomas Yttermo - ROMSTAD Sivert: 11-4, 11-4, 14-12
1/4: HOKLAND Fredrick - SKOG Brage: 7-11, 11-8, 11-9, 11-2

Gutter 15

1. SCHYTTE Magne, Rana BTK
2. SKOG Jonas, Saltdal BTK
3. JACOBSEN Tobias, Kanebogen BTK
3. HUSVEG Eirik, Narvik BTK
5. NOREN Adrian, Saltdal BTK
5. INGEBRIGTSEN Mikael, Rana BTK
5. ROMSTAD Sivert, Narvik BTK
5. ANDERSEN Thomas Yttermo, Kanebogen BTK
9. ROMSTAD Sander, Narvik BTK
9. JOHANSEN Christina Schønning, Saltdal BTK
9. HOKLAND Fredrick, Kanebogen BTK
9. SODOMA Martin, Narvik BTK

Finale: SCHYTTE Magne - SKOG Jonas: 11-6, 12-10, 11-7
Semi: SCHYTTE Magne - JACOBSEN Tobias: 11-5, 9-11, 11-7, 4-11, 11-9
Semi: SKOG Jonas - HUSVEG Eirik: 11-5, 8-11, 11-3, 11-5
1/4: SCHYTTE Magne - NOREN Adrian: 5-11, 11-6, 11-2, 11-5
1/4: SKOG Jonas - INGEBRIGTSEN Mikaele: 11-9, 11-8, 11-9
1/4: JACOBSEN Tobias - ROMSTAD Sivert: 11-2, 11-6, 11-5
1/4: HUSVEG Eirik - ANDERSEN Thomas Yttermo: 11-4, 3-11, 11-7, 8-11, 13-11
1/8: SKOG Jonas - ROMSTAD Sander: 11-8, 10-12, 9-11, 11-7, 11-2
1/8: HUSVEG Eirik - JOHANSEN Christina Schønning: 9-11, 10-12, 11-8, 11-8, 11-7
1/8: NOREN Adrian - HOKLAND Fredrick: 9-11, 6-11, 11-8, 11-9, 11-5
1/8: ROMSTAD Sivert - SODOMA Martin: 4-11, 11-9, 11-7, 11-9

Herrer Double

1. EIDESEN Erik Steinnes/YU Jinyang, Tromsø BTK
2. ANDREASSEN Simon/LILLEVOLL Bjørn Idar, Narvik BTK
3. BRATLI Tor Arne/BRUNSVIK Inge, Narvik BTK/Herøy IL
3. HARNESK Jonathan/OLSSON Sebastian, Kebnekaise BTK

Finale: EIDESEN Erik Steinnes/YU Jinyang - ANDREASSEN Simon/LILLEVOLL Bjørn Idar: 7-11, 12-10, 10-12, 11-3, 11-6
Semi: EIDESEN Erik Steinnes/YU Jinyang - BRATLI Tor Arne/BRUNSVIK Inge: 11-7, 11-9, 8-11, 9-11, 11-6
Semi: ANDREASSEN Simon/LILLEVOLL Bjørn Idar - HARNESK Jonathan/OLSSON Sebastian: 11-7, 11-8, 11-7

Herrer B

1. EIDESEN Erik Steinnes, Tromsø BTK
2. YU Jinyang, Tromsø BTK
3. LILLEVOLL Bjørn Idar, Narvik BTK
3. ANDREASSEN Simon, Narvik BTK
5. SKOG Bjørn, Saltdal BTK
5. BRUNSVIK Inge, Herøy IL
5. OLSSON Sebastian, Kebnekaise BTK
5. SKJERPEN JOHANSEN Sigbjørn, Bodø BTK

Finale: EIDESEN Erik Steinnes - YU Jinyang: 11-5, 11-7, 11-7
Semi: EIDESEN Erik Steinnes - LILLEVOLL Bjørn Idar: 11-6, 11-8, 11-7
Semi: YU Jinyang - ANDREASSEN Simon: 12-10, 11-9, 4-11, 11-8
1/4: EIDESEN Erik Steinnes - SKOG Bjørn: 11-7, 11-6, 11-2
1/4: YU Jinyang - BRUNSVIK Inge: 11-8, 11-13, 11-7, 11-6
1/4: LILLEVOLL Bjørn Idar - OLSSON Sebastian: 13-11, 11-6, 11-7
1/4: ANDREASSEN Simon - SKJERPEN JOHANSEN Sigbjørn: 11-9, 11-8, 11-9

