Tromsø Bordtennisklubb

Tromsø Bordtennisklubb - logo
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706

Stevneresultater 2015/2016

På denne siden blir resultater fra lokale stevner (i hvert fall der det er deltakelse fra Tromsø BTK) for sesongen 2015/2016 oppført.

Stevneresultater sesongen 1999/2000
Stevneresultater sesongen 2000/2001
Stevneresultater sesongen 2001/2002
Stevneresultater sesongen 2002/2003
Stevneresultater sesongen 2003/2004
Stevneresultater sesongen 2004/2005
Stevneresultater sesongen 2005/2006
Stevneresultater sesongen 2006/2007
Stevneresultater sesongen 2007/2008
Stevneresultater sesongen 2008/2009
Stevneresultater sesongen 2009/2010
Stevneresultater sesongen 2010/2011
Stevneresultater sesongen 2011/2012
Stevneresultater sesongen 2012/2013
Stevneresultater sesongen 2013/2014
Stevneresultater sesongen 2014/2015
Stevneresultater sesongen 2015/2016
Stevneresultater sesongen 2016/2017


Thon Hotel Nordlys Cup, Bodø, 26.-27. september 2015

Damer B/Ladies 3

1. Rebecca Johansson, Skellefteå AIK Btf
2. Lise Grande, Herøy IL
3. Lene Steinsund, Bodø BTK
3. Dina Høgås Thorsen, Kanebogen BTK
5. Lena Kristin Johansen, Bodø BTK
5. Kristin Breivik, Kanebogen BTK

Finale: Rebecca Johansson - Lise Grande 11-7, 11-0, 11-9
Semi: Rebecca Johansson - Lene Steinsund 11-5, 11-9, 11-4
Semi: Lise Grande - Dina Høgås Thorsen 7-11, 11-8, 11-9, 11-7
1/4: Lene Steinsund - Lena Kristin Johansen 11-4, 11-4, 11-8
1/4: Dina Høgås Thorsen - Kristin Breivik 7-11, 11-8, 11-8, 11-9

Damer Junior/Ladies Junior 17

1. Kristin Breivik, Kanebogen BTK
2. Lene Steinsund, Bodø BTK
3. Lena Kristin Johansen, Bodø BTK
3. Dina Høgås Thorsen, Kanebogen BTK

Finale: Kristin Breivik - Lene Steinsund 11-9, 11-5, 2-11, 11-9
Semi: Kristin Breivik - Lena Kristin Johansen 11-2, 11-4, 11-4
Semi: Lene Steinsund - Dina Høgås Thorsen 11-9, 7-11, 11-9, 10-12, 11-8

Gutter 12/Boys 12

1. Martin Frøseth, Tingvoll BTK
2. Mattis H. Jernsletten, Tromsø BTK
3. Amund Hagen Krumsvik, Volda og Ørsta BTK
3. Adrian Iversen Sletten, Rana BTK
5. Joakim Andreassen, Narvik BTK
5. Hans Christian Fjellheim, Rana BTK

Finale: Martin Frøseth vann på WO mot Mattis H. Jernsletten
Semi: Martin Frøseth - Amund Hagen Krumsvik 11-7, 11-9, 11-5
Semi: Mattis H. Jernsletten - Adrian Iversen Sletten 11-3, 4-11, 11-3, 7-11, 11-7
1/4: Martin Frøseth - Joakim Andreassen 11-6, 11-6, 12-10
1/4: Adrian Iversen Sletten - Hans Christian Fjellheim 11-5, 11-8, 11-3

Gutter 13/Boys 13

1. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
2. Martin Frøseth, Tingvoll BTK
3. Adrian Iversen Sletten, Rana BTK
3. Mattis H. Jernsletten, Tromsø BTK
5. Amund Hagen Krumsvik, Volda og Ørsta BTK
5. Stian Langfjell, Rana BTK

Finale: Mikael Ingebrigtsen - Martin Frøseth 11-3, 11-6, 11-3
Semi: Mikael Ingebrigtsen - Adrian Iversen Sletten 11-3, 11-4, 11-3
Semi: Martin Frøseth - Mattis H. Jernsletten 4-11, 11-5, 11-9, 7-11, 11-8
1/4: Martin Frøseth - Amund Hagen Krumsvik 11-8, 11-9, 7-11, 11-3
1/4: Adrian Iversen Sletten - Stian Langfjell 11-8, 11-7, 12-10

Gutter 15/Boys 15

1. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
2. Sunniva Sjøholt, Volda og Ørsta BTK
3. Juho Niemitalo, OPT-86
3. Sivert Romstad, Narvik BTK
5. Isak Lekang, Bodø BTK
5. Nicolai Zabka, Skodje IL
5. Kristoffer Didriksen, Bodø BTK
5. Anders Sandström, Skellefteå AIK Btf
9. Vebjørn Karlsen, Bodø BTK
9. Joakim Isaksen, Rana BTK
9. Martin Frøseth, Tingvoll BTK
9. Amund Hagen Krumsvik, Volda og Ørsta BTK

Finale: Mikael Ingebrigtsen - Sunniva Sjøholt 11-7, 5-11, 11-6, 13-11
Semi: Mikael Ingebrigtsen - Juho Niemitalo 11-4, 11-5, 11-7
Semi: Sunniva Sjøholt - Sivert Romstad 11-9, 12-10, 11-9
1/4: Mikael Ingebrigtsen - Isak Lekang 11-2, 11-4, 11-5
1/4: Sunniva Sjøholt - Nicolai Zabka 6-11, 9-11, 11-6, 11-6, 11-9
1/4: Juho Niemitalo - Kristoffer Didriksen 12-10, 12-10, 11-9
1/4: Sivert Romstad - Anders Sandström 11-9, 11-3, 8-11, 11-2
1/8: Isak Lekang - Vebjørn Karlsen 11-7, 11-5, 13-11
1/8: Nicolai Zabka - Joakim Isaksen 11-4, 11-6, 11-6
1/8: Kristoffer Didriksen - Martin Frøseth 11-6, 5-11, 11-7, 12-14, 11-2
1/8: Anders Sandström - Amund Hagen Krumsvik 11-9, 11-7, 11-5

Gutter 15. Double/Boys 15. Double

1. Juho Niemitalo/Nicolai Zabka, OPT-86/Skodje IL
2. Mikael Ingebrigtsen/Joakim Isaksen, Rana BTK
3. Isak Lekang/Vebjørn Karlsen, Bodø BTK
3. Martin Frøseth/Amund Hagen Krumsvik, Tingvoll BTK/Volda og Ørsta BTK
5. Christoffer Normann Haueng/Adrian Iversen Sletten, Rana BTK
5. Hans Christian Fjellheim/Emma Kjelstrup Myrvang, Rana BTK

Finale: J Niemitalo/N Zabka - M Ingebrigtsen/J Isaksen 11-6, 11-7, 9-11, 11-4
Semi: J Niemitalo/N Zabka - I Lekang/V Karlsen 11-7, 11-7, 11-8
Semi: M Ingebrigtsen/J Isaksen - M Frøseth/A H Krumsvik 11-7, 11-7, 12-10
1/4: I Lekang/V Karlsen - C N Haueng/A I Sletten 11-9, 11-5, 12-10
1/4: M Frøseth/A H Krumsvik - H C Fjellheim/E K Myrvang 11-1, 7-11, 11-9, 11-3

Gutter-Jenter 11/Boys-Girls 11

1. Amund Hagen Krumsvik, Volda og Ørsta BTK
2. Martin Frøseth, Tingvoll BTK
3. Adrian Iversen Sletten, Rana BTK
3. Mattis H. Jernsletten, Tromsø BTK
5. Joakim Andreassen, Narvik BTK
5. Solveig Andreassen, Narvik BTK
5. Tiril Wiik Lekang, Bodø BTK
5. Christoffer Normann Haueng, Rana BTK

Finale: Amund Hagen Krumsvik - Martin Frøseth 8-11, 11-7, 13-11, 7-11, 13-11
Semi: Amund Hagen Krumsvik - Adrian Iversen Sletten 11-5, 11-5, 11-5
Semi: Martin Frøseth - Mattis H. Jernsletten 11-9, 7-11, 13-11, 11-7
1/4: Amund Hagen Krumsvik - Joakim Andreassen 11-3, 11-7, 11-9
1/4: Martin Frøseth - Solveig Andreassen 11-5, 11-0, 11-3
1/4: Adrian Iversen Sletten - Tiril Wiik Lekang 11-2, 11-4, 11-5
1/4: Mattis H. Jernsletten - Christoffer Normann Haueng 11-5, 11-5, 11-6

