Tromsø Bordtennisklubb

Tromsø Bordtennisklubb - logo
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706

Stevneresultater 2013/2014

På denne siden blir resultater fra lokale stevner (i hvert fall der det er deltakelse fra Tromsø BTK) for sesongen 2013/2014 oppført. De viktigste stevnene lokalt er 2 regionalcuper (inkludert Nordnorsk mesterskap), og Tromsø BTKs Mørketidscup som går i november samt Nordkraftloopen i Narvik og Havørna Cup i Bodø.

Stevneresultater sesongen 1999/2000
Stevneresultater sesongen 2000/2001
Stevneresultater sesongen 2001/2002
Stevneresultater sesongen 2002/2003
Stevneresultater sesongen 2003/2004
Stevneresultater sesongen 2004/2005
Stevneresultater sesongen 2005/2006
Stevneresultater sesongen 2006/2007
Stevneresultater sesongen 2007/2008
Stevneresultater sesongen 2008/2009
Stevneresultater sesongen 2009/2010
Stevneresultater sesongen 2010/2011
Stevneresultater sesongen 2011/2012
Stevneresultater sesongen 2012/2013
Stevneresultater sesongen 2013/2014
Stevneresultater sesongen 2014/2015
Stevneresultater sesongen 2015/2016
Stevneresultater sesongen 2016/2017


Nordkraftloopen, Narvik, 14.-15. september 2013

Gutter 13

1. ROMSTAD Sivert, Narvik BTK
2. SOLVOLL Ask, Rana BTK
3. BERNTSEN Fredrik Tverelv, Narvik BTK
3. SOLVOLL Olve, Rana BTK

Finale: ROMSTAD Sivert - SOLVOLL Ask: 12-14, 11-6, 11-8, 11-5
Semi: ROMSTAD Sivert - BERNTSEN Fredrik Tverelv: 11-1, 11-5, 11-6
Semi: SOLVOLL Ask - SOLVOLL Olve: 11-3, 11-6, 11-8

Gutter 15

1. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
2. OUHASSI Jonas, Bodø BTK
3. JENSEN-CONNEL Nico, Tromsø BTK
3. BREIVIK Vegard, Kanebogen BTK
5. HAMMERVOLL Magnus, Kanebogen BTK
5. NYGÅRD Joakim, Rana BTK
5. ROMSTAD Sivert, Narvik BTK
5. WIIK Eirik, Bodø BTK
9. SAGEN Sigurd, Kanebogen BTK
9. SALAMONSEN Håvard, Tromsø BTK

Finale: DAGSLOTH Andreas - OUHASSI Jonas: 11-9, 11-13, 11-6, 13-11
Semi: DAGSLOTH Andreas - JENSEN-CONNEL Nico: 11-3, 11-5, 11-6
Semi: OUHASSI Jonas - BREIVIK Vegard: 8-11, 11-6, 11-9, 11-4
1/4: DAGSLOTH Andreas - HAMMERVOLL Magnus: 11-9, 11-3, 11-1
1/4: OUHASSI Jonas - NYGÅRD Joakim: 11-5, 11-2, 11-5
1/4: JENSEN-CONNEL Nico - ROMSTAD Sivert: 12-10, 11-7, 5-11, 9-11, 11-9
1/4: BREIVIK Vegard - WIIK Eirik: 13-11, 12-10, 2-11, 19-17
1/8: JENSEN-CONNEL Nico - SAGEN Sigurd: 9-11, 11-7, 11-9, 11-7
1/8: WIIK Eirik - SALAMONSEN Håvard: 12-10, 13-11, 11-8

Gutter/Jenter 12

1. SOLVOLL Olve, Rana BTK
2. SOLVOLL Ask, Rana BTK
3. PIRTSKHALVA Kristina, Bodø BTK
3. NYGÅRD Joakim, Rana BTK

Finale: SOLVOLL Olve - SOLVOLL Ask: 13-11, 11-7, 8-11, 13-11
Semi: SOLVOLL Olve - PIRTSKHALVA Kristina: 11-6, 11-9, 13-11
Semi: SOLVOLL Ask - NYGÅRD Joakim: 11-5, 11-5, 11-9

Herrer Junior

1. NORDSTRÖM Pontus, Kebnekaise BTK
2. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
3. HUSVEG Eirik, Narvik BTK
3. SCHYTTE Magne, Rana BTK
5. BERNTSEN Fredrik Tverelv, Narvik BTK
5. WIIK Eirik, Bodø BTK
5. JACOBSEN Tobias, Kanebogen BTK
5. OUHASSI Jonas, Bodø BTK
9. ROMSTAD Sivert, Narvik BTK
9. SAGEN Sigurd, Kanebogen BTK

Finale: NORDSTRÖM Pontus - DAGSLOTH Andreas: 11-9, 12-10, 11-9
Semi: NORDSTRÖM Pontus - HUSVEG Eirik: 11-7, 12-10, 11-8
Semi: DAGSLOTH Andreas - SCHYTTE Magne: 11-8, 11-9, 11-5
1/4: NORDSTRÖM Pontus - BERNTSEN Fredrik Tverelv: 11-3, 11-3, 11-5
1/4: Andreas Dagsloth vann på WO mot Eirik Wiik
1/4: HUSVEG Eirik - JACOBSEN Tobias: 11-1, 11-3, 11-4
1/4: SCHYTTE Magne - OUHASSI Jonas: 13-11, 11-6, 2-11, 12-10
1/8: JACOBSEN Tobias - ROMSTAD Sivert: 11-6, 11-7, 6-11, 11-6
1/8: OUHASSI Jonas - SAGEN Sigurd: 11-7, 11-4, 8-11, 11-6

Herrer A

1. EIDESEN Erik Steinnes, Tromsø BTK
2. JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
3. ANDREASSEN Simon, Narvik BTK
3. SCHYTTE Magne, Rana BTK
5. HUSVEG Eirik, Narvik BTK
5. KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
5. WIIK Andreas, Bodø BTK
5. NORDSTRÖM Anders, Kebnekaise BTK
9. BRUNSVIK Inge, Herøy BTK
9. NORDSTRÖM Pontus, Kebnekaise BTK

Finale: EIDESEN Erik Steinnes - JOHANSEN Egil: 9-11, 11-3, 11-4, 12-10
Semi: EIDESEN Erik Steinnes - ANDREASSEN Simon: 7-11, 11-6, 11-5, 6-11, 11-6
Semi: JOHANSEN Egil - SCHYTTE Magne: 11-7, 11-5, 11-9
1/4: EIDESEN Erik Steinnes - HUSVEG Eirik: 11-3, 14-12, 8-11, 11-9
1/4: JOHANSEN Egil - KRISTIANSEN Dagfinn: 12-10, 11-8, 11-9
1/4: ANDREASSEN Simon - WIIK Andreas: 11-6, 13-11, 11-6
1/4: SCHYTTE Magne - NORDSTRÖM Anders: 9-11, 11-3, 11-2, 12-10
1/8: ANDREASSEN Simon - BRUNSVIK Inge: 15-13, 11-6, 11-3
1/8: KRISTIANSEN Dagfinn - NORDSTRÖM Pontus: 17-19, 11-7, 13-11, 11-3

Herrer Double

1. EIDESEN Erik Steinnes/JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
2. ANDREASSEN Simon/BRUNSVIK Inge, Narvik BTK/Herøy BTK
3. JACOBSEN Tobias/HAMMERVOLL Trond, Kanebogen BTK
3. HUSVEG Eirik/SLÅTTHOLM Stig, Narvik BTK/Saltdal BTK