Herrer C

1. SKOG Bjørn, Saltdal BTK
2. WIIK Andreas, Bodø BTK
3. BRATLI Tor Arne, Narvik BTK
3. ØVREGÅRD John, Bodø BTK
5. ASPLUND Per Anders Åke, Rana BTK
5. SKJERPEN JOHANSEN Sigbjørn, Bodø BTK
5. KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
5. BRUNSVIK Inge, Herøy IL
9. LEWITAN-STÅLNACKE Jack, Kebnekaise BTK
9. JOHNSEN Jan Eivind, Narvik BTK

Finale: SKOG Bjørn - WIIK Andreas: 8-11, 12-10, 11-8, 11-8
Semi: SKOG Bjørn - BRATLI Tor Arne: 11-5, 11-7, 11-7
Semi: WIIK Andreas - ØVREGÅRD John: 11-5, 11-5, 11-7
1/4: SKOG Bjørn - ASPLUND Per Anders Åke: 11-8, 11-5, 11-6
1/4: WIIK Andreas - SKJERPEN JOHANSEN Sigbjørn: 11-8, 11-6, 11-3
1/4: BRATLI Tor Arne - KRISTIANSEN Dagfinn: 11-8, 4-11, 12-10, 7-11, 14-12
1/4: ØVREGÅRD John - BRUNSVIK Inge: 13-11, 11-9, 11-8
1/8: BRATLI Tor Arne - LEWITAN-STÅLNACKE Jack: 8-11, 11-5, 11-7, 11-3
1/8: ØVREGÅRD John - JOHNSEN Jan Eivind: 12-14, 7-11, 11-6, 11-4, 12-10

Herrer Elite

1. OLSSON Sebastian, Kebnekaise BTK
2. EIDESEN Erik Steinnes, Tromsø BTK
3. YU Jinyang, Tromsø BTK
3. ANDREASSEN Simon, Narvik BTK
5. LILLEVOLL Bjørn Idar, Narvik BTK
5. BRATLI Tor Arne, Narvik BTK
5. KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
5. SKJERPEN JOHANSEN Sigbjørn, Bodø BTK
9. SKOG Bjørn, Saltdal BTK
9. WIIK Andreas, Bodø BTK

Finale: OLSSON Sebastian - EIDESEN Erik Steinnes: 11-9, 8-11, 4-11, 13-11, 11-4
Semi: OLSSON Sebastian - YU Jinyang: 11-4, 7-11, 11-7, 7-11, 11-9
Semi: EIDESEN Erik Steinnes - ANDREASSEN Simon: 5-11, 11-5, 11-5, 11-9
1/4: OLSSON Sebastian - LILLEVOLL Bjørn Idar: 5-11, 11-9, 5-11, 11-4, 11-8
1/4: EIDESEN Erik Steinnes - BRATLI Tor Arne: 11-1, 11-6, 11-5
1/4: YU Jinyang - KRISTIANSEN Dagfinn: 10-12, 5-11, 11-5, 11-6, 11-6
1/4: ANDREASSEN Simon - SKJERPEN JOHANSEN Sigbjørn: 11-5, 11-8, 11-7
1/8: OLSSON Sebastian - SKOG Bjørn: 7-11, 13-15, 12-10, 11-7, 11-4
1/8: SKJERPEN JOHANSEN Sigbjørn - WIIK Andreas: 11-8, 6-11, 11-6, 12-10

Herrer Eldre Junior

1. YU Jinyang, Tromsø BTK
2. WIIK Andreas, Bodø BTK
3. OLSSON Sebastian, Kebnekaise BTK
3. TYNI-BOGDANOFF Johan, Kebnekaise BTK
5. HARNESK Jonathan, Kebnekaise BTK
5. LEWITAN-STÅLNACKE Jack, Kebnekaise BTK
5. VAJSTEDT Martin, Kebnekaise BTK
5. SCHYTTE Magne, Rana BTK

Finale: YU Jinyang - WIIK Andreas: 12-10, 12-10, 5-11, 11-4
Semi: YU Jinyang - OLSSON Sebastian: 10-12, 7-11, 11-7, 12-10, 11-6
Semi: WIIK Andreas - TYNI-BOGDANOFF Johan: 11-6, 11-4, 11-6
1/4: YU Jinyang - HARNESK Jonathan: 11-4, 11-8, 6-11, 15-17, 11-6
1/4: WIIK Andreas - LEWITAN-STÅLNACKE Jack: 11-4, 9-11, 11-5, 11-9
1/4: OLSSON Sebastian - VAJSTEDT Martin: 13-15, 11-6, 14-12, 11-9
1/4: TYNI-BOGDANOFF Johan - SCHYTTE Magne: 1-11, 9-11, 11-8, 11-9, 11-6