Herrer A/Mens 1

1. Johan Magnusson, Skellefteå AIK Btf
2. Zsolt Berecki, Volda og Ørsta BTK
3. Leif Cruuka, Skellefteå AIK Btf
3. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK
5. Bjørn Idar Lillevoll, Bodø BTK
5. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
5. Sunniva Sjøholt, Volda og Ørsta BTK
5. Andreas Wiik, Bodø BTK

Finale: Johan Magnusson - Zsolt Berecki 11-8, 11-6, 5-11, 13-11
Semi: Johan Magnusson - Leif Cruuka 11-5, 11-5, 11-3
Semi: Zsolt Berecki - Bjørn Helge Handegård 11-8, 11-7, 15-17, 9-11, 11-7
1/4: Johan Magnusson - Bjørn Idar Lillevoll 11-5, 11-0, 11-5
1/4: Zsolt Berecki - Andreas Dagsloth 11-6, 5-11, 11-7, 11-9
1/4: Leif Cruuka - Sunniva Sjøholt 11-5, 11-6, 6-11, 10-12, 11-5
1/4: Bjørn Helge Handegård - Andreas Wiik 11-8, 11-4, 11-3

Herrer B/Mens 3

1. Zsolt Berecki, Volda og Ørsta BTK
2. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK
3. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
3. Seppo Hiltunen, OPT-86
5. Janne Heikkilä, KePts
5. Andreas Wiik, Bodø BTK
5. Eirik Husveg, Narvik BTK
5. Kevin Johansen, Bodø BTK
9. Eirik Wiik, Bodø BTK
9. Mikko Vuoti, OPT-86
9. Dagfinn Kristiansen, Kanebogen BTK
9. Bjørn Skog, Narvik BTK
9. Simon Andreassen, Narvik BTK
9. Uno Ridal, OPT-86
9. Johnny Langfjell, Rana BTK
9. Vitali Trofimov, OPT-86

Finale: Zsolt Berecki - Bjørn Helge Handegård 7-11, 11-7, 11-9, 11-4
Semi: Zsolt Berecki - Andreas Dagsloth 11-7, 11-5, 11-9
Semi: Bjørn Helge Handegård - Seppo Hiltunen 11-9, 11-6, 15-13
1/4: Zsolt Berecki - Janne Heikkilä 11-8, 11-4, 11-5
1/4: Bjørn Helge Handegård - Andreas Wiik 11-3, 11-9, 10-12, 11-8
1/4: Andreas Dagsloth - Eirik Husveg 9-11, 11-9, 11-9, 10-12, 11-4
1/4: Seppo Hiltunen - Kevin Johansen 4-11, 11-7, 11-2, 11-8
1/8: Zsolt Berecki - Eirik Wiik 11-4, 11-4, 11-9
1/8: Bjørn Helge Handegård - Mikko Vuoti 11-4, 11-4, 11-3
1/8: Andreas Dagsloth - Dagfinn Kristiansen 11-3, 11-0, 9-11, 11-2
1/8: Seppo Hiltunen - Bjørn Skog 11-7, 11-5, 11-9
1/8: Janne Heikkilä - Simon Andreassen 9-11, 11-8, 8-11, 11-7, 12-10
1/8: Andreas Wiik - Uno Ridal 11-6, 11-2, 11-7
1/8: Eirik Husveg - Johnny Langfjell 11-8, 11-7, 11-8
1/8: Kevin Johansen - Vitali Trofimov 11-9, 11-6, 11-5

Herrer C/Mens 3B

1. Janne Heikkilä, KePts
2. Simon Andreassen, Narvik BTK
3. Andreas Wiik, Bodø BTK
3. Eirik Husveg, Narvik BTK
5. Bjørn Skog, Narvik BTK
5. Stig Slåttholm, Rana BTK
5. Ketil Johansen, Bodø BTK
5. Lasse Vimpari, YNM
9. Jostein Sundsfjord, Bodø BTK
9. John Øvregård, Bodø BTK
9. Marianne Grande, Herøy IL
9. Mikko Vuoti, OPT-86

Finale: Janne Heikkilä - Simon Andreassen 8-11, 11-13, 11-6, 12-10, 11-9
Semi: Janne Heikkilä - Andreas Wiik 7-11, 13-11, 11-7, 11-7
Semi: Simon Andreassen - Eirik Husveg 11-7, 11-7, 11-8
1/4: Janne Heikkilä - Bjørn Skog 11-6, 11-7, 9-11, 11-6
1/4: Simon Andreassen - Stig Slåttholm 11-8, 11-3, 11-8
1/4: Andreas Wiik - Ketil Johansen 11-7, 11-8, 11-7
1/4: Eirik Husveg - Lasse Vimpari 11-9, 9-11, 11-7, 8-11, 11-5
1/8: Eirik Husveg - Jostein Sundsfjord 11-7, 11-4, 11-9
1/8: Bjørn Skog - John Øvregård 13-11, 11-5, 7-11, 11-6
1/8: Stig Slåttholm - Marianne Grande 11-2, 11-1, 11-3
1/8: Ketil Johansen - Mikko Vuoti 11-2, 11-7, 11-4

Herrer D/Mens 4

1. Nicolai Zabka, Skodje IL
2. Eirik Wiik, Bodø BTK
3. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
3. Ketil Johansen, Bodø BTK
5. Ahmad M Abu Saad, B-72
5. Sigbjørn Skjerpen Johansen, Bodø BTK
5. Kristoffer Didriksen, Bodø BTK
5. Sivert Romstad, Narvik BTK
9. Jostein Sundsfjord, Bodø BTK
9. Joakim Isaksen, Rana BTK
9. Nico Jensen-Connel, Tromsø BTK
9. Håkon Willumsen, Bodø BTK
9. John Øvregård, Bodø BTK
9. Sven Martin Olsen, Bodø BTK

Finale: Nicolai Zabka - Eirik Wiik 11-7, 7-11, 11-5, 12-10
Semi: Nicolai Zabka - Tor Arne Bratli 11-7, 9-11, 11-7, 11-9
Semi: Eirik Wiik - Ketil Johansen 11-5, 11-4, 11-6
1/4: Nicolai Zabka - Ahmad M Abu Saad 12-10, 7-11, 11-7, 12-10
1/4: Eirik Wiik - Sigbjørn Skjerpen Johansen 11-9, 5-11, 11-6, 11-8
1/4: Tor Arne Bratli - Kristoffer Didriksen 11-8, 11-7, 11-4
1/4: Ketil Johansen - Sivert Romstad 11-4, 9-11, 11-4, 11-9
1/8: Nicolai Zabka - Jostein Sundsfjord 11-4, 11-6, 11-4
1/8: Eirik Wiik - Joakim Isaksen 11-7, 11-5, 11-6
1/8: Ketil Johansen - Nico Jensen-Connel 11-3, 9-11, 11-5, 4-11, 12-10
1/8: Ahmad M Abu Saad - Håkon Willumsen 7-11, 11-2, 11-2, 11-8
1/8: Kristoffer Didriksen vann på WO mot John Øvregård
1/8: Sivert Romstad - Sven Martin Olsen 11-9, 11-2, 10-12, 12-10

Herrer Double/Mens Double

1. Andreas Wiik/Zsolt Berecki, Bodø BTK/Volda og Ørsta BTK
2. Johan Magnusson/Leif Cruuka, Skellefteå AIK Btf
3. Tor Arne Bratli/Sivert Romstad, Narvik BTK
3. Seppo Hiltunen/Mikko Vuoti, OPT-86
5. Sunniva Sjøholt/Andreas Dagsloth, Volda og Ørsta BTK/Bodø BTK
5. Lasse Vimpari/Janne Heikkilä, YNM/KePts
5. Eirik Wiik/Ahmad M Abu Saad, Bodø BTK/B-72

Finale: A Wiik/Z Berecki - J Magnusson/L Cruuka 8-11, 11-3, 11-9, 10-12, 11-7
Semi: A Wiik/Z Berecki - T A Bratli/S Romstad 11-6, 11-5, 11-8
Semi: J Magnusson/L Cruuka - S Hiltunen/M Vuoti 11-8, 11-3, 11-3
1/4: J Magnusson/L Cruuka - S Sjøholt/A Dagsloth 7-11, 9-11, 11-8, 11-9, 11-3
1/4: T A Bratli/S Romstad - L Vimpari/J Heikkilä 11-9, 12-14, 12-10, 9-11, 11-7
1/4: S Hiltunen/M Vuoti - E Wiik/A M Abu Saad 11-9, 11-6, 11-5