Finale: EIDESEN E S/JOHANSEN E - ANDREASSEN S/BRUNSVIK I: 11-8, 11-9, 8-11, 12-10
Semi: EIDESEN E S/JOHANSEN E - JACOBSEN T/HAMMERVOLL T: 11-6, 11-3, 11-3
Semi: ANDREASSEN S/BRUNSVIK I - HUSVEG E/SLÅTTHOLM S: 11-9, 11-8, 11-5

Herrer C

1. WIIK Andreas, Bodø BTK
2. JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
3. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
3. SOLVOLL Ronny, Rana BTK
5. BRUNSVIK Inge, Herøy BTK
5. BRATLI Tor Arne, Narvik BTK
5. SCHYTTE Magne, Rana BTK
5. SLÅTTHOLM Stig, Saltdal BTK
9. NORDSTRÖM Pontus, Kebnekaise BTK
9. KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
9. HUSVEG Eirik, Narvik BTK
9. NORDSTRÖM Anders, Kebnekaise BTK

Finale: WIIK Andreas - JOHANSEN Egil: 12-10, 7-11, 11-8, 11-7
Semi: WIIK Andreas - DAGSLOTH Andreas: 12-10, 11-9, 9-11, 11-8
Semi: JOHANSEN Egil - SOLVOLL Ronny: 10-12, 11-6, 5-11, 11-7, 11-6
1/4: WIIK Andreas - BRUNSVIK Inge: 6-11, 11-9, 11-7, 11-5
1/4: JOHANSEN Egil - BRATLI Tor Arne: 12-10, 11-9, 9-11, 9-11, 11-8
1/4: DAGSLOTH Andreas - SCHYTTE Magne: 7-11, 13-11, 11-8, 6-11, 11-6
1/4: SOLVOLL Ronny - SLÅTTHOLM Stig: 9-11, 11-4, 11-4, 11-7
1/8: DAGSLOTH Andreas - NORDSTRÖM Pontus: 11-8, 6-11, 12-10, 11-4
1/8: SOLVOLL Ronny - KRISTIANSEN Dagfinn: 11-8, 11-8, 12-10
1/8: BRUNSVIK Inge - HUSVEG Eirik: 11-8, 11-3, 8-11, 11-7
1/8: BRATLI Tor Arne - NORDSTRÖM Anders: 8-11, 11-2, 10-12, 14-12, 11-6

Herrer Åpen

1. EIDESEN Erik Steinnes, Tromsø BTK
2. ANDREASSEN Simon, Narvik BTK
3. SOLVOLL Ronny, Rana BTK
3. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
5. NORDSTRÖM Pontus, Kebnekaise BTK
5. SLÅTTHOLM Stig, Saltdal BTK
5. BRUNSVIK Inge, Herøy BTK
5. JOHANSEN Egil, Tromsø BTK

Finale: EIDESEN Erik Steinnes - ANDREASSEN Simon: 7-11, 12-10, 12-10, 11-9
Semi: EIDESEN Erik Steinnes - SOLVOLL Ronny: 11-4, 11-5, 11-7
Semi: ANDREASSEN Simon - DAGSLOTH Andreas: 11-8, 4-11, 11-6, 13-11
1/4: EIDESEN Erik Steinnes - NORDSTRÖM Pontus: 11-9, 11-7, 11-13, 11-6
1/4: ANDREASSEN Simon - SLÅTTHOLM Stig: 8-11, 11-5, 11-6, 11-9
1/4: SOLVOLL Ronny - BRUNSVIK Inge: 11-7, 11-5, 8-11, 11-9
1/4: DAGSLOTH Andreas - JOHANSEN Egil: 10-12, 11-7, 11-8, 11-4

Herrer Eldre Junior

1. JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
2. HUSVEG Eirik, Narvik BTK
3. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
3. NORDSTRÖM Pontus, Kebnekaise BTK
5. SCHYTTE Magne, Rana BTK
5. SAGEN Sigurd, Kanebogen BTK
5. BREIVIK Vegard, Kanebogen BTK
5. OUHASSI Jonas, Bodø BTK

Finale: JOHANSEN Egil - HUSVEG Eirik: 13-11, 11-6, 11-5
Semi: JOHANSEN Egil - DAGSLOTH Andreas: 11-3, 12-14, 11-6, 2-11, 11-4
Semi: HUSVEG Eirik - NORDSTRÖM Pontus: 10-12, 11-9, 11-5, 8-11, 11-5
1/4: JOHANSEN Egil - SCHYTTE Magne: 11-7, 5-11, 12-10, 11-9
1/4: HUSVEG Eirik - SAGEN Sigurd: 11-2, 11-8, 11-7
1/4: DAGSLOTH Andreas - BREIVIK Vegard: 11-6, 11-3, 8-11, 11-7
1/4: NORDSTRÖM Pontus - OUHASSI Jonas: 11-5, 11-2, 11-5

Nybegynner 13

1. JENSSEN Mats Elnæs, Bodø BTK
2. NYGÅRD Joakim, Rana BTK
3. PIRTSKHALVA Kristina, Bodø BTK
3. JERNSLETTEN Mattis H., Tromsø BTK
5. JOHNSEN Elisabeth Bordevich, Bodø BTK
5. REPPE Per-Henrik, Bodø BTK

Finale: JENSSEN Mats Elnæs - NYGÅRD Joakim: 11-9, 8-11, 7-11, 11-9, 13-11
Semi: JENSSEN Mats Elnæs - PIRTSKHALVA Kristina: 11-9, 11-7, 11-5
Semi: NYGÅRD Joakim - JERNSLETTEN Mattis H.: 11-7, 11-8, 7-11, 11-4
1/4: PIRTSKHALVA Kristina - JOHNSEN Elisabeth Bordevich: 11-9, 11-7, 11-8
1/4: JERNSLETTEN Mattis H. - REPPE Per-Henrik: 11-4, 11-8, 11-7

Rekrutt 13

1. PIRTSKHALVA Kristina, Bodø BTK
2. JERNSLETTEN Mattis H., Tromsø BTK
3. BERNTSEN Fredrik Tverelv, Narvik BTK
3. JENSSEN Mats Elnæs, Bodø BTK

Finale: PIRTSKHALVA Kristina - JERNSLETTEN Mattis H.: 5-11, 11-5, 11-8, 11-4
Semi: PIRTSKHALVA Kristina - BERNTSEN Fredrik Tverelv: 11-9, 4-11, 8-11, 12-10, 15-13
Semi: JERNSLETTEN Mattis H. - JENSSEN Mats Elnæs: 6-11, 7-11, 11-8, 12-10, 11-8

Rekrutt 15

1. BREIVIK Vegard, Kanebogen BTK
2. SOLVOLL Ask, Rana BTK
3. ROMSTAD Sivert, Narvik BTK
3. SALAMONSEN Håvard, Tromsø BTK
5. SAGEN Sigurd, Kanebogen BTK
5. SOLVOLL Olve, Rana BTK

Finale: BREIVIK Vegard - SOLVOLL Ask: 11-3, 11-5, 11-5
Semi: BREIVIK Vegard - ROMSTAD Sivert: 11-5, 11-6, 11-8
Semi: SOLVOLL Ask - SALAMONSEN Håvard: 11-8, 6-11, 8-11, 11-6, 11-9
1/4: BREIVIK Vegard - SAGEN Sigurd: 12-10, 11-6, 11-8
1/4: SALAMONSEN Håvard - SOLVOLL Olve: 9-11, 7-11, 11-7, 11-7, 11-8