Herrer Junior

1. OLSSON Sebastian, Kebnekaise BTK
2. VAJSTEDT Martin, Kebnekaise BTK
3. SCHYTTE Magne, Rana BTK
3. GJELLE Maja Haugen, Kanebogen BTK
5. HARNESK Jonathan, Kebnekaise BTK
5. LEWITAN-STÅLNACKE Jack, Kebnekaise BTK
5. TYNI-BOGDANOFF Johan, Kebnekaise BTK
5. ASPLUND Per Anders Åke, Rana BTK
9. NOREN Adrian, Saltdal BTK
9. SKOG Brage, Saltdal BTK
9. ANDERSEN Thomas Yttermo, Kanebogen BTK
9. ROMSTAD Sander, Narvik BTK

Finale: OLSSON Sebastian - VAJSTEDT Martin: 11-8, 11-7, 9-11, 11-7
Semi: OLSSON Sebastian - SCHYTTE Magne: 11-6, 11-8, 12-10
Semi: VAJSTEDT Martin - GJELLE Maja Haugen: 11-8, 11-7, 11-4
1/4: OLSSON Sebastian - HARNESK Jonathan: 11-9, 11-9, 11-6
1/4: VAJSTEDT Martin - LEWITAN-STÅLNACKE Jack: 11-4, 11-5, 11-9
1/4: SCHYTTE Magne - TYNI-BOGDANOFF Johan: 8-11, 7-11, 11-6, 11-9, 11-2
1/4: GJELLE Maja Haugen - ASPLUND Per Anders Åke: 11-9, 8-11, 11-7, 11-8
1/8: HARNESK Jonathan - NOREN Adrian: 11-5, 11-6, 11-4
1/8: LEWITAN-STÅLNACKE Jack - SKOG Brage: 11-6, 11-5, 14-12
1/8: TYNI-BOGDANOFF Johan - ANDERSEN Thomas Yttermo: 11-4, 13-11, 11-9
1/8: ASPLUND Per Anders Åke - ROMSTAD Sander: 11-4, 7-11, 11-9, 11-7

Rekrutt 15

1. SKOG Jonas, Saltdal BTK
2. INGEBRIGTSEN Mikael, Rana BTK
3. JACOBSEN Tobias, Kanebogen BTK
3. WIIK Eirik, Bodø BTK
5. OHUASSI Jonas, Bodø BTK
5. ROMSTAD Sander, Narvik BTK
5. SODOMA Martin, Narvik BTK
5. ANDERSEN Thomas Yttermo, Kanebogen BTK
9. BERNTSEN Isak, Narvik BTK
9. HOKLAND Fredrick, Kanebogen BTK

Finale: SKOG Jonas - INGEBRIGTSEN Mikaele: 11-6, 11-4, 14-12
Semi: SKOG Jonas - JACOBSEN Tobias: 11-6, 8-11, 6-11, 12-10, 11-5
Semi: INGEBRIGTSEN Mikael - WIIK Eirik: 11-2, 4-11, 12-10, 7-11, 11-8
1/4: SKOG Jonas - OHUASSI Jonas: 11-7, 11-3, 11-7
1/4: INGEBRIGTSEN Mikael - ROMSTAD Sander: 11-5, 3-11, 9-11, 11-5, 11-4
1/4: JACOBSEN Tobias - SODOMA Martin: 11-7, 11-4, 11-9
1/4: WIIK Eirik - ANDERSEN Thomas Yttermo: 2-11, 11-8, 11-7, 11-8
1/8: OHUASSI Jonas - BERNTSEN Isak: 8-11, 11-8, 12-10, 11-7
1/8: ROMSTAD Sander - HOKLAND Fredrick: 11-2, 9-11, 11-3, 11-3

Veteran 35

1. EIDESEN Erik Steinnes, Tromsø BTK
2. ANDREASSEN Simon, Narvik BTK
3. LILLEVOLL Bjørn Idar, Narvik BTK
3. SKOG Bjørn, Saltdal BTK
5. BRATLI Tor Arne, Narvik BTK
5. SKJERPEN JOHANSEN Sigbjørn, Bodø BTK
5. INGEBRIGTSEN Gunnar, Rana BTK
5. BRUNSVIK Inge, Herøy IL