Herrer Elite/Mens Elite

1. Zsolt Berecki, Volda og Ørsta BTK
2. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
3. Seppo Hiltunen, OPT-86
3. Johan Magnusson, Skellefteå AIK Btf
5. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK
5. Simon Andreassen, Narvik BTK
5. Andreas Wiik, Bodø BTK
5. Ahmad M Abu Saad, B-72
9. Eirik Wiik, Bodø BTK
9. Lasse Vimpari, YNM
9. Eirik Husveg, Narvik BTK
9. Sivert Romstad, Narvik BTK

Finale: Zsolt Berecki - Andreas Dagsloth 11-8, 7-11, 12-10, 8-11, 12-10
Semi: Zsolt Berecki - Seppo Hiltunen 11-6, 11-5, 9-11, 11-8
Semi: Andreas Dagsloth - Johan Magnusson 11-8, 2-11, 10-12, 11-9, 11-9
1/4: Zsolt Berecki - Bjørn Helge Handegård 12-10, 9-11, 11-8, 11-4
1/4: Andreas Dagsloth - Simon Andreassen 19-17, 7-11, 11-6, 5-11, 13-11
1/4: Seppo Hiltunen - Andreas Wiik 12-10, 11-8, 11-7
1/4: Johan Magnusson - Ahmad M Abu Saad 11-2, 11-4, 11-3
1/8: Zsolt Berecki - Eirik Wiik 11-6, 11-2, 11-6
1/8: Simon Andreassen - Lasse Vimpari 11-9, 11-5, 8-11, 11-9
1/8: Andreas Wiik - Eirik Husveg 11-9, 11-8, 10-12, 11-8
1/8: Ahmad M Abu Saad - Sivert Romstad 11-6, 11-6, 8-11, 11-7

Herrer Junior/Mens Junior 17

1. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
2. Sunniva Sjøholt, Volda og Ørsta BTK
3. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
3. Eirik Wiik, Bodø BTK
5. Nico Jensen-Connel, Tromsø BTK
5. Gabriel Hultdin, Skellefteå AIK Btf
5. Martin Frøseth, Tingvoll BTK
5. Mattis H. Jernsletten, Tromsø BTK
9. Sivert Romstad, Narvik BTK
9. Juho Niemitalo, OPT-86
9. David Benigal, Rana BTK
9. Vebjørn Karlsen, Bodø BTK
9. Adam Magnusson, Skellefteå AIK Btf
9. Håkon Willumsen, Bodø BTK

Finale: Andreas Dagsloth - Sunniva Sjøholt 11-8, 14-12, 6-11, 11-4
Semi: Andreas Dagsloth - Mikael Ingebrigtsen 5-11, 13-11, 11-13, 11-9, 11-9
Semi: Sunniva Sjøholt - Eirik Wiik 11-9, 11-6, 11-8
1/4: Andreas Dagsloth - Nico Jensen-Connel 11-8, 11-5, 11-7
1/4: Sunniva Sjøholt - Gabriel Hultdin 11-7, 11-4, 13-11
1/4: Mikael Ingebrigtsen - Martin Frøseth 11-1, 11-3, 9-11, 11-3
1/4: Eirik Wiik - Mattis H. Jernsletten 11-3, 11-8, 11-3
1/8: Mikael Ingebrigtsen - Sivert Romstad 11-6, 11-5, 11-1
1/8: Eirik Wiik - Juho Niemitalo 14-12, 14-12, 11-7
1/8: Nico Jensen-Connel - David Benigal 11-2, 11-5, 11-2
1/8: Gabriel Hultdin - Vebjørn Karlsen 11-7, 11-9, 11-6
1/8: Martin Frøseth - Adam Magnusson 11-3, 11-5, 11-3
1/8: Mattis H. Jernsletten - Håkon Willumsen 11-6, 8-11, 11-9, 11-4

Jenter 15/Girls 15

1. Lene Steinsund, Bodø BTK
2. Kristin Breivik, Kanebogen BTK
3. Kristine Willassen, Bodø BTK
3. Tiril Wiik Lekang, Bodø BTK

Finale: Lene Steinsund - Kristin Breivik 9-11, 11-3, 6-11, 11-7, 11-7
Semi: Lene Steinsund - Kristine Willassen 11-8, 11-4, 11-6
Semi: Kristin Breivik - Tiril Wiik Lekang 12-10, 10-12, 11-9, 7-11, 11-7

Rekrutt 15/Beginners 15

1. Kristoffer Didriksen, Bodø BTK
2. Mattis H. Jernsletten, Tromsø BTK
3. Joakim Isaksen, Rana BTK
3. Isak Lekang, Bodø BTK
5. David Benigal, Rana BTK
5. Patrik F. Steen, Kanebogen BTK
5. Kristin Breivik, Kanebogen BTK
5. Lene Steinsund, Bodø BTK
9. Emma Kjelstrup Myrvang, Rana BTK
9. Vebjørn Karlsen, Bodø BTK
9. Lena Kristin Johansen, Bodø BTK
9. Stian Langfjell, Rana BTK

Finale: Kristoffer Didriksen - Mattis H. Jernsletten 11-7, 11-6, 5-11, 11-3
Semi: Kristoffer Didriksen - Joakim Isaksen 11-8, 11-9, 11-4
Semi: Mattis H. Jernsletten - Isak Lekang 9-11, 11-9, 11-6, 11-6
1/4: Kristoffer Didriksen - David Benigal 8-11, 11-8, 11-4, 11-6
1/4: Mattis H. Jernsletten - Patrik F. Steen 11-2, 11-5, 11-6
1/4: Joakim Isaksen - Kristin Breivik 11-1, 11-3, 11-3
1/4: Isak Lekang - Lene Steinsund 11-9, 11-9, 11-6
1/8: David Benigal - Emma Kjelstrup Myrvang 11-6, 9-11, 11-6, 11-4
1/8: Patrik F. Steen - Vebjørn Karlsen 11-6, 7-11, 12-10, 11-5
1/8: Kristin Breivik - Lena Kristin Johansen 8-11, 11-3, 11-7, 13-11
1/8: Lene Steinsund - Stian Langfjell 11-9, 11-8, 11-4

Sjåførklasse/Drive-in Class

1. Henning Fjellheim, Rana BTK
2. Børre Lekang, Bodø BTK
3. Rolf Falch, Bodø BTK
3. Johan Haveng, Rana BTK

Finale: Henning Fjellheim - Børre Lekang 11-4, 11-4, 11-5
Semi: Henning Fjellheim - Rolf Falch 11-8, 11-8, 11-4
Semi: Børre Lekang - Johan Haveng 8-11, 11-4, 11-9, 11-7

Veteran 35/Veterans 35

1. Leif Cruuka, Skellefteå AIK Btf
2. Bjørn Skog, Narvik BTK
3. Stig Slåttholm, Rana BTK
3. Ketil Johansen, Bodø BTK
5. Vitali Trofimov, OPT-86
5. Sigbjørn Skjerpen Johansen, Bodø BTK
5. Uno Ridal, OPT-86
5. Dagfinn Kristiansen, Kanebogen BTK

Finale: Leif Cruuka - Bjørn Skog 11-7, 11-5, 11-4
Semi: Leif Cruuka - Stig Slåttholm 10-12, 16-14, 11-8, 11-8
Semi: Bjørn Skog - Ketil Johansen 11-6, 6-11, 11-8, 11-9
1/4: Leif Cruuka - Vitali Trofimov 11-3, 11-3, 11-4
1/4: Bjørn Skog - Sigbjørn Skjerpen Johansen 11-6, 13-15, 8-11, 13-11, 11-7
1/4: Stig Slåttholm - Uno Ridal 11-7, 11-7, 11-4
1/4: Ketil Johansen - Dagfinn Kristiansen 7-11, 10-12, 11-8, 11-5, 13-11

Veteran 50/Veterans 50

1. Leif Cruuka, Skellefteå AIK Btf
2. Sigbjørn Skjerpen Johansen, Bodø BTK
3. Sven Martin Olsen, Bodø BTK
3. Bjørn Idar Lillevoll, Bodø BTK