Sjåfør

1. PIETSCH Torsten, Narvik BTK
2. MIKKELSEN Alexander, Narvik BTK
3. NYGÅRD Roar, Rana BTK
3. SAGEN Øystein, Kanebogen BTK
5. JACOBSEN Unn, Kanebogen BTK
5. WAAG SODOMA Terje, Narvik BTK

Finale: PIETSCH Torsten - MIKKELSEN Alexander: 11-8, 11-5, 11-3
Semi: PIETSCH Torsten - NYGÅRD Roar: 11-6, 10-12, 11-6, 11-9
Semi: MIKKELSEN Alexander - SAGEN Øystein: 11-5, 11-6, 13-11
1/4: NYGÅRD Roar - JACOBSEN Unn: 11-9, 11-7, 11-5
1/4: SAGEN Øystein - WAAG SODOMA Terje: 11-6, 7-11, 9-11, 11-8, 11-3

Veteran 35

1. BRUNSVIK Inge, Herøy BTK
2. SLÅTTHOLM Stig, Saltdal BTK
3. EIDESEN Erik Steinnes, Tromsø BTK
3. ANDREASSEN Simon, Narvik BTK
5. KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
5. JOHNSEN Jan Eivind, Narvik BTK
5. NORDSTRÖM Anders, Kebnekaise BTK
5. SOLVOLL Ronny, Rana BTK

Finale: BRUNSVIK Inge - SLÅTTHOLM Stig: 11-7, 11-6, 5-11, 4-11, 11-9
Semi: BRUNSVIK Inge - EIDESEN Erik Steinnes: 12-10, 11-7, 6-11, 12-10
Semi: SLÅTTHOLM Stig - ANDREASSEN Simon: 9-11, 10-12, 13-11, 11-9, 11-5
1/4: BRUNSVIK Inge - KRISTIANSEN Dagfinn: 5-11, 11-7, 11-1, 11-5
1/4: SLÅTTHOLM Stig - JOHNSEN Jan Eivind: 11-9, 11-7, 11-9
1/4: EIDESEN Erik Steinnes - NORDSTRÖM Anders: 11-8, 11-9, 11-3
1/4: ANDREASSEN Simon - SOLVOLL Ronny: 11-7, 12-10, 11-8

Damer Junior

1. HØGÅS THORSEN Dina, Kanebogen BTK
2. JOHNSEN Elisabeth Bordevich, Bodø BTK
3. PIRTSKHALVA Kristina, Bodø BTK

Gutter/Jenter 10

Ingen plasseringer, alle spilte mot alle.
JERNSLETTEN Mattis H., Tromsø BTK
HUSVEG Julie, Narvik BTK
ANDREASSEN Solveig, Narvik BTK
LIAN Oskar Eidesen, Tromsø BTK
JERNSLETTEN Isak Halonen, Tromsø BTK
JACOBSEN Maja, Kanebogen BTK
ANDREASSEN Joakim, Narvik BTK

Gutter/Jenter 15 Double

1. OUHASSI J / DAGSLOTH A, Bodø BTK
2. SOLVOLL A / ROMSTAD S, Rana BTK / Narvik BTK
3. SALAMONSEN H / JENSEN-CONNEL N, Tromsø BTK
4: SAGEN S / HAMMERVOLL M, Kanebogen BTK
5. SOLVOLL O / BERNTSEN F T, Rana BTK / Narvik BTK

Jenter 15

1. PIRTSKHALVA Kristina, Bodø BTK
2. JOHNSEN Elisabeth Bordevich, Bodø BTK
3. HØGÅS THORSEN Dina, Kanebogen BTK

Mørketidscupen, Tromsø, 16.-17. november 2013

Gutter 10

1. Mattis H. Jernsletten, Tromsø BTK
2. Andreas Stien Ytterstad, Kanebogen BTK

Finale: Mattis H. Jernsletten - Andreas Stien Ytterstad: 11-1, 11-3, 11-0

Gutter 15

1. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
2. Eirik Wiik, Bodø BTK
3. Vegard Breivik, Kanebogen BTK
3. Jonas Ouhassi, Bodø BTK
5. Nico Jensen-Connel, Tromsø BTK
5. Håvard Salamonsen, Tromsø BTK
5. Mattis H. Jernsletten, Tromsø BTK
5. Sigurd Sagen, Kanebogen BTK

Finale: Andreas Dagsloth - Eirik Wiik: 11-9, 15-13, 11-6
Semifinale: Andreas Dagsloth - Vegard Breivik: 11-3, 11-2, 11-5
Semifinale: Eirik Wiik - Jonas Ouhassi: 11-7, 6-11, 11-8, 11-3
1/4: Andreas Dagsloth - Nico Jensen-Connel: 11-5, 11-6, 11-4
1/4: Eirik Wiik - Håvard Salamonsen: 11-9, 13-11, 11-9
1/4: Vegard Breivik - Mattis H. Jernsletten: 11-5, 11-8, 11-9
1/4: Jonas Ouhassi - Sigurd Sagen: 11-6, 11-7, 11-9

Herrer Elite

1. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK
2. Stein-Erik Trondsen, Tromsø BTK
3. Bjørn Idar Lillevoll, Bodø BTK
3. Jinyang Yu, Tromsø BTK
5. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
5. Johan S. Wind, Tromsø BTK
5. Eirik Husveg, Narvik BTK
5. Alexander Skogås, Tromsø BTK
9. Andreas Wiik, Bodø BTK
9. Erik Hatlen, Tromsø BTK

Finale: Erik Steinnes Eidesen - Stein-Erik Trondsen: 11-5, 11-5, 9-11, 11-9
Semifinale: Erik Steinnes Eidesen - Bjørn Idar Lillevoll: 11-8, 11-9, 11-2
Semifinale: Stein-Erik Trondsen - Jinyang Yu: 8-11, 6-11, 11-7, 11-8, 11-6
1/4: Erik Steinnes Eidesen - Tor Arne Bratli: 12-14, 16-14, 11-5, 14-12
1/4: Stein-Erik Trondsen - Johan S. Wind: 11-2, 11-8, 11-2
1/4: Bjørn Idar Lillevoll - Eirik Husveg: 8-11, 11-6, 11-3, 11-7
1/4: Jinyang Yu - Alexander Skogås: 12-10, 11-8, 11-6
1/8: Eirik Husveg - Andreas Wiik: 12-10, 11-9, 11-4
1/8: Alexander Skogås - Erik Hatlen: 11-13, 13-11, 7-11, 11-5, 12-10

Herrer Junior

1. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
2. Eirik Husveg, Narvik BTK
3. Eirik Wiik, Bodø BTK
3. Johan S. Wind, Tromsø BTK
5. Sigurd Sagen, Kanebogen BTK
5. Håvard Salamonsen, Tromsø BTK
5. Nico Jensen-Connel, Tromsø BTK
5. Jonas Ouhassi, Bodø BTK

Finale: Andreas Dagsloth - Eirik Husveg: 11-6, 11-6, 8-11, 11-7
Semifinale: Andreas Dagsloth - Eirik Wiik: 6-11, 4-11, 11-7, 11-3, 11-8
Semifinale: Eirik Husveg - Johan S. Wind: 9-11, 11-5, 11-6, 11-1
1/4: Andreas Dagsloth - Sigurd Sagen: 11-6, 11-4, 11-2
1/4: Eirik Husveg - Håvard Salamonsen: 11-6, 11-8, 11-5
1/4: Eirik Wiik - Nico Jensen-Connel: 11-5, 11-4, 11-5
1/4: Johan S. Wind - Jonas Ouhassi: 11-6, 11-4, 11-6