Finale: EIDESEN Erik Steinnes - ANDREASSEN Simon: 11-4, 11-9, 11-6
Semi: EIDESEN Erik Steinnes - LILLEVOLL Bjørn Idar: 11-6, 11-7, 12-10
Semi: ANDREASSEN Simon - SKOG Bjørn: 11-9, 9-11, 11-6, 11-7
1/4: EIDESEN Erik Steinnes - BRATLI Tor Arne: 11-8, 11-5, 11-5
1/4: ANDREASSEN Simon - SKJERPEN JOHANSEN Sigbjørn: 11-7, 8-11, 11-8, 11-8
1/4: LILLEVOLL Bjørn Idar - INGEBRIGTSEN Gunnar: 11-7, 9-11, 11-7, 11-4
1/4: SKOG Bjørn - BRUNSVIK Inge: 11-5, 12-10, 11-7

Damer Junior

1. JOHANSEN Christina Schønning, Saltdal BTK
2. ØIEN Renathe, Saltdal BTK
3. KRISTIANSEN Leona, Saltdal BTK

Gutter/Jenter 11

1. INGEBRIGTSEN Mikael, Rana BTK
2. OHUASSI Jonas, Bodø BTK
3. WIIK Eirik, Bodø BTK
4: BERNTSEN Lukas, Narvik BTK
5. ROMSTAD Sivert, Narvik BTK

Jenter 15

1. JOHANSEN Christina Schønning, Saltdal BTK
2. KRISTIANSEN Leona, Saltdal BTK
3. ØIEN Renathe, Saltdal BTK

Rekrutt 13

1. HUSVEG Eirik, Narvik BTK
2. SKOG Brage, Saltdal BTK
3. STEFFENSEN Bendik R., Saltdal BTK
4: BREIVIK Vegard, Kanebogen BTK
5. ROMSTAD Sivert, Narvik BTK
6: BERNTSEN Lukas, Narvik BTK
7: OLSEN William Eivik, Bodø BTK

Regional-Cup 3/Nordorsk mesterskap, Tromsø, 9.-10. april 2011

Gutter/jenter 9 (2 deltakere)

1. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
2. Helene Kristoffersen, Narvik BTK

Finale: Mikael Ingebrigtsen - Helene Kristoffersen: 11-4, 11-2, 11-1

Gutter 11 (8 deltakere)

1. Andreas Dagsloth, Bodø BTK (32 p)
2. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK (24 p)
3. Eirik Wiik, Bodø BTK (16 p)
3. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK (16 p)

Finale: Andreas Dagsloth - Johan Olsen Gravrok: 6-11, 11-8, 8-11, 11-9, 11-9
Semifinale: Andreas Dagsloth - Eirik Wiik: 12-14, 11-7, 11-4, 13-11
Semifinale: Johan Olsen Gravrok - Mikael Ingebrigtsen: 11-9, 11-6, 11-6

Gutter 13 (19 deltakere)

1. Tobias Jacobsen, Kanebogen BTK (76 p)
2. Eirik Husveg, Narvik BTK (57 p)
3. Andreas Dagsloth, Bodø BTK (38 p)
3. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK (38 p)
5. Eirik Wiik, Bodø BTK (19 p)
5. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen BTK (19 p)
5. Fredrick Hokland, Kanebogen BTK (19 p)
5. Benjamin Eriksen, Tromsø BTK (19 p)
9. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
9. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK

Finale: Tobias Jacobsen - Eirik Husveg: 12-10, 11-9, 13-11
Semifinale: Tobias Jacobsen - Andreas Dagsloth: 11-6, 11-6, 3-11, 11-8
Semifinale: Eirik Husveg - Maja Haugen Gjelle: 11-7, 7-11, 14-12, 3-11, 11-7
1/4: Tobias Jacobsen - Eirik Wiik: 11-1, 11-3, 11-6
1/4: Eirik Husveg - Thomas Yttermo Andersen: 8-11, 11-7, 6-11, 11-9, 11-5
1/4: Andreas Dagsloth - Fredrick Hokland: 13-11, 10-12, 11-7, 11-6
1/4: Maja Haugen Gjelle - Benjamin Eriksen: 11-4, 11-8, 11-4
1/8: Eirik Husveg - Mikael Ingebrigtsen: 9-11, 11-3, 11-9, 11-6
1/8: Eirik Wiik - Johan Olsen Gravrok: 11-6, 11-8, 11-9

Gutter 15 (21 deltakere)

1. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK (84 p)
2. Magne Schytte, Rana BTK (63 p)
3. Andreas Dagsloth, Bodø BTK (42 p)
3. Tobias Jacobsen, Kanebogen BTK (42 p)
5. Jonas Ouhassi, Bodø BTK (21 p)
5. Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK (21 p)
5. Martin Sodoma, Narvik BTK (21 p)
5. Sander Romstad, Narvik BTK (21 p)
9. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
9. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen BTK
9. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK
9. Martin Woll, Tromsø BTK

Finale: Maja Haugen Gjelle - Magne Schytte: 9-11, 9-11, 11-6, 12-10, 11-9
Semifinale: Maja Haugen Gjelle - Andreas Dagsloth: 11-5, 11-7, 11-4
Semifinale: Magne Schytte - Tobias Jacobsen: 7-11, 13-11, 13-11, 11-8
1/4: Maja Haugen Gjelle - Jonas Ouhassi: 11-5, 11-7, 11-8
1/4: Magne Schytte - Johan Sokrates Wind: 11-6, 11-6, 11-9
1/4: Andreas Dagsloth - Martin Sodoma: 11-7, 11-8, 11-6
1/4: Tobias Jacobsen - Sander Romstad: 12-10, 11-9, 8-11, 11-7
1/8: Jonas Ouhassi - Mikael Ingebrigtsen: 11-4, 11-8, 11-8
1/8: Johan Sokrates Wind - Thomas Yttermo Andersen: 11-4, 11-4, 11-6
1/8: Martin Sodoma - Johan Olsen Gravrok: 10-12, 11-8, 11-9, 11-3
1/8: Sander Romstad - Martin Woll: 11-4, 11-7, 11-2

Herrer B (23 deltakere)

1. Jinyang Yu, Tromsø BTK
2. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK
3. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK
3. Simon Andreassen, Narvik BTK
5. Andreas Wiik, Bodø BTK
5. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
5. Dag Sture Olsen, Tromsø BTK
5. Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK
9. Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
9. Per Anders Åke Asplund, Rana BTK
9. Arnt Roald Kristoffersen, Narvik BTK
9. John Øvergård, Bodø BTK

Finale: Jinyang Yu - Erik Steinnes Eidesen: 7-11, 6-11, 11-1, 11-8, 13-11
Semifinale: Jinyang Yu - Bjørn Idar Lillevoll: 11-9, 11-5, 11-3
Semifinale: Erik Steinnes Eidesen - Simon Andreassen: 11-7, 11-7, 8-11, 11-3
1/4: Jinyang Yu - Andreas Wiik: 11-8, 11-9, 11-8
1/4: Erik Steinnes Eidesen - Tor Arne Bratli: 11-6, 11-4, 11-6
1/4: Bjørn Idar Lillevoll - Dag Sture Olsen: 12-10, 15-13, 11-8
1/4: Simon Andreassen - Kristoffer Nilsen: 11-5, 11-13, 11-8, 11-8
1/8: Andreas Wiik - Sigbjørn Skjerpen: 6-11, 14-16, 11-3, 11-9, 11-7
1/8: Tor Arne Bratli - Per Anders Åke Asplund: 11-7, 11-9, 11-8
1/8: Dag Sture Olsen - Arnt Roald Kristoffersen: 11-9, 15-13, 11-6
1/8: Kristoffer Nilsen - John Øvergård: 11-9, 11-8, 11-7

Herrer C (22 deltakere)

1. Egil Johansen, Tromsø BTK
2. Dag Sture Olsen, Tromsø BTK
3. Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
3. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
5. Magne Schytte, Rana BTK
5. Gunnar Ingebrigtsen, Rana BTK
5. Arnt Roald Kristoffersen, Narvik BTK
5. Andreas Wiik, Bodø BTK
9. Roar Gjelle, Kanebogen BTK
9. Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK
9. Dagfinn Kristiansen, Kanebogen BTK
9. John Øvergård, Bodø BTK
9. Martin Sodoma, Narvik BTK
9. Per Anders Åke Asplund, Rana BTK