Finale: Leif Cruuka - Sigbjørn Skjerpen Johansen 11-5, 11-3, 12-10
Semi: Leif Cruuka - Sven Martin Olsen 11-9, 11-6, 11-6
Semi: Sigbjørn Skjerpen Johansen - Bjørn Idar Lillevoll 11-9, 5-11, 11-9, 11-8

Jenter 12/Girls 12

1. Tiril Wiik Lekang, Bodø BTK
2. Kristine Willassen, Bodø BTK
3. Solveig Andreassen, Narvik BTK
4. Malin Eivik Olsen, Bodø BTK

Jenter 13/Girls 13

1. Lene Steinsund, Bodø BTK
2. Tiril Wiik Lekang, Bodø BTK
3. Kristine Willassen, Bodø BTK
4. Lena Kristin Johansen, Bodø BTK
5. Malin Eivik Olsen, Bodø BTK

Narvikloopen, Narvik, 17.-18. oktober 2015

Gutter 15

1. Kristoffer DIDRIKSEN, Bodø BTK
2. Viktor BERGERSEN, Kebne BTK
3. Hugo KARLSSON, Kebne BTK
3. Mattis H. JERNSLETTEN, Tromsø BTK
5. Pontus HØRNSTRØM, Kebne BTK
5. Fredrik Tverelv BERNTSEN, Tromsø BTK
5. Kristin BREIVIK, Kanebogen BTK
5. Vebjørn WINTHER, Kanebogen BTK

Finale: Kristoffer DIDRIKSEN - Viktor BERGERSEN: 4-11, 9-11, 11-8, 11-9, 11-9
Semi: Kristoffer DIDRIKSEN - Hugo KARLSSON: 8-11, 11-4, 11-6, 11-9
Semi: Viktor BERGERSEN - Mattis H. JERNSLETTEN: 11-4, 11-5, 11-5
1/4: Kristoffer DIDRIKSEN - Pontus HØRNSTRØM: 11-3, 11-5, 11-5
1/4: Viktor BERGERSEN - Fredrik Tverelv BERNTSEN: 11-7, 11-8, 13-11
1/4: Hugo KARLSSON - Kristin BREIVIK: 11-1, 11-7, 11-8
1/4: Mattis H. JERNSLETTEN - Vebjørn WINTHER: 11-3, 11-6, 11-0

Gutter/Jenter 13

1. Mattis H. JERNSLETTEN, Tromsø BTK
2. Kristina PIRTSKHALAVA, Bodø BTK
3. Hugo KARLSSON, Kebne BTK
3. Viktor BERGERSEN, Kebne BTK
5. Joakim ANDREASSEN, Narvik BTK
5. Pontus HØRNSTRØM, Kebne BTK

Finale: Mattis H. JERNSLETTEN - Kristina PIRTSKHALAVA: 11-5, 4-11, 11-4, 14-16, 11-6
Semi: Mattis H. JERNSLETTEN - Hugo KARLSSON: 11-9, 11-8, 11-6
Semi: Kristina PIRTSKHALAVA - Viktor BERGERSEN: 12-10, 6-11, 11-3, 11-13, 11-7
1/4: Hugo KARLSSON - Joakim ANDREASSEN: 11-6, 11-9, 11-5
1/4: Viktor BERGERSEN - Pontus HØRNSTRØM: 12-10, 11-7, 11-5

Herrer A

1. Simon ANDREASSEN, Narvik BTK
2. Eirik HUSVEG, Narvik BTK
3. Ketil JOHANSEN, Bodø BTK
3. Andreas WIIK, Bodø BTK
5. Nikolai FALCH, Bodø BTK
5. Kristoffer DIDRIKSEN, Bodø BTK
5. Viktor BERGERSEN, Kebne BTK
5. Dagfinn KRISTIANSEN, Kanebogen BTK

Finale: Simon ANDREASSEN - Eirik HUSVEG: 11-6, 11-7, 11-8
Semi: Simon ANDREASSEN - Ketil JOHANSEN: 11-8, 11-8, 12-10
Semi: Eirik HUSVEG - Andreas WIIK: 8-11, 11-7, 8-11, 12-10, 11-9
1/4: Simon ANDREASSEN - Nikolai FALCH: 11-5, 9-11, 11-3, 11-2
1/4: Eirik HUSVEG - Kristoffer DIDRIKSEN: 11-5, 11-9, 5-11, 11-5
1/4: Ketil JOHANSEN - Viktor BERGERSEN: 11-6, 11-7, 11-6
1/4: Andreas WIIK - Dagfinn KRISTIANSEN: 11-7, 11-4, 8-11, 6-11, 11-9

Herrer C

1. Simon ANDREASSEN, Narvik BTK
2. Sivert ROMSTAD, Narvik BTK
3. Viktor BERGERSEN, Kebne BTK
3. Eirik HUSVEG, Narvik BTK
5. Pontus HØRNSTRØM, Kebne BTK
5. Kristoffer DIDRIKSEN, Bodø BTK
5. Dagfinn KRISTIANSEN, Kanebogen BTK
5. Nikolai FALCH, Bodø BTK
9. Odin DYRKOLBOTN, Tromsø BTK
9. Kristina PIRTSKHALAVA, Bodø BTK

Finale: Simon ANDREASSEN - Sivert ROMSTAD: 11-7, 11-6, 11-4
Semi: Simon ANDREASSEN - Viktor BERGERSEN: 11-6, 11-9, 11-8
Semi: Sivert ROMSTAD - Eirik HUSVEG: 11-9, 11-6, 12-10
1/4: Simon ANDREASSEN - Pontus HØRNSTRØM: 11-2, 11-3, 11-6
1/4: Sivert ROMSTAD - Kristoffer DIDRIKSEN: 11-7, 11-6, 13-11
1/4: Viktor BERGERSEN - Dagfinn KRISTIANSEN: 9-11, 11-4, 11-9, 7-11, 11-5
1/4: Eirik HUSVEG - Nikolai FALCH: 11-8, 11-2, 11-6
1/8: Viktor BERGERSEN - Odin DYRKOLBOTN: 11-9, 9-11, 11-6, 11-5
1/8: Kristoffer DIDRIKSEN - Kristina PIRTSKHALAVA: 13-11, 9-11, 4-11, 11-4, 11-6

Herrer D

1. Ketil JOHANSEN, Bodø BTK
2. Kristina PIRTSKHALAVA, Bodø BTK
3. Vegard BREIVIK, Kanebogen BTK
3. Odin DYRKOLBOTN, Tromsø BTK
5. Dina Høgås THORSEN, Kanebogen BTK
5. Andreas SÆTERMO, Tromsø BTK

Finale: Ketil JOHANSEN - Kristina PIRTSKHALAVA: 17-15, 4-11, 11-8, 12-14, 11-5
Semi: Ketil JOHANSEN - Vegard BREIVIK: 11-9, 11-9, 11-4
Semi: Kristina PIRTSKHALAVA - Odin DYRKOLBOTN: 11-7, 11-7, 11-6
1/4: Kristina PIRTSKHALAVA - Dina Høgås THORSEN: 11-4, 11-4, 11-6
1/4: Vegard BREIVIK - Andreas SÆTERMO: 11-5, 10-12, 11-5, 11-5

Herrer Double

1. Sivert ROMSTAD/Eirik HUSVEG, Narvik BTK
2. Andreas WIIK/Ketil JOHANSEN, Bodø BTK
3. Vegard BREIVIK/Dagfinn KRISTIANSEN, Kanebogen BTK
3. Andreas SÆTERMO/Odin DYRKOLBOTN, Tromsø BTK

Finale: S ROMSTAD/E HUSVEG - A WIIK/K JOHANSEN: 0-11, 11-5, 3-11, 12-10, 11-6
Semi: S ROMSTAD/E HUSVEG - V BREIVIK/D KRISTIANSEN: 12-14, 12-10, 11-9, 12-10
Semi: A WIIK/K JOHANSEN - A SÆTERMO/O DYRKOLBOTN: 8-11, 11-4, 11-6, 11-7

Herrer Junior

1. Sivert ROMSTAD, Narvik BTK
2. Kristoffer DIDRIKSEN, Bodø BTK
3. Fredrik Tverelv BERNTSEN, Tromsø BTK
3. Vegard BREIVIK, Kanebogen BTK
5. Nikolai FALCH, Bodø BTK
5. Håkon WILLUMSEN, Bodø BTK