Rekrutt 10

1. Mattis H. Jernsletten, Tromsø BTK
2. Andreas Stien Ytterstad, Kanebogen BTK

Finale: Mattis H. Jernsletten - Andreas Stien Ytterstad: 11-3, 11-3, 11-3

Totally Open

1. Bjørn Idar Lillevoll, Bodø BTK
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Stein-Erik Trondsen, Tromsø BTK
3. Andreas Wiik, Bodø BTK
5. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
5. Eirik Wiik, Bodø BTK
5. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
5. Egil Johansen, Tromsø BTK
9. Jonas Andersen, Tromsø BTK
9. Dagfinn Kristiansen, Kanebogen BTK
9. Eirik Husveg, Narvik BTK
9. David Svensson, Narvik BTK
9. Johan S. Wind, Tromsø BTK
9. Jonas Ouhassi, Bodø BTK

Finale: Bjørn Idar Lillevoll - Jinyang Yu: 11-7, 5-11, 11-6, 12-10
Semifinale: Bjørn Idar Lillevoll - Stein-Erik Trondsen: 11-8, 11-13, 12-10, 8-11, 11-9
Semifinale: Jinyang Yu - Andreas Wiik: 11-6, 11-5, 11-13, 12-10
1/4: Bjørn Idar Lillevoll - Andreas Dagsloth: 11-6, 11-6, 11-13, 11-6
1/4: Jinyang Yu - Eirik Wiik: 11-2, 11-7, 11-4
1/4: Stein-Erik Trondsen - Tor Arne Bratli: 11-3, 11-1, 11-4
1/4: Andreas Wiik - Egil Johansen: 16-14, 10-12, 11-8, 11-5
1/8: Bjørn Idar Lillevoll - Jonas Andersen: 11-4, 11-3, 11-9
1/8: Andreas Wiik - Dagfinn Kristiansen: 11-8, 11-4, 11-9
1/8: Andreas Dagsloth - Eirik Husveg: 11-9, 12-10, 15-13
1/8: Eirik Wiik - David Svensson: 9-11, 11-9, 12-10, 11-6
1/8: Tor Arne Bratli - Johan S. Wind: 11-9, 11-6, 11-9
1/8: Egil Johansen - Jonas Ouhassi: 9-11, 11-7, 11-3, 11-5

Veteran 35

1. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK
2. Stein-Erik Trondsen, Tromsø BTK
3. Bjørn Idar Lillevoll, Bodø BTK
3. Dagfinn Kristiansen, Kanebogen BTK

Finale: Erik Steinnes Eidesen - Stein-Erik Trondsen: 6-11, 11-7, 13-11, 11-9
Semifinale: Erik Steinnes Eidesen - Bjørn Idar Lillevoll: 12-10, 11-9, 11-8
Semifinale: Stein-Erik Trondsen - Dagfinn Kristiansen: 11-4, 11-2, 11-6

Rekrutt 13

1. Fredrik Tverelv Berntsen, Narvik BTK
2. Mattis H. Jernsletten, Tromsø BTK
3. Alice Marie Bersvendsen, Tromsø BTK
4. Kristin Breivik, Kanebogen BTK
5. Ruben Haldorsen, Tromsø BTK

Damer Junior

1. Ingrid Woll, Tromsø BTK
2. Kristin Breivik, Kanebogen BTK

Finale: Ingrid Woll - Kristin Breivik: 11-5, 11-4, 11-9

Gutter 13

1. Fredrik Tverelv Berntsen, Narvik BTK
2. Mattis H. Jernsletten, Tromsø BTK
3. Nikita Migisha Munyaruguru, Tromsø BTK
3. Alice Marie Bersvendsen, Tromsø BTK

Finale: Fredrik Tverelv Berntsen - Mattis H. Jernsletten: 11-7, 11-7, 11-9
Semifinale: Fredrik Tverelv Berntsen - Nikita Migisha Munyaruguru: 11-5, 11-3, 11-1
Semifinale: Mattis H. Jernsletten - Alice Marie Bersvendsen: 11-7, 7-11, 8-11, 11-7, 11-8

Herrer A

1. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Andreas Wiik, Bodø BTK
3. Bjørn Idar Lillevoll, Bodø BTK
5. Egil Johansen, Tromsø BTK
5. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
5. Johan S. Wind, Tromsø BTK
5. Eirik Husveg, Narvik BTK
9. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
9. Dagfinn Kristiansen, Kanebogen BTK
9. Jonas Andersen, Tromsø BTK
9. Erik Hatlen, Tromsø BTK

Finale: Erik Steinnes Eidesen - Jinyang Yu: 7-11, 11-6, 11-8, 11-3
Semifinale: Erik Steinnes Eidesen - Andreas Wiik: 11-9, 12-10, 7-11, 11-9
Semifinale: Jinyang Yu - Bjørn Idar Lillevoll: 11-6, 11-9, 9-11, 15-13
Kvartfinale: Erik Steinnes Eidesen - Egil Johansen: 12-10, 7-11, 11-8, 11-3
Kvartfinale: Jinyang Yu - Tor Arne Bratli: 11-7, 11-6, 11-3
Kvartfinale: Andreas Wiik - Johan S. Wind: 11-8, 11-8, 11-6
Kvartfinale: Bjørn Idar Lillevoll - Eirik Husveg: 15-13, 11-8, 7-11, 13-11
8.-delsfinale: Egil Johansen - Andreas Dagsloth: 11-9, 11-6, 12-10
8.-delsfinale: Tor Arne Bratli - Dagfinn Kristiansen: 10-12, 8-11, 11-8, 11-9, 11-7
8.-delsfinale: Johan S. Wind - Jonas Andersen: 11-5, 12-10, 11-7
8.-delsfinale: Eirik Husveg - Erik Hatlen: 11-8, 11-7, 13-11

Herrer C

1. Johan S. Wind, Tromsø BTK
2. Eirik Husveg, Narvik BTK
3. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
3. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
5. Dagfinn Kristiansen, Kanebogen BTK
5. Erik Hatlen, Tromsø BTK
5. Alexander Skogås, Tromsø BTK
5. Kevin Johansen, Bodø BTK
9. Eirik Wiik, Bodø BTK
9. Jonas Andersen, Tromsø BTK
9. David Svensson, Narvik BTK
9. Vegard Breivik, Kanebogen BTK

Finale: Johan S. Wind - Eirik Husveg: 6-11, 3-11, 11-8, 11-5, 11-9
Semifinale: Johan S. Wind - Andreas Dagsloth: 14-12, 16-14, 11-6
Semifinale: Eirik Husveg - Tor Arne Bratli: 11-5, 11-8, 8-11, 12-10
Kvartfinale: Johan S. Wind - Dagfinn Kristiansen: 14-12, 9-11, 11-7, 5-11, 11-9
Kvartfinale: Eirik Husveg - Erik Hatlen: 11-5, 11-5, 4-11, 11-7
Kvartfinale: Andreas Dagsloth - Alexander Skogås: 11-7, 12-10, 11-7
Kvartfinale: Tor Arne Bratli - Kevin Johansen: 7-11, 11-3, 11-5, 11-6
8.-delsfinale: Johan S. Wind - Eirik Wiik: 11-5, 8-11, 11-4, 11-7
8.-delsfinale: Tor Arne Bratli - Jonas Andersen: 11-8, 10-12, 11-7, 12-10
8.-delsfinale: Erik Hatlen - David Svensson: 11-7, 11-5, 3-11, 11-9
8.-delsfinale: Alexander Skogås - Vegard Breivik: 11-5, 12-10, 6-11, 11-9