Finale: Egil Johansen - Dag Sture Olsen: 11-9, 11-9, 11-3
Semifinale: Egil Johansen - Sigbjørn Skjerpen: 15-13, 13-11, 12-10
Semifinale: Dag Sture Olsen - Tor Arne Bratli: 11-8, 11-5, 11-4
1/4: Egil Johansen - Magne Schytte: 11-8, 9-11, 10-12, 12-10, 11-5
1/4: Dag Sture Olsen - Gunnar Ingebrigtsen: 11-7, 11-8, 11-6
1/4: Sigbjørn Skjerpen - Arnt Roald Kristoffersen: 8-11, 18-16, 11-3, 11-8
1/4: Tor Arne Bratli - Andreas Wiik: 5-11, 11-7, 11-9, 11-13, 11-7
1/8: Dag Sture Olsen - Roar Gjelle: 11-6, 11-1, 11-5
1/8: Sigbjørn Skjerpen - Odin Dyrkolbotn: 11-8, 11-6, 11-3
1/8: Tor Arne Bratli - Dagfinn Kristiansen: 11-9, 11-6, 11-9
1/8: Magne Schytte - John Øvergård: 3-11, 11-7, 11-3, 8-11, 11-7
1/8: Gunnar Ingebrigtsen - Martin Sodoma: 11-4, 11-4, 11-4
1/8: Arnt Roald Kristoffersen - Per Anders Åke Asplund: 10-12, 11-8, 11-4, 11-7

Herrer double (13 par)

1. Erik Steinnes Eidesen/Stein Erik Trondsen, Tromsø BTK
2. Simon Andreassen/Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK
3. Dagfinn Kristiansen/Tor Arne Bratli, Kanebogen BTK/Narvik BTK
3. Jinyang Yu/Egil Johansen, Tromsø BTK
5. Thomas Dagsloth/Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
5. John Øvergård/Andreas Wiik, Bodø BTK
5. Magne Schytte/Per Anders Åke Asplund, Rana BTK
5. Mikael Ingebrigtsen/Gunnar Ingebrigtsen, Rana BTK

Finale: Erik Steinnes Eidesen/Stein Erik Trondsen - Simon Andreassen/Bjørn Idar Lillevoll: 8-11, 11-2, 11-2, 11-6
Semifinale: Erik Steinnes Eidesen/Stein Erik Trondsen - Dagfinn Kristiansen/Tor Arne Bratli: 11-6, 11-8, 9-11, 12-10
Semifinale: Simon Andreassen/Bjørn Idar Lillevoll - Jinyang Yu/Egil Johansen: 8-11, 12-10, 11-7, 11-6
1/4: Erik Steinnes Eidesen/Stein Erik Trondsen - Thomas Dagsloth/Sigbjørn Skjerpen: 11-7, 11-4, 11-5
1/4: Simon Andreassen/Bjørn Idar Lillevoll - John Øvergård/Andreas Wiik: 11-2, 11-8, 11-9
1/4: Dagfinn Kristiansen/Tor Arne Bratli - Magne Schytte/Per Anders Åke Asplund: 9-11, 11-9, 11-5, 8-11, 11-3
1/4: Jinyang Yu/Egil Johansen - Mikael Ingebrigtsen/Gunnar Ingebrigtsen: 11-3, 11-5, 11-7

Herrer eldre junior (28 deltakere)

1. Jinyang Yu, Tromsø BTK (112 p)
2. Egil Johansen, Tromsø BTK (84 p)
3. Andreas Wiik, Bodø BTK (56 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK (56 p)
5. Andreas Dagsloth, Bodø BTK (28 p)
5. Thomas Dagsloth, Bodø BTK (28 p)
5. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK (28 p)
5. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK (28 p)
9. Magne Schytte, Rana BTK
9. Per Anders Åke Asplund, Rana BTK
9. Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK
9. Håvard Snarby, Tromsø BTK
9. Jim-Robin Ribe, Tromsø BTK
9. Fredrick Hokland, Kanebogen BTK
9. Tobias Jacobsen, Kanebogen BTK
9. Adrian Antonsen Fuglesang, Kanebogen BTK