Finale: Sivert ROMSTAD - Kristoffer DIDRIKSEN: 11-7, 10-12, 11-6, 12-10
Semi: Sivert ROMSTAD - Fredrik Tverelv BERNTSEN: 11-8, 11-5, 11-8
Semi: Kristoffer DIDRIKSEN - Vegard BREIVIK: 11-4, 8-11, 11-9, 11-7
1/4: Kristoffer DIDRIKSEN - Nikolai FALCH: 11-7, 11-6, 11-4
1/4: Fredrik Tverelv BERNTSEN - Håkon WILLUMSEN: 12-10, 9-11, 11-8, 11-7

Herrer Åpen

1. Simon ANDREASSEN, Narvik BTK
2. Andreas WIIK, Bodø BTK
3. Tor Arne BRATLI, Narvik BTK
3. Ketil JOHANSEN, Bodø BTK
5. Viktor BERGERSEN, Kebne BTK
5. Odin DYRKOLBOTN, Tromsø BTK
5. Dagfinn KRISTIANSEN, Kanebogen BTK
5. Eirik HUSVEG, Narvik BTK
9. Nikolai FALCH, Bodø BTK
9. Sivert ROMSTAD, Narvik BTK

Finale: Simon ANDREASSEN - Andreas WIIK: 11-3, 9-11, 11-4, 6-11, 15-13
Semi: Simon ANDREASSEN - Tor Arne BRATLI: 16-14, 12-10, 11-9
Semi: Andreas WIIK - Ketil JOHANSEN: 11-8, 11-2, 6-11, 11-3
1/4: Simon ANDREASSEN - Viktor BERGERSEN: 7-11, 11-3, 11-5, 11-7
1/4: Andreas WIIK - Odin DYRKOLBOTN: 11-3, 11-3, 11-5
1/4: Tor Arne BRATLI - Dagfinn KRISTIANSEN: 11-7, 13-11, 11-13, 5-11, 11-8
1/4: Ketil JOHANSEN - Eirik HUSVEG: 11-9, 11-3, 11-9
1/8: Tor Arne BRATLI - Nikolai FALCH: 11-6, 11-5, 11-8
1/8: Ketil JOHANSEN - Sivert ROMSTAD: 13-11, 11-7, 11-8

Junior Double

1. Fredrik Tverelv BERNTSEN/Mattis H. JERNSLETTEN, Tromsø BTK
2. Hugo KARLSSON/Pontus HØRNSTRØM, Kebne BTK
3. Joakim ANDREASSEN/Sivert ROMSTAD, Narvik BTK
3. Kristina PIRTSKHALAVA/Kristoffer DIDRIKSEN, Bodø BTK

Finale: F T BERNTSEN/M H JERNSLETTEN - H KARLSSON/P HØRNSTRØM: 9-11, 11-6, 11-7, 11-9
Semi: F T BERNTSEN/M H JERNSLETTEN - J ANDREASSEN/S ROMSTAD: 11-5, 11-3, 11-9
Semi: H KARLSSON/P HØRNSTRØM - K PIRTSKHALAVA/K DIDRIKSEN: 3-11, 11-6, 11-4, 11-7

Nybegynner 13

1. Andreas Stien YTTERSTAD, Kanebogen BTK
2. Joakim OLSEN, Narvik BTK
3. Joakim ANDREASSEN, Narvik BTK
3. Solveig ANDREASSEN, Narvik BTK
5. Simen Losnegaard HAKVÅG, Kanebogen BTK
5. Fredrik Yttergård VAHL, Kanebogen BTK

Finale: Andreas Stien YTTERSTAD - Joakim OLSEN: 11-8, 11-0, 12-10
Semi: Andreas Stien YTTERSTAD - Joakim ANDREASSEN: 7-11, 9-11, 14-12, 11-7, 11-9
Semi: Joakim OLSEN - Solveig ANDREASSEN: 11-9, 11-8, 11-4
1/4: Andreas Stien YTTERSTAD - Simen Losnegaard HAKVÅG: 11-6, 9-11, 11-8, 11-8
1/4: Solveig ANDREASSEN - Fredrik Yttergård VAHL: 12-10, 12-10, 5-11, 9-11, 11-5

Nybegynner 13 B

1. David BERG, Narvik BTK
2. Alexander Lund KARLSEN, Bodø BTK
3. Emil DAHL HANSEN, Narvik BTK
3. Kristoffer KRISTENSEN, Narvik BTK

Finale: David BERG - Alexander Lund KARLSEN: 11-2, 13-11, 1-11, 11-9
Semi: David BERG - Emil DAHL HANSEN: 11-8, 7-11, 12-10, 7-11, 12-10
Semi: Alexander Lund KARLSEN - Kristoffer KRISTENSEN: 15-13, 11-7, 9-11, 11-4

Nybegynner 15

1. Ola TEIGEN NILSFORS, Narvik BTK
2. Andreas Stien YTTERSTAD, Kanebogen BTK
3. Joakim ANDREASSEN, Narvik BTK
3. Sander NILSSEN, Kanebogen BTK
5. Emil DAHL HANSEN, Narvik BTK
5. Fredrik Yttergård VAHL, Kanebogen BTK

Finale: Ola TEIGEN NILSFORS - Andreas Stien YTTERSTAD: 11-8, 11-7, 11-9
Semi: Ola TEIGEN NILSFORS - Joakim ANDREASSEN: 11-8, 11-8, 11-9
Semi: Andreas Stien YTTERSTAD - Sander NILSSEN: 11-6, 8-11, 11-8, 11-3
1/4: Joakim ANDREASSEN - Emil DAHL HANSEN: 11-5, 11-3, 11-9
1/4: Sander NILSSEN - Fredrik Yttergård VAHL: 11-7, 11-6, 11-6

Rekrutt 13

1. Joakim ANDREASSEN, Narvik BTK
2. Lena Kristin JOHANSEN, Bodø BTK
3. Andreas Stien YTTERSTAD, Kanebogen BTK
3. Fredrik Yttergård VAHL, Kanebogen BTK

Finale: Joakim ANDREASSEN - Lena Kristin JOHANSEN: 11-3, 9-11, 11-9, 7-11, 15-13
Semi: Joakim ANDREASSEN - Andreas Stien YTTERSTAD: 11-5, 11-6, 1-11, 12-10
Semi: Lena Kristin JOHANSEN - Fredrik Yttergård VAHL: 5-11, 11-8, 11-8, 11-3

Rekrutt 15

1. Kristoffer DIDRIKSEN, Bodø BTK
2. Mattis H. JERNSLETTEN, Tromsø BTK
3. Kristin BREIVIK, Kanebogen BTK
3. Fredrik Tverelv BERNTSEN, Tromsø BTK

Finale: Kristoffer DIDRIKSEN - Mattis H. JERNSLETTEN: 11-7, 11-8, 12-10
Semi: Kristoffer DIDRIKSEN - Kristin BREIVIK: 11-2, 11-7, 11-9
Semi: Mattis H. JERNSLETTEN - Fredrik Tverelv BERNTSEN: 6-11, 11-4, 11-4, 11-9

Sjåfør

1. Per BERGERSEN, Kebne BTK
2. Geir HUSVEG, Narvik BTK

Finale: Per BERGERSEN - Geir HUSVEG: 9-11, 11-5, 11-9, 11-9

Damer A

1. Dina Høgås THORSEN, Kanebogen BTK
2. Kristin BREIVIK, Kanebogen BTK
3. Ingrid WOLL, Tromsø BTK
4. Lena Kristin JOHANSEN, Bodø BTK

Damer Junior

1. Ingrid WOLL, Tromsø BTK
2. Dina Høgås THORSEN, Kanebogen BTK
3. Kristin BREIVIK, Kanebogen BTK
4. Lena Kristin JOHANSEN, Bodø BTK

Veteran 35

1. Simon ANDREASSEN, Narvik BTK
2. Dagfinn KRISTIANSEN, Kanebogen BTK
3. Ketil JOHANSEN, Bodø BTK
4. Tor Arne BRATLI, Narvik BTK
5. Odin DYRKOLBOTN, Tromsø BTK

Nordnorsk mesterskap, Bodø, 16.-17. april 2016

Damer A

1;Elisabeth Bordevich Johnsen, Bodø BTK
2;Lene Steinsund, Bodø BTK
3;Ingrid Woll, Tromsø BTK
3;Kristine Willassen, Bodø BTK
5;Sofie Berg, Bodø BTK
5;Dina Høgås Thorsen, Kanebogen BTK