Herrer Eldre Junior

1. Jinyang Yu, Tromsø BTK
2. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
3. Eirik Wiik, Bodø BTK
3. Egil Johansen, Tromsø BTK
5. Vegard Breivik, Kanebogen BTK
5. Jonas Andersen, Tromsø BTK
5. Johan S. Wind, Tromsø BTK
5. Eirik Husveg, Narvik BTK
9. Tor Einar Johansen, Narvik BTK
9. Sigurd Sagen, Kanebogen BTK

Finale: Jinyang Yu - Andreas Dagsloth: 11-4, 11-9, 11-3
Semifinale: Jinyang Yu - Eirik Wiik: 11-5, 11-6, 11-4
Semifinale: Andreas Dagsloth - Egil Johansen: 11-8, 11-7, 8-11, 11-9
Kvartfinale: Jinyang Yu - Vegard Breivik: 11-3, 7-11, 11-6, 11-6
Kvartfinale: Andreas Dagsloth - Jonas Andersen: 19-17, 12-10, 11-6
Kvartfinale: Eirik Wiik - Johan S. Wind: 7-11, 13-11, 11-4, 11-8
Kvartfinale: Egil Johansen - Eirik Husveg: 5-11, 11-9, 11-9, 11-7
8.-delsfinale: Jonas Andersen - Tor Einar Johansen: 11-1, 11-5, 11-8
8.-delsfinale: Johan S. Wind - Sigurd Sagen: 11-4, 11-4, 11-3

Rekrutt 15

1. Vegard Breivik, Kanebogen BTK
2. Sigurd Sagen, Kanebogen BTK
3. Nico Jensen-Connel, Tromsø BTK
3. Håvard Salamonsen, Tromsø BTK
5. Ingrid Woll, Tromsø BTK
5. Fredrik Tverelv Berntsen, Narvik BTK

Finale: Vegard Breivik - Sigurd Sagen: 10-12, 8-11, 11-9, 11-5, 11-6
Semifinale: Vegard Breivik - Nico Jensen-Connel: 11-4, 15-13, 4-11, 11-8
Semifinale: Sigurd Sagen - Håvard Salamonsen: 12-10, 14-12, 11-6
Kvartfinale: Nico Jensen-Connel - Ingrid Woll: 11-8, 11-6, 10-12, 11-8
Kvartfinale: Håvard Salamonsen - Fredrik Tverelv Berntsen: 11-9, 9-11, 11-5, 11-8

Gutter 11

1. Mattis H. Jernsletten, Tromsø BTK
2. Andreas Stien Ytterstad, Kanebogen BTK
3. Oskar Eidesen Lian, Tromsø BTK

Jenter 15

1. Ingrid Woll, Tromsø BTK
2. Alice Marie Bersvendsen, Tromsø BTK
3. Kristin Breivik, Kanebogen BTK
4: Siri Killie Stabel, Tromsø BTK
5. Nikita Migisha Munyaruguru, Tromsø BTK

Nordnorsk mesterskap/regional-cup 3, Mo i Rana, 26.-27. april 2014

Damer Junior

1. PIRTSKHALAVA Kristina, Bodø BTK
2. BREIVIK Kristin, Kanebogen BTK
3. WIKBERG Stine-Mari, Saltdal BTK
3. WOLL Ingrid, Tromsø BTK
5. JOHNSEN Elisabeth Bordevich, Bodø BTK
5. LEKANG Tiril Wiik, Bodø BTK

Finale: PIRTSKHALAVA Kristina - BREIVIK Kristin; 8-11, 5-11, 12-10, 11-6, 11-8
Semifinale: PIRTSKHALAVA Kristina - WIKBERG Stine-Mari; 11-5, 11-7, 11-6
Semifinale: BREIVIK Kristin - WOLL Ingrid; 11-9, 8-11, 6-11, 11-7, 11-8
1/4: BREIVIK Kristin - JOHNSEN Elisabeth Bordevich; 11-9, 11-9, 11-6
1/4: WIKBERG Stine-Mari - LEKANG Tiril Wiik; 11-7, 11-2, 11-4

Damer Åpen

1. GRANDE Lise, Herøy IL
2. WOLL Ingrid, Tromsø BTK
3. PIRTSKHALAVA Kristina, Bodø BTK
3. SUPHAKHORT LUND Srinakhon (Yuy), Bodø BTK
5. STEINSUND Lene, Bodø BTK
5. JOHNSEN Elisabeth Bordevich, Bodø BTK

Finale: GRANDE Lise - WOLL Ingrid; 6-11, 11-5, 11-7, 9-11, 11-9
Semifinale: GRANDE Lise - PIRTSKHALAVA Kristina; 11-9, 11-8, 11-2
Semifinale: WOLL Ingrid - SUPHAKHORT LUND Srinakhon (Yuy); 11-3, 11-8, 12-14, 11-3
1/4: WOLL Ingrid - STEINSUND Lene; 11-7, 7-11, 12-10, 11-3
1/4: PIRTSKHALAVA Kristina - JOHNSEN Elisabeth Bordevich; 2-11, 11-8, 11-9, 11-8

Gutter 11

1. INGEBRIGTSEN Mikael, Rana BTK
2. SOLVOLL Ask, Rana BTK
3. JERNSLETTEN Mattis H., Tromsø BTK
3. ENOKSEN Tobias, Rana BTK

Finale: INGEBRIGTSEN Mikael - SOLVOLL Ask; 11-2, 11-0, 11-7
Semifinale: INGEBRIGTSEN Mikael - JERNSLETTEN Mattis H.; 11-1, 11-7, 11-3
Semifinale: SOLVOLL Ask - ENOKSEN Tobias; 11-2, 11-8, 11-5

Gutter 13

1. INGEBRIGTSEN Mikael, Rana BTK
2. SOLVOLL Ask, Rana BTK
3. GULLESEN Patrick, Herøy IL
3. LEKANG Isak, Bodø BTK
5. JENSSEN Mats Elnæs, Bodø BTK
5. DIDRIKSEN Kristoffer, Bodø BTK
5. JERNSLETTEN Mattis H., Tromsø BTK
5. SOLVOLL Olve, Rana BTK

Finale: INGEBRIGTSEN Mikael - SOLVOLL Ask; 11-6, 11-6, 11-6
Semifinale: INGEBRIGTSEN Mikael - GULLESEN Patrick; 11-7, 11-2, 11-4
Semifinale: SOLVOLL Ask - LEKANG Isak; 11-8, 11-8, 11-8
1/4: INGEBRIGTSEN Mikael - JENSSEN Mats Elnæs; 11-5, 11-3, 11-5
1/4: SOLVOLL Ask - DIDRIKSEN Kristoffer; 11-8, 11-7, 11-7
1/4: GULLESEN Patrick - JERNSLETTEN Mattis H.; 11-5, 11-1, 12-10
1/4: LEKANG Isak - SOLVOLL Olve; 11-5, 9-11, 11-6, 6-11, 11-7

Gutter 15

1. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
2. INGEBRIGTSEN Mikael, Rana BTK
3. SALAMONSEN Håvard, Tromsø BTK
3. WIIK Eirik, Bodø BTK
5. BREIVIK Vegard, Kanebogen BTK
5. JENSEN-CONNEL Nico, Tromsø BTK
5. SOLVOLL Ask, Rana BTK
5. GULLESEN Patrick, Herøy IL
9. JENSSEN Mats Elnæs, Bodø BTK
9. LEKANG Isak, Bodø BTK
9. HALSTENSEN Gabriel, Bodø BTK
9. JERNSLETTEN Mattis H., Tromsø BTK