Finale: Jinyang Yu - Egil Johansen: 11-9, 11-5, 11-6
Semifinale: Jinyang Yu - Andreas Wiik: 11-4, 11-6, 11-5
Semifinale: Egil Johansen - Morten Wiik: 11-5, 11-13, 17-15, 9-11, 14-12
1/4: Jinyang Yu - Andreas Dagsloth: 11-5, 11-5, 11-9
1/4: Egil Johansen - Thomas Dagsloth: 11-6, 12-14, 11-2, 11-4
1/4: Andreas Wiik - Maja Haugen Gjelle: 11-7, 11-5, 11-7
1/4: Morten Wiik - Mikael Ingebrigtsen: 11-5, 11-9, 11-7
1/8: Jinyang Yu - Magne Schytte: 11-5, 11-8, 11-4
1/8: Egil Johansen - Per Anders Åke Asplund: 7-11, 11-4, 11-9, 11-6
1/8: Andreas Wiik - Johan Sokrates Wind: 11-7, 11-5, 11-8, 3-11
1/8: Morten Wiik - Håvard Snarby: 11-9, 14-12, 11-4
1/8: Andreas Dagsloth - Jim-Robin Ribe: 11-8, 11-3, 11-6
1/8: Thomas Dagsloth - Fredrick Hokland: 11-5, 11-0, 11-2
1/8: Maja Haugen Gjelle - Tobias Jacobsen: 11-2, 12-10, 11-9
1/8: Mikael Ingebrigtsen - Adrian Antonsen Fuglesang: 11-8, 11-5, 11-7

Herrer junior (20 deltakere)

1. Magne Schytte, Rana BTK (80 p)
2. Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK (60 p)
3. Thomas Dagsloth, Bodø BTK (40 p)
3. Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK (40 p)
5. Andreas Dagsloth, Bodø BTK (20 p)
5. Per Anders Åke Asplund, Rana BTK (20 p)
5. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK (20 p)
5. Tobias Jacobsen, Kanebogen BTK (20 p)
9. Martin Sodoma, Narvik BTK
9. Eirik Husveg, Narvik BTK

Finale: Magne Schytte - Kristoffer Nilsen: 11-9, 8-11, 16-14, 4-11, 12-10
Semifinale: Magne Schytte - Thomas Dagsloth: 11-7, 11-9, 11-9
Semifinale: Kristoffer Nilsen - Johan Sokrates Wind: 11-9, 11-6, 11-7
1/4: Magne Schytte - Andreas Dagsloth: 11-6, 11-6, 7-11, 11-5
1/4: Kristoffer Nilsen - Per Anders Åke Asplund: 11-6, 9-11, 11-4, 11-6
1/4: Thomas Dagsloth - Maja Haugen Gjelle: 11-8, 14-12, 14-16, 11-6
1/4: Johan Sokrates Wind - Tobias Jacobsen: 11-6, 9-11, 11-6, 11-6
1/8: Magne Schytte - Martin Sodoma: 11-8, 11-4, 11-3
1/8: Johan Sokrates Wind - Eirik Husveg: 11-9, 8-11, 11-8, 13-11

Herrer junior double (10 par)

1. Thomas Yttermo Andersen/Tobias Jacobsen, Kanebogen BTK
2. Magne Schytte/Per Anders Åke Asplund, Rana BTK
3. Mikael Ingebrigtsen/Maja Haugen Gjelle, Rana BTK/Kanebogen BTK
3. Morten Wiik/Eirik Wiik, Bodø BTK
5. Lars Haugen Gjelle/Vegard Breivik, Kanebogen BTK
5. Jonas Ouhassi/Andreas Dagsloth, Bodø BTK

Finale: Thomas Yttermo Andersen/Tobias Jacobsen - Magne Schytte/Per Anders Åke Asplund: 13-11, 9-11, 8-11, 11-5, 11-6
Semifinale: Thomas Yttermo Andersen/Tobias Jacobsen - Mikael Ingebrigtsen/Maja Haugen Gjelle: 5-11, 12-10, 11-7, 11-6
Semifinale: Magne Schytte/Per Anders Åke Asplund - Morten Wiik/Eirik Wiik: 11-6, 11-4, 11-8
1/4: Mikael Ingebrigtsen/Maja Haugen Gjelle - Lars Haugen Gjelle/Vegard Breivik: 11-6, 11-5, 11-7
1/4: Morten Wiik/Eirik Wiik - Jonas Ouhassi/Andreas Dagsloth: 11-9, 9-11, 11-8, 11-4

Herrer Åpen (18 deltakere)

1. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK (72 p)
2. Stein Erik Trondsen, Tromsø BTK (54 p)
3. Simon Andreassen, Narvik BTK (36 p)
3. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK (36 p)
5. Arnt Roald Kristoffersen, Narvik BTK (18 p)
5. Tor Arne Bratli, Narvik BTK (18 p)
5. Jinyang Yu, Tromsø BTK (18 p)
5. Dag Sture Olsen, Tromsø BTK (18 p)
9. Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
9. Gunnar Ingebrigtsen, Rana BTK