Final;Elisabeth Bordevich Johnsen – Lene Steinsund;11-5, 11-8, 11-5
Semi;Elisabeth Bordevich Johnsen – Ingrid Woll;11-5, 11-4, 11-3
Semi;Lene Steinsund – Kristine Willassen;13-11, 11-6, 11-8
1/4;Ingrid Woll – Sofie Berg;11-4, 11-3, 11-3
1/4;Kristine Willassen – Dina Høgås Thorsen;7-11, 11-8, 11-3, 11-9

Damer junior

1;Lene Steinsund, Bodø BTK
2;Elisabeth Bordevich Johnsen, Bodø BTK
3;Dina Høgås Thorsen, Kanebogen BTK
3;Ingrid Woll, Tromsø BTK
5;Lena Kristin Johansen, Bodø BTK
5;Kristin Breivik, Kanebogen BTK

Final;Lene Steinsund – Elisabeth Bordevich Johnsen;11-9, 4-11, 11-9, 14-12
Semi;Lene Steinsund – Dina Høgås Thorsen;13-11, 11-6, 11-2
Semi;Elisabeth Bordevich Johnsen – Ingrid Woll;11-3, 11-5, 11-1
1/4;Dina Høgås Thorsen – Lena Kristin Johansen;15-13, 11-7, 11-5
1/4;Ingrid Woll – Kristin Breivik;12-10, 5-11, 11-8, 8-11, 11-6

Gutter 13

1;Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
2;Mattis H. Jernsletten, Tromsø BTK
3;Alexander Lund Karlsen, Bodø BTK
3;Adrian Iversen Sletten, Rana BTK
5;Stian Langfjell, Rana BTK
5;Christoffer Normann Haueng, Rana BTK
5;Jannick Aleksander Isaksen, Rana BTK
5;Andreas Stien Ytterstad, Kanebogen BTK

Final;Mikael Ingebrigtsen – Mattis H. Jernsletten;11-4, 11-4, 12-10
Semi;Mikael Ingebrigtsen – Alexander Lund Karlsen;11-3, 11-6, 11-5
Semi;Mattis H. Jernsletten – Adrian Iversen Sletten;11-5, 11-7, 11-6
1/4;Mikael Ingebrigtsen – Stian Langfjell;11-3, 11-0, 11-7
1/4;Mattis H. Jernsletten – Christoffer Normann Haueng;11-5, 11-7, 11-5
1/4;Alexander Lund Karlsen – Jannick Aleksander Isaksen;11-8, 7-11, 11-2, 12-10
1/4;Adrian Iversen Sletten – Andreas Stien Ytterstad;11-7, 11-4, 11-5

Gutter 13 B

1;Hans Christian Fjellheim, Rana BTK
2;Benjamin Iversen, Rana BTK
3;Fredrik Yttergård Vahl, Kanebogen BTK
3;William-Johan Endresen, Bodø BTK

Final;Hans Christian Fjellheim – Benjamin Iversen;11-9, 8-11, 14-12, 11-3
Semi;Hans Christian Fjellheim – Fredrik Yttergård Vahl;9-11, 11-5, 11-9, 11-4
Semi;Benjamin Iversen – William-Johan Endresen;9-11, 11-9, 11-1, 11-13, 11-6

Gutter 15

1;Sivert Romstad, Narvik BTK
2;Kristoffer Didriksen, Bodø BTK
3;Elisabeth Bordevich Johnsen, Bodø BTK
3;Mattis H. Jernsletten, Tromsø BTK
5;Joakim Isaksen, Rana BTK
5;Adrian Iversen Sletten, Rana BTK
5;David Benigal, Rana BTK
5;Ola Teigen Nilsfors, Narvik BTK
9;Elias Johan Feng Alteren, Rana BTK
9;Mats Elnæs Jenssen, Bodø BTK
9;Patrik F. Steen, Kanebogen BTK
9;Alexander Lund Karlsen, Bodø BTK
9;Per-Henrik Reppe, Bodø BTK
9;Hans Christian Fjellheim, Rana BTK

Final;Sivert Romstad – Kristoffer Didriksen;5-11, 11-6, 7-11, 11-7, 11-8
Semi;Sivert Romstad – Elisabeth Bordevich Johnsen;11-4, 11-8, 11-9
Semi;Kristoffer Didriksen – Mattis H. Jernsletten;6-11, 11-8, 11-7, 11-7
1/4;Sivert Romstad – Joakim Isaksen;11-9, 11-6, 11-5
1/4;Kristoffer Didriksen – Adrian Iversen Sletten;11-7, 11-7, 12-10
1/4;Elisabeth Bordevich Johnsen – David Benigal;11-7, 11-5, 11-5
1/4;Mattis H. Jernsletten – Ola Teigen Nilsfors;11-7, 11-1, 11-7
1/8;Elisabeth Bordevich Johnsen – Elias Johan Feng Alteren;11-2, 12-10, 11-4
1/8;Mattis H. Jernsletten – Mats Elnæs Jenssen;11-6, 11-8, 11-5
1/8;Joakim Isaksen – Patrik F. Steen;11-7, 11-9, 11-9
1/8;Adrian Iversen Sletten – Alexander Lund Karlsen;11-4, 11-5, 11-6
1/8;David Benigal – Per-Henrik Reppe;11-3, 7-11, 11-9, 11-5
1/8;Ola Teigen Nilsfors – Hans Christian Fjellheim;11-2, 11-6, 11-7

Gutter 15 B

1;Vebjørn Karlsen, Bodø BTK
2;Stian Langfjell, Rana BTK
3;Dennis Selseng, Rana BTK
3;Andreas Stien Ytterstad, Kanebogen BTK

Final;Vebjørn Karlsen – Stian Langfjell;12-10, 11-6, 11-2
Semi;Vebjørn Karlsen – Dennis Selseng;11-2, 11-3, 11-8
Semi;Stian Langfjell – Andreas Stien Ytterstad;11-9, 11-2, 11-8

Gutter 15 double

1;Sivert Romstad/Mikael Ingebrigtsen, Narvik BTK/Rana BTK
2;Mats Elnæs Jenssen/Elisabeth Bordevich Johnsen, Bodø BTK
3;Benjamin Iversen/Elias Johan Feng Alteren, Rana BTK
3;Kristoffer Didriksen/Per-Henrik Reppe, Bodø BTK

Final;S Romstad/M Ingebrigtsen – M E Jenssen/E B Johnsen;11-6, 11-1, 11-7
Semi;S Romstad/M Ingebrigtsen – B Iversen/E J F Alteren;11-2, 11-6, 11-4
Semi;M E Jenssen/E B Johnsen – K Didriksen/P-H Reppe;11-9, 6-11, 11-4, 17-15

Gutter/jenter 11

1;Mattis H. Jernsletten, Tromsø BTK
2;Adrian Iversen Sletten, Rana BTK
3;Kristine Willassen, Bodø BTK
3;Alexander Lund Karlsen, Bodø BTK
5;Christoffer Normann Haueng, Rana BTK
5;Solveig Andreassen, Narvik BTK

Final;Mattis H. Jernsletten – Adrian Iversen Sletten;5-11, 11-7, 11-3, 11-6
Semi;Mattis H. Jernsletten – Kristine Willassen;11-3, 11-0, 12-10
Semi;Adrian Iversen Sletten – Alexander Lund Karlsen;11-4, 11-5, 11-8
1/4;Kristine Willassen – Christoffer Normann Haueng;11-3, 11-9, 11-9
1/4;Alexander Lund Karlsen – Solveig Andreassen;11-6, 11-6, 11-5

Gutter/jenter 11 B

1;Jannick Aleksander Isaksen, Rana BTK
2;Malin Eivik Olsen, Bodø BTK
3;William-Johan Endresen, Bodø BTK

Finale: Jannick Aleksander Isaksen – Malin Eivik Olsen;11-9, 7-11, 11-7, 11-5
Semi;Malin Eivik Olsen – William-Johan Endresen;11-4, 11-8, 11-5

Herrer A

1;Andreas Dagsloth, Bodø BTK
2;Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK
3;Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
3;Andreas Wiik, Bodø BTK
5;Dagfinn Kristiansen, Kanebogen BTK
5;Bjørn Skog, Narvik BTK
5;Kevin Johansen, Bodø BTK
5;Eirik Husveg, Narvik BTK
9;Bjørn Idar Lillevoll, Bodø BTK
9;Nico Jensen-Connel, Tromsø BTK
9;Ketil Johansen, Bodø BTK
9;Sivert Romstad, Narvik BTK