Finale: DAGSLOTH Andreas - INGEBRIGTSEN Mikael; 10-12, 11-8, 11-8, 11-8
Semifinale: DAGSLOTH Andreas - SALAMONSEN Håvard; 11-4, 11-8, 11-5
Semifinale: INGEBRIGTSEN Mikael - WIIK Eirik; 11-8, 11-8, 9-11, 12-14, 11-8
1/4: DAGSLOTH Andreas - BREIVIK Vegard; 11-8, 11-6, 11-3
1/4: INGEBRIGTSEN Mikael - JENSEN-CONNEL Nico; 11-2, 11-5, 12-10
1/4: SALAMONSEN Håvard - SOLVOLL Ask; 11-7, 12-10, 6-11, 12-10
1/4: WIIK Eirik - GULLESEN Patrick; 7-11, 11-7, 11-8, 11-5
1/8: SALAMONSEN Håvard - JENSSEN Mats Elnæs; 11-7, 11-5, 11-6
1/8: BREIVIK Vegard - LEKANG Isak; 8-11, 11-8, 1-11, 11-5, 11-5
1/8: JENSEN-CONNEL Nico - HALSTENSEN Gabriel; 11-4, 11-5, 11-4
1/8: GULLESEN Patrick - JERNSLETTEN Mattis H.; 14-12, 6-11, 11-3, 11-3

Gutter/Jenter Double 15

1. INGEBRIGTSEN Mikael/WIIK Eirik, Rana BTK/Bodø BTK
2. SOLVOLL Ask/SOLVOLL Olve, Rana BTK
3. HALSTENSEN Gabriel/JOHNSEN Elisabeth Bordevich, Bodø BTK
3. JENSEN-CONNEL Nico/SALAMONSEN Håvard, Tromsø BTK

Finale: INGEBRIGTSEN M/WIIK E - SOLVOLL A/SOLVOLL O; 10-12, 11-3, 11-3, 11-9
Semifinale: INGEBRIGTSEN M/WIIK E - HALSTENSEN G/JOHNSEN E B; 11-8, 11-5, 11-5
Semifinale: SOLVOLL A/SOLVOLL O - JENSEN-CONNEL N/SALAMONSEN H; 11-4, 11-8, 9-11, 11-6

Herrer B

1. LILLEVOLL Bjørn Idar, Bodø BTK
2. WIIK Andreas, Bodø BTK
3. JOHANSEN Kevin, Bodø BTK
3. KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
5. JACOBSEN Jonny, Rana BTK
5. SOLVOLL Ronny, Rana BTK
5. SKOG Bjørn, Saltdal BTK
5. YU Jinyang, Tromsø BTK
9. LEKANG Isak, Bodø BTK
9. NORMANN Frank Ove, Bodø BTK
9. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
9. BRUNSVIK Inge, Herøy IL
9. WIIK Eirik, Bodø BTK

Finale: LILLEVOLL Bjørn Idar - WIIK Andreas; 9-11, 6-11, 11-6, 12-10, 11-6
Semifinale: LILLEVOLL Bjørn Idar - JOHANSEN Kevin; 11-4, 11-4, 7-11, 8-11, 11-6
Semifinale: WIIK Andreas - KRISTIANSEN Dagfinn; 11-7, 11-4, 9-11, 11-5
1/4: LILLEVOLL Bjørn Idar - JACOBSEN Jonny; 11-2, 11-2, 11-2
1/4: WIIK Andreas - SOLVOLL Ronny; 11-6, 12-10, 11-7
1/4: JOHANSEN Kevin - SKOG Bjørn; 11-7, 11-6, 14-12
1/4: Dagfinn Kristiansen vann på WO mot Jinyang Yu
1/8: WIIK Andreas - LEKANG Isak; 11-6, 11-4, 11-5
1/8: JOHANSEN Kevin - NORMANN Frank Ove; 11-5, 11-3, 11-5
1/8: KRISTIANSEN Dagfinn - DAGSLOTH Andreas; 11-8, 12-10, 6-11, 15-17, 11-8
1/8: Jonny Jacobsen vann på WO mot Inge Brunsvik
1/8: YU Jinyang - WIIK Eirik; 11-8, 11-5, 11-6

Herrer C

1. SLÅTTHOLM Stig, Saltdal BTK
2. JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
3. SCHYTTE Magne, Rana BTK
3. HUSVEG Eirik, Narvik BTK
5. JOHANSEN Kevin, Bodø BTK
5. BRUNSVIK Inge, Herøy IL
5. WIIK Eirik, Bodø BTK
5. SKOG Jonas, Saltdal BTK
9. GRANDE Ole Johnny, Herøy IL
9. JENSEN-CONNEL Nico, Tromsø BTK
9. JOHANSEN Ketil, Bodø BTK
9. LANGFJELL Johnny, Rana BTK
9. ABU SAAD Ahmad M, Bodø BTK
9. LEKANG Isak, Bodø BTK
9. KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
9. TANGONSAK Bond, Herøy IL

Finale: SLÅTTHOLM Stig - JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen; 9-11, 11-8, 11-7, 11-4
Semifinale: SLÅTTHOLM Stig - SCHYTTE Magne; 11-7, 8-11, 11-4, 11-8
Semifinale: JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen - HUSVEG Eirik; 6-11, 8-11, 11-7, 11-8, 11-3
1/4: SLÅTTHOLM Stig - JOHANSEN Kevin; 9-11, 8-11, 11-8, 13-11, 11-7
1/4: JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen - BRUNSVIK Inge; 7-11, 6-11, 11-3, 11-5, 11-9
1/4: SCHYTTE Magne - WIIK Eirik; 11-5, 12-10, 11-8
1/4: HUSVEG Eirik - SKOG Jonas; 11-9, 11-7, 11-4
1/8: SLÅTTHOLM Stig - GRANDE Ole Johnny; 11-2, 11-9, 11-6
1/8: JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen - JENSEN-CONNEL Nico; 11-6, 11-7, 11-7
1/8: SCHYTTE Magne - JOHANSEN Ketil; 9-11, 11-4, 11-3, 14-12
1/8: HUSVEG Eirik - LANGFJELL Johnny; 5-11, 11-5, 9-11, 11-4, 11-7
1/8: JOHANSEN Kevin - ABU SAAD Ahmad M; 11-9, 11-3, 11-6
1/8: BRUNSVIK Inge - LEKANG Isak; 11-4, 11-4, 11-5
1/8: WIIK Eirik - KRISTIANSEN Dagfinn; 11-8, 11-5, 11-8
1/8: SKOG Jonas - TANGONSAK Bond; 2-11, 11-6, 11-8, 9-11, 11-6

Herrer Double

1. SCHYTTE Magne/SOLVOLL Ronny, Rana BTK
2. SKOG Bjørn/SLÅTTHOLM Stig, Saltdal BTK
3. BREIVIK Vegard/KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
3. WIIK Andreas/DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK

Finale: SCHYTTE M/SOLVOLL R - SKOG B/SLÅTTHOLM S; 9-11, 11-4, 11-1, 11-5
Semifinale: SCHYTTE M/SOLVOLL R - BREIVIK V/KRISTIANSEN D; 11-4, 11-7, 11-6
Semifinale: SKOG B/SLÅTTHOLM S - WIIK A/DAGSLOTH A; 11-7, 17-15, 11-7

Herrer Eldre Junior

1. YU Jinyang, Tromsø BTK
2. SCHYTTE Magne, Rana BTK
3. INGEBRIGTSEN Mikael, Rana BTK
3. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
5. SKOG Jonas, Saltdal BTK
5. HUSVEG Eirik, Narvik BTK
5. NILSEN Kristoffer, Tromsø BTK
5. BREIVIK Vegard, Kanebogen BTK
9. ABU SAAD Ahmad M, Bodø BTK
9. WIIK Eirik, Bodø BTK
9. LEKANG Isak, Bodø BTK
9. GRANDE Ole Johnny, Herøy IL