Finale: Erik Steinnes Eidesen - Stein Erik Trondsen: 11-6, 4-11, 11-9, 11-13, 11-7
Semifinale: Erik Steinnes Eidesen - Simon Andreassen: 11-5, 11-2, 11-9
Semifinale: Stein Erik Trondsen - Bjørn Idar Lillevoll: 11-6, 11-4, 7-11, 11-9
1/4: Erik Steinnes Eidesen - Arnt Roald Kristoffersen: 11-2, 9-11, 11-6, 11-6
1/4: Stein Erik Trondsen - Tor Arne Bratli: 11-7, 11-4, 11-9
1/4: Simon Andreassen - Jinyang Yu: 11-8, 17-19, 11-7, 11-9
1/4: Bjørn Idar Lillevoll - Dag Sture Olsen: 11-6, 11-7, 11-3
1/8: Jinyang Yu - Sigbjørn Skjerpen: 12-10, 12-10, 11-2
1/8: Dag Sture Olsen - Gunnar Ingebrigtsen: 11-2, 11-4, 11-6

Jenter 13 (2 deltakere)

1. Ingrid Woll, Tromsø BTK (8 p)
2. Helene Kristoffersen, Narvik BTK (4 p)

Finale: Ingrid Woll - Helene Kristoffersen: 11-5, 11-8, 11-3

Jenter 15 (2 deltakere)

1. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK (8 p)
2. Ingrid Woll, Tromsø BTK (4 p)

Finale: Maja Haugen Gjelle - Ingrid Woll: 11-7, 11-4, 11-7

Rekrutt 15 (14 deltakere)

1. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK
2. Eirik Husveg, Narvik BTK
3. Eirik Wiik, Bodø BTK
3. Vegard Breivik, Kanebogen BTK
5. Jonas Ouhassi, Bodø BTK
5. Ingrid Woll, Tromsø BTK
5. Sander Romstad, Narvik BTK
5. Martin Sodoma, Narvik BTK

Finale: Johan Olsen Gravrok - Eirik Husveg: 11-7, 11-6, 7-11, 7-11, 11-5
Semifinale: Johan Olsen Gravrok - Eirik Wiik: 11-4, 11-6, 11-9
Semifinale: Eirik Husveg - Vegard Breivik: 11-6, 11-4, 14-16, 11-4
1/4: Johan Olsen Gravrok - Jonas Ouhassi: 11-7, 7-11, 5-11, 11-4, 11-8
1/4: Eirik Husveg - Ingrid Woll: 11-4, 11-4, 11-8
1/4: Eirik Wiik - Sander Romstad: 11-7, 11-7, 11-9
1/4: Vegard Breivik - Martin Sodoma: 11-9, 9-11, 11-4, 11-9

Veteran 35 (11 deltakere)

1. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK (44 p)
2. Simon Andreassen, Narvik BTK (33 p)
3. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK (22 p)
3. Arnt Roald Kristoffersen, Narvik BTK (22 p)
5. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
5. Dag Sture Olsen, Tromsø BTK

Finale: Erik Steinnes Eidesen - Simon Andreassen: 9-11, 11-8, 11-6, 11-7
Semifinale: Erik Steinnes Eidesen - Bjørn Idar Lillevoll: 2-11, 11-6, 11-6, 11-9
Semifinale: Simon Andreassen - Arnt Roald Kristoffersen: 11-6, 11-4, 11-5
1/4: Bjørn Idar Lillevoll - Tor Arne Bratli: 11-7, 11-9, 11-6
1/4: Arnt Roald Kristoffersen - Dag Sture Olsen: 7-11, 11-9, 13-11, 11-7

Rekrutt 11 (5 deltakere)

1. Jonas Ouhassi, Bodø BTK
2. Ingrid Woll, Tromsø BTK
3. Håvard Salamonsen, Tromsø BTK
4: Daniel Eriksen, Tromsø BTK
5. Helene Kristoffersen, Narvik BTK


Informasjon Organisasjon Turneringer/resultater Diverse Linker
Hovedside
Nyheter
Terminliste 2017/2018
Kalender
Bruk av hallen
Litt om treningslokalet
Medlemsinformasjon
Grasrotandelen
Åpent hus
Tromsø BTKs styre
Kontakt TBTK
Lov for TBTK
Dokumenter
Stevneresultater
Onlineranking
Seriespill
"Hall of fame" Nord-Norge
Fotballturnering
Bilder
TBTK på YouTube
Glimt fra historien
Gamle nyheter
Alternative nyheter
NBTF
ITTF
Facebooksiden til TBTK

Rekrutter SET hallen Ingvild Regnskapsfører Espen

Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.