Finale: Andreas Dagsloth – Bjørn Helge Handegård;11-13, 7-11, 11-7, 11-9, 11-9
Semi;Andreas Dagsloth – Mikael Ingebrigtsen;13-11, 11-3, 12-10
Semi;Bjørn Helge Handegård – Andreas Wiik;8-11, 12-10, 11-3, 11-6
1/4;Andreas Dagsloth – Dagfinn Kristiansen;11-6, 11-4, 9-11, 11-3
1/4;Bjørn Helge Handegård – Bjørn Skog;11-7, 11-9, 11-8
1/4;Mikael Ingebrigtsen – Kevin Johansen;5-11, 10-12, 11-2, 11-7, 11-6
1/4;Andreas Wiik – Eirik Husveg;11-9, 11-4, 11-7
1/8;Andreas Wiik – Bjørn Idar Lillevoll;11-4, 11-8, 16-14
1/8;Dagfinn Kristiansen – Nico Jensen-Connel;11-7, 11-7, 11-4
1/8;Bjørn Skog – Ketil Johansen;11-9, 8-11, 15-13, 11-7
1/8;Kevin Johansen – Sivert Romstad;16-14, 4-11, 11-9, 9-11, 11-6

Herrer B

1;Andreas Dagsloth, Bodø BTK
2;Eirik Husveg, Narvik BTK
3;Ketil Johansen, Bodø BTK
3;Magne Schytte, Rana BTK
5;Bjørn Idar Lillevoll, Bodø BTK
5;Eirik Wiik, Bodø BTK
5;Simon Andreassen, Narvik BTK
5;Sigbjørn Skjerpen Johansen, Bodø BTK
9;Bjørn Skog, Narvik BTK
9;John Øvregård, Bodø BTK
9;Jostein Sundsfjord, Bodø BTK
9;Dagfinn Kristiansen, Kanebogen BTK

Finale: Andreas Dagsloth – Eirik Husveg;12-10, 11-9, 12-10
Semi;Andreas Dagsloth – Ketil Johansen;11-6, 11-4, 11-7
Semi;Eirik Husveg – Magne Schytte;11-3, 11-7, 11-7
1/4;Andreas Dagsloth – Bjørn Idar Lillevoll;11-6, 11-9, 11-5
1/4;Eirik Husveg – Eirik Wiik;11-4, 12-14, 11-7, 11-8
1/4;Ketil Johansen – Simon Andreassen;12-14, 7-11, 14-12, 11-9, 11-8
1/4;Magne Schytte – Sigbjørn Skjerpen Johansen;11-13, 11-4, 11-9, 11-9
1/8;Ketil Johansen – Bjørn Skog;13-11, 4-11, 13-11, 11-8
1/8;Bjørn Idar Lillevoll – John Øvregård;11-9, 11-7, 9-11, 14-12
1/8;Eirik Wiik – Jostein Sundsfjord;9-11, 11-8, 13-11, 11-6
1/8;Sigbjørn Skjerpen Johansen – Dagfinn Kristiansen;11-5, 11-7, 11-9

Herrer C

1;Bjørn Idar Lillevoll, Bodø BTK
2;Andreas Wiik, Bodø BTK
3;Magne Schytte, Rana BTK
3;Kevin Johansen, Bodø BTK
5;Sven Martin Olsen, Bodø BTK
5;Dagfinn Kristiansen, Kanebogen BTK
5;Ketil Johansen, Bodø BTK
5;Jostein Sundsfjord, Bodø BTK

Finale: Bjørn Idar Lillevoll – Andreas Wiik;8-11, 9-11, 11-5, 11-8, 13-11
Semi;Bjørn Idar Lillevoll – Magne Schytte;11-8, 11-5, 11-4
Semi;Andreas Wiik – Kevin Johansen;10-12, 11-7, 6-11, 11-9, 11-5
1/4;Bjørn Idar Lillevoll – Sven Martin Olsen;16-14, 11-7, 5-11, 11-5
1/4;Andreas Wiik – Dagfinn Kristiansen;11-3, 9-11, 11-6, 11-7
1/4;Magne Schytte – Ketil Johansen;11-8, 12-10, 11-9
1/4;Kevin Johansen – Jostein Sundsfjord;8-11, 11-9, 11-4, 11-6

Herrer double

1;Andreas Dagsloth/Andreas Wiik, Bodø BTK
2;Dagfinn Kristiansen/Eirik Husveg, Kanebogen BTK/Narvik BTK
3;Sven Martin Olsen/Bjørn Idar Lillevoll, Bodø BTK
3;Stig Slåttholm/Bjørn Skog, Rana BTK/Narvik BTK

Finale: A Dagsloth/A Wiik – D Kristiansen/E Husveg;8-11, 11-9, 11-9, 11-13, 11-5
Semi;A Dagsloth/A Wiik – S M Olsen/B I Lillevoll;11-6, 12-10, 11-9
Semi;D Kristiansen/E Husveg – S Slåttholm/B Skog;5-11, 12-10, 11-6, 11-7

Herrer E

1;Joakim Isaksen, Rana BTK
2;Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK
3;Vebjørn Karlsen, Bodø BTK
3;Håvard Salamonsen, Tromsø BTK
5;Dennis Selseng, Rana BTK
5;Mats Elnæs Jenssen, Bodø BTK
5;David Benigal, Rana BTK
5;Jannick Aleksander Isaksen, Rana BTK
9;Adrian Iversen Sletten, Rana BTK
9;Benjamin Iversen, Rana BTK
9;Vebjørn Winther, Kanebogen BTK
9;Ola Teigen Nilsfors, Narvik BTK
9;Patrik F. Steen, Kanebogen BTK
9;Stian Langfjell, Rana BTK

Finale: Joakim Isaksen – Odin Dyrkolbotn;11-5, 11-8, 9-11, 12-10
Semi;Joakim Isaksen – Vebjørn Karlsen;7-11, 11-6, 4-11, 14-12, 11-7
Semi;Odin Dyrkolbotn – Håvard Salamonsen;11-8, 11-9, 11-6
1/4;Joakim Isaksen – Dennis Selseng;11-6, 11-2, 11-9
1/4;Odin Dyrkolbotn – Mats Elnæs Jenssen;11-5, 11-7, 11-8
1/4;Vebjørn Karlsen – David Benigal;11-7, 6-11, 11-7, 8-11, 11-4
1/4;Håvard Salamonsen – Jannick Aleksander Isaksen;11-2, 11-5, 9-11, 11-9
1/8;Odin Dyrkolbotn – Adrian Iversen Sletten;11-6, 7-11, 11-9, 8-11, 13-11
1/8;Vebjørn Karlsen – Benjamin Iversen;11-6, 11-8, 11-4
1/8;Dennis Selseng – Vebjørn Winther;11-7, 12-10, 11-9
1/8;Mats Elnæs Jenssen – Ola Teigen Nilsfors;11-4, 11-4, 11-9
1/8;David Benigal – Patrik F. Steen;11-6, 11-8, 11-9
1/8;Jannick Aleksander Isaksen – Stian Langfjell;11-6, 11-9, 6-11, 11-7

Herrer E B

1;Per-Henrik Reppe, Bodø BTK
2;Håkon Willumsen, Bodø BTK
3;Fredrik Yttergård Vahl, Kanebogen BTK
3;Alexander Lund Karlsen, Bodø BTK

Finale: Per-Henrik Reppe – Håkon Willumsen;13-11, 11-4, 9-11, 11-9
Semi;Per-Henrik Reppe – Fredrik Yttergård Vahl;14-12, 11-8, 11-6
Semi;Håkon Willumsen – Alexander Lund Karlsen;11-4, 12-10, 11-6

Herrer eldre junior

1;Andreas Dagsloth, Bodø BTK
2;Eirik Wiik, Bodø BTK
3;Kristoffer Didriksen, Bodø BTK
3;Eirik Husveg, Narvik BTK
5;Håvard Salamonsen, Tromsø BTK
5;Vebjørn Karlsen, Bodø BTK
5;Sivert Romstad, Narvik BTK
5;Nico Jensen-Connel, Tromsø BTK
9;Ingrid Woll, Tromsø BTK
9;Mats Elnæs Jenssen, Bodø BTK
9;Joakim Isaksen, Rana BTK
9;Elisabeth Bordevich Johnsen, Bodø BTK