Finale: YU Jinyang - SCHYTTE Magne; 11-9, 11-7, 11-9
Semifinale: YU Jinyang - INGEBRIGTSEN Mikael; 11-7, 11-7, 11-6
Semifinale: SCHYTTE Magne - DAGSLOTH Andreas; 8-11, 16-14, 11-9, 10-12, 11-8
1/4: YU Jinyang - SKOG Jonas; 11-8, 10-12, 11-9, 11-5
1/4: SCHYTTE Magne - HUSVEG Eirik; 11-5, 5-11, 11-4, 11-7
1/4: INGEBRIGTSEN Mikael - NILSEN Kristoffer; 11-8, 9-11, 12-10, 11-7
1/4: DAGSLOTH Andreas - BREIVIK Vegard; 15-13, 11-1, 11-5
1/8: SKOG Jonas - ABU SAAD Ahmad M; 11-4, 11-8, 11-9
1/8: HUSVEG Eirik - WIIK Eirik; 11-5, 9-11, 11-8, 8-11, 11-7
1/8: NILSEN Kristoffer - LEKANG Isak; 11-7, 11-8, 11-6
1/8: BREIVIK Vegard - GRANDE Ole Johnny; 11-7, 11-1, 8-11, 7-11, 11-7

Herrer Junior

1. SCHYTTE Magne, Rana BTK
2. INGEBRIGTSEN Mikael, Rana BTK
3. HUSVEG Eirik, Narvik BTK
3. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
5. JENSEN-CONNEL Nico, Tromsø BTK
5. TANGONSAK Bond, Herøy IL
5. WIIK Eirik, Bodø BTK
5. BREIVIK Vegard, Kanebogen BTK
9. JERNSLETTEN Mattis H., Tromsø BTK
9. GRANDE Ole Johnny, Herøy IL

Finale: SCHYTTE Magne - INGEBRIGTSEN Mikael; 11-7, 9-11, 9-11, 13-11, 14-12
Semifinale: SCHYTTE Magne - HUSVEG Eirik; 7-11, 11-5, 11-9, 8-11, 11-9
Semifinale: INGEBRIGTSEN Mikael - DAGSLOTH Andreas; 8-11, 11-7, 9-11, 11-5, 11-9
1/4: SCHYTTE Magne - JENSEN-CONNEL Nico; 11-6, 6-11, 11-4, 11-9
1/4: INGEBRIGTSEN Mikael - TANGONSAK Bond; 11-2, 11-2, 11-6
1/4: HUSVEG Eirik - WIIK Eirik; 11-5, 11-5, 11-5
1/4: DAGSLOTH Andreas - BREIVIK Vegard; 11-5, 11-9, 11-8
1/8: TANGONSAK Bond - JERNSLETTEN Mattis H.; 11-5, 11-8, 11-4
1/8: WIIK Eirik - GRANDE Ole Johnny; 11-5, 11-9, 11-9

Herrer Åpen

1. YU Jinyang, Tromsø BTK
2. LILLEVOLL Bjørn Idar, Bodø BTK
3. SKOG Bjørn, Saltdal BTK
3. SOLVOLL Ronny, Rana BTK
5. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
5. SLÅTTHOLM Stig, Saltdal BTK
5. JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
5. WIIK Andreas, Bodø BTK
9. SKOG Jonas, Saltdal BTK
9. GRANDE Lise, Herøy IL
9. JOHANSEN Kevin, Bodø BTK
9. JOHANSEN Ketil, Bodø BTK
9. NORMANN Frank Ove, Bodø BTK
9. HUSVEG Eirik, Narvik BTK
9. BRUNSVIK Inge, Herøy IL
9. NILSEN Kristoffer, Tromsø BTK

Finale: YU Jinyang - LILLEVOLL Bjørn Idar; 11-13, 11-8, 11-6, 12-10
Semifinale: YU Jinyang - SKOG Bjørn; 11-6, 7-11, 11-4, 11-4
Semifinale: LILLEVOLL Bjørn Idar - SOLVOLL Ronny; 13-11, 11-8, 11-7
1/4: YU Jinyang - DAGSLOTH Andreas; 11-9, 11-5, 9-11, 11-6
1/4: LILLEVOLL Bjørn Idar - SLÅTTHOLM Stig; 11-8, 11-4, 11-6
1/4: SKOG Bjørn - JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen; 11-7, 14-12, 7-11, 11-8
1/4: SOLVOLL Ronny - WIIK Andreas; 8-11, 11-9, 12-10, 8-11, 11-9
1/8: YU Jinyang - SKOG Jonas; 11-5, 11-9, 11-9
1/8: LILLEVOLL Bjørn Idar - GRANDE Lise; 11-5, 11-4, 11-1
1/8: SKOG Bjørn - JOHANSEN Kevin; 11-9, 4-11, 11-8, 5-11, 15-13
1/8: SOLVOLL Ronny - JOHANSEN Ketil; 4-11, 11-8, 11-5, 11-5
1/8: DAGSLOTH Andreas - NORMANN Frank Ove; 11-9, 11-7, 12-10
1/8: SLÅTTHOLM Stig - HUSVEG Eirik; 17-15, 11-8, 11-9
1/8: JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen - BRUNSVIK Inge; 11-6, 11-8, 4-11, 11-6
1/8: WIIK Andreas - NILSEN Kristoffer; 11-6, 11-9, 11-4

Jenter 13

1. JOHNSEN Elisabeth Bordevich, Bodø BTK
2. PIRTSKHALAVA Kristina, Bodø BTK
3. STEINSUND Lene, Bodø BTK
3. WILLASSEN Kristine, Bodø BTK

Finale: JOHNSEN Elisabeth Bordevich - PIRTSKHALAVA Kristina; 11-13, 11-7, 6-11, 11-8, 11-7
Semifinale: JOHNSEN Elisabeth Bordevich - STEINSUND Lene; 7-11, 11-7, 11-5, 11-3
Semifinale: PIRTSKHALAVA Kristina - WILLASSEN Kristine; 11-6, 11-6, 11-1

Jenter 15

1. PIRTSKHALAVA Kristina, Bodø BTK
2. WOLL Ingrid, Tromsø BTK
3. JOHNSEN Elisabeth Bordevich, Bodø BTK
3. BREIVIK Kristin, Kanebogen BTK
5. STEINSUND Lene, Bodø BTK
5. LEKANG Tiril Wiik, Bodø BTK

Finale: PIRTSKHALAVA Kristina - WOLL Ingrid; 9-11, 13-11, 11-8, 11-4
Semifinale: PIRTSKHALAVA Kristina - JOHNSEN Elisabeth Bordevich; 11-8, 14-12, 11-2
Semifinale: WOLL Ingrid - BREIVIK Kristin; 13-11, 12-10, 11-6
1/4: JOHNSEN Elisabeth Bordevich - STEINSUND Lene; 11-4, 11-7, 11-7
1/4: BREIVIK Kristin - LEKANG Tiril Wiik; 11-13, 11-6, 11-9, 11-6

Rekrutt 13

1. DIDRIKSEN Kristoffer, Bodø BTK
2. JOHNSEN Elisabeth Bordevich, Bodø BTK
3. OKSFJELLELV Andreas, Rana BTK
3. KARLSEN Vebjørn, Bodø BTK
5. REPPE Per-Henrik, Bodø BTK
5. NYGÅRD Joakim, Rana BTK
5. ERIKSEN Tobias, Rana BTK
5. HALSTENSEN Gabriel, Bodø BTK
9. BRATTLAND Simon Olai, Rana BTK
9. GULLESEN Jonas, Herøy IL
9. ENOKSEN Tobias, Rana BTK
9. ISAKSEN Joakim Andreas, Rana BTK

Finale: DIDRIKSEN Kristoffer - JOHNSEN Elisabeth Bordevich; 7-11, 6-11, 14-12, 12-10, 11-8
Semifinale: DIDRIKSEN Kristoffer - OKSFJELLELV Andreas; 11-9, 5-11, 11-8, 11-9
Semifinale: JOHNSEN Elisabeth Bordevich - KARLSEN Vebjørn; 7-11, 11-9, 11-9, 7-11, 11-3
1/4: DIDRIKSEN Kristoffer - REPPE Per-Henrik; 12-10, 9-11, 11-2, 11-6
1/4: JOHNSEN Elisabeth Bordevich - NYGÅRD Joakim; 10-12, 11-9, 11-8, 12-14, 14-12
1/4: OKSFJELLELV Andreas - ERIKSEN Tobias; 11-6, 9-11, 11-9, 9-11, 11-7
1/4: KARLSEN Vebjørn - HALSTENSEN Gabriel; 6-11, 11-9, 8-11, 11-9, 11-8
1/8: REPPE Per-Henrik - BRATTLAND Simon Olai; 11-9, 11-6, 11-3
1/8: NYGÅRD Joakim - GULLESEN Jonas; 11-8, 7-11, 11-5, 8-11, 11-9
1/8: ERIKSEN Tobias - ENOKSEN Tobias; 16-14, 14-16, 11-2, 13-11
1/8: HALSTENSEN Gabriel - ISAKSEN Joakim Andreas; 11-8, 11-9, 11-7

Rekrutt 15

1. GULLESEN Patrick, Herøy IL
2. JENSEN-CONNEL Nico, Tromsø BTK
3. SALAMONSEN Håvard, Tromsø BTK
3. JERNSLETTEN Mattis H., Tromsø BTK
5. PIRTSKHALAVA Kristina, Bodø BTK
5. LEKANG Isak, Bodø BTK
5. REPPE Per-Henrik, Bodø BTK
5. JENSSEN Mats Elnæs, Bodø BTK
9. HALSTENSEN Gabriel, Bodø BTK
9. KARLSEN Vebjørn, Bodø BTK
9. DIDRIKSEN Kristoffer, Bodø BTK
9. JOHNSEN Elisabeth Bordevich, Bodø BTK
9. SOLVOLL Olve, Rana BTK
9. OKSFJELLELV Andreas, Rana BTK
9. ISAKSEN Joakim Andreas, Rana BTK
9. RUUD Simon, Rana BTK

Finale: GULLESEN Patrick - JENSEN-CONNEL Nico; 11-2, 11-9, 11-3
Semifinale: GULLESEN Patrick - SALAMONSEN Håvard; 11-8, 11-5, 8-11, 11-8
Semifinale: JENSEN-CONNEL Nico - JERNSLETTEN Mattis H.; 11-5, 11-5, 11-6
1/4: GULLESEN Patrick - PIRTSKHALAVA Kristina; 11-5, 11-8, 3-11, 11-7
1/4: JENSEN-CONNEL Nico - LEKANG Isak; 11-4, 13-11, 9-11, 11-5
1/4: SALAMONSEN Håvard - REPPE Per-Henrik; 11-4, 11-4, 11-3
1/4: JERNSLETTEN Mattis H. - JENSSEN Mats Elnæs; 11-6, 11-6, 8-11, 11-9
1/8: GULLESEN Patrick - HALSTENSEN Gabriel; 11-6, 11-2, 10-12, 11-7
1/8: JENSEN-CONNEL Nico - KARLSEN Vebjørn; 11-2, 11-3, 11-4
1/8: SALAMONSEN Håvard - DIDRIKSEN Kristoffer; 11-9, 11-8, 11-6
1/8: JERNSLETTEN Mattis H. - JOHNSEN Elisabeth Bordevich; 13-11, 6-11, 11-4, 11-4
1/8: PIRTSKHALAVA Kristina - SOLVOLL Olve; 11-9, 11-9, 3-11, 12-10
1/8: LEKANG Isak - OKSFJELLELV Andreas; 13-11, 11-5, 12-10
1/8: REPPE Per-Henrik - ISAKSEN Joakim Andreas; 12-14, 6-11, 11-3, 11-6, 11-5
1/8: JENSSEN Mats Elnæs - RUUD Simon; 11-8, 11-0, 11-4

Sjåførklasse

1. STEINSUND Per Ivar, Bodø BTK
2. ELVEHØI Ole Martin, Bodø BTK
3. NYGÅRD Roar, Rana BTK
3. GULLESEN Torkjell, Herøy IL
5. REPPE Trond, Bodø BTK
5. LEKANG Børre, Bodø BTK

Finale: STEINSUND Per Ivar - ELVEHØI Ole Martin; 11-5, 11-6, 11-2
Semifinale: STEINSUND Per Ivar - NYGÅRD Roar; 9-11, 11-8, 4-11, 11-8, 11-6
Semifinale: ELVEHØI Ole Martin - GULLESEN Torkjell; 4-11, 11-8, 11-6, 11-7
1/4: NYGÅRD Roar - REPPE Trond; 11-6, 11-8, 12-10
1/4: GULLESEN Torkjell - LEKANG Børre; 11-4, 8-11, 12-10, 13-11

Veteran 35

1. LILLEVOLL Bjørn Idar, Bodø BTK
2. SKOG Bjørn, Saltdal BTK
3. KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
3. SLÅTTHOLM Stig, Saltdal BTK
5. JOHANSEN Ketil, Bodø BTK
5. LANGFJELL Johnny, Rana BTK
5. JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
5. SOLVOLL Ronny, Rana BTK

Finale: LILLEVOLL Bjørn Idar - SKOG Bjørn; 17-15, 11-5, 9-11, 11-6
Semifinale: LILLEVOLL Bjørn Idar - KRISTIANSEN Dagfinn; 11-9, 11-3, 11-3
Semifinale: SKOG Bjørn - SLÅTTHOLM Stig; 12-14, 11-7, 5-11, 18-16, 11-6
1/4: LILLEVOLL Bjørn Idar - JOHANSEN Ketil; 11-2, 11-7, 12-10
1/4: SKOG Bjørn - LANGFJELL Johnny; 11-9, 11-7, 9-11, 11-7
1/4: KRISTIANSEN Dagfinn - JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen; 11-7, 11-4, 13-11
1/4: SLÅTTHOLM Stig - SOLVOLL Ronny; 11-9, 7-11, 11-6, 7-11, 12-10

Jenter 11

1. PIRTSKHALAVA Kristina, Bodø BTK
2. STEINSUND Lene, Bodø BTK
3. LEKANG Tiril Wiik, Bodø BTK
4. WILLASSEN Kristine, Bodø BTK
5. JOHANSEN Lena Kristin, Bodø BTK


Informasjon Organisasjon Turneringer/resultater Diverse Linker
Hovedside
Nyheter
Terminliste 2017/2018
Kalender
Bruk av hallen
Litt om treningslokalet
Medlemsinformasjon
Grasrotandelen
Åpent hus
Tromsø BTKs styre
Kontakt TBTK
Lov for TBTK
Dokumenter
Stevneresultater
Onlineranking
Seriespill
"Hall of fame" Nord-Norge
Fotballturnering
Bilder
TBTK på YouTube
Glimt fra historien
Gamle nyheter
Alternative nyheter
NBTF
ITTF
Facebooksiden til TBTK

Rekrutter SET hallen Ingvild Regnskapsfører Espen

Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.