Finale: Andreas Dagsloth – Eirik Wiik;11-4, 11-6, 11-8
Semi;Andreas Dagsloth – Kristoffer Didriksen;11-8, 11-7, 11-6
Semi;Eirik Wiik – Eirik Husveg;11-9, 10-12, 6-11, 11-9, 11-8
1/4;Andreas Dagsloth – Håvard Salamonsen;11-4, 12-10, 11-8
1/4;Eirik Wiik – Vebjørn Karlsen;11-9, 11-5, 5-11, 11-2
1/4;Kristoffer Didriksen – Sivert Romstad;11-8, 13-11, 8-11, 9-11, 14-12
1/4;Eirik Husveg – Nico Jensen-Connel;11-8, 11-8, 11-9
1/8;Kristoffer Didriksen – Ingrid Woll;11-2, 11-5, 11-8
1/8;Håvard Salamonsen – Mats Elnæs Jenssen;11-6, 11-4, 3-11, 10-12, 11-6
1/8;Vebjørn Karlsen – Joakim Isaksen;10-12, 11-8, 11-8, 9-11, 11-5
1/8;Nico Jensen-Connel – Elisabeth Bordevich Johnsen;11-7, 11-9, 11-8

Herrer junior

1;Andreas Dagsloth, Bodø BTK
2;Sivert Romstad, Narvik BTK
3;Nico Jensen-Connel, Tromsø BTK
3;Eirik Wiik, Bodø BTK
5;Håvard Salamonsen, Tromsø BTK
5;Kristoffer Didriksen, Bodø BTK

Finale: Andreas Dagsloth – Sivert Romstad;11-5, 12-10, 12-10
Semi;Andreas Dagsloth – Nico Jensen-Connel;11-4, 11-3, 11-9
Semi;Sivert Romstad – Eirik Wiik;5-11, 11-4, 15-17, 11-9, 11-4
1/4;Sivert Romstad – Håvard Salamonsen;11-7, 11-6, 11-2
1/4;Nico Jensen-Connel – Kristoffer Didriksen;11-8, 11-8, 9-11, 11-7

Jenter 13

1;Kristine Willassen, Bodø BTK
2;Lene Steinsund, Bodø BTK
3;Sofie Berg, Bodø BTK
3;Malin Eivik Olsen, Bodø BTK

Finale: Kristine Willassen – Lene Steinsund;7-11, 11-8, 15-13, 13-11
Semi;Kristine Willassen – Sofie Berg;11-5, 11-2, 11-2
Semi;Lene Steinsund – Malin Eivik Olsen;11-3, 11-4, 11-4

Jenter 15

1;Lene Steinsund, Bodø BTK
2;Kristine Willassen, Bodø BTK
3;Lena Kristin Johansen, Bodø BTK
3;Kristin Breivik, Kanebogen BTK

Finale: Lene Steinsund – Kristine Willassen;4-11, 11-8, 8-11, 13-11, 11-5
Semi;Lene Steinsund – Lena Kristin Johansen;11-1, 11-3, 11-8
Semi;Kristine Willassen – Kristin Breivik;11-5, 11-7, 11-9

Jenter 15 B

1;Solveig Andreassen, Narvik BTK
2;Sofie Berg, Bodø BTK
3;Malin Eivik Olsen, Bodø BTK

Finale: Solveig Andreassen – Sofie Berg;11-5, 11-3, 11-5
Semi;Solveig Andreassen – Malin Eivik Olsen;11-7, 6-11, 11-4, 11-7

Rekrutt 15

1;Adrian Iversen Sletten, Rana BTK
2;Mattis H. Jernsletten, Tromsø BTK
3;Vebjørn Karlsen, Bodø BTK
3;Joakim Isaksen, Rana BTK
5;David Benigal, Rana BTK
5;Jannick Aleksander Isaksen, Rana BTK
5;Hans Christian Fjellheim, Rana BTK
5;Stian Langfjell, Rana BTK
9;Per-Henrik Reppe, Bodø BTK
9;Alexander Lund Karlsen, Bodø BTK
9;Christoffer Normann Haueng, Rana BTK
9;Patrik F. Steen, Kanebogen BTK

Finale: Adrian Iversen Sletten – Mattis H. Jernsletten;11-3, 11-3, 10-12, 7-11, 11-7
Semi;Adrian Iversen Sletten – Vebjørn Karlsen;11-6, 12-10, 11-6
Semi;Mattis H. Jernsletten – Joakim Isaksen;11-7, 11-8, 11-7
1/4;Adrian Iversen Sletten – David Benigal;11-5, 11-5, 11-5
1/4;Mattis H. Jernsletten – Jannick Aleksander Isaksen;11-4, 11-9, 11-2
1/4;Vebjørn Karlsen – Hans Christian Fjellheim;11-0, 11-0, 11-4
1/4;Joakim Isaksen – Stian Langfjell;11-5, 11-4, 11-7
1/8;Adrian Iversen Sletten – Per-Henrik Reppe;11-3, 11-4, 11-3
1/8;Jannick Aleksander Isaksen – Alexander Lund Karlsen;11-8, 10-12, 11-6, 12-10
1/8;Hans Christian Fjellheim – Christoffer Normann Haueng;11-8, 11-9, 11-7
1/8;Stian Langfjell – Patrik F. Steen;11-8, 11-5, 12-10

Rekrutt 15 B

1;Elias Johan Feng Alteren, Rana BTK
2;Ola Teigen Nilsfors, Narvik BTK
3;Andreas Stien Ytterstad, Kanebogen BTK
3;Dennis Selseng, Rana BTK

Finale: Elias Johan Feng Alteren – Ola Teigen Nilsfors;11-5, 4-11, 11-5, 12-10
Semi;Elias Johan Feng Alteren – Andreas Stien Ytterstad;8-11, 11-4, 11-8, 11-1
Semi;Ola Teigen Nilsfors – Dennis Selseng;11-6, 11-8, 11-5

Sjåførklasse

1;Per Ivar Steinsund, Bodø BTK
2;Henning Fjellheim, Rana BTK
3;Johan Haueng, Rana BTK
3;Jøran Nilsfors, Narvik BTK

Finale: Per Ivar Steinsund – Henning Fjellheim;11-8, 11-7, 12-10
Semi;Per Ivar Steinsund – Johan Haueng;11-6, 11-3, 11-5
Semi;Henning Fjellheim – Jøran Nilsfors;11-1, 11-3, 11-1

Veteran 35

1;Bjørn Idar Lillevoll, Bodø BTK
2;Simon Andreassen, Narvik BTK
3;Dagfinn Kristiansen, Kanebogen BTK
3;Bjørn Skog, Narvik BTK
5;Ketil Johansen, Bodø BTK
5;Jostein Sundsfjord, Bodø BTK
5;Sigbjørn Skjerpen Johansen, Bodø BTK
5;Stig Slåttholm, Rana BTK

Finale: Bjørn Idar Lillevoll – Simon Andreassen;14-12, 9-11, 11-6, 13-11
Semi: Bjørn Idar Lillevoll – Dagfinn Kristiansen;11-7, 14-16, 11-9, 11-3
Semi: Simon Andreassen – Bjørn Skog;11-8, 11-8, 11-9
1/4;Bjørn Idar Lillevoll – Ketil Johansen;11-8, 11-7, 11-5
1/4;Simon Andreassen – Jostein Sundsfjord;11-7, 11-6, 17-19, 11-8
1/4;Dagfinn Kristiansen – Sigbjørn Skjerpen Johansen;11-3, 3-11, 11-9, 11-9
1/4;Bjørn Skog – Stig Slåttholm;3-11, 11-9, 6-11, 11-9, 11-9

Jenter 13

1;Lene Steinsund, Bodø BTK
2;Kristine Willassen, Bodø BTK
3;Malin Eivik Olsen, Bodø BTK
4;Sofie Berg, Bodø BTK
5;Lena Kristin Johansen, Bodø BTK


Informasjon Organisasjon Turneringer/resultater Diverse Linker
Hovedside
Nyheter
Terminliste 2017/2018
Kalender
Bruk av hallen
Litt om treningslokalet
Medlemsinformasjon
Grasrotandelen
Åpent hus
Tromsø BTKs styre
Kontakt TBTK
Lov for TBTK
Dokumenter
Stevneresultater
Onlineranking
Seriespill
"Hall of fame" Nord-Norge
Fotballturnering
Bilder
TBTK på YouTube
Glimt fra historien
Gamle nyheter
Alternative nyheter
NBTF
ITTF
Facebooksiden til TBTK

Rekrutter SET hallen Ingvild Regnskapsfører Espen

Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.